X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 10 listopada 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortka, wyslalam ci wiadomosc na priv, sprawdz proszę.

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zgubiłam telefon. Dam tu znać jak będę miała nowy numer

  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines, co to za strajk, dalej nie masz numeru?

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 6 lutego 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tylko wpadam z nadzieją że wszystko u Was dobrze ! Nasze maluszki już niedługo będą miały ROK! Bartek wczoraj skonczyl 9 miesiecy ;) ma 4 zęby,kolejne 2 się przebijają..waży ponad 10kg 🙈 jest zdrowym i bardzo wesołym chłopcem, prawie cały czas się uśmiecha i śmieje.. łazi za mbą krok w krok.;) buziaki! :*

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Leksa Autorytet
    Postów: 1027 1251

    Wysłany: 6 lutego 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Kochane ja tylko wpadam z nadzieją że wszystko u Was dobrze ! Nasze maluszki już niedługo będą miały ROK! Bartek wczoraj skonczyl 9 miesiecy ;) ma 4 zęby,kolejne 2 się przebijają..waży ponad 10kg 🙈 jest zdrowym i bardzo wesołym chłopcem, prawie cały czas się uśmiecha i śmieje.. łazi za mbą krok w krok.;) buziaki! :*

    Pozwolę sobie napisać w imieniu dziewczyn majowych, ze wszystko u nas ok 😊
    Super, ze Bartus zdrowo rośnie i wagę tez ma bardzo ładna 😊 buziaki dla Was również 😘

    Misiaa lubi tę wiadomość

    Nasze małe wielkie szczęście 17.05.2022 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przepraszam że się nie odzywałam,widzę że się o nas martwicie. U nas wszystko w porządku. Ten miesiąc był bardzo stresujący. Mały cały czas zapalenie oskrzeli ma. Podejrzenie astmy. Nie wracam na WhatsApp bo zauważyłam że mam więcej czasu dla dzieci a to jest mi bardzo teraz potrzebne.
    Będę się od czasu do czasu tutaj do was odzywać. Pozdrawiam was bardzo i dzieciaczki też, buziaki i zdrówka dla wszystkich. Napiszcie mi tutaj czasami co u was.

  • Leksa Autorytet
    Postów: 1027 1251

    Wysłany: 7 marca 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ines.s. Jak ma się Czaruś? Wiadomo już co z tym podejrzeniem astmy ? Napisz jakie postępy zrobił :)
    Czy z córka wszystko ok po tym szpitalu ?
    Olga od prawie trzech tygodni wstaje na nóżki przy meblach :) ominęła sobie etap raczkowania i od pełzania przeszła do wstawania :) w marcu idziemy jeszcze do kardiologa z ta jej wada serca.
    Trzymajcie się ciepło 😘

    Nasze małe wielkie szczęście 17.05.2022 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas ostatnio coraz częściej zapalenie płuc, niedługo mamy pulmunologa potem alergolog i zobaczymy co dalej. Mały już próbuje sam stać. U córki na kontrolach ok. Napiszcie co tam u was. Mam nadzieję że u Olgi z serduszkiem wszystko w porządku. Pozdrawiam was dziewczyny 😘

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ines, mam nadzieje że na wizycie nie wyjdzie nic niepokojącego. Teraz niestety taki okres że dużo dzieci choruje, i u naszych maluszków też co rusz zdążają sie katary, kaszle, wymioty czy inne atrakcje.
    Część z dzieciaczków już ładnie chodzi, część zaczyna wstawać, ale niektórym, jak mojemu leniuszkowi, niespieszno do takich aktywnosci.
    Powoli też zaczynają sie powroty do pracy, za chwile sypna sie roczki, aż ciężko uwierzyć jak ten czas leci...

    Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki na te święta, a przede wszystkim zdrowia.
    Trzymaj się Ines!

    29.04 - moja kochana córeczka :)
‹‹ 736 737 738 739 740
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ