X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek :-P.

    Orbitka Z całego serca gratuluję :-* :-* :-* :-* , witaj kruszynko na świecie :-* :-* :-* :-* .
    Hej hej kochane:-* :-* :-* :-* :-*.

    Nom i mamy Wrzesień w Poniedziałek kierunek przedszkole , chyba bardziej ja to przeżywam dziewczynki tylko kiedy przedszkole , kiedy przedszkole . Ania jak dużo mówi " po swojemu " łapie się za stópki , i kręci sie jak bączek . W tą Sobotę na 9.10 mamy USG bioderek a 4 Września szczepienie , a 23 Września odbędzie się ślub mojej 3 siostry dany ślub jest w moich rodzinnych stronach nie mamy za bardzo gdzie przenocować , a siostra dopiero teraz się obudziła aby cokolwiek nam znaleźć nocleg u mojego taty odpada bo nie ma tam miejsca , na najem nas nie stać a tam w domu weselnym nie ma wolnych miejsc nie wiem co ona wykombinuje . Dziś dowiedziałam się o smutnej rzeczy moja daleka ciocia nie żyje odeszła w ubiegły Czwartek , w poprzednim miesiącu nagle przez sen odszedł mój taki daleki wujek , ta moja ciocia miała 92 lata Boże dopomóż abym i ja tyle dożyła w mojej rodzinie mało kto dożywa starości duzo bliskich mi osób odeszło w przedziale od 33 do 55 lat malo kto dozyje 70 lat :'( :-( :-( :-( :-( . Nic na to nie poradzimy inni umierają drudzy się rodzą taki kolej życia . Mam nowinę mam taką siostrę cioteczną ona ma 31 lat i w tym roku zostanie po raz pierwszy mamą , termin porodu ma na 24 Grudnia :-* :-* :-* :-* :-* :-* i prawdopodobnie będzie kolejny mały mężczyzna w naszej rodzinie dadzą synkowi na imie Michałek lub Wojtuś.

    A tu nasza Ania :-* :-* :-* .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/297f4dcce03b.jpg

  • malinka1234 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 15 września 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) czytałam Wasza opinie na temet USG u dr Kondrackie, czy polecacie prowadzenie ciąży u niej?

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane :-* , wieki mnie tu nie było .

    A co u nas a u mas szpital dzieci chore Ania też , my też chorzy a w tą Sobotę ślub i wesele mojej siostry , oby tylko była pogoda i żeby dojechać i przyjechać . Ania rośnie jak na drożdżach teraz szczepienie dopiero 16 Października . Dziś zaprowadziłam dziewczynki do przedszkola , i chyba nie potrzebnie bo jeszcze mają katar , a Ani nie mam z kim zostawić .Od października zamierzam Ani dietę rozszerzać ale coś czuję , że kiepsko będzie z tym rozszerzaniem jak daje Ani na łyżce syrop to wypluwa i tak jest za każdym razem , bardziej odpowiadają jej kropelki takie na kaszel .

    A tu zdjęcie moje i naszej Ani :-* :-* :-* :-* .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ebaac4508d38.jpg

  • Sailor_moon Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 21 września 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziewczyny u kogo robiłyście USG połówkowe? Najlepiej z luxmedu bo tam mam abonament.
    Edek: Monia i Dotek ale macie już duże dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 17:33

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Mona_M
    eiktc6edn9g81hzy.png
    28.12.2015 - 12 tc (*) 15.10.2016 - 8 tc (*)
  • Sailor_moon Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 4 października 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mona M? To Ty? Ja wszystkie usg robiłam u Kondrackiej, polecam. Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale nie zaglądałam tu ostatnio. Mam nadzieję, że szukasz dla siebie, Trzymam kciuki :)
    Tak to ja ;) Szukam dla siebie ;) Idę w końcu do dr. Barczyńskiego.

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Mona_M
    eiktc6edn9g81hzy.png
    28.12.2015 - 12 tc (*) 15.10.2016 - 8 tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane :-* :-* :-* :-*.

    U u u wieki mnie tu nie było , tak w skrócie 23 Września byliśmy na ślubie i weselu mojej siostry , Ania nie płakała dużo spała pobawić się nie pobawiłam bo cały czas z dziećmi siedziałam i niestety nikt mi nie pomógł , i nie było żadnej niby opiekunki dla Ani co do " noclegu u mojego taty " sam tata nic takiego nie proponował i o niczym takim nie wiedział , ale ogólnie bardzo dobrze się bawiliśmy moja siostra wyglądała przepięknie , i obaliła sterotyp długiej sukni , poszła do ślubu w krótkiej sukience , do kolan przeważnie Panny Młode idą do ślubu w długich sukniach , pogoda była przecudna moja siostra nie miała bolerka , Ania już prawie samodzielnie siedzi co i rusz się w leżaczku - bujaczku podpiera i po chwili siedzi przekręca się cały czas z boku na bok i raczkuje no to powoli się zaczyna za. Nim się nie obejrze bedzie chodzić . A tak to u mnie wszystko dobrze zdrowi jesteśmy dzieci też i tak żyjemy sobie powolutku .

    A tu zdjęcie moich 3 dziewczynek ,po lewej stronie Marysia po środku wiadomo Ania , a po prawej Gabrysia :-* :-* :-* :-* :-* .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6a96016be120.jpg

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam bardzo zadowolona z usg u pani dr, ale nie mam doświadczenia jak prowadzi ciąże.

    f08af289ff.png
  • Vampire Autorytet
    Postów: 291 272

    Wysłany: 3 lutego 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy ostał się tu ktoś z Lublina?

    Z chęcią podpytałabym o lekarzy prowadzących i poród - jak to aktualnie wygląda, bo wiem, że trochę zmian się pojawiło. :)

    l22nroeqpi96shdn.png

    Ur. 9.08.2019 r. 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vampire wrote:
    Hej dziewczyny,
    Czy ostał się tu ktoś z Lublina?

    Z chęcią podpytałabym o lekarzy prowadzących i poród - jak to aktualnie wygląda, bo wiem, że trochę zmian się pojawiło. :)

    Ja jestem z okolic Lublina mam 66 km do tego miasta co mama to różne opinie :-) .Rodziłam w 2017 w Lublinie szpital Jana Bożego ul.Lubartowska mój ginekolog tam nie przyjmował zostałam przeniesiona ze względu na brak miejsc , chciałam rodzić na Jaczewskiego mój Pan ginekolog tam przyjmuje nie wiem co się dokładnie zmieniło ponoć coś w opiece miało się zmienić , ja tam nic takiego nie odczułam s jestem w ciąży i zamierzam znów rodzić w Lublinie tylko nie wiem badał w którym szpitalu z pobytu w szpitalu Jana Bożego byłam bardzo zadowolona fachową pomoc itp tylko z początku są " spartańskie " warunki gdyż jesteś w pokoju z 10 innymi Paniami gdzie nie na łazienki jest łazienka ale na korytarzu i to jedna z jednym prysznicem przy wszystkich jak jesteś w danym pokoju musisz się załatwić w tzw " kaczkę " potem przenoszą Cię do pokoju matek i tam luksusy jak w hotelu .

    Vampire lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vampire wrote:
    Hej dziewczyny,
    Czy ostał się tu ktoś z Lublina?

    Z chęcią podpytałabym o lekarzy prowadzących i poród - jak to aktualnie wygląda, bo wiem, że trochę zmian się pojawiło. :)

    Hej, ja jestem z okolic Lublina. Chodzę prywatnie do dr Kondrackiej, ona pracuje też w szpitalu na Staszica, więc w razie czego nie ma problemu :) rodziłam tam w 2017 i ogólnie wszystko jest ok, porodówka, personel czy opieka nad dzieciaczkami super. Tylko czasami jest problem z miejscsmi o ile nie ma się tam lekarza :) no i sale malutkie

    Vampire lubi tę wiadomość

  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalu89 ja również szykuję się na poród na staszica. Chodze do dr Robaka. Powiedz mi jezeli się orientunesz jak wyglada sytuacja ze znieczuleniem zewnatrzoponowym? Jest szansa żeby je dostać czy robią problemy?

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u prof Gorzelak Leszczyńskiej z mety mnie do szpitala na przegląd położyła chcę rodzić na Jaczewskiego

    27a73b5519.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Ja u prof Gorzelak Leszczyńskiej z mety mnie do szpitala na przegląd położyła chcę rodzić na Jaczewskiego

    Chodzisz do niej prywatnie czy na nfz? Slyszalam dobre opinie o tej Pani doktor.

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Olalu89 ja również szykuję się na poród na staszica. Chodze do dr Robaka. Powiedz mi jezeli się orientunesz jak wyglada sytuacja ze znieczuleniem zewnatrzoponowym? Jest szansa żeby je dostać czy robią problemy?

    Problemów nie ma tylko trzeba odpowiednio wcześnie powiedzieć :p ja miałam za duże rozwarcie jak mi się przypomniało o nim i już było za późno. Za to gaz rozweselający mi dawali, ale nie chciałam :)

    Danio lubi tę wiadomość

  • Vampire Autorytet
    Postów: 291 272

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informacje! Kusi mnie lubartowska, dużo dobrych opinii o tym szpitalu słyszałam.
    Aktualnie mam lekarza ze Staszica, ale chcę zmienić. Tylko nie wiem na kogo. ;/

    l22nroeqpi96shdn.png

    Ur. 9.08.2019 r. 💕
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vampire wrote:
    Dziękuję za informacje! Kusi mnie lubartowska, dużo dobrych opinii o tym szpitalu słyszałam.
    Aktualnie mam lekarza ze Staszica, ale chcę zmienić. Tylko nie wiem na kogo. ;/


    Do kogo teraz chodzisz i dlaczego chcesz zmienic? Jeżeli moge zapytac.

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalu89 wrote:
    Problemów nie ma tylko trzeba odpowiednio wcześnie powiedzieć :p ja miałam za duże rozwarcie jak mi się przypomniało o nim i już było za późno. Za to gaz rozweselający mi dawali, ale nie chciałam :)


    Dzięki za info. Nastawiam sue na porod sn ze znieczuleniem, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

    Olalu89 lubi tę wiadomość

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Dzięki za info. Nastawiam sue na porod sn ze znieczuleniem, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

    Grunt to dobre nastawienie :) a do dr Robaka chodzisz prywatnie czy na NFZ?

  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalu89 wrote:
    Grunt to dobre nastawienie :) a do dr Robaka chodzisz prywatnie czy na NFZ?


    Prywatnie do luxmed. Tzn wykupilam sobie ubezpieczenie medyczne za 130 zl/ mc. W ramach tego ubezpieczebia mam wizyty, usg i badania w cenie. Jak dla m ie wychodzi korzystnie finansowo.
    U dr kondrackiej robiłam usg genetyczne i wczesniej byłam raz przed ciążą na wizycie. Bardzo pozytuwne wrażenie na mnie zrobiła. Gdyby przyjmowała w luxmed pewnie też u niej bym prowadziła ciążę. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 20:56

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 11 lutego 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Chodzisz do niej prywatnie czy na nfz? Slyszalam dobre opinie o tej Pani doktor.
    Prywatnie ale Pani profesor lubi położyć do szpital a na przegląd więc badania mam na nfz

    27a73b5519.png
‹‹ 230 231 232 233 234
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ