X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💙 MAJ 2023 💗
Odpowiedz

💙 MAJ 2023 💗

Oceń ten wątek:
  • Crochet Autorytet
    Postów: 374 450

    Wysłany: 23 maja 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    U nas jak jest czkawka to od razu wiadomo że pieluchą do wymiany 😅🙈
    I przechodzi po zmianie pieluchy?

    Ja musze cyca podać, żeby przeszło. Strasznie go ostatnio męczą czkawki...

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 23 maja 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak odłożę ją do łóżeczka po przebieraniu to już jej nie ma 😄
    Dzisiaj miałam taką radość, moje dziecko w końcu zrobiło kupę. Nie sądziłam że z gówna można się tak cieszyć 😆😆😆
    Leży w końcu po całym dniu płaczu zadowolona💕

    Crochet, Agunieszka, anekar92, Agnieszka1987, Foreveryoung lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny moja też ma często czkwaki. Już ją nosimy w pionie trochę jak do odbicia ale też zauważyałqm że przy cycy najszybciej przechodzi 🙈 a tak nie lubię tej czkwaki jej, bo mam wrażenie że się męczy. Jeszcze mi wczoraj dosyć ulewała to też markotna była wieczorem. Ale nocka druga z rzedu super w sensie, że ładnie śpi i co 4h się sama budzi i póżniej dalej kima.

    To super, że się wypróżniła, stary człowiek się męczy jak nie może zrobić a co dopiero taki bobas 🥺 ja jak zrobiłam po urodzeniu 4 dnia to musiałam ze szczęścia wszystkim zakomunikować 😂

    A wasze dzieciaczki dajecie do odbicia po każdym karmieniu? Bardziej pytam mamy które karmià tylko piersią, bo wiem że to inaczej. A ulewają Wam też czasami? Bo ja już wczoraj z facetem panike bo kilka razy się zdarzyło ale tak jej za często nie odbijaliśmy, dopiero teraz zaczynami za kazdym razem w dzien praktycznie ale w nocy je na tyle spokojnie, że nie odbijam tylko zasypia i nie ulewa wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 12:30

    Crochet, Agnieszka1987, Mvada lubią tę wiadomość

  • Crochet Autorytet
    Postów: 374 450

    Wysłany: 24 maja 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odbijam za każdym razem. W dzień tak (chyba że mu się nie odbiję to kładę na boku na chwilę) a nocy czasem odbiję czasem nie. Nawet doradczyni latacyjna nam powiedziała, że w nocy nie ma konieczności. Też mu się zdarza ulać, nawet jak go odbiję 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 12:44

    anekar92, Agnieszka1987 lubią tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 24 maja 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w nocy nie odbijam, w dzień zazwyczaj sie staram chociaż szczerze mówiąc nie za każdym razem mu sie odbije, ulewa rzadko chociaż zdarza sie No i czkawkę ma codziennie ze 2-3 razy i zawsze Ok 21 tak samo jak miał w brzuchu ;) ostatnio trochę meczy go brzuszek i w sumie płacze tylko z tego powodu, poza tym to bardzo spokojny chłopczyk :)

    Crochet lubi tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 24 maja 2023, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzień staram się za każdym razem z uwagi na te gazy bo tak to ona jak leży nigdy nie ulewa, jak już ją odbijam to potrafi mnie obrzygac.
    W nocy zależy, jak wstanie po 1-2h to jestem jak zombie więc karmie i kładę dalej spać 😆

    Crochet, Agnieszka1987, anekar92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 25 maja 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak dla sprawdzenia przesądów ;) sprawdziło sie u Was, ze mając mocna zgagę w ciąży dziecko urodziło sie z długimi włosami? ;) U mnie sprawdziło sie w obu przypadkach, i o ile wydawało mi sie, ze pierwszy syn miał dużo włosów, tak Niko ma od urodzenia fryzurę jak Johnny Bravo 😁

    Mvada, Crochet lubią tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • Agunieszka Ekspertka
    Postów: 225 334

    Wysłany: 25 maja 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zgagę, czasem bardzo uciążliwą. Emi ma ciemne włoski, ok. 3 cm, z tyłu nad karkiem nawet dłuższe i gęściejsze.

    Crochet, Agnieszka1987 lubią tę wiadomość

  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 25 maja 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zgagę, mamy rzadkie i krótkie włoski 😅

    Crochet, Agnieszka1987, Agunieszka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 374 450

    Wysłany: 25 maja 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    Miałam zgagę, mamy rzadkie i krótkie włoski 😅

    U mnie tak samo.

    Agnieszka1987, Mvada, Agunieszka lubią tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 374 450

    Wysłany: 25 maja 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy coś kombinujecie dla swoich partnerów z okazji Dnia Ojca?

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 25 maja 2023, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam body kupione nasz pierwszy dzień taty 😊

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 26 maja 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji Dnia Matki😊 🌸 najtrudniejsza, ale i najpiękniejsza rola w życiu ❤️

    anekar92, Crochet, Agunieszka, Foreveryoung, Mvada lubią tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co na krostki pod piekuszka? Dla dziewczybki? Smarowalam linomagiem zawsze po przwijaniu ale chyba nie sluzy i za wilgotno i ma krostki i czerwonw i mam takie cos jak cynkokrem i zeobilam dzisiaj jej maczka ziemniaczana i mam zamiar teoszke wietrzyc przy przewijaniu. Nie wiem chyba dada jej nie sluza, teraz zaczelam pampers zakladac. Co uzywacie pod pamersa?

  • Crochet Autorytet
    Postów: 374 450

    Wysłany: 28 maja 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przerzuciliśmy się na pieluchy bambusowe (bambiboo), bo pupka nam się odparzyła. Używaliśmy na zmianę maści linomag, kremu Zaspa i maści Tormentalum (polecona przez położną). Oczywiście staraliśmy się dużo wietrzyć a do mycia do wanienki wsypuje zasypkę Sylveco. Póki co ładnie nam się zagoiło.

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 28 maja 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smaruje niczym. Jeżeli kiedykolwiek coś nakładam to gdy występuje lekkie zaczerwienienie. Daje wtedy bepanthen😅 i póki co nie mieliśmy problemów 😀

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra z Dada przeszłam na Pampers Active i posypałam mączką ziemniaczaną, przed tym przemyłam i osuszyłam, chwilę jej dałam poleżeć bez pieluchy i jak ręką odjął 😁 Więc Dada mówię stanowcze NIE. No i tez jakieś grube mi aję wydawały w porównaniu do pampers. Szkoda bo tańsze troszkę są 😂

    Crochet lubi tę wiadomość

  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 29 maja 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdemu dzieciaczkowi będzie właśnie leżeć co innego, naszej leżą chyba wszystkie pampersy póki co bo tyle różnych podostawalismy, w z żadnymi nie było problemu😅 ale każdy pampers inny 😅zostaliśmy na razie przy tych złotych sądach, spoko były też te bambusowe 😄 w sumie wszystkie były spoko oprócz dady tych białych, jakieś sztywne mi się wydają😅

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 30 maja 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych dziewczyn, które rodziły SN, macie nadal krwawienia? U mnie zaraz juz 3 tydzien, a krwawienie nic sie nie zmniejsza. Dzisiaj dostałam małego krwotoku, jasna krew, lalo sie jak z kranu. Wpadłam w panikę, jak na złość mąż akurat skończył wolne na dziecko i musiał wczoraj wyjechać na 2 tygodnie. Próbowałam dzwonić na pogotowie, ale zaczęli mnie przełączać, od jednego do drugiego na końcu chcieli do położnej i zrezygnowałam. Narazie sie uspokoiło w sensie juz sie tak nie leje wróciło do tego co było wcześniej. Jestem załamana, bo nie wiem co sie mogło stać 😔

    Mvada lubi tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • Mvada Autorytet
    Postów: 537 696

    Wysłany: 30 maja 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie zaczęty 5 tydzień po porodzie i też miewam świeże krwawienia, dalej w ogóle nie goi mi się krocze, byłam z tym w szpitalu i powiedzieli że taka natura i organizm wolniej dochodzi do siebie😅 także powiedzieli że to normalne 😅 ale dalej pampers między nogami 🤷

    Agnieszka1987 lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ