X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliv wrote:
    Dziewczyny,
    gdzie będziecie rodzić?:)

    Ja pierwsze dziecko rodziłam w Medeorze, ale opieka po porodzie nie była dla mnie na najwyższym poziomie. Wszystko w zależności od zmiany jaka była.

    Zastanawiam się jeszcze nad madurowiczem i Rydygierem. macie jakieś opinie?:)

    Salve na Szparagowej (ze względu na położenie) w ostateczności Madurowicz.
    Jeśli chodzi o Rydygiera to mam nadzieję więcej tam się nie pojawiać... Przyszłam z plamiemiami to zostałam potraktowana przez większość lekarzy jak intruz (bo nikt mnie nie prowadził z tego szpitala) chyba że trafisz na dr. Jankowską. Jedyna lekarz która wykazała w stosunku do mnie zainteresowanie i empatię. O tych od których z ust usłyszałam "na IP przychodzi się z krwawieniami a nie plamieniami" (gdzie mówiłam im że poprzednią ciąże straciłam przez właśnie takie zbagatelizowanie) albo bezceremonialne "przy takiej becie powinno być serce a nie ma" po którym nie chciałam dać się zbadać w strachu przed oxytocyną, nie będę operowała nazwiskami.
    Mogłabym jeszcze wymieniać dalej ale to nie o tym wątek. (Co nie zmienia faktu że panie pielęgniarki były CU-DO-WNE i pozdrawiam je wszystkie zawsze w duchu :).).
    Mam doświadczenia z IP ginekologii, ale lekarze tam stacjonujący też są obecni na górze (porodówka) więc nigdy nie brałabym pod uwagę tego szpitala.
    Znajoma rodziła w Madurowiczu dlatego jest to mój drugi szpital do wyboru.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cc w Madurowiczu, już kiedyś tu pisalam, że jestem bardzo bardzo zadowolona z opieki i calego pobytu, lekarze super, pielegniarki super, organizacja super. Ja bardzo polecam.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie zdecydowałam, gdzie będę rodzić drugie dziecko, zastanawiam się między Medeorem a Salve. Rok temu córkę rodziłam w Medeorze i byłam zadowolona, rzeczywiście opieka po porodzie pozostawia trochę do życzenia, ale mi raczej chodzi o sam poród, a z tego w Medeorze byłam bardzo zadowolona. Więc w sumie wybrałabym Medeor, ale jestem teraz zapisana do tego programu KOC w Salve i ostatnio babka w rejestracji mi coś zaczęła mówić, że jak jestem tam zarejestrowana to MUSZĘ rodzić w Salve... nie wiem czy ona jakieś głupoty gada, czy to prawda - może któraś z Was coś wie? Korzystała któraś z Was z tego KOCa?
    Z drugiej strony moje dwie koleżanki rodziły w Salve i były mega zadowolone, ale to już było jakiś czas temu, 2-3 lata.
    Natomiast moja inna koleżanka 2 lata temu rodziła w Rydygierze i mówiła, że masakra, każdemu odradza ten szpital.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • tylda87 Ekspertka
    Postów: 157 51

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    Rodziłam w październiku i rok temu w kwietniu.
    Opiszesz swoje wrazenia z opieki w Salve?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 lutego 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka z kolei rodziła niecały rok temu w Rydygierze i bardzo poleca 😁. Ile osób, tyle opinii.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 4 lutego 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    U mnie początki ciążowe, ale chciałam się przywitać:) i mam do Was pytanie, czy moglibyście polecić ginekologa na NFZ w Łodzi do prowadzenia ciąży? Widzę, że jest ogromny problem z tym, większość dobrych lekarzy przyjmuje tylko prywatnie. Same wizyty to jeszcze bym przeżyła finansowo, ale jak pomyślę o wszystkich badaniach to...słabo.

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 4 lutego 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto80 polecam Ci zapisać się do programu KOC w Salve, masz wtedy za darmo wszystkie wizyty i badania (krew, mocz, cytologia itp.) oprócz tych szczegółowych usg genetycznych i połówkowych, które trzeba sobie robić prywatnie. W zależności w jakiej dzielnicy mieszkasz, bo ja akurat chodzę na Łagiewnicką do dr Wojnarowskiej i jestem zadowolona, ale nie wiem czy ona przyjmuje w innych placówkach Salve. Ale ogólnie większość lekarzy, którzy przyjmują w ramach KOC, przyjmują też prywatnie więc standard wizyt jest raczej z tych "prywatnych".Jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to pisz :)

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, chyba faktycznie jak już będę pewna swojego stanu, a sytuacja stabilna rozeznam się jak to wygląda z KOC. Ja mieszkam na Dąbrowie, najbliżej mam na Rzgowską. Też się zastanawiam nad tym, co pisałaś wcześniej, czy jak się jest zapisanym do KOCa, trzeba rodzić w Salve i na ile jest to zobowiązujące. Trzeba dopytać o szczegóły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 13:14

    calineczka88 lubi tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 14 lutego 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka podjęłaś już decyzję gdzie będziesz rodzić? Czy ze względu na KOC możesz poza Salve? Powiedz mi proszę,czy w ramach programu KOC jeśli istnieje potrzeba jest wizyta specjalisty,np endokrynologa?

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Oliv Przyjaciółka
    Postów: 67 44

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba nie ma takiego przymusu. Ja dwa lata temu byłam zapisana w KOC, a rodziłam w Medeorze. Teraz tez jestem zapisana, a Chyba zdecyduje się na ten Madurowicz bo coraz więcej dobrych opinii o nim słyszę, a w medeorze właśnie ta opieka po porodowa trochę leży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 19:58

    Foto80 lubi tę wiadomość

    Oliv

  • Miszka89 Debiutantka
    Postów: 9 18

    Wysłany: 21 lutego 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też zamierzam zapisać przy wizycie którą mam umówiona. Wcześniej byłam na badaniach prywatnie żeby potwierdzić ciąże, mam nadzieję że nie będą robić problemów bo z tego co wyczytałam do KOC można przystąpić na każdym etapie ciąży.

  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszka89 wybrałaś już lekarza? Ja ostatnio dzwoniłam, to terminy na końcówkę marca do lekarzy w ramach KOC. Ja też na tą pierwszą wizytę i badania muszę prywatnie ze względu na odległość terminów.

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 21 lutego 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto80 ja jeszcze nie zdecydowałam, gdzie rodzić, ale chyba bliżej mi jednak do Medeora bo znam ten szpital... Ale nie orientowałam się jak jest z tym "przymusem" rodzenia w Salve. Chociaż wydaje mi się to trochę absurdalne, bo przecież zarówno do Medeora jak i Salve trzeba przejść kwalifikację tzn. ciąża musi być praktycznie bezproblemowa aby tam można było rodzić, to co by miała zrobić dziewczyna która jest w KOCu ale np. ma jakieś choroby, obciążenia i nie przejdzie kwalifikacji? Nie wiem też do końca jak jest w Salve, ale w Medeorze przyjmują dopiero po skończonym 37 tc czyli tylko porody w ciążach donoszonych. Z tego co słyszałam w Salve jest podobnie.

    Foto80 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Cytrynka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 marca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję rodzić w medeor. Jednak jest to mój pierwszy poród i jestem troszkę przerażona.

    A mam trochę inne pytanie, możecie polecić jakiegoś fotografa do sesji noworodkowej? Dzięki :-)

  • Eda Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie, jeśli chodzę prywatnie do ginekologa w salve i on wystawi mi skierowanie do szpitala na zabieg po poronieniu,to czy w szpitalu salve mogę iść na ten zabieg w ramach NFZ czy tylko prywatnie?

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zadzwoń do Salve do rejestracji i się zapytaj, oni tam zazwyczaj udzielają bez problemu szczegółowych informacji. Ja z mojej strony mogę powiedzieć tyle że jak chodziłam do Salve prywatnie i potem miałam mieć zabieg (drożność jajowodow) to musiałam zapłacić i to nie mało. Zdrówka życzę!

    Eda, Jola17a lubią tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Jola17a Autorytet
    Postów: 1473 1429

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Czy któraś z Was miała okazję być na wizycie u pani dr genetyk I. Płowaś?
    Za 2 tyg.mam u niej wizytę w salve w związku z omówieniem wyniku testu pappa.

    3i49df9hlhtx65e4.png
    40 lat, starania od V/2018 SALVE Łódź
    niedrożny prawy jajowód; histeroskopia w XII/18
    AMH 1,38; lewy jajnik torbiel endo.;
    1 punkcja 05.19 3 jajeczka ❄2 punkcja 06.19 1 jajeczko❄3 punkcja 07.19 5 jajeczek. Z 9 szt.
    7 zapłodnionych przestało się rozwijac. W 5 i 6 dobie brak blastek 😢
    A.K. X/19 4 blastki ❄️❄️❄️❄️
    ⚠️XII/19 polip. I/20 histero.
    7II/20 4AA podane. 🍀
    10dpt Beta 427
    13dpt Beta 2173
    14dpt USG jest kropek
    35dpt 13.03.❤️ 7t.6d.
    39dpt ❤️ ma 2cm
    Serce się raduje, dzidzia zdrowa. Dziewczynka 🎠💗 Spotkamy się w październiku 👨‍👩‍👧29.10.2020 Laurunia ❤️
    CC w Salve. Polecam!
    Nie bedzie staran z pomocą med.o rodzeństwo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola17a wrote:
    Witajcie dziewczyny. Czy któraś z Was miała okazję być na wizycie u pani dr genetyk I. Płowaś?
    Za 2 tyg.mam u niej wizytę w salve w związku z omówieniem wyniku testu pappa.


    Ja miałam teleporadę w sierpniu... Czekałam na telefon ponad godzinę opóźnienia i po odebraniu połączenia, trwało 35 sekund. Większość zajęły pytania o pesel i tożsamość a w 10 sekund usłyszałam że badanie wskazuję niskie ryzyko. Bez omówienia, bez słowa komentarza.

  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zagląda 🙊
    Niedługo zostanę mama bliźniaków i ze względu na to, potrzebuję szpitala z najwyższym stopniem referencyjności.
    Zastanawiam się między Madurowiczem i MP.
    Możecie opisać swoje doświadczenia dotyczące tych dwóch szpitali w ostatnim czasie (najlepiej z tego roku)
    Jakich lekarzy polecacie w danym szpitalu?

    Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje 💙

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 16 listopada 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Cześć :)
    Mam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zagląda 🙊
    Niedługo zostanę mama bliźniaków i ze względu na to, potrzebuję szpitala z najwyższym stopniem referencyjności.
    Zastanawiam się między Madurowiczem i MP.
    Możecie opisać swoje doświadczenia dotyczące tych dwóch szpitali w ostatnim czasie (najlepiej z tego roku)
    Jakich lekarzy polecacie w danym szpitalu?

    Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje 💙

    Ja co prawda nie rodziłam w żadnym z tych szpitali, ale o MP słyszałam/czytałam wiele niepochlebnych opinii, a o Madurowiczu wręcz przeciwnie.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
‹‹ 197 198 199 200 201
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ