X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia zapomniałam że jeszcze Ty masz córę. To może nie będzie tak źle na tym spotkaniu, jakoś chłopaki się podzielą :D

    Sela lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola podzielą się, nie będzie wyjścia hehe

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, u mnie krótka piłka by była XD Nie trawie takiego czegoś i szybko szwagierka zostałaby sprowadzona na ziemię.

    Ja właśnie dostałam kojec od kumpeli, bo ich syn ma 2lata,na razie drugiego nie planują a nam się przyda więc pożyczyła :D
    W formie łóżeczka turystycznego.

    Wowka o kurcze. Też bym była przestraszona jakby gdzieś obok grasowal złodziej.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina ja nie wiem... irytuje mnie głos tej baby chyba. Ale prawdopodobnie to nerwy przepowiadające okres... Barbarze bardzo się podoba.

    Ja wybrałam ośmiornicę, widziałam na żywo i mega. Ja się chichralam razem z Baśką z tego poruszania XD krab pewnie też super. Ale ośmiornica... czekam i mam nadzieję że w poniedziałek już będzie.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk w sobote i dzis dostal troszke marchewki. Pierwszy kes spotkal sie z odruchem wymiotnym. Mimo to dalam mu wiecej i mu tak zasmakowalo, ze szeroko otwieral buzie i przyciagal moja reke z lyzeczka ;)

    Hoope, dzięki za liste

    Cola, mnie goscie zawsze irytuja. Glownie dlatego, ze traktuja moj dom jak osrodek wypoczynkowy i nie czuje sie pewnie w roli gospodyni. Ale to zazwyczaj goscie faceta.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka jeszcze na obiad zostają i jadą. Mnie rozwala takie zachowanie ale to już taki charakter człowieka...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 4 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy gościach faceta nie robię nic. Zero. To nie moi goście.

    Swoich uprzedzam, że nic nie zrobiłam XD
    Zazwyczaj ogarniamy coś razem.

    Jak macie jeszcze jakieś fajne zabawki na oku dajcie znać. Mamy po siostrze kule hule więc nie kupuję już pełzaka, no chyba, że antypełzaka, ten bardziej potrzebny. Kula vtech jest sympatyczna i ma dwa poziomy głośności. Ale i tak bywa irytująca. Za to chicco jest pod tym względem tragiczne. Jakość dźwięku dramat.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 4 listopada 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy gościach mężowych robię dobre wrażenie :D chociaż czasem i tego nie.

    Chociaż nie. Ostatnio jak mąż zaprosił znajomych z pracy to ogarnęłam jedzenie. Ale ja lubię gotować i lubię jak ludzie jedzą :D

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 listopada 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope
    Na pewno bunt po pierwsze wszystkie wrześniowe podobnie się zachowuja
    Po drugie teraz duuuzo czasu ze soba spedzamy czyli takie chwile ktorych przed urodzeniem patryczka nie było
    A po trzecie dwulatek jeszcze nie zna zazdrości

    Bylismy ponad 3h na torcie
    I jak przewidywalam
    Najpierw płacz bo poszlismy potem płacz bo wychodzimy :) ale najwięcej z męża się uśmiałam. Ja się ubieram a on coś tam papla o bieganiu, o starych dobrych czasach kiedy to szlam na korepetycje a on sam w domu, i wychodzę a on do mnie"trzymaj Patryka"
    hę???!!!
    Pytam po co???
    A ten mój mąż myślał że na torta wezmę też Patryka hahahahahahahahahahahahahahaha
    Szybko zrozumialam jakie bieganie, jakie siedzenie samemu...od 3dni mówiłam ze biore samego Piotra bo ma się skumplowac z sąsiadem

    My mamy osmiornice
    Babcia wysłała pieniazka wiec Patryk ma prezent, zwłaszcza że w pati i maks spędziliśmy 2h
    Ładniejsza niż krab a na pewno niż biedronka

    Prezenty się podobaly dzieciakom.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię gotować dla gości, ale jak mam czas i jak ich zaprosimy sami ;p teraz też jakoś bym przeżyła ten zawsze nie zadowolony ton gdybym chociaż usłyszała to głupie dziękuję.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 listopada 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z listy hoope nie miałam nic...
    Piotrowi na roczek kupilismy takiego pchacza
    Pchać czegokolwiek nie chcial i nie lubil ale do dziś lubi go jako źródło melodyjek ale co najważniejsze służy Patrykowi teraz na podłodze
    Uwielbia

    A sortery dlugo Piotrka nie interesowaly
    Teraz lubi ten jeden

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 20:20

    MajowaMamusia, Berbecia, Katy, Wowka, Patk, D_basiula, Sela, kattalinna lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola w życiu nie została bym z taką gromada dzieci,bez jaj, masz na głowie niemowlaka. Ludzie to mają tupet. Współczuję.

    Fajna ta ośmiornica lamaze ale droga.
    Patk a Ty kupiłaś ośmiornice smily play?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela co to za chmurka bo mi się mata wyświetla jak wpisuję w Google?

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa dlatego też myślałam że chociaż głupie dziękuję usłyszę. Dzieciaki na szczescie były grzeczne, ale przecież różnie to bywa...a jeszcze dziś jakieś fochy męża że się wyłączyłam na chwilę z rozmowy...ale zaraz jadą więc się już nie będę nakrecać. Teraz mam ochotę tylko spać!

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia fajny ten pchacz, chłopaki super razem wyglądają ;) a Patryk ma cudne to ubranko w okulary :) o końcu też myślałam drewnianym. Zna ktoś jakiś konkretny model ,który jest ok? Na necie mi się fajny wyświetlił ale na jednej stronie jest napisane że nie nadaje się dla dzieci i sprzedają jako dla psów, a na drugiej ten sam kojec dla dzieci...skończy się tak że w ogóle nie kupię :p

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Średnia miała nieco inne zabawki ale też inne upodobania. Niespecjalnie lubiła jak grało, jeździło i świeciło. No i różnica płci.

    Niemniej jest kilka firm, które mogę polecić, bo się nigdy nie przejechałam na jakości, jak Skip hop, Fisher Price, V-tech, Lego, Playmobil, Little tikes. Ważny dla mnie był dźwięk. Dobry, czysty, przemyślany i nienatarczywy. FP spełnia moje oczekiwania najlepiej. Mamy pozytywkę z FP akwarium, którą uwielbiam. Tak jak kiedyś mieliśmy rainforest. Cudowne dźwięki. Deszcz, fale morskie, zwierzęta.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część
    Współczuję tych ciężkich nocy.

    Cola popatrz na to z innej strony dałaś radę z gromada dzieci i ogarnięciem gości nie bądź zła, bądź dumna ,no i gdyby nie oni nie dowiedziałabym się jaka jesteś zaj....ta.

    Monika zostawiając ja jeszcze na trochę zrobiłaś najgorsze co mogłaś w tej sytuacji. Uleglas . Dałaś znak że jak będzie się awantury wystarczająco mocno to dostanie co chce ,następnym razem będzie tylko gorzej . Z wrz szczacym buntownikiem nie negocjujemy w milczeniu ubieramy i wychodzimy ,jeśli jest to niemożliwe bierzemy pod pachę i wychodzimy ,mąż bierze ciuchy,ubieramy na zewnątrz jak się trochę uspokoi. Wcześniej uprzedzam że jak się nie ubierze pujdzie nieubrana.
    Najważniejsze że jak obiecasz musisz zrobić ,inaczej streszenie nie działa. Kiedyś włożyłam dziecko do kompania w ubraniu bo nie chciał się rozebrać jako jedyny nie przepada za kąpielą. Tak wiem jestem terrorystka ale to jest próba sił albo ty albo ona . Mimo to uważam że najwięcej pożytku przynosi chwalenie ,bo gdy dziecko jest niegrzeczne to reagujemy zawsze a jak robi coś właściwie to uważamy to za normalne a dzieciaki lubią jak się je chwali i wiedza kiedy zachowują się właściwie .

    Kamcia mówisz że dwulatek nie wie co to zazdrość ? To trzeba było widzieć tą chisterie Patryka jak brałam Ule na ręce jeszcze parę miesięcy temu .

    Monika warto pójść do psychologa ,ale też są różne książki które pomagają zrozumieć dziecko i z nim postępować

    Fatalita, kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka
    Czas na zazdrosc jest troszkę później
    U dwulatka raczej niezrozumienie że mamy nie ma tu i teraz
    A to niezrozumienie właśnie kończy się histeria bo takie dzieciatko nie umie inaczej okazac emocji
    Ale skoro tak okazuje to i lepiej niż skrywa i tłumi w sobie bo to kończy się w przyszłości problemami
    Oczywiście to taki skrót bardzo skomplikowanego procesu...
    No i podobno bunt trzylatka gorszy niż dwulatka ;)


    Dodam że są teorie wg których nie ma czegoś takiego jak bunt dwulatka ;)

    Konsekwentnie nie przenioslam wczoraj Piotra przez jeden nawet schodek. Schody wytarl, ciuchy pobrudzil, buty zniszczyl, ale samodzielnie znalazł się na dole ;) no i 5min później na cpn-ie wielki uśmiech do mamy przez szybę samochodu
    Kocham normalnie tę dziecięcą prostą szczerość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 15:39

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę kupować łóżeczko turystyczne dla Uli ,pierwszy raz mam dla dziecka drewniane i to jednak nie moja bajka poza tym jest małe jakieś .

    Kamcia ten pchacz fajny.

    Ja przechodzę bunt polroczniaka Ula ostatnio tylko na ręce albo na kolana ,ona nawet nie płacze tylko wrzeszczy aż szyby drżą to dopiero będzie buntownik

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka
    Mój mąż ostatnio ciągle gada(do Patryka)ze skoro Piotrek ma bunt dwulatka to jaki bunt on ma??
    Jak mąż w domu to Patryk nieźle wymusza noszenie :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 1756 1757 1758 1759 1760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ