X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • Xoxo Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 16 września 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Lilly mam nadzieje, ze jutro je zobaczę. Będę sppkojniejsza... a jeśli go nie bedzie to nie wiem 😥
    Xoxo dziękuję za te słowa.... cały czas liczę, że to zarazenie sprzed ciąży a teraz już się kończy. Pewnie jutro lekarz zleci mi awidnosc. Jak będę ja robiła to wezme i CRP. Oby było dobrze.
    Co do numeru to skąd jesteś? Bo może do lekarza miałabym jechać pół kraju 😊

    Kochane kto kolejny idzie na usg??
    Gratulacje oczywiście dzisiejszych badań ❤

    Ten lekarz to tak na wszelki wypadek, gdyby ginekolog miał wątpliwości. Ja dzwoniłam do różnych zeby się umówić i wszyscy kazali przez tel podawać wyniki i mówili mi przez tel co i jak. I 2 jakieś głupoty gadało a trzeci okazał się super specjalista. Tak tylko mówię, ze w razie czego masz z kim skonsultować. Taki pan z Podkowy Leśnej pod Warszawa.

    Mi w ogóle toxo wyszła teraz po raz drugi i znowu świeże!!! Wszędzie piszą ze to niemożliwe zeby 2 razy mieć... No i tym razem ginekolog z Novum powiedziała ze mam zrobić tylko CPR bo to daje najlepszy obraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2019, 20:43

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    2016 ivf :( 2016 ivf :) synek 2 lata 2019 styczeń poronienie
    Wrzesień 2019 Beta 7dpt 27, 9dpt 188, 12dpt 687
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 16 września 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia, bardzo mi przykro. Trzymaj sie jakoś, kochana... :(

    Co do TSH, to ja badalam tydzień po pozytywnym teście - skoczyło mi z 1 do 1,5. Dlatego przed zbadam też jutro przy okazji progesteronu i w poniedzialek, przed wtorkową wizytą. No ale to tak sama sobie zaordynowałam, lekarz może kazałby rzadziej. Ja chce wychwycić, czy bardzo przyrasta teraz w ciaz, czy ten skok miał miejsce wcześniej, bo długo przed ciążą nie badałam.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xoxo super dziękuję 😊 jutro zobaczę co powie mi lekarz jak coś to poproszę o ten numer wtedy 😊

    Xoxo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove,szatanka

    Na kiedy macie terminy to wpisze na 1 stronie:)?

  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 16 września 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewYork wrote:
    Ove,szatanka

    Na kiedy macie terminy to wpisze na 1 stronie:)?

    Ja mam na 15 maja, ale wyliczony samodzielnie.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 16 września 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewYork wrote:
    Ove,szatanka

    Na kiedy macie terminy to wpisze na 1 stronie:)?
    Ja dam znać jutro po wizycie w klinice. Bo nie wiem jak liczyć czy od transferu czy od ostatniej miesiączki

    NewYork lubi tę wiadomość

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 16 września 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bona od dnia transferu odejmij wiek zarodka, będziesz miała dzień "owulacji", na tej podstawie kalkulator wyliczy datę porodu.
    Jeśli miałaś przedłużona hodowle zarodka i to tak za jego wiek przyjmij te dni, w których zarodek miał osiągnąć wymagane stadium.

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 16 września 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove wrote:
    Dzień dobry,
    Ale naskrobałyście!
    Na szczęście nadrobiłam :)
    Jusia, bardzo mi przykro i tulę Cię mocno :*
    Joana, też polecam badanie CPR, zdecydowanie - jest najbardziej wiarygodne.


    Dziewczyny, widziałąm temat tsh - jak często badacie tsh w ciąży?

    Ja zbadałam tydzień po owulacjj (przy okazji badania progesteronu, by sprawdzić czy była owu), a potem razem z drugą betą - i podskoczyło mi z 1 do 1,9 praktycznie od razu po teście. Póki co jest to wynik w normie, ale zastanawiam się, czy nie zbadać sobie jeszcze ponownie tuż przed środową wizytą u ginekologa...
    Ja jutro badam, to będzie 3,5 tygodnia po wprowadzeniu nowej dawki. Z reguły co 6 tygodni powinno się badać jak jest ok.

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 16 września 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy co 6 tygodni TSH może ulec zmianie :)

    szatanka lubi tę wiadomość

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 16 września 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza sie :) ja badam czesciej bo przestraszylam sie naglego wzrostu i patrze co tam sie dzieje. Na szczescie spadło i dziś wynosi 2.2, fT4 dość wysokie także jest Ok.

  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 16 września 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin według transferu to 6 mają. Zobaczymy jak mi jutro w klinice obliczy

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 16 września 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W razie czego jeszcze raz zamieszczam - 10 maj :)

    Co do TSH, normalnie badam srednio co 3 miesiące w ciazy co miesiąc. U mnie była specyficzna sytuacja bo miałam TSH 1 na dawcę 50, ale potem po odstawieniu nabiału i glutenu zmalało mi do 0,6 i wtedy moja endo zdecydowała o zmniejszeniu dawki o polowe czyli do 25. To było miesiąc przed zajściem w ciąże. Powtórzyłam TSH przy pozytywnej becie i urosło do 4,5 wiec moja endo zwiększyła dawkę do 75. Moim zdaniem mogła troche przesadzić, raz ze TSH moze skoczyć na początku ciazy a dwa ze byłam na malutkiej dawce 25. Zbadam za tydzien albo dwa i zobaczymy :)

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 03:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jakies ciezkie noce ostatnio spac nie idzie....

  • JAGODA Przyjaciółka
    Postów: 99 29

    Wysłany: 17 września 2019, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewYork wrote:
    Kurcze jakies ciezkie noce ostatnio spac nie idzie....
    Też nie śpię, obudziły mnie zawroty głowy i mdłości 😲

    ckais65gshk74vfy.png
  • Endi1990 Autorytet
    Postów: 1180 1240

    Wysłany: 17 września 2019, 04:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dziecko, ale właśnie przez mdłości nie mogę zasnąć... trzecia ciąża i pierwszy raz mnie to spotyka masakra...

    3i49krhm3xdgyxl2.png
    atdc3e5ejs2gv10p.png
  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 17 września 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewYork wrote:
    Ove,szatanka

    Na kiedy macie terminy to wpisze na 1 stronie:)?

    Podam w piątek po wizycie :) chce mieć pewność, że wszystko wporzadku i wtedy będę się cieszyć z całych sił.. teraz chyba jeszcze nie dowierzam :) i jak się tak czyta o różnych przypadkach, ze boję się, że coś może być nie tak..

    NewYork lubi tę wiadomość

  • Olka1991 Znajoma
    Postów: 28 0

    Wysłany: 17 września 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;) ja mam termin na 18 maja :) narazie 3 bety za mną. czekam na poniedziałek na usg 😍 dziewczyny a powiedzcie proszę jak u was z objawami w 5-6 tyg ? bo u mnie nic 🤗🤔

    Olka1991
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 17 września 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka1991 wrote:
    Witajcie ;) ja mam termin na 18 maja :) narazie 3 bety za mną. czekam na poniedziałek na usg 😍 dziewczyny a powiedzcie proszę jak u was z objawami w 5-6 tyg ? bo u mnie nic 🤗🤔

    mi mdłości lekkie włączyły się 4+4... od tego czasu raz jest lepiej raz jest gorzej, dzis np prawie w ogóle nie mam (więc włączył się schiz)

    5+4 nagle poczułam zmęczenie straszne... teraz z tym tez jest różnie... cycki to jedyny objaw na który mogę liczyć... przeszkadzają mi każdego dnia...

    2020 :)
    2023 :)
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 17 września 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec 6 tyg zaczęły się wymioty. Wcześniej ból piersi, brzucha, wrażliwość sutków. Wrażliwość na zapach ale nie na każdy i nie codziennie

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 17 września 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej oficjalnie zaczęły się wymioty eh właśnie wcinam bułkę z szynką;) może pomoże :)

    Xoxo lubi tę wiadomość

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ