X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

LUTOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 9 września 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż już nie może doczekać się ruchów malucha,tak, że aż ja zaczęlam się wkręcać i wieczorami przykładam rękę do brzucha, leżę spokojnie i czekam, chociaż wiem, że to za wcześnie :-)
    Ale przez męża się wkręciłam w oczekiwanie na pierwsze ruchy, chociaż kompletnie nie wiem czego się spodziewać :-D

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 10 września 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje malenstwo wczoraj wieczorem i w nocy caly czas mnie stukalo nie moglam sie tym nacieszyc a przewaznie jak 3malam reke na brzuchu :) ja tez musze kupic spodnie ciazowe bo juz prawie w zadne nie wchodze :)

    iv092n0amkzp6vtf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczekuje na te ruchy i nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Maleństwo jak zaczyna szaleć to czasami zasnąć aż nie daje. Jestem chudziutka więc czuje wszystko bardzo dokładnie ;)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 września 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale piękinie słoneczko grzeje wiedziało kiedy wyjśc za chmurek, dzisiaj akurat obchodzimy 2 rocznice ślubu :) tylko jeden minus mąż dzisiaj wyjechał na delegacje i będzie dopiero w czwartek.

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 24 września 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny znowu sie przeziebiłam gardło boli . Do tego wczoraj wieczorem jak sie kapałam znalazłam kleszcza na plecach poleciałam na dyzur byl malutki wyjeli go calego i kazali obserwowac bardzo sie boje zeby wszystko było dobrze :(

    iv092n0amkzp6vtf.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ