X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z samopoczuciem to różnie bywa, zdecydowanie to prawda że są wachania nastroju przy burzy hormonów:p Ja jestem po in vitro i te dawki hormonów są naprawdę duże. Brzuszek ciągnie w dół , takie uczucie podobne do miesiączkowego. Mam te nieszczęsne plamienia

    A jak u Was ? Samopoczucie i dolegliwości?

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczyny ! Super z pojawiaja sie tu nowe osoby,rozkrecimy nasz watek :)

    Jak bedzie nas wiecej zeobimy liste na pierwzzej stronie z terminami :)

  • JAGODA Przyjaciółka
    Postów: 99 29

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mi termin wychodzi na 1 maja. W czwartek moja beta wynosiła 195. Jutro umawiam się na pierwszą wizytę u ginekologa i koniecznie endokrynologa, bo mam hashimoto i niedoczynność Od wczoraj walczę z wieczornym zwrotami głowy 🙈

    NewYork lubi tę wiadomość

    ckais65gshk74vfy.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciazy mam mdlosci bardzo szybko, odrzuca mnie tez od wody ;p

    Zrobilam dzis test i kreska sciemniala pozniej, stresuje sie beta, u mnie ciaza to cud.

    A moj pierwszy spi jeszcze 💙

    Jeheria lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • AniA Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc:) ja rowniez z terminem na 1 maja. To moja druga ciąza, mam 16 miesiecznego synka urodzonego miesiac przed terminem. Narazie nie mam zadnych objawow, jedynie pozytywny test ciązowy:)

    Seli lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dgvtiucna.png
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie stoję w kolejce w laboratorium do oddania krwi. Wyniki popołudniu :)

    Jeheria lubi tę wiadomość

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bona wrote:
    Ja właśnie stoję w kolejce w laboratorium do oddania krwi. Wyniki popołudniu :)

    Bona 5 dpt - beta na poziomie 10... jest jak najbardziej ok... a plamienia przy ciąży z IVF sa niemal powszechne... będzie co ma być, ale plamienia same w sobie nic nie znaczą...

    Moze warto trochę wiecej progesteronu brac jeśli okaze się ze ciaża się rozwija, albo mozesz zrobic od razu badanie jego poziomu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 07:22

    Seli, Bona lubią tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz krew oddalam, stresuje sie. Dzis ten test mi slabo wyszedl i po godzinie sie rozlal... wiec nie wiem na ile mu wierzyc..

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Bona 5 dpt - beta na poziomie 10... jest jak najbardziej ok... a plamienia przy ciąży z IVF sa niemal powszechne... będzie co ma być, ale plamienia same w sobie nic nie znaczą...

    Moze warto trochę wiecej progesteronu brac jeśli okaze się ze ciaża się rozwija, albo mozesz zrobic od razu badanie jego poziomu...

    Właśnie zrobiłam dziś od razu progesteron . Ja biorę ogromne dawki progesteronu ( lutinus 3x2, prolutex 1/d, duphaston 2x1) wczoraj sama od siebie wzięłam jeszcze luteinę pod język 2 tableteczki jak pojawiły się plamienia. Mam nadzieję że wszytsko będzie ok bo w lutym była ciąża biochemiczna- beta 19 mU/ml i potem spadała. A w czerwcu takie plamienia zwiastowały nieudany transfer ale wtedy beta w ogóle nie ruszyła.

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu jak ten czas zasuwa :D Gratulacje dziewczyny! Spokojnych 9 miesięcy życzę!
    Majowa mama 2018 ;)

    Bona, ja co prawda bety nie robiłam nigdy, ale w 1 ciąży jak i teraz plamiłam przez cały I trymestr. W tej ciąży nawet krwotok miałam, a dzidzia rozwija się dobrze, także plamienia nie zawsze musza oznaczać coś złego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 08:08

    Seli, Bona lubią tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja juz krew oddalam, stresuje sie. Dzis ten test mi slabo wyszedl i po godzinie sie rozlal... wiec nie wiem na ile mu wierzyc..
    Trzymam kciuki za Twoją pozytywną betę ✊✊

    Seli lubi tę wiadomość

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggie wrote:
    Boziu jak ten czas zasuwa :D Gratulacje dziewczyny! Spokojnych 9 miesięcy życzę!
    Majowa mama 2018 ;)

    Bona, ja co prawda bety nie robiłam nigdy, ale w 1 ciąży jak i teraz plamiłam przez cały I trymestr. W tej ciąży nawet krwotok miałam, a dzidzia rozwija się dobrze, także plamienia nie zawsze musza oznaczać coś złego :)
    Dziękuję . To naprawdę mnie uspokaja :) Bo od trzech dni siedzę z nosem na forach i próbuje znaleźć informacje na ten temat :)

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bona tez slyszalam o plamieniach przy inseminacji, ale nie wypowiem sie bo nie siedze w temacie. Mam nadzieje, ze wszystkie bedziemy zaraz zapisywac sie na prenatalne 😏

    Bona lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich pierwszych objawów to na pewno senność. Przy wysiłku fizycznym lub długim chodzeniu ciągnie mnie podbrzusze. Także organizm sam nie pozwala się przemeczac. Chwilami miewam mdłości ale nie są jakieś uporczywe i najważniejsze że nie towarzyszą mi cały czas. Nie mogę się doczekać wizyty u gin..
    Za wszystkie dzisiejsze bety trzymam kciuki👊🙏

    Bona, Seli lubią tę wiadomość

  • JAGODA Przyjaciółka
    Postów: 99 29

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Czesc:) ja rowniez z terminem na 1 maja. To moja druga ciąza, mam 16 miesiecznego synka urodzonego miesiac przed terminem. Narazie nie mam zadnych objawow, jedynie pozytywny test ciązowy:)"

    Witaj w klubie :)
    Ja już od dwóch tygodni mam objawy, u mnie też druga ciąża, córka ma 6 lat😉

    PS. Podpowiedzcie mi jak to się robiło, żeby odnieść się do czyjeś wypowiedzi? Siara jak smok, ale już nie pamiętam jak to się robiło😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 11:16

    AniA lubi tę wiadomość

    ckais65gshk74vfy.png
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda w prawym górnym rogu wypowiedzi każdej osoby jest "Cytuj" :)

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • Bona Autorytet
    Postów: 1043 879

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wasze plamienia były brązowe czy czerwone ?

    l22nl6d8e2h2xrg1.png
    INV maj 2019😟 /\ INV sierpień 2019 😃
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam. Moja ciąża to świeżutka sprawa, 5 tydzień... ale wygląda na to, że maj 2020 będzie należeć także do mnie ;)

    Manna lubi tę wiadomość

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bona wrote:
    Witajcie dziewczyny, wstepnie termin 8 maj .
    Jednakże jest to bardzo wczesna ciąża po in vitro . Dziewczyny czy miałyście może plamienia na samym początku? Bete z wczoraj mam narazie na malusieńkim poziomie 10,12mU/ml . I wiem że wszystko może się jeszcze zdarzyć. Od 3 dni plamie. Dziś jest mój 25 DC ( 6dpt )/( 12dpo). Myślałam że to może krwawienie implantacyjne. Ale implantacja się już skończyła jeżeli beta wychodzi dodatnia. Ciągnięcie brzuszka również czuję od 3 dni. Będę wdzięczna za odpowiedzi:)
    Nie przejmuj się, fasolka się wgryza. Widziałam wykresy z plamieniami i wszystko było ok. Mnie praktycznie codziennie boli brzuch jak na @.

    Bona lubi tę wiadomość

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja w tej ciazy mam mdlosci bardzo szybko, odrzuca mnie tez od wody ;p

    Zrobilam dzis test i kreska sciemniala pozniej, stresuje sie beta, u mnie ciaza to cud.

    A moj pierwszy spi jeszcze 💙
    Kciuki♥️

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ