X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 26 września 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️


    Przykro mi, wiem jak się czujesz, bo też to przechodziłam... ☹️ Z dnia na dzień będzie coraz lepiej, przytulam cię mocno i życzę wszystkiego najlepszego 🤗

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Kisielek Przyjaciółka
    Postów: 104 58

    Wysłany: 26 września 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️
    Bardzo mi przykro 😔 bądź dzielna ♥️

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 26 września 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test Nifty - zastanawiam się jakie są pozytywne strony testu. Osoby, które chcą go robić - czy jakby okazało się, że dziecko będzie chore to dokonałybyście aborcji?
    Co da wczesniejsza wiedza poza dodatkowym stresem? Czy wcześniej odkryte wady można jakoś leczyć?
    Totalnie nie mam wiedzy w tym zakresie, pytam z ciekawości 🙂

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • blick3 Koleżanka
    Postów: 49 106

    Wysłany: 26 września 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa, przykro mi. Wiem, że bardzo teraz cierpisz. Życzę Ci dużo siły. Przytulam. :(

    dhi443r8hw3j791d.png
    jox6io4pk40vsg83.png
  • Lulu33 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 26 września 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindzikowa bardzo mi przykro

    3jgxdqk3348m169c.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 26 września 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa strasznie mi przykro :(
    Przechodziłam przez to w lipcu, i teraz również bardzo się boje :(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Sol90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 września 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    To moja 4 ciąża, wypada jakoś 5-6 tydzień. Staraliśmy się od początku roku i wkoncu się udało. Termin wypada na 28 maja 🥰😍

  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 570 611

    Wysłany: 26 września 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuje za cieple słowa. Na szczęście jestem silna psychicznie i mnie to nie złamało, będziemy starac się dalej. Na szczęście mam zielone światło już w tym momencie.
    Tak jak nigdy bóle menstruacyjne nie stanowiły dla mnie większego problemu, tak teraz jak ta macica się oczyszcza to ból jest dość konkretny, muszę wspomagać się lekami przeciwbólowymi.


    f2wl2n0an1eo2n4g.png
  • krakowianka Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 26 września 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    Bardzo Wam dziękuje za cieple słowa. Na szczęście jestem silna psychicznie i mnie to nie złamało, będziemy starac się dalej.

    Również mocno przytulam ❤️
    Dobrze, że jesteś silna i się nie poddajesz, życzę Ci z całego serca, żeby szybko dla Ciebie zaświeciło słońce 🤗😘

    Ja od dwóch dni mam całkowity zanik wszelkich objawów ciąży jakie miałam wcześniej, przygotowuję się na najgorsze 🙁 Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie ale chyba pójdę wcześniej bo psychicznie nie wytrzymam 😭

    oar89n73xzmmljq3.png
  • Bajaa30 Przyjaciółka
    Postów: 72 44

    Wysłany: 26 września 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️

    Kochana ściskam mocno . Bardzo mi przykro 😔

    💔 2014 - Amelka 19 tc
    ❤️ 12.02.2017 - Krzyś (25tc)

    0d1yskjoxa6iqnv2.png
  • Bajaa30 Przyjaciółka
    Postów: 72 44

    Wysłany: 26 września 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sol90 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    To moja 4 ciąża, wypada jakoś 5-6 tydzień. Staraliśmy się od początku roku i wkoncu się udało. Termin wypada na 28 maja 🥰😍
    Witaj :)

    💔 2014 - Amelka 19 tc
    ❤️ 12.02.2017 - Krzyś (25tc)

    0d1yskjoxa6iqnv2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ja od dwóch dni mam całkowity zanik wszelkich objawów ciąży jakie miałam wcześniej, przygotowuję się na najgorsze 🙁 Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie ale chyba pójdę wcześniej bo psychicznie nie wytrzymam 😭[/QUOTE]

    Krakowianka mi też zanikły z dnia na dzień i byłam u lekarza ale wszystko jest dobrze bobo rośnie i jak narazie nie wróciły mdłosci ani bol piersi.
    Dziewczyny ja dziś pokonałam sama się nie zrobiłam 12 km spacerku z mężem a potem odrazu spać 😁

    Sol90 witamy

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 26 września 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowianka wrote:
    Ja od dwóch dni mam całkowity zanik wszelkich objawów ciąży jakie miałam wcześniej, przygotowuję się na najgorsze 🙁 Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie ale chyba pójdę wcześniej bo psychicznie nie wytrzymam 😭

    Ja wczoraj wpadłam w lekka panikę jak rano miałam przypływ energii i nawet poszłam z córka na spacer, ale wieczorem wróciło wszystko ze zdwojona siłą 🙄 dzisiaj trochę lepiej ale ogólnie liczę ze wymioty w końcu ustąpią. I mam dni kiedy myśle, ze jest i musi być ok a potem jakieś głupie myśli przychodzą, wizyta dopiero w sobotę

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 26 września 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Test Nifty - zastanawiam się jakie są pozytywne strony testu. Osoby, które chcą go robić - czy jakby okazało się, że dziecko będzie chore to dokonałybyście aborcji?
    Co da wczesniejsza wiedza poza dodatkowym stresem? Czy wcześniej odkryte wady można jakoś leczyć?
    Totalnie nie mam wiedzy w tym zakresie, pytam z ciekawości 🙂

    Ja będę robić żeby wynik mieć przed prenatalnymi i iść spokojnie. W poprzedniej ciąży przeszłam gehennę po prenatalnych, miałam biopsje, a jak czekałam na wynik to prawie osiwialam a koniec końców poroniłam

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 26 września 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego będę robić, żeby właśnie się nie stresować :)

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 26 września 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o poronienia to z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dużo łatwiej się to znosi kiedy już na świecie się ma chociaż jedno dzieciatko... Zanim urodziłam pierwszego syna to dwa razy poronilam i powiem szczerze że to drugie poronienie przeżyłam strasznie. Nie mogłam się pozbierac. Pamiętam jak pojechałam na urlop z mężem i moim bratem i bratowa chodziliśmy po górach A wieczorem wiadomo jakieś pogaduchy, piwko, A ja siedziałam zamknięta w łazience i plakalam, nie mogłam się pogodzić z tym że oni sobie tak zwyczajnie siedzą a ją przeżywam taka tragedie... Natomiast kiedy już był synek na świecie i poronilam koleją ciążę to oczywiście było mi żal, ale wróciłam że szpitala z łyżeczkowania i wróciłam jakby od razu ma normalne toey6, wpadłam w wir pracy, zajęłam się synem, nie myślałam...

    U mnie objawów w sumie brak. Czasem tak mnie się zrobiło miło Ale nic z tego nie wynika. Chciałabym pójdę dopiero za dwa tygodnie na wizytę, kiedy będę pewna że jest wszystko ok. Pierwszy raz w życiu tak długo wytrzymuje do wizyty. Że starszym synem chodziłam na początku co tydzień na wizytę... miałam dwie karty ciążę założone.

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • madzix Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 26 września 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię nifty. Teraz na och oficjalnej stronie jest zniżka 25% z kodem do końca września. Ja to zakupie i zrobię w mojej klinice ok 10 października bo będę już po 10tyg.

    w57v3e3kp17ks3s5.png
  • madzix Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 26 września 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży nie robiłam a teraz sobie nie wyobrażam. Wyszła u mnie wada letalna (zespół Edwardsa) i dowiedziałam się o niej dopiero na badaniu połówkowym bo na prenatalnym nic nie wyszło. Brałam duphaston niepotrzebnie bo podtrzymałam ciążę, która i tak była stracona. A tak po 22tyg. takie ciaze to już nie poronienie tylko podwczesne porody. Musieliśmy pochować dziecko.

    Myślę że warto wiedzieć o kazdych wadach jak najwcześniej. Teraz często leczyć się wady w łonie matki.

    Wiem, że test nie jest tani i to oczywiście każdego indywidualna decyzja, ale my dzieci nie mamy a tak bardzo pragniemy.

    I to też nie jest tak że obarczone ryzykiem są tylko kobiety po 35rz. Ja nie skończyła jeszcze 30 lat. Mąż nauczyciel wychowania Fizycznego, ja prowadzę zajęcia fitness, od zawsze dbaliśmy o zdrowie. W rodzinie wszyscy zdrowi.

    Może miałam dużego pecha, ale mam nadzieję Teraz na zdrowa ciążę i już nie mogę się doczekać aż będę mogła je zrobić, oczywiście stres jest ogromny ale byłby większy jakbym nie wiedziała czy teraz wszystko ok.

    A oprócz tego to ja mam raz mdłości a raz przypływ energii 😆 raz ochotę na truskawki a raz na zupkę chińska. Zwariować można 😅

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    w57v3e3kp17ks3s5.png
  • Leon Przyjaciółka
    Postów: 93 62

    Wysłany: 26 września 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam taką ogromną ochotę na pomidorową z makaronem. A zazwyczaj zostawiam makaron w zupach 😄 Myślę sobie rano piersi już mnie tak nie bolą. Ale jednocześnie popołudniu poszłam na spacer i przy każdym kolejnym kroku czułam jak bardzo są wrażliwe. Tradycyjnie musiałam e ciągu dnia zasnąć bo w minucie robię się zmęczona. Brzuch mnie nadal tylko czasem pobolewa i czasem też mam lekkie mdłości. Ale bez wielkich rewelacji.
    Ja na pewno będzie jeszcze rozmawiać o badaniach z moim lekarzem jak pójdę w piątek na wizytę.

    3jgxdqk3x1a7rmoo.png
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 26 września 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamusie 😊czy przyjmiecie do swojego grona kolejną mamuskę😋w wolnej chwili nadrobię forum choć nie ukrywam ze przy moim synku bedzie ciężko 🙈
    Wg miesiaczki termin mam 2 maja i jak narazie nienajlepiej znoszę te ciążę, zobaczymy jak będzie pozniej.

    Malinka2021, Bajaa30, Olenkaa lubią tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ