X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

LUTOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli tak jak i ja dopiero zobaczyłaś 2 kreseczki, a ovu wyznaczył Ci termin porodu na luty 2014, zapraszam. Zobaczymy ile nas jest, będziemy mogły wspierać się od samego początku. Wysyłam Fluidki, oby było nas coraz więcej :)

    Blondi22, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie lepiej dopisać się do listy, która jest już utworzona i dołączyć do pogaduch w temacie I trymestr? Myślę, że nie ma sensu zakładać kolejnego tematu ;)
    oczywiście to tylko propozycja z mojej strony :)
    Gratuluję 2 kreseczek i życzę spokojnej ciąży :)

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 29 maja 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do wątku;)

    w niedziele wyszły mi dwie kreseczki ;)
    termin mam na luty

    a.png
    a.png
  • Sylwia78 Ekspertka
    Postów: 159 566

    Wysłany: 29 maja 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja dolaczam z pewna niesmialoscia ,termin na luty;-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    7724f704b7297837713ed920fc58c80e.png
    piu33e3kxdl5xv1k.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 maja 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie dziewczyny zapraszamy do nas:-)
    sluzymy radami :-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 29 maja 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co zakladac tyle oddzielnych tematow skoro mozecie dolaczyc do nas ????

    Gratuluje lutowym mamuskom!!! ;)

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie.chodzcie do nas mamuski :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chętnie do was dołączę i myślę, że inne dziewczyny też się zgodzą :) Poszłam za przykładem styczniowych mamuś :))

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec zapraszamy :) Bedzie mniejszy balagan na forum :)

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    Dziewczyny, chętnie do was dołączę i myślę, że inne dziewczyny też się zgodzą :) Poszłam za przykładem styczniowych mamuś :))

    no pewnie.i jezeli chcecie to mozecie sie dopisywac do naszel listy obecnych ciezarowek :-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dołącze do Was kochane na lutowe mamusie wszystkim gratuluje :) będziemy wspaniałymi mamusiami :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • skorom Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dołączam ;))))termin mam na 5 lutego ;)

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się

    3jgx9n73fnwtiqdk.png

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, nie chce wydac Wam się na dzien dobry jakas niemiła, ale skończcie z tym już- jest jeden wątek dla kobiet w ciąży, wszystkie tu jesteśmy w ciąży i mamy z grudnia nie sa mniej czy bardziej wyjatkowe, czy inne niz mamy z lutego, czy stycznia i każde przechodzą to samo co jest mówione w wątku I, II, III trymestr, wiec nie dublujcie, a nawet nie triplujcie tematów, bo jak sa juz główne wątki, to same sobie narobicie balaganu bo w styczniu bedziecie pisac o tym samym, w lutym bedziecie pisac to samo, zaraz jakas marcówka się znajdzie i załozy "swój" miesiąc i potem będzie kwiecień i pod kazdym miesiacem bedziecie miały TO SAMO- głupota i tak oto zrobi się tu niewyobrażalny chaos i niczego sie tu konkretnego nie dowiecie!

    Gratulujemy wszystkim oczywiście, rozumeimy że rozpiera Was TAKA wielka duma, ze się wreszcie udało, ale skoro dołączacie do wątku o ciąży, nie róbcie w nim bałaganu przynajmniej. Jeżeli jakiś temat ewidentnie zaczyna dominować rozmowy w wątku A, jak przykładowo obszerny temat o wózkach, okazało się wtedy, że potrzebny jest nowy, osobny wątek B=> wtedy zakładamy nowy wątek. Razem tworzymy to forum dostrzegając jego potrzeby, ale zakładanie kolejnych miesiecy w nieskończoność mija się z celem i zdrowym rozsądkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2013, 11:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Suzy masz sporo racji, jednak powiem Ci, że wątek sam w sobie nie jest zły. Po jakimś czasie te tematy przeminą i nie będzie żadnego chaosu :) Wszystkie dziewczyny które mają termin na lusty mogą się dzielić różnymi spostrzezeniami itd. bo są w identycznym "wieku" ciąży. a nie rozbierzność 3 miesięcy w I trymestrze. Każdy temat do czegoś służy i nie uważam, żeby ten był bez sensu :)

    Oczywiście dołączam do was ;)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten przeminie, ale zaraz będzie 5 kolejnych powielajacych to samo. Nie uważam, żeby wątek październikowe mamy pomógł mi w czymś więcej niż wspólnym dzieleniu się radością, bo tematy poruszane bedą te same: gdzie rodzisz? A kiedy zaczniesz kupować rzeczy? a jaki wózek? a twoje wyniki jak? czy warto usg 3d? blablabla - to będzie 50 tematów w jednym wątku- pogubicie się, poza tym nie widzę najmniejszego sensu. Nawet lepiej jest być w ciut szerszym zakresowo temacie, ale nie ZA szerokim, czyli dokładnie takie jak I trymestr; II trymestr itp. ponieważ od razu uzyskujesz pełne widzenie, że to co słyszałaś owszem to prawda, ale dzieje się 5 tygodni później. Mamy bardziej doswiadczone odpowiadaja tym co dopiero zaczynaja- na tym to ma polegać, a nie tylko na utożsamianiu się z inną Kowalską o podobnym terminie, która tak samo nie bardzo wie co myśleć jak ty, która zadajesz pytanie, bo niby skąd ma wiedzieć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2013, 12:30

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ale mam stresa momo brania luteiny zauważyłam że na wkładce mam troche brązowego śluzu boje sie :( a do gina ide dopiero w środe :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i o tym właśnie mówiłam! Wszystko jest już w I trymestrze. Ale róbcie jak chcecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy ale przecież nie każdy udziela się w każdym temacie i szukanie tego w innych tematach też trochę zajmuje. Jeślinie chcesz chaosu to nie musisz się tutaj udzielać i wtedy nic nie będziesz musiała sobie układać :)

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • Lenkako Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie lutowe mamy, chętnie dołączę do Was, ponieważ 10 czerwca teścik wyszedł pozytywny, a wczoraj moja gin potwierdziła ciążę ))

    xnw4flw1dnbx6ikd.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ