X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

LUTOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli tak jak i ja dopiero zobaczyłaś 2 kreseczki, a ovu wyznaczył Ci termin porodu na luty 2014, zapraszam. Zobaczymy ile nas jest, będziemy mogły wspierać się od samego początku. Wysyłam Fluidki, oby było nas coraz więcej :)

    Blondi22, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie lepiej dopisać się do listy, która jest już utworzona i dołączyć do pogaduch w temacie I trymestr? Myślę, że nie ma sensu zakładać kolejnego tematu ;)
    oczywiście to tylko propozycja z mojej strony :)
    Gratuluję 2 kreseczek i życzę spokojnej ciąży :)

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 29 maja 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do wątku;)

    w niedziele wyszły mi dwie kreseczki ;)
    termin mam na luty

    a.png
    a.png
  • Sylwia78 Ekspertka
    Postów: 159 566

    Wysłany: 29 maja 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja dolaczam z pewna niesmialoscia ,termin na luty;-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    7724f704b7297837713ed920fc58c80e.png
    piu33e3kxdl5xv1k.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 maja 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie dziewczyny zapraszamy do nas:-)
    sluzymy radami :-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 29 maja 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co zakladac tyle oddzielnych tematow skoro mozecie dolaczyc do nas ????

    Gratuluje lutowym mamuskom!!! ;)

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie.chodzcie do nas mamuski :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chętnie do was dołączę i myślę, że inne dziewczyny też się zgodzą :) Poszłam za przykładem styczniowych mamuś :))

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec zapraszamy :) Bedzie mniejszy balagan na forum :)

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 maja 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    Dziewczyny, chętnie do was dołączę i myślę, że inne dziewczyny też się zgodzą :) Poszłam za przykładem styczniowych mamuś :))

    no pewnie.i jezeli chcecie to mozecie sie dopisywac do naszel listy obecnych ciezarowek :-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dołącze do Was kochane na lutowe mamusie wszystkim gratuluje :) będziemy wspaniałymi mamusiami :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • skorom Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dołączam ;))))termin mam na 5 lutego ;)

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się

    3jgx9n73fnwtiqdk.png

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, nie chce wydac Wam się na dzien dobry jakas niemiła, ale skończcie z tym już- jest jeden wątek dla kobiet w ciąży, wszystkie tu jesteśmy w ciąży i mamy z grudnia nie sa mniej czy bardziej wyjatkowe, czy inne niz mamy z lutego, czy stycznia i każde przechodzą to samo co jest mówione w wątku I, II, III trymestr, wiec nie dublujcie, a nawet nie triplujcie tematów, bo jak sa juz główne wątki, to same sobie narobicie balaganu bo w styczniu bedziecie pisac o tym samym, w lutym bedziecie pisac to samo, zaraz jakas marcówka się znajdzie i załozy "swój" miesiąc i potem będzie kwiecień i pod kazdym miesiacem bedziecie miały TO SAMO- głupota i tak oto zrobi się tu niewyobrażalny chaos i niczego sie tu konkretnego nie dowiecie!

    Gratulujemy wszystkim oczywiście, rozumeimy że rozpiera Was TAKA wielka duma, ze się wreszcie udało, ale skoro dołączacie do wątku o ciąży, nie róbcie w nim bałaganu przynajmniej. Jeżeli jakiś temat ewidentnie zaczyna dominować rozmowy w wątku A, jak przykładowo obszerny temat o wózkach, okazało się wtedy, że potrzebny jest nowy, osobny wątek B=> wtedy zakładamy nowy wątek. Razem tworzymy to forum dostrzegając jego potrzeby, ale zakładanie kolejnych miesiecy w nieskończoność mija się z celem i zdrowym rozsądkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2013, 11:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Suzy masz sporo racji, jednak powiem Ci, że wątek sam w sobie nie jest zły. Po jakimś czasie te tematy przeminą i nie będzie żadnego chaosu :) Wszystkie dziewczyny które mają termin na lusty mogą się dzielić różnymi spostrzezeniami itd. bo są w identycznym "wieku" ciąży. a nie rozbierzność 3 miesięcy w I trymestrze. Każdy temat do czegoś służy i nie uważam, żeby ten był bez sensu :)

    Oczywiście dołączam do was ;)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten przeminie, ale zaraz będzie 5 kolejnych powielajacych to samo. Nie uważam, żeby wątek październikowe mamy pomógł mi w czymś więcej niż wspólnym dzieleniu się radością, bo tematy poruszane bedą te same: gdzie rodzisz? A kiedy zaczniesz kupować rzeczy? a jaki wózek? a twoje wyniki jak? czy warto usg 3d? blablabla - to będzie 50 tematów w jednym wątku- pogubicie się, poza tym nie widzę najmniejszego sensu. Nawet lepiej jest być w ciut szerszym zakresowo temacie, ale nie ZA szerokim, czyli dokładnie takie jak I trymestr; II trymestr itp. ponieważ od razu uzyskujesz pełne widzenie, że to co słyszałaś owszem to prawda, ale dzieje się 5 tygodni później. Mamy bardziej doswiadczone odpowiadaja tym co dopiero zaczynaja- na tym to ma polegać, a nie tylko na utożsamianiu się z inną Kowalską o podobnym terminie, która tak samo nie bardzo wie co myśleć jak ty, która zadajesz pytanie, bo niby skąd ma wiedzieć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2013, 12:30

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ale mam stresa momo brania luteiny zauważyłam że na wkładce mam troche brązowego śluzu boje sie :( a do gina ide dopiero w środe :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i o tym właśnie mówiłam! Wszystko jest już w I trymestrze. Ale róbcie jak chcecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy ale przecież nie każdy udziela się w każdym temacie i szukanie tego w innych tematach też trochę zajmuje. Jeślinie chcesz chaosu to nie musisz się tutaj udzielać i wtedy nic nie będziesz musiała sobie układać :)

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • Lenkako Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie lutowe mamy, chętnie dołączę do Was, ponieważ 10 czerwca teścik wyszedł pozytywny, a wczoraj moja gin potwierdziła ciążę ))

    xnw4flw1dnbx6ikd.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ