Promocja!

Wykup abonament z dostępem Premium do Twojego Kalendarza Ciąży od teraz do końca miesiąca, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Majowe mamy 2018
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Feeva
Autorytet
2905

Wysłany: 3 listopada, 08:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
U nas pobudka 2:30 (wtf!?!?!?!?!) na jedzenie i poniej już kręcenie co 30min-1h. Ostatecznie wstalysmy po 7.

Berbecia gratulacje :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 08:38

Kocham Cię <3
12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
lprk6iye4iebl7z2.png

Magda33
Autorytet
620

Wysłany: 3 listopada, 08:50
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cola87 napisała:
Dziewczyny to może jakiaś kawka na południu? :) Ja jestem z Bielska-Białej :)
Witaj, ja też :)

Cola87 lubi tę wiadomość

qb3canli2cyxpmam.png
A1298C hetero / C677T hetero / Cukrzyca typu1
2011 aniołek Pawełek / 2016 aniołek Wiktorek

Fatalita
Autorytet
1212

Wysłany: 3 listopada, 09:06
Cytuj | (2) | Zgłoś
Katowice to dla mnie drugi koniec świata :(

U nas z tą mamą właśnie bardziej chodziło mi jak u Katy i Majowej, "ta mama" w kontekście negatywnym. Mi jest przykro wciąż to słyszeć.
Z mężem to co innego ;)

D basiula, my byłyśmy u fizjo i uspakajam ja Cie - nasze dzieci mają jeszcze czas.
Wiki dopiero zaczyna trzymać stópki i przewraca się na boki powoli - dopiero teraz.

Wowka :D pełzający Rekinu adorujący skarpetki mamy :D "W stopę Cię ucałuje droga Matko, bo w dłoń jeszcze nie sięgam" :*

Berbecia gratuluje zęba!

Myślę, że u nas też już tuż tuż, bo inaczej trudno mi będzie usprawiedliwić okropny humor Wiki trwający całe popołudnie i noc. Straszny płacz :(

Mała Matylda, Wowka lubią tę wiadomość

l22npx9iaxtim23h.png

Nasze aniołki...
21.09.14 (*) N.
10.05.17 (*) O.

Sela
Autorytet
597

Wysłany: 3 listopada, 09:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Berbecia gratulujemy ząbka ;-)

U nas jeszcze cisza zębowa. Co prawda mamy śliny w ilościach Niagary, gryzie wszystko co tylko jest w zasięgu ale dziąsełka chyba ok ;-)

Och i jeszcze Katy by się udało zwerbować, no suuper ;-)

W końcu się udało...

qb3cwn152gntqsgf.png

J.S
Autorytet
1812

Wysłany: 3 listopada, 09:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
Wowka, padlam XD XD

Dla nnie Katowice, Warszawa, Krakow to niestety kupa kilometrow :/

Wowka lubi tę wiadomość

<3 Kochamy Cię najmocniej <3
f2wlx1hp1fk7szb3.png

Patk
Autorytet
1224

Wysłany: 3 listopada, 10:20
Cytuj | (1) | Zgłoś
Barbara będzie bezzębna XD żadnych oznak zębów. Może i dobrze... Nie będzie co miało się psuć.

Wowka - faktycznie kupa w kaskadzie brzmi interesująco XD i ja jestem wielką fanką Krystyny Czubówny!!! Także w Twoim wydaniu.

U mnie dalszy ciąg irytacji z powodu tej Huli Kuli...

Wowka lubi tę wiadomość

pawojoszka
Autorytet
1195

Wysłany: 3 listopada, 10:25
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dzień dobry.

Woowka ja ci już mówiłam że ty to się marnujesz powinnaś się wziąć za pisanie .

Berbecia gratulacje zabka.

Katy ja nigdy wcześniej nie byłam w Krakowie choć zwiedziłam nasz kraj prawie w zdlusz i szez ale Kraków jakoś mi umknął i też myślałam że będzie okazja obejrzeć miasto nocą byłam tak od 23-1 w nocy więc spodziewałam się pustych ulic, jakież było moje rozczarowanie . Na codzien jeżdżę po wiejskich drogach duże miasto tętniące życiem sprawiło że się spocilam za kierownicą . Czy ten Kraków nigdy nie śpi ? Nie chcę wiedzieć co tam się dzieje w godzinach szczytu

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 10:26

Wowka lubi tę wiadomość

Mała Matylda
Autorytet
1519

Wysłany: 3 listopada, 10:32
Cytuj | (3) | Zgłoś
Witamy się z rana :)

Mama32, brak słów na lekarza, dobrze że chociaż poczuwa się do zaniedbania.
Bardzo się cieszę, że jesteś tak zadowolona ze śpiworka, ja też tam zamówiłam ale dostaniemy go dopiero na koniec miesiąca. Nie mogę się doczekać :)

Jeśli chodzi o Ferminę to macie rację dziewczyny. Fakt, że systematycznie odzywała się na forum, a nagle zamilkła w połączeniu z niepokojącymi wzmiankami o obserwującym ją samochodzie skłaniał do poszukiwań, ale to prawda, że poznanie przyczyny tylko zaspokoi naszą ciekawość. Chciała pozostać anonimowa i powinnyśmy to uszanować. Mam głęboką nadzieję, że któregoś dnia do nas zajrzy.

Feeva, współczuję dolegliwości, mam nadzieję że nie rozwinie się z tego nic poważniejszego. Jak się dzisiaj czujesz?
Mania słodziutka <3

Wowka, Krystyn Czubówna w Twoim wydaniu poprawiła mi nastrój w ten ponury poranek, z odrą grasującą tuż za moimi oknami :/
Mieszkam w Pruszkowie, więc choć nie jestem panikarą w takich kwestiach, tym razem poważnie się wystraszyłam. Na spacery wychodzimy normalnie, ale zmieniliśmy plany, nie wybierzemy się wspólnie na zakupy.
Nie dziwię się, że nie podoba Ci się „zdrobnienie” używane przez babcię, fe…
Bezcześci piękne imię Skrzata, dla którego sami znaleźliście urocze, nieoczywiste formy ;)
Wyobraziłam sobie adorowanie skarpetki, to urocze :D

Popieram pomysł kawy dla mieszkanek Mazowsza :D

Katy, podziwiam Twoje zaangażowanie w poszukiwania :)

Kamcia, gratuluję tak udanej pierwszej nocy Patryka w własnym pokoju. Oby tak dalej!

Berbecia, gratuluję ząbka :)

Patk, stajesz się dla mnie wzorem optymizmu XD

U nas wczoraj rekord długości spaceru – przekroczyliśmy magiczną granicę 1h, poprzedni taki spacer był na początku września, więc jestem zachwycona. Noc mniej urzekająca, ale nie można mieć wszystkiego. Drżącymi rękami napiszę o dziennych drzemkach, bo boję się że coś się zepsuje, ale ostatnio mamy tendencję do zaledwie dwóch, za to długich drzemek w ciągu dnia. Długie tzn. często około 2h. Niech tak zostanie, proszę :)

kamciaelcia, Wowka, Mama32 lubią tę wiadomość

tb73e6ydy4fz1gcd.png

Katy
Autorytet
2189

Wysłany: 3 listopada, 11:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
pawojoszka napisała:
Dzień dobry.

Woowka ja ci już mówiłam że ty to się marnujesz powinnaś się wziąć za pisanie .

Berbecia gratulacje zabka.

Katy ja nigdy wcześniej nie byłam w Krakowie choć zwiedziłam nasz kraj prawie w zdlusz i szez ale Kraków jakoś mi umknął i też myślałam że będzie okazja obejrzeć miasto nocą byłam tak od 23-1 w nocy więc spodziewałam się pustych ulic, jakież było moje rozczarowanie . Na codzien jeżdżę po wiejskich drogach duże miasto tętniące życiem sprawiło że się spocilam za kierownicą . Czy ten Kraków nigdy nie śpi ? Nie chcę wiedzieć co tam się dzieje w godzinach szczytu

Oj tak, w nocy Kraków tez "zyje" :p Mieszkamy w poblizu dosc duzego cmentarza i 1 listopada ciezko sie jest stad wydostać:/

08.04.2018 2520g 49cm

qdkkj48a7ky4rh6o.png

MajowaMamusia
Autorytet
600

Wysłany: 3 listopada, 11:23
Cytuj | (2) | Zgłoś
Chata wolna,jak dobrze wrócić do normalności :)
Wy czekacie na kuupke a ja tylko w myślach proszę Kierowniczke zamieszania żeby w nocy po jedzeniu nie strzeliła. Cóż mogę sobie prosić. Nasz dzień zaczął się dwójką o 5.30,teraz położyłam na drugą drzemkę tylko po to żeby za minutę usłyszeć że leci kolejna porcja przeczyszczenia jelit.

Co do nocnego karmienia to w tym poradniku co Wowka linka wyrzuciła jest właśnie rada, że jeśli w drugim półroczu dziecko nadal domaga się jedzenia w nocy to należy podawać wodę,to wtedy nauczy się więcej jeść w dzień. Yhy, zapraszam tego kto to wymyślił do nas w nocy( niby jeszcze 2 tyg może Zuza jeść w nocy XD), moja ile się nie obudzi tyle razy je w ciągu nocy, żadna woda,smoczek nie pomoże.

Mała Matylda może faktycznie coś w tym jest że jak dzieci są grubiej ubrane to spokojniej jeżdżą w wózku. Gratuluję spaceru.

Gratuluję nowych ząbków,ale nie zazdroszczę, dobrze nam bez nich.

Wowka wymiarasz :) możesz pisać teksty do programów przyrodniczych.

Co do Ferminy to dziwna sprawa, że nagle zniknęła,jakoś dziwnie czuje że się jej coś mogło stać. Jeszcze ten wpis co znalazła Kary... ale faktycznie pamiętam jak kiedyś pisała że ją były męczy.

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 11:24

Wowka, Mała Matylda lubią tę wiadomość

zpbnej28y2ju006o.png

kamciaelcia
Autorytet
11321

Wysłany: 3 listopada, 11:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
jedziemy nieplanowanie do GW
potrzebuje pomysłu na prezent dla siedmiolatki oraz trzylatka na urodziny...

17u9i09ktvycbypp.png
38tc3587g/35tc2812g/30tc1944g/25tc748g/21tc505g/17tc170g
961l3e5eh9213bo0.png
37tc 2965g/34tc 2341g/31tc 2000g/28tc 1370g/25tc 740g/22tc 450g/19tc 244g/17tc180g

MajowaMamusia
Autorytet
600

Wysłany: 3 listopada, 11:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jak mam wprowadzać gluten? Mam kasze manna i daje po pół łyżeczki 1x dziennie. W jakim tempie zwiększać ilość? Nic nie wiem

zpbnej28y2ju006o.png

Katy
Autorytet
2189

Wysłany: 3 listopada, 11:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Co do glutenu nie pomoge, bo my jeszcze na etapie owocow :p

Gdyby u nas nie bylo karmienia w nocy to chyba Kamilek by schudl...Bo on sobie na pewno nie predko poje normalnym jedzeniem :p Ale i tak w nocy je max.2 razy wiec nie jest zle ;)

08.04.2018 2520g 49cm

qdkkj48a7ky4rh6o.png

Ola_Ola
Autorytet
498

Wysłany: 3 listopada, 11:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
Kamcia dla trzylatka moze planszowka/puzzle albo piasek kinetyczny?

kamciaelcia lubi tę wiadomość

f2wl3e5evc7d67pj.png
ex2bgu1rurd98nmh.png

Sela
Autorytet
597

Wysłany: 3 listopada, 12:30
Cytuj | (10) | Zgłoś
Trzymajcie kciuki, o 13 chrzest, my jak zwykle spóźnieni, bo dopiero wyjeżdżamy. Mieliśmy być wcześniej, a do kościoła 30min heh

Katy, kattalinna, Cola87, Berbecia, Fatalita, kamciaelcia, Mała Matylda, Wowka, D_basiula, MonikaJ lubią tę wiadomość

W końcu się udało...

qb3cwn152gntqsgf.png

Cola87
Autorytet
1098

Wysłany: 3 listopada, 13:18
Cytuj | (2) | Zgłoś
Sela powodzenia :) Berbecia gratuluję ząbka :) Magda witaj, fajnie że też jesteś z Bielska :) może dołączysz do naszej kawy w Katowicach :) mam nadzieję że uda się nam ją ogarnać kiedyś...jak to widzicie dziewczyny? Byłby ktoś faktycznie chętny?

Magda33, Sela lubią tę wiadomość

qdkk2n0ahanlnmk1.png

kattalinna
Autorytet
4877

Wysłany: 3 listopada, 13:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Na kawę się wybieram ciągle do Wowki ;-) wybrać się z Bożenką mogę gdzieś, gdzie dojadę komunikacją miejską lub pociągiem. Bez przesiadek i najchętniej nie dłużej niż godzinę w jedną stronę ;-)

Wowka lubi tę wiadomość

zem3qps6in5tddof.png

pawojoszka
Autorytet
1195

Wysłany: 3 listopada, 13:38
Cytuj | (2) | Zgłoś
Sela powodzenia ja też jestem wiecznie spóźniona.

Ja jestem chętna w granicach rozsądku z odległością Bielsko-Biała czy Katowice ok ale npKrakow to już za daleko.

Kamcia moja siedmiolatka ma chłopaka na punkcie lol ,wiem że ogólna moda na to panuje choć są dość drogie jak na zabawkę w stylu jajka niespodzianki za 60 zł . Nie kupowalabym czegoś hałaśliwego ani ciastoliny czy piasku kinetycznego bo rodzice mogą cię znielubic bo tego potem pełno jest w dywanach i kanapach i wogole wszędzie. Może książeczka z audiobukiem są w miarę niedrogie

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 14:56

kamciaelcia, Sela lubią tę wiadomość

Katy
Autorytet
2189

Wysłany: 3 listopada, 14:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja do Katowic mam ok.godzine jazdy takze tam moge dojechac bez problemu ;) O ile chlopak sie zgodzi bo ja prawka nie mam xd

08.04.2018 2520g 49cm

qdkkj48a7ky4rh6o.png

Nynka
Autorytet
457

Wysłany: 3 listopada, 15:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
Patk ja też ostatnio powiedziałam, że stomatolodzy drodzy może i lepiej bez zębów.
Ja nie wiem co to moje dziecię pobudka o 6 a za 15 minut jeczy że spać...
JS i Katy wasze chłopaki z Wami przesypiaja noce? A w łóżeczku jak?

Patk lubi tę wiadomość

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)