X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa Jest taki jeden Pan ale bym musiała pół miasta iść plus wizyty , i badania to za drogo u tego Pana płacić za wszystko , zostaje mi Pani gin Jacak lub w ostateczności ten Pan Janczarek może moja gin kogoś poleci .

    viowieczka Witwj moja , droga wśród nas :).

    Monia85 Ja jestem i tu na fioletowej stronie i na różowej , jest na różowej stronie taki wątek zaczynamy znowu starania , i tam wszystkie się wspieramy czy w ciąży czy po poronieniu , nikt nikogo nie wygania , tu jesteś mile widziana :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 19:46

    viowieczka, Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 26 lipca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 dlatego ja się za dużo nie udzielałam ostatnio na różowej stronie, a jeżeli już to starałam się nie pisać o mojej ciąży, widziałam że niektóre dziewczyny to drażni. A przecież też jesteśmy po przejściach i mamy już jakąś wiedzę, która mogłaby się przydać nowym staraczkom, no ale cóż ich wybór...

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej witam nowe mamusie.
    Magdziulla a do jakiego lekarza chodzisz??

    Monia a daj spokój - tam gdzie i jak byłam na różowej też były sapy do tych ciężarnych jak tak można.Zostań z Nami - my nikogo nie wyganiamy :)

    USG prenatalne mam 2 sieprnia o 9 :00 aaaa boje się....

    Szczęśliwa Mamusia, Magdziulla lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 z tego co się orientuję to abovo jest czynne od 11;-). A do kogo tam chodzilas? Ja tez tam chodziłam ale jak zaszłam w ciążę to zrezygnowałam z ich usług bo miałam problemy

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Z niektórymi z Was walczyłam na różowej stronie, a niektórym się przedstawię. Nazywam się Dorota i jestem z lubelskiego. Leczyłam się w lublinie w ab ovo, i tu też często bywam ze względu na rodzinę małża. Mam niedoczynność tarczycy. A mieszkamy w małym miasteczku 120 km od Lublina i tu planujemy rodzić. Jest to moja pierwsza "tak zaawansowana" ciąża bo 2 razy poroniłam na wczesnym etapie i miałam wiele ciąż biochemicznych. Mam 30 lat;) Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona. Gratuluję wszystkich ciąż i wierzę że nasze grono jeszcze powiększy o kolejne mamuśki.


    Co do wózków to zdecydowanie pojadę do zamościa tam jest sklep bobowózki. Ogromny wybór, gwarancja od drzwi do drzwi i mają stronę internetową, można wszystkie modele obejrzeć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 09:39

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Monia dla mnie to co piszą to hipokryzja i w ogóle mam zamiar milczeć. Nie przejmuj się.

    Agatka mój prowadzący to Robak, natomiast na usg chodzę do Kondrackiej. Oboje pracują na Staszica. Acz Pani dr to raczej i tak mnie nie poznałaby w razie potrzeby. Ale usg robi świetnie!
    Ja mam abonament w pzu, dlatego trzymam się luxmedu. Póki co nie narzekam, ale moja ciąża jest prawie bezproblemowa.
    Ale Wasze też przecież takie będą:)

    Lbi jakoś przeoczyłam Ty jesteś bardziej napomowana ode mnie:)
    Na upały, a raczej ewentualne puchnięcie ja piję pokrzywę, póki co nie puchnę tfu tfu.
    Monia i nie tylko nie wiem czy w ab ovo jest taka opcja, ale w luxmedzie można nagrać usg( machanie rączkami;)). Fajna sprawa dają potem na pendrivie. Mi się wydaje, że warto tak do prenatalnych ewentualnie ciut dalej to zrobić, bo najfajniej to wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 09:35

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Ja też zostałam pogoniona, więc proszę przyjmijcie i mnie :)
    Ale tak jak pisze Monia - na różowej stronie jest dobrze, jak wszyscy się starają, a jak którejś się uda, to wynocha...
    Jestem z Lubelszczyzny - 60 km od Lublina. O nasz skarb staraliśmy się bardzo długo i dzięki IVF udało się...
    Również leczyliśmy się w AbOvo, potem w Krakowie.
    Również mam niedoczynność i hashimoto, mąż kiepskie nasienie...
    Pozdrawiam wszystkie MAMUSIE :)

    Monia85, Kamilka lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka my to chyba obie na styczeń? Czy Ty na luty?

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Migotka my to chyba obie na styczeń? Czy Ty na luty?
    Ja na 12 styczeń :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Chodzę do dr Polaka, a usg mam zrobić u Szymule lub Pietrasa

    Ja chodziłam do prof. Putowskiego. Jeśli chodzi o zajście w ciążę to pomógł mi dość szybko, praktycznie w drugim cyklu leczenia się udało. Natomiast gdy już zaszłam byłam rozczarowana, byłam w 6 tygodniu i pan profesor stwierdził żebym przestała brać luteine, po dwóch dniach dostałam krwawienia i wyladowalam w szpitalu. Najgorsze było to że nie miałam nawet do niego numeru telefonu, a jedynie do rejestracji więc nie miałam praktycznie żadnej opieki. Teraz chodzę do luxmedu a do mojej pani dr mogę dzwonić w nocy o północy i zawsze odbiera i pomaga, a co najważniejsze wykryla mi krwiaka czego Pan profesor nie zauważył... Trochę jestem rozdarta bo niby dzięki niemu jestem w ciąży ale mam wrażenie że również dzięki niemu mogłam poronic :-/

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa ja też jestem od prof. P. Z jednej strony ma trochę ignoranckie podejście, twierdzi że za dużo robie badań i za dużo brałam witamin przed ciążą. Ale to on zmniejszył mi dawkę letroxu który brałam w końskiej ilości przez co moje tsh spadło za bardzo. I to on dał mi ovitrelle po którym dostałam owulację wcześniej dzięki czemu pęcherzyk nie przerósł i jest ciąża. Teraz chce mnie widzieć po 20 tc. A ciąże prowadze u mojego gina prywatnie. Jestem bardzo zadowolona czuję się zaopiekowana:)

    Migotka ja mam na 24 stycznia:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa w ciąży bardzo ważne, żeby mieć zaufanie do lekarza. Na każdym etapie może coś się pojawić i dobrze mieć szybki kontakt z lekarzem. Ja dostałam na pierwszej wizycie nr telefonu do mojego, nigdy nie miałam okazji skorzystać, ale w razie czego mam.

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa tak ja pisze Magdziulla najważniejsze jest zaufanie do lekarza. Ja też nie chodzę do tej pani doktor która pomogła mi zajść w ciążę. Na początku też byłam rozdarta, ale to z czasem minęło, najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie i to żebyś czuła, że jesteś pod dobrą opieką :).

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tym bardziej że tamten raz mi mówił tak raz ze jednak się pomylił no a po tych przebojach to już całkowicie zwątpiłam w niego. Dzisiaj idę na 18 do mojej pani doktor na prenatalne ale się stresuje, pół nocy nie spalam

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa nie stresuj się, bo Twój stres odbija się na maleństwie. Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale musisz spróbować wyluzować. Trzymam mocno kciuki za wizytę i czekam na dobre wieści :). Oczywiście daj znać jak będziesz po.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa trzymam kciuki za wizytę, żeby dzieć współpracował przy pomiarach. Mój to się pupą odwracał. Czekamy na relacje z wizyty:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też się pupą odwracała, długo nie było mi dane poznać płci. Wstydzioszka Mała:)
    Tomwala dawaj znać!

    A może jest tu na forum ktoś kto rodził na Staszica, albo chociaż leżał i może podzielić się wrażeniami?

    W ogóle jak by tu dołączyły już rozpakowane mamuśki lubelskie to też byłoby miło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 11:32

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Postanowiłam sie odezwać od kilku dni was podczytuje co prawda nie jestem jeszcze w ciąży ale mam nadzieje że niedługo to się zmieni :) Również jestem z lubelskiego okolice Puław, mam 27 lat i 21 miesięcy córeczkę Zuzię, pierwsza ciąża niestety zakończyła się źle poroniłam ale po trzech miesiacach zaszłam w ciąże i mam swój mały skarb, rodziłam w Puławskim szpitalu i troszkę się nie zgodzę z opiniami ale wiadomo jaki jest ten szpital i nie dziwie się, ale ja byłam zadowolona z niego.

    Szczęśliwa Mamusia w Puławach jest bardzo dobry lekarz nazywa się Mizak kilka znajomych do niego chodziło i były naprawde zadowolone.

    Dla każdej mamusi życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania, a dla starających szybkiego zajścia w ciąże :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 27 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa nie ma się co stresować :)
    łatwo mi mówić, bo już jestem po, ale uwierz, że wszystko będzie dobrze!
    Moje maleństwo też nie za bardzo chciało współpracować i musieliśmy robić przerwy,a le w końcu udało się wszystko pomierzyć :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 Witam moją sąsiadkę :D , na razie gin musi poczekać jednak chyba to nie ciąża , dwa negatywne a jeden pozytyw , więc już sama nie wiem czy jestem w ciąży czy nie , @ nie ma nadal nie ma , to już czwarty dzień no nic betę jutro zrobię dla pewności , trochę racji masz do tego Puławskiego szpitala moja koleżanka tam trzy razy rodziła i chwaliła , inna zaś odradzała że tam żeś itp , najprawdopodobniej pójdę do Pani Jacak byłam już u niej , znam ją więc w razie czego do niej pójdę :).

    Witam bardzo serdecznie resztę dziewczyn :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 13:45

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ