X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 12 września 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda ekipa, która robiła remont domu u mich teściów podobno była ok, przynajmniej teściowa była zadowolona, więc mogę podpytać o namiar. Ale z tego co pamiętam to u nich było kiepsko z terminami, tzn. trzeba było umawiać się jakiś rok wcześniej, więc nie wiem czy to Cię satysfakcjonuje. No i podobno "tani nie byli" ;)

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 września 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka88 wrote:
    Edwarda ekipa, która robiła remont domu u mich teściów podobno była ok, przynajmniej teściowa była zadowolona, więc mogę podpytać o namiar. Ale z tego co pamiętam to u nich było kiepsko z terminami, tzn. trzeba było umawiać się jakiś rok wcześniej, więc nie wiem czy to Cię satysfakcjonuje. No i podobno "tani nie byli" ;)
    Rok wczesniej ;p Kurde masakra z tymi terminami jest. Nie wiedzialam ze polacy tak sie remontuja ostro ;p

    Dzis sie spotkalam z projektantem, ktory bedzie mi robil projekt mieszkania i maja swoja ekipe, wiec problem z glowy. Ale dziękuję Ci bardzo :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie polecić dobry sklep z wózkami? Zależy mi na tym, żeby był spory wybór i fachowa obsługa :).

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 września 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Dziewczyny, możecie polecić dobry sklep z wózkami? Zależy mi na tym, żeby był spory wybór i fachowa obsługa :).
    Nie pomoge w kwestii sklepu, bo ja cala wyprawke zamawialam przez internet. Jesli chodzi o sklepy to jesli nie jestes pewna, warto pojechac, podotykac wozki, poogladac. Ale sprzedawca raczej ci nie doradzi, powie Ci wszystko to co chcesz uslyszec, albo poleci Ci cos co sie nie sprzedaje a on ma na to target ;p Sama szkole sprzedawcow w sieci sklepow takze tego ;p

    Jedyne co moge doradzic, to przede wszystkim przemysl na czym ci zalezy np: ciezar wozka, cena, duzy/maly kosz, jaka gondola, jaka budka, jak sie sklada, jakie kola itp itp. Dla mnie najwazniejsza rzecza byla waga wozka, mialo byc ponizej 10kg - to bylo wyzwanie ale sie udalo, potem chcialam aby nie byl wielki bo sama jestem niska, aby mi sie podobal wizualnie, aby mial duzy otwarty kosz i regulowana raczke. Budzet u mnie az takiej roli nie gral, mimo to na rynku bylo doslownie kilka modeli, ktore spelnialy moje oczekiwania. Wiec jesli przemyslisz na czym Ci zalezy, zawezisz poszukiwania do kilku-kilkunastu modeli, a wtedy duzo latwiej podjac decyzje.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Doniczka Bratków Koleżanka
    Postów: 53 5

    Wysłany: 19 września 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie może gdzie w Łodzi mogę zrobić usg przezciemiączkowe? Dzwoniłam już do kilku miejsc i nie robią.

    Córeczka - 11.04.2018.
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 20 września 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doniczka Bratków wrote:
    Czy wiecie może gdzie w Łodzi mogę zrobić usg przezciemiączkowe? Dzwoniłam już do kilku miejsc i nie robią.
    Luxmed Dowborczyków

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Doniczka Bratków Koleżanka
    Postów: 53 5

    Wysłany: 20 września 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Luxmed Dowborczyków
    Dzięki.

    Córeczka - 11.04.2018.
  • kredka90 Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 28 września 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a kogo polecacie na usg genetyczne? I czy wiecie ile wcześniej trzeba się zapisywać?

    LNYhp2.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 września 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka90 wrote:
    Hej dziewczyny, a kogo polecacie na usg genetyczne? I czy wiecie ile wcześniej trzeba się zapisywać?
    Dr Dudarewicz. Im szybciej tym lepiej, 2-3 tyg przed to minimum.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 września 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredka90 wrote:
    Hej dziewczyny, a kogo polecacie na usg genetyczne? I czy wiecie ile wcześniej trzeba się zapisywać?
    Kozarzewski w Gamecie. 2 tygodnie przed wystarczy. Tylko do niego lepiej nie iść na początku 11 tc tylko 12, bo po co ewentualnie powtarzać i dwa razy wydawać kasę.

    M&M
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 września 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak polecam Dudarewicza ze względu na to ze jest rowniez Genetykiem i wylapuje rozne drobne nieprawidlowosci, ktory normalny ginekolog potrafi przeoczyc. Na miejscu pobiera tez krew na test pappa. Uwazam, ze jak sie placi to najlepiej najlepszemu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 28 września 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam dr Dudarewicza, byłam u niego na badaniach genetycznych i połówkowych, badania bardzo dokładne, dr szczegółowo wszystko omawiał, bardzo miły i konkretny. Na plus również urządzenie gabinetu - miejsce do usg jest tak urządzone, że zarówno ja widziałam wszystko dobrze na monitorze, jak i mąż, który był ze mną. Wynik testu pappa dr wysłał mi na maila, co również uważam za plus, bo nie trzeba dodatkowo nigdzie jeździć po odbiór. Ja na usg genetyczne umawiałam się ok. miesiąc wcześniej. Koszt samego usg to 330 zł, za test pappa płaci się dodatkowo, ale nie pamiętam już ile.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 28 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20. Ale... Przecież Kozarzewski też jest "uprawniony" do wykonywania badań genetycznych. Posiada odpowiednie certyfikaty i umiejętności więc nie rozumiem czemu jednak koniecznie tylko i wyłącznie Dudarewicz... Nie on jedyny ma odpowiednia specjalizację...

    Martoszka lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • kredka90 Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 28 września 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie plusem jest na pewno to, ze Dudarewicz jest również genetykiem, więc dwa w jednym. Ja nie znam żadnych lekarzy w Łódzi, do ginekologa będę chodziła w innym mieście na nfz, ale to usg chciałam zrobic prywatnie w Łodzi, zeby miec pewność, że będzie zrobione sumiennie

    LNYhp2.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 28 września 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa stokrotka wrote:
    edwarda20. Ale... Przecież Kozarzewski też jest "uprawniony" do wykonywania badań genetycznych. Posiada odpowiednie certyfikaty i umiejętności więc nie rozumiem czemu jednak koniecznie tylko i wyłącznie Dudarewicz... Nie on jedyny ma odpowiednia specjalizację...
    Zgadzam się. Polecam jeszcze dr Piotra Kaczmarka albo prof. Dariusza Borowskiego.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 września 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdzie nie napisałem że nie jest uprawniony. Ale Dudarewicz oprócz tego że jest ginekologiem- poloznikiem, diagnosta prenatalnym to też genetykiem. Ma też uprawnienia do robienia częściowego echa serca. Niewielu lekarzy w woj. Łódzkim ma takie uprawnienia. Do niego przyjeżdżają kobitki z calej polski.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 11:01

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 2 października 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny! przepraszam że wbijam się w wąek ale potrzebuję pomocy osób z Łodzi:/ gdzie w ktorej aptece można zamowić żel Hyalobarrier Gel-Endo? tak by móc odebrać go w Łodzi w dniu przyjęcia do Matki Polki na laparo? Czy ktoraś z Was wie i wesprze zdesperowaną staraczkę proszę proszę?:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 2 października 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak zamówisz wcześniej to do każdej apteki Ci sprowadzą, ja bym celowała w Aptekę Melissa (www.apteka-melissa.pl) lub Kwiaty Polskie, bo tam mają niezłe ceny. Ale może poszukaj sobie w necie jakiejś apteki w okolicach Matki Polki, tak żeby nie jeździć bez sensu po całej Łodzi, skoro nie jesteś stąd.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 października 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz tez zamowic z dostawa do domu i ze soba przywieźć. Np w aptece internetowej Gemini.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Zimowaa Ekspertka
    Postów: 148 175

    Wysłany: 7 października 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może ktoś z was ma odsprzedać opakowanie luteiny bądź chociaż 8 tabletek. Wizyta w piątek a braknie mi niestety do internisty swojego najwcześniej w czwartek wrrrr trochę szkoda mi iść prywatnie tylko po receptę. Podjęzykowa 50.

    ae4e5811f7.png

    2.10.2018 - 155g serduszko 165
    26.10.2018 -250g serduszko 135
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ