X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 25 maja 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie udzielałam się tutaj, ale czytałam na bieżąco. Mam synka z 24 stycznia, czy mogłabym dołączyć na fb?
    Czytam styczniowki,ale z racji że jesteśmy z końca miesiąca, to czasem zupełnie inne etapy:)
    Pozdrawiam

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u was i waszych maluszków?

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi wszystko dobrze. Rosną sobie fajnie te nasze dzieciaki. U nas dzisiaj gorszy dzień, chyba się zaczęło ząbkowanie i Aurelka źle to znosi. Szkoda, że się nie zdecydowałaś założyć jakiegoś konta na FB żeby do nas dołączyć. Fajnie tam mamy 😉 a jak tam u was?

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Dziewczyny co u was i waszych maluszków?
    u nas wszystko dobrze , dzieciaki rosna . Załóż kochana fikcyjne konto na fb i zapraszam ;):)

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem uparta jak osioł z tym Facebookiem ale jakoś żyje bez niego i jest mi dobrze :)
    W niedzielę malutka miała chrzest , była grzeczna :) po chrzcie za to przez cały tydzień miałam wrażenie że jakiś skok ma bo przy karmieniu tak cudowała że myślałam że moje piersi nie nadążają z produkcją pokarmu i ona głodna mimo że nie płakała tylko jakieś akrobacje urządzała , wyginanie odrywanie tylko wieczorem i w nocy ładnie ssała , teraz mi się wydaje że winą jest zbliżający się okres , wyczytałam że wtedy mniej pokarmu jest produkowane i wczoraj pojawił się okres , jak ja go nienawidzę to mówię wam , tak się cieszyłam jak go nie było a tu lipa zaczął się spowrotem , myślałam że tak jak przy najstarszej córce pojawi się koło 10 miesiąca a tu cóż mała będzie miała za 5 dni 5 miesięcy i już się pojawił . Nic nie poradzę trzeba zyc dalej hehe

    ug37df9hhjep6v50.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2020, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kope lat babeczki :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko, ale tu cisza.....Wszystkie na fb się wyniosły? Co słychać, jak życie mija? Napisze coś któraś czasami 😉 U nas ok,raz lepiej raz gorzej,ale generalnie do przodu.Julek rośnie jak najęty,a ja się jakoś odnalazłam w macierzyństwie, chociaż nie było łatwo... Udało mi się utrzymać laktację i nadal karmię KPI(Julek skutecznie odmówił cycka w 2 miesiącu życia). Mały jest cudowny i kocham go nad życie,ale czasami jest mega ciężko. Powiedźcie proszę,ze nie tylko ja tak mam...pozdrawiam Was wszystkie mocno!

    Bożenka lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona,Ty już w Polsce,czy koronawirus Ci plany pokrzyżował? Jak Twoje chłopaki?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Ło matko, ale tu cisza.....Wszystkie na fb się wyniosły? Co słychać, jak życie mija? Napisze coś któraś czasami 😉 U nas ok,raz lepiej raz gorzej,ale generalnie do przodu.Julek rośnie jak najęty,a ja się jakoś odnalazłam w macierzyństwie, chociaż nie było łatwo... Udało mi się utrzymać laktację i nadal karmię KPI(Julek skutecznie odmówił cycka w 2 miesiącu życia). Mały jest cudowny i kocham go nad życie,ale czasami jest mega ciężko. Powiedźcie proszę,ze nie tylko ja tak mam...pozdrawiam Was wszystkie mocno!
    Hej, na FB trochę nas jest hehe 😃 Dołączaj do nas czym prędzej. Wielkie gratulacje, że jesteś KPI. Podziwiam naprawdę! Nie tylko Ty tak masz. Są gorsze dni. Jesteśmy tylko kobietkami z buzującymi hormonami hehe. Ojj rosną te dzieciaczki szybciutko. Za parę dni pół roku strzeli. Ja się pytam, kiedy to zleciało 🙈

    emdar lubi tę wiadomość

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Ło matko, ale tu cisza.....Wszystkie na fb się wyniosły? Co słychać, jak życie mija? Napisze coś któraś czasami 😉 U nas ok,raz lepiej raz gorzej,ale generalnie do przodu.Julek rośnie jak najęty,a ja się jakoś odnalazłam w macierzyństwie, chociaż nie było łatwo... Udało mi się utrzymać laktację i nadal karmię KPI(Julek skutecznie odmówił cycka w 2 miesiącu życia). Mały jest cudowny i kocham go nad życie,ale czasami jest mega ciężko. Powiedźcie proszę,ze nie tylko ja tak mam...pozdrawiam Was wszystkie mocno!
    Leee noo odrazu wielkie Gratulacje ;) to napewno wymaga mnóstwo pracy i czasu ,a to prawie ,ze juz pol roku .
    Naprawdę zapraszamy na fb :) dziewczyny pisza codziennie, są.zdjecia ,filmiki :) zaloz jakies fikcyjne u ruszaj do nas .

    emdar lubi tę wiadomość

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny🙂 widzę że już na dobre się stąd wynioslyscie.
    Można jeszcze do was dołączyć na fb?
    Pozdrawiam wszysykie 🙂

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafka wrote:
    Hej dziewczyny🙂 widzę że już na dobre się stąd wynioslyscie.
    Można jeszcze do was dołączyć na fb?
    Pozdrawiam wszysykie 🙂
    Pisze na priv tzn wysyłam zaproszenie najpierw

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Dawno tu nie wchodzilam :D
    No My na fb namietnie , codziennie siedzimy hehe .

    Emdar jak milo , ze pamietasz ;*
    Jeszcze nie w Pl ale za 9 dni juz bedzie po wszystkim ❤❤ strasznie szybko zlecialo , nie mozemy sie wrecz doczekac . A ogolnie korona pokrzyzowal plany bo przeprowadzka miala byc w kwietniu juz no ale ... wazne , ze w ogole do niej lada dzien dojdzie hehe . Mielismy bardzo duzo.problemow przy okazji z paszportami orzez korone . Koncem koncow dopiero w poniedzialek jedziemy wyrabiac taki na cito 1 roczny tymczasowy w londynie . Kosmos , ile Ja lez wylalam to moje .

    A chlopaki ? Chlopaki cudownie . Milosc rodzenstwa bezgraniczna ❤ Oskar zakochany w Klopsiku a Kubus tak zachwycony Oskarem , ze az piszczy na jego widok codziennie rano . Cudowni sa . Takto no mamy juz pol roczku nie wiem kiedy to cholerka zlecialo , doslownie w mgnieniu oka !
    Kubus za 2 tygodnie pozna dziadkow i babcie :) bo jak dotad zna tylko moja mAme i ojczyma z rodziny . Siostra byla prY porodzie i az cale 5 dni pierwsze jego zycia u Nas wiec to tak jakby jej nie znal . Nie mozemy sie doczekac , naprawde . Zyjemy juz tym lotem w poniedzialek za tydzien :)

    emdar lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 792 793 794 795 796
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ