X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również witam ;) ja rejonowo "należę" do Puławskiego szpitala, ale będę chciała rodzić w Bełżycach, leżałam tam kilka dni na ginekologii i byłam zadowolona, wiem też że wiele znajomych tam rodziło i sobie chwaliły ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa Ja też od Puławy podlegam i tam nie rodziłam i nie zamierzam tam rodzić w przyszłości . Puławski szpital omijajcie szerokim łukiem , dosyć negatywów się nasłuchałam na temat tego szpitala , wcześniej byłam bardzo nastawiona na ten szpital po historiach moich kolezanek znajomych i opiniach to zrezygnowałam aby tam rodzić , i wybrałam Garwolin , rodziłam tam dwa razy i nie żałuję tego , i gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję , to bym się nie wahała na pewno jak zajdę w moją 5 ciążę to tam urodzę :) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się o Puławach nasłuchałam, że umieralnia itd ;/ dlatego nie mam zamiaru ryzykować. A w Bełżycach są świetni lekarze, i naprawdę interesują się pacjentami. Rozważałam kiedyś także Lublin na Jaczewskiego, gdyż leżałam tam też kiedyś na ginekologii - oddział super nowoczesny, wyremontowany ale tłok jest tam taki że masakra!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 lipca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Luty ?? Jeśli tak to możliwe że spotkamy się na Staszica.

    Coś nie może się rozkręcić nam to Lubelskie - a mamuśki z Lubelskiego są the best. Podnoszę do góry. Co tam laski u Was słychać??

    Monia do jakiego lek. chodzisz??

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa Ja też brałam pod uwagę Lublin , ale ze względu na km zrezygnowałam 60 km to dosyć sporo , chociaż moja bratowa jechała drugie tyle i w Lublinie urodziła , ja to uważam że tam gdzie jest gin to tam rodzić :) . O tych szpitalach na Jaczewskiego i Staszica , to też słyszałam dużo takich pozytywów ja to rozważałam aby w szpitalu Jana Bożego urodzić ale wahałam się .

    Agatka_46 Masz świętą rację :) .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam do Lublina 50 km ( jestem z Kraśnika) i córkę urodziłam na Staszica i drugie też zamierzam... żeby się waliło i paliło hehehhe

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 Masz rację km nie mają znaczenia , dobrze że nie ma rejonizacji i można wybrać sobie szpital jaki się podoba :) .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 lipca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie bo ja u siebie nie chciała bym rodzić - no chyba że mus to mus.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 11 lipca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :-) ja zamierzam rodzić na jaczewskiego ze wzg. na lekarza, a wyprawki dla noworodków dają wszędzie oprócz szpitala na kraśnickiej, tam trzeba mieć wszystko swoje :-) i wybrałam bezpłatną szkołę rodzenia.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Ja też jestem po poronieniu straciłam ciążę 4 czerwca tego roku , i tego samego dnia miałam zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy , dany zabieg miałam robiony w Garwolinie tam też i urodziłam moje córeczki , mam troje dzieci każda ciąża książkowa wręcz , żadnych problemów z zajściem i żadnych komplikacji przy porodzie , jest wiele kobiet które traci maleństwa , i potem normalnie zachodzą znów i rodzą dzieci , i tego się trzymam mam już troje wspaniałych dzieci .. bardzo z mężem chcemy tego dzieciątka , muszę jeszcze dwa cykle odczekać już pierwszą @ po zabiegu mam za sobą . Ja to chodzę teraz do Pani doktor ginekolog ona nazywa się Ewa Pakuła , i tu w Rykach w szpitalu przyjmuje , wcześniej chodziłam do innej Pani gin to ona prowadziła moje dwie ciąże , tej czwartej już nie chciała prowadzić ze względu na wiek już jest w podeszłym wieku .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 16:04

  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 11 lipca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Ja jestem z Lublina :)

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, Magic widze ze jestesmy na podobnym etapie ciazy, tez planuję rodzic na jaczewskiego ze względu na lekarza. Dzis zamierzam zapisać się tam do szkoły rodzenia.

    magic1 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady o to fajnie, że będziesz tam chodzić do szkoły, będziesz dawać bezpośrednie info o porodówce mam nadzieję :-)

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie, dzwonilam dzis ale mam jutro zadzwonic bo nie ma Pani odpowiedzialnej za szkołę rodzenia.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze witam Cię bardzo serdecznie Marrtusia :-D . Po drugie sadzę że nie będzie takiego problemu gdyż ja w czasie moich 3 ciąży to zmieniałam dwa razy lekarzy , pierwszy raz to jak się przeprowadziłam z synkiem z poprzedniego nie małżeńskiego związku do męża wcześniej mieszkałam w woj. Mazowieckim teraz na Lubelszczyźnie mieszkam więc za daleko aby dojeżdżać , po za tym ta gin do której chodziłam w pierwszej ciąży była taka sobie nic mi nie mówiła itp , jak tu w Rykach poszłam do innej Pani gin aby się zapisać to nie było żadnych problemów , przyniosłam ksero mojej pierwszej karty ciąży i porodu i tu mi nową założono bo byłam w drugiej ciąży , w trzeciej ciąży też chodziłam do Pani Kultys i też bardzo chciałam aby moją czwartą ciążę prowadziła , niestety że względu na wiek nie chciała już mojej ciąży prowadzić , więc poleciła mi albo Pana gin on nazywa się Janczarek lub Panią i zapisałam się do tej Pani , moja obecna Pani gin jest super doradzi , odpowie na wszystkie pytania i jest bardzo młodą kobietą , niestety straciłam moją czwartą ciążę , ale się nie poddajemy jak tylko gin pozwoli to ruszamy do akcji :-D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 15:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Tak :) , a co znasz tego Pana gin :) ja chodzę do Pani Ewy Pakuły :) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja druga gin Pani Danuta Kultys właśnie tego Pana mi polecała Janczarek i Janczarek wychwalała go pod niebiosa , jednak ja wolę iść do kobiety nie to że jestem jakąś feministką , ale ja bym się trochę wstydziła , tak przed obcym mężczyzną rozbierać a my kobiety mamy to samo więc czego się wstydzić :-D .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 16:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 On w Lublinie ma przychodnie , mi moja druga Pani gin mówiła że w Puławach w szpitalu jest ordynatorem , ale ja Puławski szpital omjam szerokim łukiem ;-) . Mi to moja nowa Pani gin bardzo odpowiada gdyż przyjmuje od 12 czy 13 do 20 :-D .

    Moja siostra też chodziła do ginekologa i powiedziała , że jak zajdzie w drugą ciążę to też do niego pójdzie :-D .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85Do Czwartku już blisko ja już Niedzieli nie mogę się doczekać , jedziemy po naszego synka , pojechał na tydzień na wakacje z moją siostrą już nasz rodzynek będzie miał w Grudniu 12 lat , ale to leci zaraz do gimnazjum pójdzie strasznie za nim mi się tęskni dziewczynki tez tęsknią za braciszkiem :).

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się do szkoły rodzenia ale na kurs pod koniec września :) tak mi zasugerowała położna, więc ufam że będzie to dobry termin :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ