X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź- poszukuje ginekologa do prowadzenia ciąży
Odpowiedz

Łódź- poszukuje ginekologa do prowadzenia ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem na początku 10 tygodnia ciąży ktora zostala potwierdzona, ale nie wiem czy nie zmienie lekarza prowadzacego poniewaz u tego nie czuje sie bezpiecznie. Z tego co wiem powinnam miec zlecone badanie moczu co miesiac, i badanie czystosci pochwy a tego zleconego nie dostalam, karta ciazy ktora mi wypisal jest wypisana po lebkach, nie ma napisanej mojej grupy krwi , tętna plodu, a z tego co czytalam to powinnam wiedziec ile na minute bije tetno plodu u malucha prawda? czy macie do polecenia mi lekarza ktory dobrze prowadzi ciąże ?

    pesymistka
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukasz prywatnie czy na NFZ? Jaka dzielnica?
    Jeśli Retkinia to dziewczyny polecają na NFZ AllMed w Galerii Retkinskiej. Z lekarzy w tej przychodni - dr Makowskiego i Kufelnicka-Babout (ona pracuje w Madurowiczu).
    Co do rzeczy które należą Ci sie na NFZ - w rozporządzeniu Ministra Zdrowia jest tabelka z rozpiska wszystkich badań które należą sie w poszczególnych tyg. ciąży na NFZ, na podstawie tego możesz ocenić czy lekarz jest ok i zleca Ci wszystkie badania - Badania w ciąży
    Co do USG w Łodzi najbardziej polecają Dudarewicza i Perenc.
    Oczywiście sa dodatkowe badania "polecane" ale to juz prywatnie - test pappa, nifty, echo serca, chyba ze masz wskazania. No i cytomegalia, i inne z krwi..
    Wiec rozwiń pytanie to moze ktos kogoś poleci w Twojej okolicy :).
    Ja prowadzę prywatnie w Salve u dr Mandryki i nie narzekam, ale to co moge na NFZ zrobić to robię i nie dopłacam.

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Perenc w ogole nie slyszalam :O Wiec moze lepiej pesymistka skup sie na dudarewiczu ;)

    O tetno dziecka zawsze pytalam podczas robienia usg. Nie mam tego w karcie ciazy. A grupa krwi faktycznie powinna byc, mimo ze do porodu i tak bedziesz musiala dac oryginał z wynikiem.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzilam prywatnie do dr Kowalczyk-Amico i w ciazy i przed. Zawsze badala i daje badania ale trzeba placic i rownoczesnie chodzilam na nfz w salve. Polecic nie moge bo chodzilam do dr olszewskiej - badania dawala na nfz ale jest specyficzna i ma swoj wiek z czego jest zacofana i nie umie obslugiwac urzadzen. Teraz chodze tylko na nfz do dr balcerak w salve ale tez nie polecam bo o ile jest w miare ogarnieta to nic nie mowi, ale badania zleca. Jesli masz blisko do innych placowek gdzie polecaja lekarzy to lepiej tam sie wybierz. Ja mieszkam na dąbrowie i tu mam tylko matke polke najblizej i przychodnie salve na rzgowskiej... co mi dala na nfz robilam na nfz a co bylo od prywatnej to doplacalam.

    Ja slyszalam dobre rzeczy o dr
    Dr Kuzmecka-Matuszewska
    dr Lipecka-Kidawska,
    dr Mandryka-Stankewycz,
    Dr biesiada,
    Dr Stefanowicz,
    Dr Gottwald

    Na znanylekarz poczytaj opinie.
    Bylam na kwalifikacji w medeorze u ordynatora dr krajewskiego i zrobil na mnie mega dobre wrazenie. Moglabym byc jego pacjentka.

    Na wszystkich genetycznych bylam u dr perenc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 18:29

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    event.png
    eve
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 3 lipca 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ mogę z czystym sumieniem polecić Biesiade w Salve (jak program KOC). Dość młody, jeszcze ma werwe i ambicje do pracy. W poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie u siebie w Zgierzu i porównując obu lekarzy mogę spokojnie powiedzieć że opieka Biesiady nie odbiega w niczym od tej mojej prywatnej. ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma - poszłam do Balcerak, bo po kwalifikacyjnej wpakowali mnie w KOC i żeby nie płacić 120,- za HIV HBs i HCV tylko na NFZ zrobić, to poszłam na wizytę z KOC i akurat ona mi trafiła. Rzeczywiście specyficzna babka. Fakt skierowanie dała, ale luuzik, muzyczka w komputerku leci, co pani chce to dam, ale żeby sama się pochyliła nad tematem to niekoniecznie i do widzenia :)...
    Dr Paweł Biesiada podobno bardzo fajny doktor, miałam wstępnie do niego trafić i już się cieszyłam, on podobno w Medeorze pracuje też, ale niestety odwołał wizyty i przepisali mnie do Balcerak.

    Co do Perenc - prowadziła 2 zagrożone ciąże żony kolegi z pracy, bardzo polecają panią doktor, obydwa dzieciaczki urodziły się jako skrajne wcześniaki w CZMP, ja dałam sobie z nią na spokój tylko dlatego bo kolejki, walą do niej drzwiami i oknami jak do Dudarewicza, a nie miałam żadnych problemów/powikłań poważnych.

    Sofiję polecam z całego serca na kompleksowe prowadzenie ciąży razem z wszystkimi USG, przyjmuje w Salve i LuxMedzie, więc jak ma się jakiś pakiet zdrowotny z pracy to można skorzystać.

    Mmma lubi tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ta Sofija to przyjmuje na nfz???

    pesymistka
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 11 lipca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 12 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018. Musiałaś trafić akurat jak Biesiada się rozchorował. Też raz mi właśnie dzwonili czy chce przełożyć wizytę czy iść do kogoś innego. Nie spieszylo mi się to przełożyłam ;) teraz Biesiada już będzie do samego końca, no chyba że znowu będzie chory. Takto mówi że urlopy już mu się skończyły i choroby ma nadzieję że też
    :) a jako lekarz jest na prawdę bardzo fajny. U wszystkie badania zleca i zawsze luknie na USG co tam u malucha, mi ostatnio na płeć poluje bo się dziecko ładnie pokazać nie chce :) zawsze pyta co tam słychać ogólnie, jak tam maluch, jak się czuje. Wszystko ładnie wytłumaczy. Narzekać na niego nie mogę. Z tego co widzę to ludzi do niego tam też pełno przychodzi ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Muszka88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 11 października 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma wrote:
    Ja chodzilam prywatnie do dr Kowalczyk-Amico i w ciazy i przed. Zawsze badala i daje badania ale trzeba placic i rownoczesnie chodzilam na nfz w salve. Polecic nie moge bo chodzilam do dr olszewskiej - badania dawala na nfz ale jest specyficzna i ma swoj wiek z czego jest zacofana i nie umie obslugiwac urzadzen. Teraz chodze tylko na nfz do dr balcerak w salve ale tez nie polecam bo o ile jest w miare ogarnieta to nic nie mowi, ale badania zleca. Jesli masz blisko do innych placowek gdzie polecaja lekarzy to lepiej tam sie wybierz. Ja mieszkam na dąbrowie i tu mam tylko matke polke najblizej i przychodnie salve na rzgowskiej... co mi dala na nfz robilam na nfz a co bylo od prywatnej to doplacalam.

    Ja slyszalam dobre rzeczy o dr
    Dr Kuzmecka-Matuszewska
    dr Lipecka-Kidawska,
    dr Mandryka-Stankewycz,
    Dr biesiada,
    Dr Stefanowicz,
    Dr Gottwald

    Na znanylekarz poczytaj opinie.
    Bylam na kwalifikacji w medeorze u ordynatora dr krajewskiego i zrobil na mnie mega dobre wrazenie. Moglabym byc jego pacjentka.

    Na wszystkich genetycznych bylam u dr perenc.

    Czy mogłabyś coś napisać o porodzie u Kowalczyk-Amico? Rodzę za miesiąc i zaczynam się bardzo stresować. Czy ona w jakikolwiek sposób pomogła, uczestniczyła w porodzie? Czy wcześniej skierowała do szpitala, cokolwiek omówiła z Tobą? Rodziłaś w Madurowiczu? Jak wrażenia?
    Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

    Co do wcześniejszych pytań, z całego serca polecam dr Perenc. Świetny specjalista i człowiek, dokładna, szczegółowa, ze spokojem odpowiada, tłumaczy. Z tego co się orientuję za usg bierze duuużo mniej niż wspominany Dudarewicz. Chodziłam do niej przed obecną ciążą oraz na wszystkie usg w ciąży. Szkoda, że nie pracuje w szpitalu, tylko dlatego do niej nie chodzę w ciąży.

  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 15 października 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z calego serca polecam Dr Perenc :-)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 16 października 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka ja chodzilam do dr Kowalczyk-Amico do 7 miesiaca ciazy, potem zostalam juz przy opiece na nfz u dr Balcerak. Kowalczyk-Amico z tego co wiem nie pracuje w szpitalu, nie daje skierowan na nfz, tylko prywatna opieka. Badania usg genetyczne, polowkowe i 3 trymestru robilam u dr Perenc, to tez dr Amico mi polecila na przeciwko gabinet, bo chodzilam na zielona. Rodzilam w Salve, moj porod nadzorowal dr Biesiada, przyjmowal mnie na oddzial i na drugi dzien byl przy porodzie sn, ale ze nie wyszedl mi sn to rowniez dr Biesiada wykonywal cesarskie ciecie. Po pologu poszlam do dr Biesiady na wizyte kontrolna. Teraz tez sie do niego wybieram juz na zwykla wizyte. Ogolnie dr Biesiada w Salve prowadzi na nfz kobiety ciezarne w programie KOC. Gdybym wiedziala ze jest taki lekarz to bym u niego prowadzila ciaze od poczatku na nfz. Takze polecam go. Wiem ze robi usg w ciazy czesto a nie jak inne dr na nfz 3 usg na cala ciaze...

    event.png
    eve
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 9 marca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie. Kogo polecicie w tym roku?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 marca 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do Gamety całą ciążę.
    Jeżeli będzie kolejna niespodzianka to też będę prowadzić ciążę w Gamecie.

    M&M
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 9 marca 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie chodzę do Pani doktor Sylwii Szczepaniec - świetna, profesjonalna lekarka, prowadziła moją pierwszą ciąże i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń :) Obecnie prowadzi drugą. Przyjmuje w Salve medica:
    ul. Szparagowa 10
    tel: 42 254-64-00
    Tutaj masz kontakt, miejsce dobrze skomunikowane, nie mialam nigdy problemów z parkowaniem.
    Dodam, że w przychodni specjalizują się równiez w problemach z płodnościa O drugą ciąże starałam się prawie 4 lata i udało mi się dzięki nim zajść.

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety chodząc na NFZ też miałam tylko 3 usg na całą ciąże... Tak było w pierwszej ciąży, w drugiej ciąży w połowie mój lekarz odchodził i musiałam zmienić na innego a okazało się że usg miałam co wizytę. 3ciaza teraz i usg mam prawie co wizytę lub co druga wizytę.
    https://ptnchstereo.pl/prywatnie-czy-panstwowo-jakiego-lekarza-wybrac/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 12:24

  • agga Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 1 lutego 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbijam pytanie. Ktoś w Salve (obojętne którym, jak trzeba będzie to dojadę) do prowadzenia ciąży? Doczytałam o Lipeckiej-Kidawakiej i po opiniach przypadła mi do gustu, tylko nie wiem czy die dostanę fo niej, kozę być problem ze zgraniem terminu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ