X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka Gratulacje :-)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Martoszka Gratulacje :-)
    Dziękuję ;-)

    Rene lubi tę wiadomość

    M&M
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka gratulacje.
    Mma- jeśli masz FB to dołącz do grupy "chusty Łódź", znajdziesz tam wszystkie informacje o chustach, nosidłach, certyfikowanych doradcach w mieście, na pewno znajdź kogoś najbliżej twojego miejsca zamieszkania, są informacje o warsztatach i innych wydarzeniach w tematach "okołodzieciowych" :-), a w czwartki w tubajce spotykają się chustomamuśki z grupy, można pójść, pomacac chusty itd :-).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 08:27

    Martoszka lubi tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Próbowałam się dokopać, ale nie dałam rady. Czy ktoś ma doświadczenie z programem koc w Salve? Zastanawiam się nad tym, ale słyszałam różne opinie...

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja rodzilam w salve i korzystalam z koca. Tu raczej nie ma co opiniowac, poprostu zapisujesz sie do koca ale bez zobowiazan. Nikt Ci glowy nie yrwie ze urodzisz gdzie indziej. Z lekarzami roznie ale w koc na struga przyjmuje dr biesiada i jest tez przy porodzie wiec ja polecam i jego i koc.

    axie92, zimowa stokrotka lubią tę wiadomość

    event.png
    eve
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam Biesiadę i koc. Na prawdę byłam zadowolona :D

    axie92, Mmma lubią tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Jutro idę do Salve na usg, więc zapytam dokładnie o wszystko. Jestem pewna, że chciałabym tam rodzić, jeśli wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję, że nie jest trudno się tam dostać (czytałam, że jak wszystko jest ok, to nie ma problemu) :)

    Mmma, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :) ja sie modlilam tylko zeby mieli wolne miejsce i akurat sie udalo takze bylam zadowolona. Rodzilam sn ale skonczylo sie cesarka. Takze dali rade i wszystko sie skonczylo dobrze, a ciecie wykonywal biesiada. Polecam bo nie mam do czego sie przyczepic jesli o sam porod chodzi a opieke podczas ciazy prowadzilam u dr olszewskiej i balcerak ale raczej nie polecam. Na kontroli 6tyg po porodzie bylam u biesiady :)


    Axie92: Czyzbysmy braly slub w tym samym dniu? Tak widze po suwaczku. 6.08.2016? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 19:24

    event.png
    eve
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma wrote:
    Powodzenia :) ja sie modlilam tylko zeby mieli wolne miejsce i akurat sie udalo takze bylam zadowolona. Rodzilam sn ale skonczylo sie cesarka. Takze dali rade i wszystko sie skonczylo dobrze, a ciecie wykonywal biesiada. Polecam bo nie mam do czego sie przyczepic jesli o sam porod chodzi a opieke podczas ciazy prowadzilam u dr olszewskiej i balcerak ale raczej nie polecam. Na kontroli 6tyg po porodzie bylam u biesiady :)


    Axie92: Czyzbysmy braly slub w tym samym dniu? Tak widze po suwaczku. 6.08.2016? :)
    Czyli polecasz poród tam?
    Tak, 6.08.16 :D

    Mmma lubi tę wiadomość

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam akurat poród wywoływany w Salve, ale cudowny personel. Położna sztos <3 nie pamiętam już jak się dokładnie nazywała ale grubsza taka, mówię ocho może być ciekawie. A i pożartowaliśmy, posmialismy się. Sama zaproponowała znieczulenie i doradziła moment a właściwie uznała że skoro i tak chce znieczulenie, co popiera całym sercem to idzie po anastezjologa bo widzi że zaczyna mnie coraz mocniej boleć. Miałam dwa spadki tętna u młodego przez oxy i też świetnie sobie z tym poradzili i wyciągnęli z tego żebym urodziła sn. Byłam niby nacięta, ale nacięcie malutkie, blizny już nawet nie widzę. Opieka po porodzie też genialna. Póki byłam sama na sali to co chwila ktoś pytał czy czegoś nie potrzebuję, czy wszystko ok. Później jak już byłyśmy we dwie to przychodzili na dzwonek. Gdybym miała rodzić raz jeszcze to też tam :D

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimowa a pierwszy porod mialas tez psn? Bo widze mala roznice miedzy Twoimi synkami.

    event.png
    eve
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanie do rodzących w Salve, czy w ciąży chodziłyście do któregoś lekarza stamtąd?

    Ja powoli o myślę o porodzie, ale lekarza mam zupełnie spoza szpitala i ciekawa jestem czy poród tam w ogóle wchodzi w grę. Kilka lat temu to było praktycznie niemożliwe, pacjentki lekarzy spoza szpitala były odsyłane z braku miejsc. Czy nadal tak jest?

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w Salve 2 razy : w 2014 i w 2018. Nie było problemu z miejscami. Lekarz,który prowadził moje ciąże nie pracuje w Salve.

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma. Tak :) tylko pierwszego syna rodziłam w Madurowiczu. Chcieliśmy asnie dwójkę z niewielka różnica wieku i wyszło idealnie :D
    Ann.ann bez problemu urodzisz jeśli tylko będzie miejsce,ale to w każdym szpitalu. Musisz jedynie przejść wizytę kwalifikacyjną do porodu. Tak z marszu Cię nie przyjmą. Dopiero po tej wizycie będziesz mogła tam rodzić. ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!
    O kwalifikacji wiem, w Medeorze też to tak działa. Myślałam tylko że to nie wystarczy, kiedy zapytałam poprzednio o poród na NFZ to mi tam powiedziano od razu że bardzo mało miejsc mają, i zapytali kto prowadzi ciążę. Nawet się na kwalifikację nie umówiłam, bo z rozmowy wynikało że nie ma szans.
    Moja lekarka powiedziała że żadna jej pacjentka tam na NFZ nie rodziła, bo właśnie zawsze wszystkie porodówki zajęte. Ale to było kiedyś, teraz nie ma komercyjnych porodów więc dlatego pytam o świeże wieści :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 10:54

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • jeanne04 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Nie mogę dokopać się do Waszych poleceń i stąd moje pytanie: czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego lekarza, który przyjmuje na NFZ? Najlepiej gdyby przyjmował na Widzewie, ew. Śródmieście :)

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 stycznia o 00:50 urodziła się nasza córeczka Weronika :) 3,5 kg, 54 cm, 10/10 pkt. Poród sn w Medeorze, trwał 12 h, jestem bardzo zadowolona z warunków i opieki położnych podczas porodu. Na razie jesteśmy jeszcze w szpitalu.

    edwarda20, marta258, Mmma, Ann.ann, zimowa stokrotka, Loczek2018, Rene, natty85, Martoszka lubią tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka
    Gratuluję zdrowej córeczki, super że poród udany i taki szybki :)

    calineczka88 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa stokrotka wrote:
    Ja miałam akurat poród wywoływany w Salve, ale cudowny personel. Położna sztos <3 nie pamiętam już jak się dokładnie nazywała ale grubsza taka, mówię ocho może być ciekawie. A i pożartowaliśmy, posmialismy się. Sama zaproponowała znieczulenie i doradziła moment a właściwie uznała że skoro i tak chce znieczulenie, co popiera całym sercem to idzie po anastezjologa bo widzi że zaczyna mnie coraz mocniej boleć. Miałam dwa spadki tętna u młodego przez oxy i też świetnie sobie z tym poradzili i wyciągnęli z tego żebym urodziła sn. Byłam niby nacięta, ale nacięcie malutkie, blizny już nawet nie widzę. Opieka po porodzie też genialna. Póki byłam sama na sali to co chwila ktoś pytał czy czegoś nie potrzebuję, czy wszystko ok. Później jak już byłyśmy we dwie to przychodzili na dzwonek. Gdybym miała rodzić raz jeszcze to też tam :D


    A dokładnie ile po terminie miałaś wywoływany poród?

    Jestem dzień po terminie i jutro idę na pierwsze ktg do salve.. Jestem ciekawa jak to wygląda, jak długo czekają..

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    artemida27 wrote:
    A dokładnie ile po terminie miałaś wywoływany poród?

    Jestem dzień po terminie i jutro idę na pierwsze ktg do salve.. Jestem ciekawa jak to wygląda, jak długo czekają..
    Równy tydzień po terminie. :)

    artemida27 lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ