X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoop a w Brzeszczach bylaś? Odnowiony dworzec kolejowy jest

    Napisalam sie tyle i ucielo posta .

    Moja ladnie przespala noc do 8 z pobudka o 4. Teraz zalicza juz pierwsza drzemke.

    Z poludnia to moja bedzie miala adoratorow ? Tylko ze tatus postanowil kupis strzelbe. Wiec bedzie trzeba uwazac.

    Mie cos rozbiera i bierze i z pewnoscia nie jest to maz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 09:13

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaJ u nas bunt tez trwa od urodzenia, a córa nie lepsza.
    Terrorysci...

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szlag mnie zaraz trafi. Ależ jestem dziś zła...bardzo ładnie powiedziane. Potem napiszę...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope, podziel sie lista

  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patent na za glośne zabawki plaster przyklejony na glosniczek.

    Katy, Wowka lubią tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio usypianie w ciagu dnia wlasnie jest pod znakiem "Wez sie przytul" bo nie zasnie inaczej niz przytulony i to na rekach niestety...

    Chlop zrobil rosol, pomógł mi zrobic nawet deser na pozniej, ale zeby nie bylo tak kolorowo to wlasnie mi napisal, ze go policja zlapala, a nie pamięta do kiedy ma ubezpieczenie..Jak mu sie pomyliło i nie zaplacil to jesteśmy w d...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziel się, podziel się, ja tu od tygodnia internety przewalam, jutuba rozpalam, oglądam, słucham a tu podziel się. W doopach się poprzewracało XD

    Kamcia a wiesz, to mi nie wygląda na bunt dwulatka. To mi wygląda na późny efekt pojawienia się rodzeństwa. Może pozwolisz, że delikatnie zasugeruję całkowitą i odwróconą taktykę, czyli mama cała twoja i tylko dla ciebie. Prawdopodobnie będąc wodą ugasisz tak ogień bardzo szybko. Spróbuj chociaż przez kilka dni. To miała i jeszcze czasem ma moja idealna dotąd siedmiolattka. Gram w jej grę, jest dobrze.

    Coś tu było o potrójnych, soczystych udkach, któraś zgłodniała?

    Dobra, dzielę się . To lista na tera, będą następne. W listopadzie spłynie kasa to większość kupcie. Chyba nie wszystko nowe. Jeśli znajdę stan idealny albo nietrafiony/zdublowany prezent.

    Telefon mojej ulubionej firmy skip hop. Święci, gra, super jakość, przyjemny dźwięk.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fdfc33944a43.jpg

    Smartfon żeby się odczepił od mojego telefonu na który namiętnie poluje

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1fccf14c1d60.jpg

    Kultowe już i must have sorter i pluszak Fisher Price, mało które dziecko nie lubi, duża szansa, że się spodoba (bo z tym różnie)

    Garnuszek na klocuszek - Wowka i Patk, coś dla Was XD

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a48fe7f81b1c.jpg

    Szczeniaczek uczniaczek
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a90fa6492f7.jpg

    Grająca ośmiornica Lamaze (tym ja chcę się bawić)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e399014cb59.jpg

    No i kompromis, ponieważ samochody są do bani, to przeważnie zwarta bryła, ani to trzymać, ani manipulować, a coś autkowego musi być

    V-tech w natarciu
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f902fe4410fd.png

    To oczywiście nie koniec. Są też jakaś mata (szukam), książeczki (to częsty zakup) i będzie pchacz plus jakieś klocki. Coś dla Mikołaja z tego zostawię. Pewnie pchacz.

    MonikaJ, kattalinna, Sela, Katy, Feeva, Wowka lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita niestety, jest źle a nawet bardzo źle. Razem z mężem nie potrafimy ujarzmić tej małej istotki. Nigdy bym nie pomyślała ze można sie podporządkować 4ro latkowi. Terror na maxsa od rana. Nie dociera do niej nic. Prośbą groźbą karą szantarzem przekupstwem.

    Niedługo święta. Macie jakąś propozycje na prezent dla półroczniaków?

    Katy dobrego masz męża ;) Moj po nocnych pobudkach jeszcze tyłka z wyra nie ruszył...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 10:30

    201501064565.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha piszę jednym palcem i widzę jakie kwiatki powychodziły XD Nie edytuję, a co tam. Śmiesznie jest.

    Katy miałam Ci pogratulować faceta ale teraz to chyba jednak współczuję XD

    Cola nie Ty jedna dzisiaj XD pisz co tam.

    Ach Bieszczady, jeszcze to mam na liście, będę na pewno! Kocham góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 10:33

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wraca nadzieja na wstawanie bliżej południa:) u nas sen 19- 9.45 (2 pobudki o 1.30 i 5.30- wszystko do przebrania, myślałam że już po spaniu ale wzięłam do siebie i szok, tak długo spałyśmy).
    Garnuszek i walizkę sorter dostaliśmy po córkch brata, szczeniaczka też ale nie da się go wyprać,więc może kupimy nowego pod choinkę. Ogólnie mamy na baterię słonika z maty którego musiałam zakleić taśmą bo ryczy mimo ściszenia,karuzele i telefon early steps. Najlepsza funkcja w zabawkach na baterię- wyłącz :D

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 4 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zabawek to ja wlasnie zamowilam tego turlaczka z fisher price. Zobaczymy, szczeniaczek tez mam na liscie.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, też szczeniaczka mamy w spadku. Czytałam internety, że niektóre piorą i działają, ale inne przestają ;-) ja planuję mojego jakoś powierzchniowo wyczyścić. Nowego kupować nie będę na pewno.

    Wowka, a zdecydowałaś się na matę/ puzzle do tego kojca? Ja muszę kupić 2 sztuki, w sypialni też chcę mieć. Rzucę młodą na podłogę i śpię wygodnie w łóżeczku ciepłym :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Katy rosołowego męża zazdroszczę ale tego wybryku z policją już nie.

    Pawojoszka współczuję spięcia z teściową. U nas też wieczne darcie kotów, ale moja to stare babsko i nke ogarnia internetów heh.

    Nie straszcie tymi buntami...

    U nas noc od 22 do 9 z 6 przerwami na cyca. Powiedzcie mi co jest nie tak, bo mnie rece opadają. Od ponad tygodnia jest mega ryk jak tylko kłade na łóżko, żeby ululać. Kurde widzę, że trze oczy okropnie, jest marudny popłakuje to chyba śpiący no nie? Biorę do łóżka na spanie a tu ryk jakby go odbierali ze skóry i to żywcem. Pomyślałam, że może nie chce, żeby go tulić skoro mnie odpycha i płacze ale jak nic nie robię to i tak za chwile jest płacz.
    Próbowałam odkładać jak jeszcze nie był mocno śpiący to jest to samo...

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda dziękuję że pytasz, to chyba byl na szczęście fałszywy alarm. Tylko opryszczka na pół mordy... :/

    O, już wiem co powiedzieć siostrze żeby kupiła Mani pod choinkę :D Osmiornice, świetna jest :D

    Znalazłam w końcu krzesełko do karmienia. Mama zabroniła kupować, powiedziała, żebym się wstrzymała do początku grudnia to zamówię i będzie już prezent na święta :D

    Od dwóch dni się ta moja budzi ok 2 w nocy na jedzenie. Nie wiem ocb. Zje i spi dalej o.O

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok mam chwilę. Mamy gości od pt. Szwagierka z mężem i trójką dzieci. 7,8 i 9 lat. Szwagier z mężem malują mieszkanie młodszemu bratu męża na drugim końcu miasta. Szwagierka się uparła że im pomoże więc dzieci w sobotę miała wziąć ich znajoma. Rano napisała że nie da rady, więc zostały ze mną. Szwagierka ewidentnie chciała od nich odpocząć...ok stwierdziłam jakoś dam radę, byłam z nimi od 9 do 22. Byli naprawdę grzeczni, nawet Adaś dał pożyć. Byliśmy na spacerze, placu zabaw, upiekliśmy babeczki, wymyślaliśmy zabawy, zrobiłam im obiad, kąpiel z pianą itp. wieczorem padłam nie żywa. Nie usłyszałam ani jednego słowa dziękuję. W nocy oczywiście się nie wyspałam bo Adaś jęczał, popłakiwał, dalej się drugi ząb przebija. Mąż nie pomógł bo spał jak zabity bo sobie piwkowali jeszcze wieczorem. Ok rozumiem, przyjechała rodzinka od czasu do czasu się należy. Ale... Rano to mój mąż i ja robiliśmy śniadanie i ogarnialiśmy. My jak jesteśmy u nich to też pomagamy, a tu nic... Adaś marudził, poszłam go położyć. Wracaj w końcu zjeść, odplynelam gdzieś na chwilę myślami, a oni akurat coś pytali. Nie słyszałam, byłam zyslona,a mój mąż do nich z pretensją w głosie...ona i tak Was nie słucha. Szlag mnie trafił, ale nie skomentowałam, udawałam dalej że nie słucham. Pomijam że jestem bardzo ugodowa osoba, której ciężko kogoś nie lubić. Ale ciezkoi polubić moja szwagierkę. Co nie mówi to jakby z pretensją w głosie, nawet do dzieci. Lubię gości ale dziś jestem padnięta i wyjątkowo wkur...sorki, elaborat napisałam ale musiałam streścić i się wygadać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 11:36

    Shas lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze nie maz wiec pewnie dlatego taki dobry haha :p Na szczescie ubezpieczenie ok, dostal tylko pouczenie za światło z przodu bo cos mu soe stalo z lampa :p

    Hoope, fajne te zabawki :) Szczeniaczka raz Kamilowi pokazywalam w Smyku i byl zachwycony wiec na pewno kupimy:) Oby tylko moj pies nie podzielal jego entuzjazmu xd

    Zmiksowalam banana z jabłkiem i se sama bede jesc bo Kamilek po lyzeczce juz nie chcial wiecej...

    Cola, tez bym sie wkurzyla na Twoim miejscu..I podziwiam za ogarnięcie takiej gromadki :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 11:37

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, a ta hula kula aż tak bardzo irytująca? Bo przejrzałam dary i okazuje się, że mam. Tylko baterie wsadzić nowe więc zastanawiam się czy chcę to robić ;-)

    Krab czy ośmiornica?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 listopada 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a będziecie kupować kojec? I czy macie jakieś godne polecenia? Ja się cały czas zastanawiam
    ..

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry, po dospaniu.

    Kattalinna, dla nas fajniejszy krab. Mata nie wybrana, bo myślałam o kojcu, takim jak łóżeczko turystyczne z materacem. Ale w stacjonarnym smyku można obejrzeć tylko na obrazku. Poszukam w lokalnych sklepach, gdzie obejrzę co kupuje. Mata piankowa nie jest rozwiązaniem, Rekinu bez problemu z niej odplynie gdzie będzie chciał. Zaraz Ania też wpadnie na ten pomysł, może warto popatrzeć już za kojcem?

    Hoope, haha :D dziecko mnie ugotuje :D sorter mamy walizkę z fp, szczeniaczek zamówiony, ale ośmiornica trafia na wish listę dla Mikołaja. Bajer.

    Cola, goście i zachowanie do bani. Masz prawo bycia zmeczoną. Dzisiaj jeszcze będą czy już jadą?

    Sela, gratki grzecznego Leo na chrzcinach :)

    Fatalita, przeczytałam, że pytasz mnie czy miałam nocne majtki :D

    Niestety, to nie majaki. W nocy ktoś się włamał do sąsiada, akurat byli na imprezie. Przyjechała policja, mąż z nimi gadał i mnie też obudził, czy czegoś nie widziałam jak wracałam po odwiezieniu gościa. W sumie nie zeszło się długo, ale moje poczucie bezpieczeństwa zostało zachwiane i nie mogłam usnąć.

    Dobrze, że Skrzat ładnie usnął na drzemkę, to pospałam z nim i humor mam lepszy :)

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 4 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Katy, fakt to jeszcze nie mąż, pisałam jak próbowałam ululać małegoi mnie gdzieś chyba przyćmiło heh

    Cola też by mnie coś trafiło. Nie dziwie się, że jesteś wkurzona...
    Co do kojca to chce kupić ale jeszcze nie wiem jaki. Myślałam nad czymś drewnianym, żeby ziemie wyłożyć jakimiś puzzlami lub matą czy materacem, bo nie chce tych wiszących w powietrzu na nogach.

    Co do zabawek to u nas na pewno ta ośmiornica lub krab, ten turlaczek mi się właśnie spodobał i ta chmurka ze skip hopa jak zacznie raczkować.


    Katy lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
‹‹ 1755 1756 1757 1758 1759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ