X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem taka wzruszona, mój synuś, maruda i niedobruch żeby odwrócić moją uwagę od taty pocałował mnie i zrobił cacy ❤❤❤

    Co tam raczkowanie, siedzenie, stanie, przy pocałunkach i głaskach od takiego facecika ❤❤❤

    Fatalita, kattalinna, Berbecia, Wowka, Sela, J.S, Katy, D_basiula lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk jaka mgła, tu od tygodnia mgły nie ma XD

    Niech się mgłą nie zasłaniają dziady jedne XD

    Mnie mgła szczególnie interesuje, bo robię wtedy foty.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d7a2d21c86c.png

    Mama jeszcze kaszle? A poza tym ok?

    kattalinna, Berbecia, Wowka, Feeva lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope, cudownie! :-D A już całuje normalnie? Bo moja niedawno zaczęła całować w wersji "odgryzę Ci brodę" ;-)

    Też nie rozumiem gości... A już przyjeżdżania bez określenia ram czasowych do małego mieszkania gdzie wszyscy sobie na głowach siedzą to już w ogóle. My mało jeździmy "po ludziach", staramy się zawsze tak organizować żeby nie być obciążeniem dla gospodarzy. A z dzieckiem już w ogóle. Wolimy wynająć coś niż siedzieć jak w cygańskim taborze. Chyba, że ktoś ma warunki i oddzielny pokój gościnny. I to nie chodzi tylko o goszczących nas ale też o naszą wygode. A może przede wszystkim ;-) ja się źle czuję gdy mam podejrzenie choćby że jestem obciążeniem dla kogoś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 21:39

    Wowka, Hoope lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna u nas też takie pocałunki jak u Was ;-)

    Majowa tą głową tak rusza pd soboty. Jak w poniedziałek byliśmy na IP i przy okazji o tym wspomniałam to lekarz nic na to nie powiedział...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 21:36

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, lubię za wyznanie, że organizujesz wyjazd, żeby być ciężarem, co z za wyrafinowana złośliwość ;)

    Hoope, całuski od facecika i fota super :) mój uparcie chce mnie całować w nos, przypomina to zabawę w nurka :D

    U mnie goście są często, czasem nocują. Ale! Nie kilka nocy pod rząd, pomagają, no i mam warunki i gdzie położyć delikwentów bez uciążliwości codzienności. No i przede wszystkim, Skrzat akceptuje gości, nawet lubi, więc nic nie stoi na przeszkodzie.

    kattalinna, Fatalita, Hoope lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajowaMamusia wrote:
    .
    Zuzia wyciąga rączkę i patrzy na nią, każdy mówi, że jeszcze tak nie widział, żeby dziecko robiło, dla mnie to normalne, ale już sama nie wiem.

    Malo się udzielam ale podczytuje i tez czasami szulam odp.
    Dzisiaj zajrzałam a tu akurat a to co u nas.. Rączki.. Zosia tez tak uwaznie oglada raczke czasami jakby liczyla palce albo robilw sroczke :D Zosia tez drapie, czasamo jak probuje xos chwycic to rez tak drapie ta rzecz. Drapie tez wszystjo inne w kolo. Ale to chyba normslne, poznaje tak świat.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, w brudną pieluchę włóż nos, nie w google!

    Olciabos, fajnie że jesteś :-) z tym drapaniem i ruszaniem, oglądaniem to dokładnie o badanie świata chodzi. Czy namalowany zwierzak z maty da się wziąć do ręki, struktury, kolory. To się przyda niebawem do zbierania najmniejszych paproszków ;-) Całe otoczenie jest jednym wielkim światem sensorycznym. Rączka też jest ciekawa. Bo się rusza, bo światło pada inaczej. A ręka mamy jaka mega!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 21:44

    Sela, Wowka, Hoope, olciabos, Katy lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    durnowate wy...że czytacie net w ciązy i po ciązy :P
    ale nie raz to pisałam

    wyniki super, ale dzis kolejny raz usłyszałam, ze marnie wygladam...stres???

    goście?????
    w nocy z poniedziałku na wtorek "gościłam" (czyli nocowałam) szwagierke starszą...znów!znów tylko na noc!co za kochana cioteczka. Piotrek wyjatkowo nie spał więc ją spotkał...trzeci czy czwarty raz to zrobiła! mąż milczał! naprawde w końcu sie odezwe-będzie u nas niby od piatku do niedzieli (potem rusza z powrotem do pracy w Holandii)
    noooo
    a dziś w nocy przyjezdza młodsza szwagierka (siostra tamtej), zjezdza do PL na urlop i po drodze na lubelszczyznę do nas zajeżdzają...najpierw słyszałam że trochę pobędą...bo ostatnio nie wypaliło (co był tesciu i chlał więc z nim odjechali)...i co nagle słyszę? beda do piatku wieczorem lub soboty rano bo wesele...nosz k...brak mi słów...są takie odwiedziny które na dobe w ogóle mi sie nie widzą, nie kalkuluja, raz nawet okna miałam pomyte...Piotruś mały, nie widzi tego i nie rozumie...mi jest przykro, "kiedyś" się odezwę (raz biłam się ze starszą a młodsza miała na mnie kilka lat focha)
    więc tym razem ich nie ugoszcze-nie robię ulubionych potraw, tylko to co tanie, szybkie i na 2 dni...nawet korepetycji nie odwołałam a mąż jedzie planowo do pracy...dużo bym tu pisała, nie chce mi się
    niestety w głowie mam co innego i znów wróciła totalna bezsenność ...

    mam "pamietnik"-od kilku lat funkcjonuje na terminarzu (np korepetycje), karteczki zapisauje i kłade na laptopie...ale mimo to z moją głową źle

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna dzisiaj właśnie wsadziłam, bo po 4 dniach poszła kupa hehe ale jednak czytać nie będę, bo mnie mąż już wyzywał heh

    kattalinna lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita
    I dziękuję za dostrzeżenie mojego posta

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no całusy w wykonaniu takich ludków to raczej jamochłon wciągający słonia, na dziubek jeszcze nie liczę XD

    Pierwsze buzi pochłonęło brodę ale to dziś było w policzek.

    Jeszcze wczoraj próbował mnie uczesać swoim mini grzebyczkiem. Skubaniec rozumie więcej niż myślałam.

    Sela, kattalinna lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 listopada 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec świata znowu wszyscy śpią? Co ja biedna będę czytać do porannej kawy?
    My dziś prawie zaspaliśmy na szczescie po włączeniu trybu "szybko wstawać zaspaliśmy" jakoś udało się zdążyć na autobus. Dziś noc mieliśmy znośną bo wczorajszą to porażka tak dzieciaki kaszlaly . Zamówiłam sobie mebli za pół wypłaty i powoli zaczynają mi przychodzić ,więc dziś będzie dzień skręcania mebli i odbierania paczek. Wczoraj przyszły krzesła z ekoskorki,nareszcie ,bo materiałowe przy dzieciach to porażka ,wiecznie je trzeba prac.

    cf409fc7e7.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 15 listopada 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka jakie masz leki na kaszel? Muszę coś mojej szczekającej kupić.

    Patk mgła jest XD XD

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope kaszle jeszcze, raz mniej raz więcej, Ale to taki zwykły krótki kaszel już, czasem jak kaszle to zakancza to takim charczeniem jakby ja gardło drapalo, nie wiem jak to określić.
    Dużo kaszle np. Podczas jedzenia, ciągnie cyca i zaraz głowę już odchyla i na brzuch się przewraca, więc nie wiem czy to przez chorobę kaszle czy że mleko poleciało np nie w ta dziurkę. Jak śpi to kaszle, Ale już jej ten kaszel nie wybudza. Dzisiaj w nocy 3-4 razy może kaszlala. My i tak już odruchowo podnosimy Ja przy kaszlu do gory.
    I jak np w nocy zasypia o 19-20 to cały czas ja albo mąż przy niej jesteśmy żeby w razie czego jeszcze szybko reagować.


    Moja córka jak całuje, to tak sie przyssie zawsze do szyi jak wampirzyca jakaś :-)

    Od 7 już nie spimy.

    Pogoda coraz gorsza dzisiaj tylko 8 st na być :/ NIE LUBIE

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wykrztuśnych syropów nie dawałam mieliśmy antybiotyk i inhalacje . Patryk miał inhalacje nawet z jakimś sterydem ,Ula nebbud a Aśka tylko z soli fizjologicznej na początku 2razy dziennie .U nas lekarz jest zwolennikiem mukosolwanu daje każdemu dziecku przy kaszlu

    Hoope lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mów mi nawet. Pojechali, ale mam nadzieję że nie wrócą. Zamykam okna i drzwi i udaje że nas nie ma.
    Jeszcze ich durny "pies" nasrał na Baśki matę

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk no to się ładnie pożegnali ,dobrze że masz ich z głowy

    cf409fc7e7.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, nienawidze gosci i ich nie przyjmuje, a jeszcse to, ze pies zalatwil sie na mate - porazka :O

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S. załatwił się to jest mało powiedziane. Kupa większa niż ten ich pies. Nic dziwnego w sumie jak żarła karmę mojego 40kg psa

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Patk, ale Ci piesek zrobil prezent :/ My mamy gosci rzadko i raczej w małych ilosciach :p Za nim sie Kamil urodzil moja przyjaciółka czesto na noc zostawala teraz nawet o mnie nie pamieta..

    Pospalismy prawie do 8 chociaz o 6.30 byla chwilowa pobudka xd W nocy chlopak przygniotl Kamilowi raczke...Dobrze, ze szybko interweniowałam :p

    Jesli wgryzanie sie w moje policzki i nos to calowanie to podziękuje haha xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
‹‹ 1788 1789 1790 1791 1792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ