X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łożysko na przedniej scianie, a ruchy dziecka
Odpowiedz

Łożysko na przedniej scianie, a ruchy dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie kieruje do dziewczyn, ktore maja lozysko na przedniej scianie, powiedzcie prosze jak to u was jest z tymi ruchami? Ja zaczelam 22 tydzien i przyznam, ze ruchy czuje bardzo slabo czasem jest dzien, ze czuje kilka razy raz slabiej raz mocniej (oczywiscie nie ma mowy o mocnych kopniakach jakie opisuja inne dziewczyny, mam na mysli bardzo delikatne musniecia w srodku), czasem pratktycznie caly dzien cisza poza jednym czy dwoma ruchami. Tydzien temu na usg polowkowym synek skalal jak szalony, a ja nic nie czulam :/
    Czy ruchy na tym etapie powinnam czuc regularnie? Jak jest z wami? Bo lekarka mowila zeby uzbroic sie w cierpliwosc, bo lozysko jak poduszka wszystko amortyzuje :/ ale ja tak bardzo chcialabym poczuc juz mocne ruchy i przestac sie caly czas zamartwiac :(

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • oladrz91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam łozysko na przedniej scianie i mialam dokladnie tak samo, teraz jestem w 31 tygodniu ale takie mocne regularne ruchy i kopniaczki mlodego czulam od okolo 26 tygodnia takze Twoja lekarka ma racje;), choc wiadomo ze trudno o cierpliwosc w takiej sytuacji :) Pozdrawiam.

  • alenka89 Ekspertka
    Postów: 158 184

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaRbn wrote:
    Pytanie kieruje do dziewczyn, ktore maja lozysko na przedniej scianie, powiedzcie prosze jak to u was jest z tymi ruchami? Ja zaczelam 22 tydzien i przyznam, ze ruchy czuje bardzo slabo czasem jest dzien, ze czuje kilka razy raz slabiej raz mocniej (oczywiscie nie ma mowy o mocnych kopniakach jakie opisuja inne dziewczyny, mam na mysli bardzo delikatne musniecia w srodku), czasem pratktycznie caly dzien cisza poza jednym czy dwoma ruchami. Tydzien temu na usg polowkowym synek skalal jak szalony, a ja nic nie czulam :/
    Czy ruchy na tym etapie powinnam czuc regularnie? Jak jest z wami? Bo lekarka mowila zeby uzbroic sie w cierpliwosc, bo lozysko jak poduszka wszystko amortyzuje :/ ale ja tak bardzo chcialabym poczuc juz mocne ruchy i przestac sie caly czas zamartwiac :(

    Na tym etapie to nie ma jeszcze mocnych kopniaków, nie odczuwa się jeszcze też ruchów regularnie. Nie martw się, jeszcze odczujesz porządnie jak dzidziuś kopie. Ja mam na przedniej ścianie łożysko i maluch mnie nie oszczędza :D. Ale w tym okresie co Ty jeszcze nie było można tak mocno tych ruchów odczuć. Na połówkowych też nie odczuwałam ruchów widzianych na USG. Cierpliwości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 17:22

  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff dzieki dziewczyny za szybka reakcje hehe :):*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 17:22

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczulam 1 ruch jakos po 21 tc dopiero! Początki byly takie jak mowisz, lekkie pukniecia zaledwie. Z czasem sie rozkrecilo tak, że jak walnąl pod zebra to mialam lzy w oczach. A mial tez taki etap, jak sie probowal przekrecic glowa w dol, ze tak walil nozkami, że zwijałam sie z bolu. Po 33 tc znowu niewiele czulam, a potem coraz mniej, tak ze ostatnie 2 tyg mniej wiecej to tylko delikatne wypychanie i czkawka. Takze na luzaku. A martwic sie bedziesz juz zawsze :P

    KlaudiaRbn lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam na przedniej ścianie wysoko... nie wiedzialam o tych ruchach dopóki tez nie zaczelam szperac w necie na ten.temat...i tez znalazlam ze wlasnie moze byc problem z poczuciem ruchow dziecka..moga byc slabe,delikatne ..a szkoda :(

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ