BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Malmal
Koleżanka
34

Wysłany: 22 stycznia, 11:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Oliv wrote:
Dziewczyny,
gdzie będziecie rodzić?:)

Ja pierwsze dziecko rodziłam w Medeorze, ale opieka po porodzie nie była dla mnie na najwyższym poziomie. Wszystko w zależności od zmiany jaka była.

Zastanawiam się jeszcze nad madurowiczem i Rydygierem. macie jakieś opinie?:)

Salve na Szparagowej (ze względu na położenie) w ostateczności Madurowicz.
Jeśli chodzi o Rydygiera to mam nadzieję więcej tam się nie pojawiać... Przyszłam z plamiemiami to zostałam potraktowana przez większość lekarzy jak intruz (bo nikt mnie nie prowadził z tego szpitala) chyba że trafisz na dr. Jankowską. Jedyna lekarz która wykazała w stosunku do mnie zainteresowanie i empatię. O tych od których z ust usłyszałam "na IP przychodzi się z krwawieniami a nie plamieniami" (gdzie mówiłam im że poprzednią ciąże straciłam przez właśnie takie zbagatelizowanie) albo bezceremonialne "przy takiej becie powinno być serce a nie ma" po którym nie chciałam dać się zbadać w strachu przed oxytocyną, nie będę operowała nazwiskami.
Mogłabym jeszcze wymieniać dalej ale to nie o tym wątek. (Co nie zmienia faktu że panie pielęgniarki były CU-DO-WNE i pozdrawiam je wszystkie zawsze w duchu :).).
Mam doświadczenia z IP ginekologii, ale lekarze tam stacjonujący też są obecni na górze (porodówka) więc nigdy nie brałabym pod uwagę tego szpitala.
Znajoma rodziła w Madurowiczu dlatego jest to mój drugi szpital do wyboru.

07.08.2016 - Aniołek {*}
3 lata przerwy...
364728d6f18e2047148e3bb3142569fd.png

edwarda20
Autorytet
2213

Wysłany: 22 stycznia, 11:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja miałam cc w Madurowiczu, już kiedyś tu pisalam, że jestem bardzo bardzo zadowolona z opieki i calego pobytu, lekarze super, pielegniarki super, organizacja super. Ja bardzo polecam.

dqprqps6kaqxmc83.png

calineczka88
Autorytet
461

Wysłany: 29 stycznia, 17:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja jeszcze nie zdecydowałam, gdzie będę rodzić drugie dziecko, zastanawiam się między Medeorem a Salve. Rok temu córkę rodziłam w Medeorze i byłam zadowolona, rzeczywiście opieka po porodzie pozostawia trochę do życzenia, ale mi raczej chodzi o sam poród, a z tego w Medeorze byłam bardzo zadowolona. Więc w sumie wybrałabym Medeor, ale jestem teraz zapisana do tego programu KOC w Salve i ostatnio babka w rejestracji mi coś zaczęła mówić, że jak jestem tam zarejestrowana to MUSZĘ rodzić w Salve... nie wiem czy ona jakieś głupoty gada, czy to prawda - może któraś z Was coś wie? Korzystała któraś z Was z tego KOCa?
Z drugiej strony moje dwie koleżanki rodziły w Salve i były mega zadowolone, ale to już było jakiś czas temu, 2-3 lata.
Natomiast moja inna koleżanka 2 lata temu rodziła w Rydygierze i mówiła, że masakra, każdemu odradza ten szpital.

31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
fpsl35p.png
rl9w44r.png

tylda87
Ekspertka
51

Wysłany: 31 stycznia, 23:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jupik wrote:
Rodziłam w październiku i rok temu w kwietniu.
Opiszesz swoje wrazenia z opieki w Salve?

malami.91
Autorytet
348

Wysłany: 1 lutego, 07:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moja koleżanka z kolei rodziła niecały rok temu w Rydygierze i bardzo poleca 😁. Ile osób, tyle opinii.

5b093e5e3ck48lq3.png

Foto80
Autorytet
141

Wysłany: 4 lutego, 08:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,
U mnie początki ciążowe, ale chciałam się przywitać:) i mam do Was pytanie, czy moglibyście polecić ginekologa na NFZ w Łodzi do prowadzenia ciąży? Widzę, że jest ogromny problem z tym, większość dobrych lekarzy przyjmuje tylko prywatnie. Same wizyty to jeszcze bym przeżyła finansowo, ale jak pomyślę o wszystkich badaniach to...słabo.

niedoczynność tarczycy Euthyrox 75
hiperprolaktynemia Bromergon
09/2013 [*] 6tc
03/2020 [*] 8tc

PAI-1 4G homo
MTHFR_677C T, 1298A C hetero
ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty
AMH - 1.3
Homocysteina - 8.16 umol/L
B12 - 355 pg/ml
Kwas foliowy - 11.80 ng/ml
TSH 2.19
Prolaktyna 39

calineczka88
Autorytet
461

Wysłany: 4 lutego, 10:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Foto80 polecam Ci zapisać się do programu KOC w Salve, masz wtedy za darmo wszystkie wizyty i badania (krew, mocz, cytologia itp.) oprócz tych szczegółowych usg genetycznych i połówkowych, które trzeba sobie robić prywatnie. W zależności w jakiej dzielnicy mieszkasz, bo ja akurat chodzę na Łagiewnicką do dr Wojnarowskiej i jestem zadowolona, ale nie wiem czy ona przyjmuje w innych placówkach Salve. Ale ogólnie większość lekarzy, którzy przyjmują w ramach KOC, przyjmują też prywatnie więc standard wizyt jest raczej z tych "prywatnych".Jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to pisz :)

fpsl35p.png
rl9w44r.png

Foto80
Autorytet
141

Wysłany: 4 lutego, 12:44
Cytuj | (1) | Zgłoś
Calineczka bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, chyba faktycznie jak już będę pewna swojego stanu, a sytuacja stabilna rozeznam się jak to wygląda z KOC. Ja mieszkam na Dąbrowie, najbliżej mam na Rzgowską. Też się zastanawiam nad tym, co pisałaś wcześniej, czy jak się jest zapisanym do KOCa, trzeba rodzić w Salve i na ile jest to zobowiązujące. Trzeba dopytać o szczegóły.

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 lutego, 13:14

calineczka88 lubi tę wiadomość

09/2013 [*] 6tc
03/2020 [*] 8tc

PAI-1 4G homo
AMH - 1.3
B12 - 355 pg/ml
TSH 2.19
Prolaktyna 39

Foto80
Autorytet
141

Wysłany: 14 lutego, 14:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Calineczka podjęłaś już decyzję gdzie będziesz rodzić? Czy ze względu na KOC możesz poza Salve? Powiedz mi proszę,czy w ramach programu KOC jeśli istnieje potrzeba jest wizyta specjalisty,np endokrynologa?

09/2013 [*] 6tc
03/2020 [*] 8tc

PAI-1 4G homo
AMH - 1.3
B12 - 355 pg/ml
TSH 2.19
Prolaktyna 39

Oliv
Przyjaciółka
44

Wysłany: 18 lutego, 19:57
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziewczyny chyba nie ma takiego przymusu. Ja dwa lata temu byłam zapisana w KOC, a rodziłam w Medeorze. Teraz tez jestem zapisana, a Chyba zdecyduje się na ten Madurowicz bo coraz więcej dobrych opinii o nim słyszę, a w medeorze właśnie ta opieka po porodowa trochę leży.

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 lutego, 19:58

Foto80 lubi tę wiadomość

Oliv

Miszka89
Debiutantka
18

Wysłany: 21 lutego, 12:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja się też zamierzam zapisać przy wizycie którą mam umówiona. Wcześniej byłam na badaniach prywatnie żeby potwierdzić ciąże, mam nadzieję że nie będą robić problemów bo z tego co wyczytałam do KOC można przystąpić na każdym etapie ciąży.

Foto80
Autorytet
141

Wysłany: 21 lutego, 18:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Miszka89 wybrałaś już lekarza? Ja ostatnio dzwoniłam, to terminy na końcówkę marca do lekarzy w ramach KOC. Ja też na tą pierwszą wizytę i badania muszę prywatnie ze względu na odległość terminów.

09/2013 [*] 6tc
03/2020 [*] 8tc

PAI-1 4G homo
AMH - 1.3
B12 - 355 pg/ml
TSH 2.19
Prolaktyna 39

calineczka88
Autorytet
461

Wysłany: 21 lutego, 20:44
Cytuj | (1) | Zgłoś
Foto80 ja jeszcze nie zdecydowałam, gdzie rodzić, ale chyba bliżej mi jednak do Medeora bo znam ten szpital... Ale nie orientowałam się jak jest z tym "przymusem" rodzenia w Salve. Chociaż wydaje mi się to trochę absurdalne, bo przecież zarówno do Medeora jak i Salve trzeba przejść kwalifikację tzn. ciąża musi być praktycznie bezproblemowa aby tam można było rodzić, to co by miała zrobić dziewczyna która jest w KOCu ale np. ma jakieś choroby, obciążenia i nie przejdzie kwalifikacji? Nie wiem też do końca jak jest w Salve, ale w Medeorze przyjmują dopiero po skończonym 37 tc czyli tylko porody w ciążach donoszonych. Z tego co słyszałam w Salve jest podobnie.

Foto80 lubi tę wiadomość

fpsl35p.png
rl9w44r.png

Cytrynka
Nowa
0

Wysłany: 6 marca, 09:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja planuję rodzić w medeor. Jednak jest to mój pierwszy poród i jestem troszkę przerażona.

A mam trochę inne pytanie, możecie polecić jakiegoś fotografa do sesji noworodkowej? Dzięki :-)

Eda
Nowa
0

Wysłany: 3 kwietnia, 20:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny mam pytanie, jeśli chodzę prywatnie do ginekologa w salve i on wystawi mi skierowanie do szpitala na zabieg po poronieniu,to czy w szpitalu salve mogę iść na ten zabieg w ramach NFZ czy tylko prywatnie?

calineczka88
Autorytet
461

Wysłany: 5 kwietnia, 11:01
Cytuj | (2) | Zgłoś
Najlepiej zadzwoń do Salve do rejestracji i się zapytaj, oni tam zazwyczaj udzielają bez problemu szczegółowych informacji. Ja z mojej strony mogę powiedzieć tyle że jak chodziłam do Salve prywatnie i potem miałam mieć zabieg (drożność jajowodow) to musiałam zapłacić i to nie mało. Zdrówka życzę!

Eda, Jola17a lubią tę wiadomość

fpsl35p.png
rl9w44r.png

Jola17a
Autorytet
755

Wysłany: 11 kwietnia, 12:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie dziewczyny. Czy któraś z Was miała okazję być na wizycie u pani dr genetyk I. Płowaś?
Za 2 tyg.mam u niej wizytę w salve w związku z omówieniem wyniku testu pappa.

h4zp9n73eniko1er.png
40 lat, starania od V/2018 SALVE Łódź
niedrożny prawy jajowód; histeroskopia w XII/18
AMH 1,38; lewy jajnik torbiel endo.;
1 punkcja 05.19 3 jajeczka ❄2 punkcja 06.19 1 jajeczko❄3 punkcja 07.19 5 jajeczek. Z 9 szt.
7 zapłodnionych przestało się rozwijac. W 5 i 6 dobie brak blastek 😢
A.K. X/19 4 blastki ❄️❄️❄️❄️
⚠️XII/19 polip. I/20 histero.
7II/20 4AA podane. 🍀
10dpt Beta 427
13dpt Beta 2173
14dpt USG jest kropek
35dpt 13.03.❤️ 7t.6d.
39dpt ❤️ ma 2cm
Serce się raduje, dzidzia zdrowa. Dziewczynka 🎠💗 Spotkamy się w październiku 👨‍👩‍👧

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)