X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LuxMed prowadzenie ciąży
Odpowiedz

LuxMed prowadzenie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ziuta.w Ekspertka
    Postów: 187 101

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy możecie polecić kogoś w LuxMedzie w Warszawie do prowadzenia ciąży czy w ogóle nie ma sensu nawet patrzeć w tym kierunku? ;)

    p19u9jcg5pchuxin.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę odradzic dr Albarudi pracującego u LuxMedzie na Wrzecionie (mają podpisaną umowę z NFZ), z innymi nie miałam przyjemności bo szybko zrezygnowałam z ich usług.

    ziuta.w lubi tę wiadomość

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z luxmedem mam takie doswiadczenie, ze do dobrych lekarzy nie ma terminow potem, ciagle musialam chodzic do innego lekarza, a do tego wiekszosc gabinetow ginekologicznych jest bez USG wiec zlecaja osobno USG I trzeba isc na kolejna wizyte...po 3mies zrezygnowalam z lux I poszlam prywatnie do gin. W luxmedzie robie tylko badania z pakietu ciazowego bo mam za free. Tak jest w kazdym razie we wszystkich placowkach luxmed w trojmiescie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 13:44

    ziuta.w lubi tę wiadomość

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    chciałabym się dowiedzieć jak wygląda prowadzenie ciąży w luxmed?
    Chodzi mi o terminy bo widzę że są kosmicznie odległe, a przecież ciąża trwa i czas leci.
    Czy któraś z was korzystała z ich usług?

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę w Luxmed w Poznaniu, wizyty mam co 3 tyg (niedługo zacznę co 2) i nawet jak nie ma terminów to nic mnie to nie obchodzi, mówię, że mam L4 do danego dnia i muszą mnie do lekarza umówić. Przez stronę się nie umawiam, bo bym czekała 2 mc chyba :P zawsze w recepcji lub na infolinii. Mają dwa kalendarze, dla tych z pakietem i dla tych co dodatkowo płacą... Nie raz umawiali mnie wg tego drugiego kalendarza, w systemie widniało, że wizyta płatna dodatkowo a jak szłam to nie płaciłam, mówiłam tylko że tak mnie umówili bo nie mieli terminu a ja muszę do tego dnia mieć wizytę, bo mam L4. Wszystkie badania i wizyty mam w pakiecie, w miejscu gdzie chodzę mają dobry sprzęt do USG, więc ja jestem zadowolona :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ