X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie z Lublina i okolic:)można dołączyć??
    Przedstawie sie:Mam na imię Paula,28 lat z Lublina.Ma córeczke 2 letnią.A teraz jestem w ciąży i termin mam na marzec.
    Poród również miałam zakonczony cc z tego samego powodu co u Agatki_46.Wszystko dobrze sie skonczylo na szczescie.
    Rowniez kochamy zwierzeta.Nasza córeczka kocha swojego psa ponad wszystko:)
    Pozdrawiamy

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makasa Witaj kochana w naszym gronie :D :D masz śliczne imię :D , mam siostrę w Twoim wieku :D :D , a jej córeczka ma a na imię Paulinka :D :D , z całego serca gratuluję kolejnego , maleństwa pod serduszkiem :D :D.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa witaj kochana. Rozgość się! Jesteś rok młodsza ode mnie a termin masz miesiąc później :) gdzie planujesz rodzić?? bo ja Staszica.
    Chodzisz pryw. czy na NFZ :)

    Szczęśliwa oj to się obiegasz po tych lekarzach. Co do tarczycy lekarze zawsze myślą ze mam chorą a mam zdrową bo mam taką budowę po prostu taka moja uroda i wydaje się że jest coś nie tak

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 Ja też mam taką szyję grubą po prostu , rok temu badałam i dobrze wszystko było, oby i teraz wszystko wyszło ok , z rana poleciałam zrobiłam badania i jutro wyniki :) .

    A i muszę i tu wam się pochwalić, po wczorajszej wizycie u gin jestem cała w skowronkach , zajrzała tam gdzie trzeba wszystko jest ładnie zagojone , nie ma zrostów i co najważniejsze , możemy od października ruszać do boju :D , oczywiście jakbym teraz zaszła w ciążę wszak byłoby ryzyko , ale macica jest na tyle silna żeby utrzymała ciążę , tak czy siak październik należy do nas :) mam kwas foliowy brać więc łykam :) :D .

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 22 lipca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć... no jak o sobie to mam na imię Anka, mam 30 lat, jestem z Lublina. To moja pierwsza ciąża. Miałam w planach rodzić na Staszica i zapisałam się nawet do pani doktor która tam pracuje na porodówce i jest bardzo chwalona za odbieranie skomplikowanych porodów. Nie mniej okazała się być w postępowaniu z ciężarną dość przedpotopowa. Założyła kartę ciąży na "słowo", gdy powiedziałam, że chyba jestem w ciąży. USG zrobiła mi na prośbę bo wcale nie miała zamiaru bo po co, bo za wcześnie. Najwcześniej w 11 tyg. a przecież chciałabym wiedzieć czy chociaż rozwija się prawidłowo. Pierwsza ciąża i emocje mnie rozpierały i w ogóle była to wizyta prywatna za 100 zł. Bym nie płaciła za USG zaprosiła mnie do szpitala na Staszica w innym terminie w czasie gdy miała dyżur. Nie mniej nie zmierzyła zarodka, nie zrobiła wydruku. Stwierdziła tylko, że ciąża żywa z serduszkiem. Robiła mi USG dopochwowo przy otwartych drzwiach.. co prawda za kotarką.. no ale.. po drugiej stronie sprzątaczka grzebała w jakiś wiadrach. Na korytarzu siedziały różne pary w oczekiwaniu na coś.. ze lękiem na twarzy.. był to odział patologii ciąży. Bardzo smutne zrobił na mnie wrażenie. No ale takie życie. Mimo całej sympatyczności pani doktor zmieniam lekarza który ma trochę bardziej "dzisiejsze podejście" no i chyba wygląda na to, że zmieniam też szpital bo mój "nowy" lekarz pracuje na Kraśnickich i tam raczej przyjmą mnie na 100% bo nie jest tak ciasno jak na Staszica. Okazuje się, że jeszcze żadnej z moich koleżanek mimo wielkich planów nie udało się urodzić na Staszica z powodu braku miejsc.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj AnnoE. W naszym gronie :D , gratuluję z całego serca , małego cudu pod serduszkiem :D

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka 46 planuje rodzić na krasnickich. Rodziłam tam pierwszą coreczke i byłam zadowolona.
    Przepraszam ze rzadko pisze, na pewno się to poprawi jak pójdę na l4 bo narazie mam dużo pracy:/
    Szczesliwa mamusiu trzymam kciuki aby wam się udało.
    Trzymajcie też za mnie kciuki. Idziemy w pt do lekarza (będę chodzić prywatnie) nie jesteśmy za bogaci ale w pierwszej ciąży chodziłam do dwóch na NFZ i prywatnie. I lekarz na NFZ bagatelizowal moje ciśnienie a prywatnie odrazu dał skierowanie do szpitala . możliwe ze dzięki temu nasza córeczka jest z nami.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makasa Dziękuję bardzo za kciuki :) , dziś trzeci dzień jak @ nie ma , strasznie boję się zrobić test ciążowy , idę dziś na 12.00 na USG tarczycy , wyniki wyszły prawidłowe :) . Trzymam i za Ciebie również kciuki :) .

    makasa lubi tę wiadomość

  • Ibi Znajoma
    Postów: 26 19

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy można? :)
    Ja również z Lubelskiego, a konkretniej z Białej Podlaskiej ale lekarza prowadzącego mam w Lublinie :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dyk1ym8bm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibi Można można , im nas więcej tym lepiej :D.Widzę że już jesteś na końcówce ciąży :D, gratulacje ogromne :D , znacie już płeć :D.

  • Ibi Znajoma
    Postów: 26 19

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, już końcówka termin na 11 sierpnia :) Będzie synek :D, a jeśli chodzi o imię to jeszcze nie wybrane :)

    Szczęśliwa Mamusia, makasa lubią tę wiadomość

    f2w3yx8dyk1ym8bm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibi E to już tuż , tuż jeszcze trochę i synek z wami się przywita , a z tymi terminami to różnie bywa wszystko , od maleństwa zależy da sygnały to jedziem i rodzimy , choć i czasem potrafią dać mylne sygnały :) .

    Co do imienia to macie jeszcze czas , na pewno jakieś odpowiednie wybierzcie :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 11:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Agatka_46 dobrze, że podbijasz wątek, bo inaczej bym na Was nie trafiła:)
    Przeczytałam całość i chyba jestem najbardziej napompowana;)
    Po krótce o mnie - 27lat, czekam na pierworodną córcie, póki co ciąża bez większych problemów tfu tfu.
    Planuję rodzić na Staszica, ale niestety liczę się z tym, że może nie być miejsc. Pomimo, że mam lekarza z tego szpitala - nie zawacham się tej karty użyć w odpowiednim momencie, ale liczę się z tym, że może się nie udać. A co wtedy? Waham się, ale rodzina męża ma duże znajomości na lubartowskiej i pewnie tam uderzę.
    Do szkoły rodzenia chodzę i jestem mega zadowolona.

    Lady pytałaś o wózki jezeli chodzi o Lbn pooglądać możesz w Rampersie czy Smyku, ale nie polecam tam kupować. Obcykałam to z każdej strony. Parę stówek można oszczędzić. No chyba, że wolisz wygodnie, a bez oszczędności, to tak:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i życzę spokojnych, leniwych ciąż:)!

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibi witamy;)super,coraz wiecej nas tu:):)zycze szczeliwego rozwiazania,ja dwa lata temu 22 sierpnia rodziłam...okropnie męczyłam się na końcówce ciąży przez te upały;/;/nie mogłam chodzić,masakra dosłownie.Mam nadzieje ze ty tak sie nie meczysz.

    Szczzesliwa mamusiu czekamy na pozytywny tescik:):):):)pisz odrazu;]

    Magdziula tobie również spokojnej ciązy i rozwiązania zycze(bezbolesnego najlepiej;p albo mało bolesnego);)

    Szczęśliwa Mamusia, Ibi lubią tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jutro powtarzam test ciążowy , jest jedna krecha druga ledwo widoczna , a co najfajniejsze czeka znów mnie zmiana gin ja to mam pecha czy co .. . Pierwsza moja gin przy moim synku to daleko jest ponad 100 km , ale nigdy mi nic nie mówiła to odpada , druga Pani gin to strzał w dziesiątkę , prowadziła moje dwie ciążę , chciałam aby 4 prowadziła ale szła już na emeryturę , więc poszłam do innej teraz ta Pani do której chodzę teź odchodzi , ona w Lublinie przyjmuje nazywa się Ewa Pakuła , do Lublina mam 60 km więc odpada , a nasz Rycki szpital to cud że wogóle stoi , nie ma nawet na izbie przyjęć USG , RTG czy tomografii komputerowej , komornik wziął zadłużony jest jak nie wiem , teraz na całą poradnię K są dwa gin , jedna Pani ma prawie 60 lat każdy ja chwali że jest profesjonalna ale stara nie oznacza zła , wszak doświadczona ale nie daj Boże może coś pominąć , no i jest Pan Janczarek , ale nie chcę iść do niego ponoć jest ordynatorem w Puławskim szpitalu , więc wolę omijać szerokim łukiem ten szpital , i jestem w kropce bo nie mam do kogo jakby co iść .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 16:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;-) a prywatnie też nie ma u Ciebie w mieście żadnego w miarę dobrego lekarza?

  • Ibi Znajoma
    Postów: 26 19

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest lekko zwłaszcza w upalne dni. Jak pomyślę że już niedługo będę tuliła mojego maluszka to upały mi nie straszne i wszystkie dolegliwości przecierpię :)
    Szczęśliwa Mamusiu to gratuluję :) Najważniejsze to dobry lekarz i do którego będziesz miała zaufanie. Ja do swojego całą ciąże jeździłam do Lublina czyli jakieś 130km

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dyk1ym8bm.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :), ja również jestem z Lublina. Nawet nie wiedziałam, że na belly jest lubelski wątek, bo wcześniej bym dołączyła.

    Kilka słów o mnie, Agata lat 31. To moja druga ciąża, pierwszą niestety straciłam w sierpniu zeszłego roku. Chodzę do lekarza z Jaczewskiego i tam też planuję rodzić.

    Lady a już myślałam, że spotkamy się w szkole rodzenia, bo też planuję chodzić, tylko ja zaczynam pod koniec sierpnia, bo tego wrześniowego kursu prawdopodobnie bym nie ukończyła. Co do wózków to oprócz tych dwóch sklepów o których wspomniała Magdziulla to jeszcze w baby fancie można pooglądać.

    Szczęśliwa Mamusia, Kamilka lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Monia właśnie przeczytałam na ovu:/ no ładnie. Tylko najlepsze, że Ty bardzo dużo dziewczynom radziłaś w kwestii starań i badań właśnie, same Cię o pomoc prosiły. Aż się trochę wkurzyłam. Bo ja to takiej wiedzy nie mam, ale Ty jak najbardziej.

    No to fajnie, że został ten wątek założony. Mam nadzieję, że się rozkręci.

    Vioweczka właśnie pisząc Smyk myślałam o Baby Fancie:)

    Szczęśliwa Mamusia gratulacje!

    Szczęśliwa Mamusia, Kamilka lubią tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ