X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Prywatnie do luxmed. Tzn wykupilam sobie ubezpieczenie medyczne za 130 zl/ mc. W ramach tego ubezpieczebia mam wizyty, usg i badania w cenie. Jak dla m ie wychodzi korzystnie finansowo.
    U dr kondrackiej robiłam usg genetyczne i wczesniej byłam raz przed ciążą na wizycie. Bardzo pozytuwne wrażenie na mnie zrobiła. Gdyby przyjmowała w luxmed pewnie też u niej bym prowadziła ciążę. :)

    No to rzeczywiście Ci się opłaca. Kiedyś dr Kondracka przyjmowała w Luxmedzie, ale niedawno zrezygnowała chyba ze względu na to, że ma teraz swój gabinet :) zastanawialam się czy jeszcze chodzić do jakiegoś lekarza na NFZ co by czasem badania czy USG za darmo zrobić, ale chyba jednak zostanę przy prywatnych wizytach u niej, za dużo zamętu :p

  • Vampire Autorytet
    Postów: 291 272

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Do kogo teraz chodzisz i dlaczego chcesz zmienic? Jeżeli moge zapytac.

    Do Dr Wójtowicz w Sanitasie (pracuje też na Staszica), trochę na NFZ, trochę prywatnie. Niby ok, ale jakoś nie do końca mnie przekonuje. Poza tym zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego, który pracuje tam gdzie chciałabym rodzić.
    Na USG genetyczne i tak muszę chodzić do innego gabinetu.

    l22nroeqpi96shdn.png

    Ur. 9.08.2019 r. 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss Ja też mam taki zamiar aby rodzić na Jaczewskiego , nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć panuje tam niby jakaś śmiertelna bakteria na którą nawet najsilniejsze antybiotyki nie działają New Delhi czy jakoś tak ponoć na kardiologii ją wykryto .

    Przy moim 4 porodzie byłam nastawiona na szpital na Jaczewskiego jeździłam cały czas na KTG i nic , miałam nawet CC mieć gdyż moje dziecko było źle ułożone potem się przekręciła i czekaj aż samo się zacznie , mi taki Pan gin mówił że jak nic się nie dzieje takiego nie pokojącego to dopiero w 42 tc wywołują poród , także byłam tym trochę przybita gdyż myślałam że będę musiała tyle jeszcze chodzić na szczęście jakoś w końcu samo poszło urodziłam córeczkę na Lubartowskiej , i super szpital , super opieka na prawdę polecam .

    Ja chodzę do Pana ginekologa Andrzeja Wróbla on przyjmuje na Jaczewskiego ,a raczej pełni tam dyżury i głównie CC robi jeżdżę do niego na prywatne wizyty do Dęblina mam bliżej 15 km , przyjmuje też w Łukowie ale to już za daleko .

    Chciałabym urodzić teraz na Jaczewskiego ale nie wiem mam mieszane teraz uczucia , i nie wiem mąż mi radzi abym rodziła tam gdzie Anię gdyż bardzo szybko i fachowo mną się zajęli a tam jak się przyjeżdża na ginekologię i czeka na przyjęcie to czasami i ponad godzinę siedzisz i czekasz aż Cię zbadają i zrobią KTG wiadomo że z tym się schodzi i to taki duży minus że czekasz na tej poczekalni Bóg jeden wie ile .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 14:18

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Smutnamiss Ja też mam taki zamiar aby rodzić na Jaczewskiego nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć snuje tam niby jakaś śmiertelna bakteria na którą nawet najsilniejsze antybiotyki nie działają New Delhi czy jakoś tak ponoć na kardiologii ja wykryto .

    Przy moim 4 porodzie byłam nastawiona na szpital na Haczewcy jeździłam cały czas na KTG i nic miałam nawet CC mieć gdyż moje dziecko było źle ułożone potem się przekręciła i czekaj aż samo się zacznie , mi taki Pan gin mówił że jak nic się nie dzieje takiego nie pokojącego to dopiero w 42 tc wywołują poród także byłam tym trochę przybita gdyż mysjajsm że będę musiała tyle jeszcze chodzić na szczęście jakoś w końcu samo poszło urodziłam córeczkę na Lubartowskiej i super szpital super opieka na prawdę polecam .

    Ja chodzę do Pana ginekologa Andrzeja Wróbla on przyjmuje na Jaczewskiego ,a raczej pełni tam dyżury i głównie CC robi jeżdżę do niego na prywatne wizyty do Dęblina mam bliżej 15 km , przyjmuje też w Łukowie ale to już za daleko .

    Chciałabym urodzić teraz na Jaczewskiego ale nie wiem mam mieszane teraz uczucia , i nie wiem mąż mi radzi abym rodziła tam gdzie Anię gdyż bardzo szybko i fachowo mną się zajęli a tam jak się przyjeżdża na ginekologię i czeka na przyjęcie to czasami i ponad godzinę siedzisz i czekasz aż Cię zbadają i zrobią KTG wiadomo że z tym się schodzi i to taki duży minus że czekasz na tej poczekalni Bóg jeden wie ile .
    Leżę na oddziale na Jaczewskiego i wszystko wygląda ok nie ma teraz zagrożenia 2 lata temu na kardiologii faktycznie było strasznie moja mama tam zmarła na sepsę

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję trochę mnie uspokoiłaś ;-).

    Strasznie przykro mi z powodu twojej mamy :-( .

    Jak tam jest z odwiedzinami na Lubartowskiej od 8 do nawet 22 można siedzieć i nic tam nie mówią a jak tam na Jaczewskiego wygląda .

    Gratuluję cudu pod sercem znacie już płeć , na kiedy masz termin porodu ?

  • madixxx Przyjaciółka
    Postów: 115 109

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mówicie o dr Kondrackiej Adriannie?

    m3sx3e3k4qxgbr9s.png
    4lata starań
    25.02.19-HCG 107| 27.02-282,6| 1.03-614,2| 4.03-2477,6| 6.03-5020,3
    07-09.2018 3xIUI :(
    05.18- naturals - biochemiczna :(
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja rodziłam na Kraśnickich w listopadzie 2017, długo próbowałam SN, skończyło się CC ze względu na brak postępu porodu. Miałam dokładnie rozpisany plan porodu, byłam informowana o procedurach, pytali mnie czy coś chcę, czy wyrażam zgodę itp. Położne pomocne, mąż był ze mną. Do dyspozycji prysznic, piłki, wanna, gaz rozweselajacy, środki higieniczne, muzyka i cuda wianki, mogłam mieć swoje rzeczy, tens był do dyspozycji, lina... no wszelkie udogodnienia do porodu SN, lekarz regularnie przychodził i mnie badał. W końcu zgodziłam się na cc, nie naciskali, wszystko było za moją zgodą, dziecko monitorowane itp. CC bardzo sprawnie zrobione, bez komplikacji, po 6h chodziłam i zaskoczyło mnie jak szybko wróciłam do sprawności i to bez większych dawek przeciwbóli. Dziecko kangurowane przez tatę, potem zdecydowałam żeby pojechało na noworodki, a ja odpoczęłam 3h, potem cały czas przy mnie maluch. Jedyne co mnie wkurzyło to, że dali mu glukozę bez mojej zgody jak był na noworodkach i sądzę że przez to było konieczne dokarmianie na początku. Generalnie pojawił się problem z karmieniem w 2 dobie i nikt zbytnio sam się nami nie zainteresował, ale wymusiłam poradę laktacyjną i potem było już tylko lepiej. Siedziałam u położnych z małym i one mi dawały na bieżąco rady, korygowaii itp. aż w końcu poszło (karmię 16ty miesiąc).

    Nie miałam swojego lekarza na Kraśnickich, jedynie położne: porodową i noworodkową. I wg mnie to nawet ważniejsze niż lekarz :) Przez to że nie miałam lekarza nie czułam się gorzej traktowana, wszystko było ok.

    Byłam w sali dwuosobowej, wypasione łóżka, bardzo dobre jedzonko, odwiedziny bezproblemowe ale wg zasad czyli dzieci poniżej 12 rż nie mają wstępu co wg mnie jest super zasadą.

    Drugi poród planuję również na Kraśnickich, zostaję przy moich położnych, zmieniłam natomiast lekarza na dr Rutkowskiego, na razie go testuję :D Ale byłam u niego na wizycie w okolicach owulacji, powiedział kiedy działać, sprawdził czy wszystko ok i kazał przyjść za 3mce jeśli się nie uda... no i 3 tyg później mam potwierdzoną ciążę :) Jedyne co mi w nim przeszkadza to podejście do karmienia podczas starań i ciąży - marudzi na to. Ale kieruję się własnym rozsądkiem w przypadku kp.

    Na NFZ polecam dr Stebłowskiego, przyjmuje w medicosie na Onyksowej, a rezyduje na Staszica, prowadziłam u niego poprzednią ciążę, bardzo spoko dla osób które nie mają w ciąży problemów i ich nie szukają ;)

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madixxx wrote:
    Dziewczyny czy mówicie o dr Kondrackiej Adriannie?

    Tak, a czemu pytasz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy kojarzycie ginekologa z Lublina Sławomira Woźniaka? Macie jakieś zdanie na jego temat ?:)

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jest tu jakaś mama która rodziła lub planuje w najbliższym czasie rodzić na Kraśnickiej i orientuje się jak tam remont? Czy bliżej końca.. czy końca nie widać?

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remont na pewno jeszcze trwa, na jakim etapie jest nie wiem dokładnie bo ja rodziłam w ostatnich dniach marca. Wtedy były w remoncie 3 i 2 pietro,ale to już miała być końcówka i mieli juz się przenosić na te pietra. Mimo to miejsca były mocno ograniczone.

    AnnaE. lubi tę wiadomość

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Hej, czy jest tu jakaś mama która rodziła lub planuje w najbliższym czasie rodzić na Kraśnickiej i orientuje się jak tam remont? Czy bliżej końca.. czy końca nie widać?
    Ostatnio ponoć trakt porodowy był remontowany. Do listopada może skończą :)

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Czy któraś z mam robiła lub słyszała o usg prenatalnym w Donna Vita w Lublinie, u doktora Mazurka?
    Gdzie najlepiej wykonać to usg?
    Z góry dzięki za odpowiedzi :)

  • andziaxs Przyjaciółka
    Postów: 109 124

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja robiłam u Pani Mazurek to jego żona , miałam tam prenatalne i połówkowe , a u Dr Mazurka bede miec za tydzień bo jego żona ma cały lipiec urlop. Ogólnie polecam tą placówke co prawda 200zł ale przynajmniej ładne zdjęcia 3d/4d :)

    Mysza lubi tę wiadomość

    w4sqsek2g9u4d7mg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andziaxs wrote:
    Hej , ja robiłam u Pani Mazurek to jego żona , miałam tam prenatalne i połówkowe , a u Dr Mazurka bede miec za tydzień bo jego żona ma cały lipiec urlop. Ogólnie polecam tą placówke co prawda 200zł ale przynajmniej ładne zdjęcia 3d/4d :)
    Fajnie :) Ginekolog mnie tam pokierował i już jestem spokojniejsza, dzięki :)

  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 29 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio pytałam się mojego lekarza z krasnickiej do kiedy ten remont to powiedział że termin z umowy to 04.2020

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 20 listopada 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo, czy któraś wie jak tam z remontem na Kraśnickiej? Da się przeżyć?

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Halo halo, czy któraś wie jak tam z remontem na Kraśnickiej? Da się przeżyć?

    Nie rodziłam tam ale może zadzwoń i się zapytaj proste 😊, na Jaczewskiego też robili remont jak już urodziłam i jakoś dało radę wytrzymać 12 dni pozdrawiam 😊 .

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 26 listopada 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Halo halo, czy któraś wie jak tam z remontem na Kraśnickiej? Da się przeżyć?
    Rodziłam kilka dni temu. Remonty trwają, ale na porodówce warunki już super i na noworodkach również. I najważniejsze - bardzo dobra opieka :) jestem bardzo zadowolona.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest ktoś z terminem na 2022 😄

‹‹ 230 231 232 233 234
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ