X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Kate86 Przyjaciółka
    Postów: 67 104

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ;)

    ja po ivf, 16.05 miałam transfer 5 dniowej blastocysty, testy z apteki wychodzą pozytywnie, jutro 1sza beta

    . Raga ., baksia, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    IVF maj 2017 nieudane
    Transfer crio lipiec 2017 - udany córeczka <3
    Transfer crio maj 2019 - czekamy na <3
    iv09df9hddm181mm.png

    [w4squgpj0lnox53g.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Dzięki Kochane za wsparcie ! 😘

    Macie jakieś objawy ? I od którego tyg się pojawiły ?


    Ja od tygodnia tylko mam bardzoo wrażliwe sutki i tyle ;)
    Zero zmęczenia i senności, którą miałam w ciąży z córką, ale to na późniejszym etapie.

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate86 wrote:
    Witam się ;)

    ja po ivf, 16.05 miałam transfer 5 dniowej blastocysty, testy z apteki wychodzą pozytywnie, jutro 1sza beta

    Witaj Kate :)

    Kate86 lubi tę wiadomość

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    Ja od tygodnia tylko mam bardzoo wrażliwe sutki i tyle ;)
    Zero zmęczenia i senności, którą miałam w ciąży z córką, ale to na późniejszym etapie.

    Widzę, ze jesteśmy na tym samym etapie. Ja dzisiaj tez mam 4t6d według OM.
    Mnie sutki właśnie bolą tak od 2/3 dni. Delikatne bole pleców i czasami delikatne rozciąganie czyje w podbrzuszu. A zmęczona to ja niestety jestem. Mogłabym cały czas leżeć/spać 🤔

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to czasami boli w krzyżu, podbrzusze jak na okres.. ii powiększone piersi.

    4018d16ae9.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate86, trzymam kciuki za piękną betę :) daj znać po wynikach!

    A ja mam schizy kobiety w pierwszej ciąży... Cokolwiek się zmieni u mnie to już strach, czy wszystko ok. Np. nagle mam mniej śluzu i już myślenie czy wszystko jest ok. Abo chodzę i co chwila dotykam cycków, czy jeszcze bolą 😂😂. Jak ja bym już chciała zobaczyć tę kropkę na usg, a jeszcze bardziej wiedzieć, że serduszko bije ❤️.

    . Raga . lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    Dzień dobry ! :)

    Na kiedy macie planowane pierwsze wizyty ?
    Ja pierwszą wizytę na którym liczę zobaczyć serduszko u Pani ginekolog u której chcę prowadzić ciążę mam zapisana na 17.06:) będzie to 6t6d :)

    Ale zapisalam się tez Do medicover. .mam z pracy za darmo wiec trzeba korzystac :) i umowilam sie na 5.06 czyli 5t1d.. pewnie nic widać nie będzie ale chcę wiedzieć czy na ten moment jest ok.. bo 3 tyg to mogę nie wytrzymać :(

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Kate86, trzymam kciuki za piękną betę :) daj znać po wynikach!

    A ja mam schizy kobiety w pierwszej ciąży... Cokolwiek się zmieni u mnie to już strach, czy wszystko ok. Np. nagle mam mniej śluzu i już myślenie czy wszystko jest ok. Abo chodzę i co chwila dotykam cycków, czy jeszcze bolą 😂😂. Jak ja bym już chciała zobaczyć tę kropkę na usg, a jeszcze bardziej wiedzieć, że serduszko bije ❤️.

    A kiedy idziesz na wizytę ?
    Powiem Ci, ze nie jesteś sama :D ja niestety pierwsze moje serduszko poroniłam ale teraz jeszcze chyba bardziej schizuje...chociaż staram się tego nie pokazywać. Tez pragnę zobaczyć moja Kluseczke i usłyszeć serduszko. I żeby jeszcze gin powiedziała mi ze wszystko jest dobrze. To jest moje największe marzenie ❤️
    Ja mam świetnego faceta mogę na niego liczyć ale czasami gada żebym sie nie filmowala ...dlatego cieszę sie, ze mogę tu trochę pomarudzic Wam i usłyszę miłe słowa ☺️❤️
    Od tego jesteśmy aby się wspierać !

    Ps mnie od 2/3 dni bolą sutki i tez co jakiś czas dotykam je aby sprawdzić czy dalej bolą 😂 booze jak to brzmi 😂

    . Raga . lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    A kiedy idziesz na wizytę ?
    Powiem Ci, ze nie jesteś sama :D ja niestety pierwsze moje serduszko poroniłam ale teraz jeszcze chyba bardziej schizuje...chociaż staram się tego nie pokazywać. Tez pragnę zobaczyć moja Kluseczke i usłyszeć serduszko. I żeby jeszcze gin powiedziała mi ze wszystko jest dobrze. To jest moje największe marzenie ❤️
    Ja mam świetnego faceta mogę na niego liczyć ale czasami gada żebym sie nie filmowala ...dlatego cieszę sie, ze mogę tu trochę pomarudzic Wam i usłyszę miłe słowa ☺️❤️
    Od tego jesteśmy aby się wspierać !

    Ps mnie od 2/3 dni bolą sutki i tez co jakiś czas dotykam je aby sprawdzić czy dalej bolą 😂 booze jak to brzmi 😂

    Mój facet tez baaardzo mnie wspiera, ale dokładnie jak Twój, każe wyluzować i czekać na info od lekarza, że wszystko jest ok.
    Dlatego to forum ratuje życie 😂 można pobyć z kobietami, które czują to co ja.
    Wizyta u lekarza 6 czerwca, więc jeszcze ponad tydzień, ciekawe czy pod koniec 6 tygodnia będzie już widać serduszko...

    . Raga . lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    A kiedy idziesz na wizytę ?
    Powiem Ci, ze nie jesteś sama :D ja niestety pierwsze moje serduszko poroniłam ale teraz jeszcze chyba bardziej schizuje...chociaż staram się tego nie pokazywać. Tez pragnę zobaczyć moja Kluseczke i usłyszeć serduszko. I żeby jeszcze gin powiedziała mi ze wszystko jest dobrze. To jest moje największe marzenie ❤️
    Ja mam świetnego faceta mogę na niego liczyć ale czasami gada żebym sie nie filmowala ...dlatego cieszę sie, ze mogę tu trochę pomarudzic Wam i usłyszę miłe słowa ☺️❤️
    Od tego jesteśmy aby się wspierać !

    Ps mnie od 2/3 dni bolą sutki i tez co jakiś czas dotykam je aby sprawdzić czy dalej bolą 😂 booze jak to brzmi 😂


    Ojjj jak ja Cię rozumiem....ja po swoim poronieniu jestem póki co mocno zdystansowana....nie potrafię się cieszyć jak wcześniej, ale musimy wierzyć, że tym razem się uda! :) i 9 miesięcy będzie dla nas pięknym czasem :)

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, macie racje z tym ciągłym sprawdzaniem i dotykaniem się :p

    Ej sluchajcie jak np. Od miesiaczki ostatniej mija 4t2d to mówi się ze jest to 5 tydzień ciąży?
    Glupie pytanie ale spotkałam się gdzieś z inną informacja na forum :)

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Mój facet tez baaardzo mnie wspiera, ale dokładnie jak Twój, każe wyluzować i czekać na info od lekarza, że wszystko jest ok.
    Dlatego to forum ratuje życie 😂 można pobyć z kobietami, które czują to co ja.
    Wizyta u lekarza 6 czerwca, więc jeszcze ponad tydzień, ciekawe czy pod koniec 6 tygodnia będzie już widać serduszko...

    ja w ciąży z synem widziałam serce w 6tc2..

    4018d16ae9.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Mój facet tez baaardzo mnie wspiera, ale dokładnie jak Twój, każe wyluzować i czekać na info od lekarza, że wszystko jest ok.
    Dlatego to forum ratuje życie 😂 można pobyć z kobietami, które czują to co ja.
    Wizyta u lekarza 6 czerwca, więc jeszcze ponad tydzień, ciekawe czy pod koniec 6 tygodnia będzie już widać serduszko...

    Wydaje mi się, ze jak będzie dobry sprzęt to będzie widać serduszko nie wiem jak z posłuchanie. Ja we wcześniejszej ciąży byłam u gin pod koniec 5 tyg i widziałam pikajacy punkt i gin powiedziała ze to serduszko. Ale ze za słabe jeszcze jest aby usłyszeć. Tydzień później słyszałam serduszko.

    . Raga . lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jeszcze nie wie o pozytywnym teście ;) :)
    Jutro po wizycie jeśli się dowiem, że jajeczko się w odpowiednim miejscu zagnieździło to mu oznajmię ;) ...ale nie powiem, nie jest mi łatwo trzymać jeżyk za zębami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2019, 10:12

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Haha, macie racje z tym ciągłym sprawdzaniem i dotykaniem się :p

    Ej sluchajcie jak np. Od miesiaczki ostatniej mija 4t2d to mówi się ze jest to 5 tydzień ciąży?
    Glupie pytanie ale spotkałam się gdzieś z inną informacja na forum :)
    No masz już skończony 4 tydzień, więc leci 5 :)

    . Raga ., baksia lubią tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    Ojjj jak ja Cię rozumiem....ja po swoim poronieniu jestem póki co mocno zdystansowana....nie potrafię się cieszyć jak wcześniej, ale musimy wierzyć, że tym razem się uda! :) i 9 miesięcy będzie dla nas pięknym czasem :)

    Dokładnie. W poprzedniej ciąży to już miałam tyyyyle planów, bo byłam pewna ze wszystko będzie dobrze..
    A teraz tez się cieszę ale jakoś tak trochę mniej ? Bo boje się. Wiec mam dystans niestety ale jak dotykam brzuszka to mówię do mojej Kluseczki aby ładnie mi rosła ❤️
    Podziwiam Cie ! ja zawsze chciałam oznajmić mojemu M ze jestem w ciąży w jakiś fajny sposób ale nooo co Tyyy drugi raz jak zobaczyłam druga kreskę to poleciałam do niego z płaczem i z testem a on ,, oj jedna kreska ☹️,, hahah fakt był delikatny cień ale noo było widać ! A on ślepy 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2019, 10:37

    . Raga ., gosiulla lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 28 maja 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Dokładnie. W poprzedniej ciąży to już miałam tyyyyle planów, bo byłam pewna ze wszystko będzie dobrze..
    A teraz tez się cieszę ale jakoś tak trochę mniej ? Bo boje się. Wiec mam dystans niestety ale jak dotykam brzuszka to mówię do mojej Kluseczki aby ładnie mi rosła ❤️
    Podziwiam Cie ! ja zawsze chciałam oznajmić mojemu M ze jestem w ciąży w jakiś fajny sposób ale nooo co Tyyy drugi raz jak zobaczyłam druga kreskę to poleciałam do niego z płaczem i z testem a on ,, oj jedna kreska ☹️,, hahah fakt był delikatny cień ale noo było widać ! A on ślepy 🤦‍♀️

    haha no tak faceci ;) i ich spostrzegawczość :)

    baksia lubi tę wiadomość

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 28 maja 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolnił się termin do mojej gin i idę na 19:30 ! :)
    Cieszę się, ze jeden dzień szybciej dowiem się co z tym śluzem/plamieniem ale tez denerwuje się strasznie..

    . Raga . lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 28 maja 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Zwolnił się termin do mojej gin i idę na 19:30 ! :)
    Cieszę się, ze jeden dzień szybciej dowiem się co z tym śluzem/plamieniem ale tez denerwuje się strasznie..

    Powodzenia ! :) i samych dobrych wieści! :*

    baksia lubi tę wiadomość

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 28 maja 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po ! Booze jaka ulga !
    Oczywiście zarodka jeszcze nie było. Pęcherzyk w jamie macicy 3,4mm wiec zgadza się co do wieku ciąży.
    Plamienia mogą być od tego ze to mniej więcej dzień miesiączki albo po implantacji coś zostało. Przy badaniu nic nie było, endonetrium za grube aby bylo to poronienie. Wiec czekam na następna wizytę która będzie 7.06 ❤️
    Mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko dobrze ❤️

    ppieguskaa, . Raga . lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ