X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Asiuleeeek Przyjaciółka
    Postów: 78 160

    Wysłany: 25 września 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pod czytuje was już od jakiegos dluzszego czasu. Według ostatniej miesiączki mój termin 12 maj. Czyli 7+3 tydzień. Byłam u lekarza w 6 tygodniu i serduszko biło już. Wczoraj dostałam wieczorem bólu gardła i q nocy temp 38 ponad. Zbijałam zimnymi okładami ale przez całą noc 37.7-37.9. W dzień trochę mi przeszło 37.1 czyli normalnie teraz w ciazy u mnie ale teraz znow 37.6. Strasznie się martwie, że coś może stać się dziecku. Nie biorę żadnych leków tylko płukanie gardła solą z wodą i kanapka z czosnkiem w nocy, rano mleko z miodem masłem i czosnkiem. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić?

  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 25 września 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaa wrote:
    Dziewczyny też macie takiego lenia? Nic mi się nie chce, tylko leżeć 🥴

    Ja leżę od kilku dni bo od mdłości nie mam na nic siły...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2021, 17:47

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 25 września 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiuleeeek wrote:
    Dziewczyny pod czytuje was już od jakiegos dluzszego czasu. Według ostatniej miesiączki mój termin 12 maj. Czyli 7+3 tydzień. Byłam u lekarza w 6 tygodniu i serduszko biło już. Wczoraj dostałam wieczorem bólu gardła i q nocy temp 38 ponad. Zbijałam zimnymi okładami ale przez całą noc 37.7-37.9. W dzień trochę mi przeszło 37.1 czyli normalnie teraz w ciazy u mnie ale teraz znow 37.6. Strasznie się martwie, że coś może stać się dziecku. Nie biorę żadnych leków tylko płukanie gardła solą z wodą i kanapka z czosnkiem w nocy, rano mleko z miodem masłem i czosnkiem. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić?


    Może jakieś leki na przeziębienie dla kobiet w ciąży, to chyba najbezpieczniejsze po za domowymi sposobami. Jak bedziesz4 dbać o siebie i wyleżysz albo pójdziesz do lekarza jak sie pogorszył to maluszkowi nic nie będzie! zdrówka :*

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 25 września 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam strasznego lenia, nie chce mi się nic, mogę leżeć, spać, siedziec, byle by nic nie robić 😂 czasem mam napady że zapierdzielam cały dzień, ale to rzadkość 😂
    Póki co, to chodzę cały czas głodna, pilnuje diety cukrzycowej i staram się nie obzerac, ale co zjem, to mnie tak ssie w żołądku i jestem głodna po 10 minutach. Od przyszłego miesiąca zamówię sobie dietę pudełkową dla cukrzyków, może wtedy te posiłki będą lepiej zbilansowane i nie będę chodzić głodna. Zapisałam się też do diabetologa, choć moje cukry są tylko o parę jednostek za duże na cczo, może obędzie się bez insuliny tak jak w pierwszej ciąży...

    Na przeziębienie imbir+cytryna+miód, gdzieś czytałam że w skarpetki się wsadza cebulę i Czosnek na noc i idzie się spać, Podobnież pomaga ale ja nie próbowałam więc nie wiem 😊i najlepiej się wygrzać. Jest też seria leków dla kobiet w ciąży PRENALEN, są tabletki naa ból gardła, chyba jakiś syrop i spray do nosa, nie wiem co tam jeszcze...

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 25 września 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia1111 wrote:
    Euthyrox jest chyba na ryczałt, kosztuje ok 6 zł, mi lekarz jak przepisywał to wpisał na R, a na paski do glukometru wpisał mi C i płaciłam 30% wartości pasków
    Euthyrox kosztuje tyle samo jak jest na 100% i tyle samo na ryczałt. Fajnie, że taki tani.

  • Leon Przyjaciółka
    Postów: 93 62

    Wysłany: 25 września 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiuleeeek wrote:
    Dziewczyny pod czytuje was już od jakiegos dluzszego czasu. Według ostatniej miesiączki mój termin 12 maj. Czyli 7+3 tydzień. Byłam u lekarza w 6 tygodniu i serduszko biło już. Wczoraj dostałam wieczorem bólu gardła i q nocy temp 38 ponad. Zbijałam zimnymi okładami ale przez całą noc 37.7-37.9. W dzień trochę mi przeszło 37.1 czyli normalnie teraz w ciazy u mnie ale teraz znow 37.6. Strasznie się martwie, że coś może stać się dziecku. Nie biorę żadnych leków tylko płukanie gardła solą z wodą i kanapka z czosnkiem w nocy, rano mleko z miodem masłem i czosnkiem. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić?

    Ja miał tak samo. Niestety trzeba przetrwać. Ja stosowałam inhalacje i to mi pomagało ogólnie oddechowo o na nos i na gardło. Do tego cukierki mocne miętowe, psikacze do nosa. Polecam syrop z cebuli, czosnek itp

    3jgxdqk3x1a7rmoo.png
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 25 września 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaa wrote:
    Dziewczyny też macie takiego lenia? Nic mi się nie chce, tylko leżeć 🥴
    Mam to samo, zero energii. Najchętniej siedziałabym w szlafroku cały dzień. Tylko kąpiel rano i wieczorem i dalej w szlafrok, ale staram się jednak wychodzić, bo całkiem bym się rozleniwiła.

    Olenkaa lubi tę wiadomość

  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 570 611

    Wysłany: 25 września 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli mnie brzuch i kwawie… chyba będę jechac do szpitala, trzymajcie kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2021, 19:28


    f2wl2n0an1eo2n4g.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 25 września 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    Dziewczyny boli mnie brzuch i kwawie… chyba będę jechac do szpitala, trzymajcie kciuki

    Miałam to samo ale było wszystko ok , mam nadzieje ze u Ciebie tez to tylko jednorazowa sytuacja ! Daj znać ❤️ Trzymam mocno kciuki !!

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 25 września 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiuleeeek wrote:
    Dziewczyny pod czytuje was już od jakiegos dluzszego czasu. Według ostatniej miesiączki mój termin 12 maj. Czyli 7+3 tydzień. Byłam u lekarza w 6 tygodniu i serduszko biło już. Wczoraj dostałam wieczorem bólu gardła i q nocy temp 38 ponad. Zbijałam zimnymi okładami ale przez całą noc 37.7-37.9. W dzień trochę mi przeszło 37.1 czyli normalnie teraz w ciazy u mnie ale teraz znow 37.6. Strasznie się martwie, że coś może stać się dziecku. Nie biorę żadnych leków tylko płukanie gardła solą z wodą i kanapka z czosnkiem w nocy, rano mleko z miodem masłem i czosnkiem. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić?

    Jak masz gorączkę i złe się czujesz , weź paracetamol on jest bezpieczny w ciąży , ja byłam chora i normalnie go przyjmowałam , teraz mam antybiotyk bo inaczej się nie dało 😊 są syropy w aptece dla kobiet w ciąży wiec możesz podejść i coś kupisz , ewentualnie jeśli będzie się gorączka utrzymywać to idź do lekarza , ja tam wole chuchać na zimne niż żeby infekcja się rozwinęła bardziej .

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 25 września 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    Dziewczyny boli mnie brzuch i kwawie… chyba będę jechac do szpitala, trzymajcie kciuki


    Jedz, nie czekaj. Powodzenia, jesteśmy z tobą ❤️ odezwij się 🤞🤞

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Asiuleeeek Przyjaciółka
    Postów: 78 160

    Wysłany: 25 września 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    Dziewczyny boli mnie brzuch i kwawie… chyba będę jechac do szpitala, trzymajcie kciuki

    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Trzymaj się ❤

  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 570 611

    Wysłany: 25 września 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️


    f2wl2n0an1eo2n4g.png
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 25 września 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️

    Przytulam. Trzymaj się kochana.

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 25 września 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️

    Kurczę przykro mi ❤️ Trzymaj się kochana mocno ! ❤️

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 25 września 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️

    😢😢😢 Przytulam mocno

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 25 września 2021, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa bardzo mi przykro. Życzę powodzenia na przyszłość i wszystkiego dobrego :*

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 26 września 2021, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej smutna wiadomość... Bardzo ma przykro 😪😪😪
    Bądź dzielna, mam nadzieję że otrzymasz wsparcie od najbliższych w tych trudnych chwilach... ❤

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 26 września 2021, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️

    Ogromnie współczuję, trzymaj się.

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    No niestety, muszę Was opuścić. Bardzo mi przykro, moja ciąża się nie rozwinęła i dzis sama się zaczelam oczyszczać.
    Życzę Wam pięknych bezproblemowych ciąż, pięknych porodów i zdrowych dziedziutkow kochane ❤️
    Nie ma słów które teraz ukoją Twój ból przytulam trzymaj sie

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ