X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Ana. Autorytet
    Postów: 508 306

    Wysłany: 14 maja 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są tu jakieś mamy z Lublina / okolic lublina / lubelskiego? :)

    Tomalwa, Orbitka lubią tę wiadomość

    n59y3e5elyx39qbm.png
    m3sx9jcghh12782r.png

    6+2 - 0.5cm, <3
    8+2 - 1.8cm, <3
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat... ja mieszkam 50 km od LU. Właśnie szukam dobrego ginka z Lublina.. chce rodzić na Staszica i chce lekarza właśnie który tam pracuje. Fajnie by było żeby przyjmowała też na NFZ - bo troche chciałabym tak trochę tak.
    Myślę nad dr Swatowskim ale nie wiem czy przyjmuje na NFZ też. Prosze o info i pozdrawiam :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O witam mamusie z moich okolic :-D :-D :-D , na jestem z miejscowości Ryki :-D .

    Agatka_46 Może w necie poszukam bezpośrednio , na stronie danego szpitala ja urodziłam dwa razy w Garwolinie, brałam pod uwagę kiedyś Puławy i Lublin ale do Lublina mam aż 60 km , więc wybrałam Garwolin i nie żałuję super personel jaki szpital ;-) :-D .

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja od niedawna tez Lublin. chętnie poznam młode mamy. czy ktoras chodziła moze do szkoły rodzenia na jaczewskiego?

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja chodziłam 4 lata temu, w pierwszej ciąży. Jeśli chcesz rodzić na jaczewskiego, to polecam taką szkołe rodzenia. Poznasz położne i nie jesteś już anonimowa. Ja dostałam salę jednoosobową, bo akurat była wolna i myślę, że dlatego, ze chodziłam do szkoły

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, szukam ginekologa-położnika, sprawdzonego do prowadzenia ciąży. Ponoć najlepszym rozwiązaniem jest prowadzić ciążę u lekarza który pracuje w szpitalu w którym chce się rodzić. Ponoć pielęgniarki bardziej się starają... nie za ładnie to brzmi ale chyba rzeczywiście tak jest z tego co słyszę od koleżanek. Podobnie jest ze szkołami rodzenia które współpracują z konkretnymi szpitalami. No i miło trafić na dyżur swojego lekarza w dniu porodu. Zawsze jakaś szansa jest. Czytałam wiele dobrego o porodówce na Staszica. Pracująca tam i polecana mi dr Anna Semczuk-Sikora wybiera się niestety na dość długi urlop w ważnym momencie mojej ciąży gdy trzeba zrobić pierwsze badania.. Ktoś kogoś poleci? Dzięki z góry :)

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • stokrotka2013 Autorytet
    Postów: 321 729

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim79 wrote:
    Hej, ja chodziłam 4 lata temu, w pierwszej ciąży. Jeśli chcesz rodzić na jaczewskiego, to polecam taką szkołe rodzenia. Poznasz położne i nie jesteś już anonimowa. Ja dostałam salę jednoosobową, bo akurat była wolna i myślę, że dlatego, ze chodziłam do szkoły

    Witam sie jestem z lubelskiego i bede rodzic na jaczeswskiego w klinice co prawda do szkoły rodzenia nie chodziłam tam ale mam lekarza prowadzącego który pracuje na tym oddziale goslim możesz coś więcej napisać o tym co trzeba mieć dla siebie i maluszka i o samym porodzie z góry dziękuję :)

    https://www.maluchy.pl/li-72585.png
    Piotruś ur. 28.06.2016 (3200g 53cm naszego szczęścia <3)
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim dziękuję za informację, a orientujesz sie kiedy najlepiej sie zapisac do tej konkretnej szkoly rodzenia? ja mam właśnie lekarza z jaczewskiego i tam plsnuje rodzic. tez się chętnie dowiem co jest potrzebne

    stokrotka2013 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamy z lubelskiego :) ja jestem z okolic Puław

    stokrotka2013, Szczęśliwa Mamusia, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaczek, nie za wiele się tu dzieje u nas w wątku ;) Może jakoś się rozkręcimy. Nie wierze, że jest nas tak mało. Podbijam więc wątek by wskoczył na górę i był lepiej widoczny :)

    stokrotka2013 lubi tę wiadomość

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja będę rodziła na Staszica.. mam taż lekarza z tamtejszej przychodni. 6 lat tamu też tam rodziłam. Do szkoły rodzenia nie chodziłam i nie mam zamiaru chodzić. Na kiedy macie terminy??

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka Witam moja bliską sąsiadkę , wreście znalazl sie ktoś bliżej mnie :) .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z Kraśnika ... ale pewnie nikogo nie uraczę z mojej miejscowości :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 Kraśnik to też , kojarzę gdzie jest :) .

  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Goslim dziękuję za informację, a orientujesz sie kiedy najlepiej sie zapisac do tej konkretnej szkoly rodzenia? ja mam właśnie lekarza z jaczewskiego i tam plsnuje rodzic. tez się chętnie dowiem co jest potrzebne
    No niestety ja już nie pamiętam, kiedy się zapisywałam, ale jakoś pod koniec ciąży. Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć. Teraz będę rodzić w sierpniu (prawdopodobnie druga cesarka) i będę szukała w necie listy co spakować do torby, wtedy nam podawali na szkole rodzenia.

  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam jeszcze dodać, że na porodówce na jaczewskiego byłam dwa dni, miałam poród wywoływany i w niedzielę i poniedziałek były super położne, natomiast we wtorek przejęŁa mnie stara baba, niemiła i opryskliwa, chyba najgorsza jaka mogła mi się trafić! No ale i tak skończyło się cesarką. Na oddziale poporodowym było mi ciężko, źle się czułam, wszystko mnie bolało, dzidziuś mi cały czas płakał, ja płakałam a musisz sobie radzić sama. Nie ma odwiedzin na oddziale, tylko w takim pokoiku odwiedzin. Na sali byłam 7! Na dostawce. Pełno ludzi, więc jeśli byłyby odwiedziny na oddziale to pewnie byłyby tłumy.

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim79 wrote:
    No niestety ja już nie pamiętam, kiedy się zapisywałam, ale jakoś pod koniec ciąży. Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć. Teraz będę rodzić w sierpniu (prawdopodobnie druga cesarka) i będę szukała w necie listy co spakować do torby, wtedy nam podawali na szkole rodzenia.


    Jak będziesz miała taką listę i ewentualnie po porodzie chętnie się dowiem od Ciebie co jest potrzebne. Ja jaczewskiego wybrałam ze względu na lokalizację, leżałam na początku ciąży tam na ginekologii i nie miałam jakiś większych zastrzeżeń.

    Za 2 tyg mam wizyte z usg połówkowym to zapytam lekarza o szkołę rodzenia (czy nie widzi przeciwskazań i może będzie wiedział kiedy się najlepiej zapisać).

    Fajnie że nas coraz więcej :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Jak będziesz miała taką listę i ewentualnie po porodzie chętnie się dowiem od Ciebie co jest potrzebne. Ja jaczewskiego wybrałam ze względu na lokalizację, leżałam na początku ciąży tam na ginekologii i nie miałam jakiś większych zastrzeżeń.

    Za 2 tyg mam wizyte z usg połówkowym to zapytam lekarza o szkołę rodzenia (czy nie widzi przeciwskazań i może będzie wiedział kiedy się najlepiej zapisać).

    Fajnie że nas coraz więcej :)
    Mi właśnie szkołę polecił ginekolog i dał mi nr tel. Teraz już nie wiem gdzie go mam. Wtedy płaciłam 500 zł.

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 6 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja będę rodziła na Staszica.. mam taż lekarza z tamtejszej przychodni. 6 lat tamu też tam rodziłam. Do szkoły rodzenia nie chodziłam i nie mam zamiaru chodzić. Na kiedy macie terminy??

    Cześć Agatka, a czy możesz podać nazwisko lekarza u którego prowadzisz ciążę i podzielić się ewentualnie opinią? Czy pracuje on również w szpitalu? Też chciałabym rodzić na Staszica i też w związku z tym chciałabym wybrać lekarza który tam pracuje na porodówce.

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 6 lipca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na stronach szkół rodzenia zwykle jest info kiedy się zgłosić. Myślę, że lekarz prowadzący ciążę też będzie umiał doradzić. A jak zerkniecie na swój wykres belly to tam też w 22 tygodniu jest info, że należy wybrać już szkołę rodzenia ;)

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ