X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Luteina, prosze o pomoc!
Odpowiedz

Luteina, prosze o pomoc!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki!
    Mam pytanie czy ktoras z was stosowala luteine dopochwowa rownoczenie z globulkami na grzybice na clotrimazolu?

    Luteine biore 2x2 i mam te globulki na grzybka na 3 dni, ale nie wiem czy powinnam stosowac, co lekarz to inna opinia..

    Prosze o jakas porade. Dziekuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clotrimazol w 6 tygodniu???????? Z tego co ja wiem to można go stosować dopiero w drugim trymestrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirella no wlasnie mi to przepisala:/ ale konsultowalam z innym i nie zaleca sie laczyc z luteina, ale ze mam brac skoro nie moge odstawic.. Az sie boje, nie wiem co zrobic :(

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowalam Clotrimazol zew intymnie, ale nie bylam wtedy w ciazy i musze przyznac ze super zadzialal, od razu ulga po pierwszych uzyciach
    Mysle ze kazda infekcja wew w ciazy jest dla niej potencjalnie niebezpieczna, skoro lekarz wie ze jestes w ciazy a przepisal te globulki to ja bym na noc jednak aplikowala po 1ej a Luteine rano i poznym popoludniem by ok wchlonela sie
    mozesz tez pojsc do innego gina moze jest cos bardziej bezpiecznego z globulek wew?
    Zdrowka zycze
    f2w39n73qolnajph.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 11:09

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo dziekuje :)
    Chyba nie bede stosowala, podjade do gina i zapytam o cos innego...
    Boje sie tego, czytam ze lekarze przepisuja, ale nie poleca sie.. Pierwsza ciaze poronilam, tutaj na poczatku bralam juz antybiotyk, wiec nie chce az tak ryzykowac.. Bo jak mam luteine rano i wieczorem, to musialabym te globulki popoludniu.. Sama juz nie wiem..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ