X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta jak ja się próbowała umówić do allmedu na potwierdzenie i prowadzenie ciąży to walneli mi taki termin że się pożegnałam i siedziałam w wielkim szoku.
    Martusiazabka na chodzę do Biesiady w Salve. Na KOC mam wszystkie wizyty i jestem na prawdę zadowolona. Pierwsza ciążę prowadziłam prywatnie, teraz tutaj, ale 10 razy bardziej wolę Biesiada niż mojego prywatnego ginekologa.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimowa, ale w którym salve przyjmuje ten lekarz?

    Marta, dzięki, na pewno spróbuję się tam dodzwonić i umówić do tego lekarza.

    Dziękuję dziewczyny za pomoc.

    Tak, chodzi o moją ciążę. Choć narazie nie chce robić sobie większych nadziei. To dopiero 5 tydzień. Dopiero za jakieś 2 tygodnie będę wiedzieć czy tym razem jest żywy zarodek. Dlatego szukam dobrego lekarza. Tak ostrożnie narazie do tego podchodzę

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie, all medzie mówią ze nie ma ,zapisów, dopiero w poniedziałek może będzie można się zapisać na wrzesień. Ale na który... nie wiadomo.

    A tego doktora biesiady nie mogę wygoooglować. To jest Paweł biesiada, na struga, prawda? Nie ma go wogole na znany lekarz ani innych portalach. Jak byś go oceniła? Czy on też wykonuje usg na wizycie? Czy tylko daje skierowanie i trzeba osobno czekać?

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka. Tak Paweł że Struga. Na każdej wizycie podglada dziecko, nie waży go co prawda, ale sprawdza tętno, ruchy, wygląd ogólny, ułożenie, płeć. Pewnie jakbym poprosiła to i wagę by mi podał. Do tego kieruje osobno na USG też u nich. Od początku mam skierowania na pełne komplety badań itd. Jedyne co może być minusem to jeśli ciąża jest bez problemowa to wizyty są co ok 5 tyg. Jak odpukać coś się dzieje to wpada się wcześniej czy do niego czy na szybko do kogoś innego, ja na szczęście nie musiałam. Bardzo fajny, dokładny lekarz. Słucha i nie bagatelizuje niczego. Zawsze ma pełny komplet na ten swój wtorek ;) zauważyłam że te które go niego trafiają są zadowolone. Dla mnie przez to że jest dość młody to widzać że chce mu się pracować. Zawsze wysłucha, doradzi, skieruje na badania dodatkowe jak jest potrzeba. Także ja jestem serio z niego zadowolona.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia
    Gratuluję ciąży i życzę Ci, aby wszystko było z maluszkiem ok, bądź dobrej myśli :)
    A jeżeli chodzi o dr Makowskiego to też dzwoniłam umówić się na wrzesień ale nie podał jeszcze grafiku i mam dzwonić w poniedziałek, a terminy będą od 10 września, przyjmuje w pon i śr w godz 9-14.
    Ja nigdy nie miałam problemów z terminami u niego, ale jestem tam pacjentką już od lat. A jak idzie się pierwszy raz to zazwyczaj czeka się najdłużej, ale później już są szybkie wizyty a w ciąży bez problemu bo tak jak lekarz powie tak zapisują np co 3 tyg.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do salve. Mam termin do doktora biesiady na 4 września. Kurczę ją nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu ;/

    Marta, wogole nie zapytałam. Jak dzieciaki? Jak sobie radzisz? Jak poród? Przepraszam, nie czytałam wątków wstecz, w wolnej chwili postaram się nadrobić

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka. Pomyśl o tym w ten sposób że będzie to już 8 tydzień wtedy :) zobaczysz od razu malucha bez stresu, bo będzie już ładnie widoczny. Od razu dostaniesz na pierwsze prenatalne pewnie skierowanie :) ja teraz mam dopiero na koniec września wizytę, w międzyczasie usg prenatalne no i otwarte drzwi na wizytę w razie czego, ale wolałabym nie musieć z nich korzystać. :D

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimowa, dzięki za słowa otuchy, ale ja właśnie poprzednią ciążę miałam bezzarodkową i już po prostu nie mogę się doczekać żeby zobaczyć czy tym razem wszystko rozwija się prawidłowo. Strasznie się boję, że znów coś będzie nie tak i będę musiała znowu przez to przechodzić.

    A ty już znasz płeć? 25 tydzień to już powinnaś być po połówkowym, to pewnie już wiesz? :)

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka. To jeśli cię ma to uspokoić to może jakaś jedna wizyta prywatnie w międzyczasie?
    Tak znam. Dziewczynka :) przynajmniej jajek nie widać więc ufam. Na polowkowym nie było widać płci bo źle się ułożyła. Później znowu był problem, ale było podejrzenie dziewczynki i teraz już powiedział że raczej w tym temacie nic się nie zmienia. Co prawda kazał się upewnić na lepszym sprzęcie przy okazji 3 usg ale powiedział że dla niego dziewczynka jak nic ;).

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oj, to widzę że tu dużo dziewczynek teraz ;)

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Zimowaa Ekspertka
    Postów: 148 175

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy któraś z was może wypowiedzieć się na temat doktora Marka Kałuży z ICZMP wcześniej byłam u doktora Augustyniaka, jednak zaznaczył że nie poprowadzi ciąży - zaproponował zapisanie się do Dr Buczka ale u niego takie terminy że zdecydowałam się na innego lekarza gin-położ. Jednak nie mogę znaleźć opinii na temat tego lekarza (Marka Kałuży) ;/ Pomożecie?

    Wybór był prosty. Zawsze leczyłam się w CZMP - mieszkam 3 min od szpitala.



    10 tydz.

    ae4e5811f7.png

    2.10.2018 - 155g serduszko 165
    26.10.2018 -250g serduszko 135
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, nie pomogę. Nie znam tego lekarza. Za to słyszałam że doktor Krekora jest bardzo dobry i doktor Kubik. Obaj przyjmują w matce polce, ale poza szpitalem niestety tylko prywatnie.

    A ja mam zagwozdkę.
    byłam dziś u lekarza i mnie babka załamała. Beta 7.08 938, 9.08 2116. Przyrost super. Byłam u lekarza w piątek, 10.08 i mówił że jest pęcherzyki 5mm co odpowiada 5 tygodniowo. Dziś byłam u innej lekarki (bo tamten doktor nie prowadzi ciąży), a ja mam jakiś mega stan zapalny, swedzi mnie i piecze. A ona zrobiła mi usg i mówi że widzi pęcherzyki który odpowiada 4 tygodniowi i nie widzi zarodka. Wg om dziś jest 5tydz+5. Powinien już być zarodek... nastraszyła mnie, że ze względu na moją obciazajacą historię, dała mi skierowanie do szpitala. W kwietniu poroniłam, bo jajo było puste. Dziś mnie wystraszyła że może być powtórka... aczkolwiek powiedziała, że pocieszające jest to ze nie mam żadnego bólu brzucha, ani nie krwawie i mam torbiel na prawym jajniku, a tak dzieje się w ciąży. Nie wiem co myśleć. Czy ta lekarka jest do kitu. Czy może ma sprzęt do kitu. Pierwszy raz u niej byłam. Czy jechać do go szpitala. Czy iść gdzieś prywatnie i zaczerpnąć opinii innego lekarza. Do mojego gin mam wizytę dopiero na 4 września. Trochę chyba za długo. Aczkolwiek narazie nic się nie dzieje. Może poczekać... kurde, nie wiem :( biorę witaminy, przyjmuje luteine dopochwowo. W piątek było wszystko ok. A dziś już jest źle :( co wy o tym myślicie?

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka wrote:
    Przykro mi, nie pomogę. Nie znam tego lekarza. Za to słyszałam że doktor Krekora jest bardzo dobry i doktor Kubik. Obaj przyjmują w matce polce, ale poza szpitalem niestety tylko prywatnie.

    A ja mam zagwozdkę.
    byłam dziś u lekarza i mnie babka załamała. Beta 7.08 938, 9.08 2116. Przyrost super. Byłam u lekarza w piątek, 10.08 i mówił że jest pęcherzyki 5mm co odpowiada 5 tygodniowo. Dziś byłam u innej lekarki (bo tamten doktor nie prowadzi ciąży), a ja mam jakiś mega stan zapalny, swedzi mnie i piecze. A ona zrobiła mi usg i mówi że widzi pęcherzyki który odpowiada 4 tygodniowi i nie widzi zarodka. Wg om dziś jest 5tydz+5. Powinien już być zarodek... nastraszyła mnie, że ze względu na moją obciazajacą historię, dała mi skierowanie do szpitala. W kwietniu poroniłam, bo jajo było puste. Dziś mnie wystraszyła że może być powtórka... aczkolwiek powiedziała, że pocieszające jest to ze nie mam żadnego bólu brzucha, ani nie krwawie i mam torbiel na prawym jajniku, a tak dzieje się w ciąży. Nie wiem co myśleć. Czy ta lekarka jest do kitu. Czy może ma sprzęt do kitu. Pierwszy raz u niej byłam. Czy jechać do go szpitala. Czy iść gdzieś prywatnie i zaczerpnąć opinii innego lekarza. Do mojego gin mam wizytę dopiero na 4 września. Trochę chyba za długo. Aczkolwiek narazie nic się nie dzieje. Może poczekać... kurde, nie wiem :( biorę witaminy, przyjmuje luteine dopochwowo. W piątek było wszystko ok. A dziś już jest źle :( co wy o tym myślicie?
    Poszlabym do kogos dobrego prywatnie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecisz kogoś?

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia mogę Ci dać namiary do mojej gin, ale nie wiem czy będzie Ci pasowało, bo ona przyjmuje w Aleksie. Wizyta z usg chyba 150 zł, można umawiać się przez internet.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka wrote:
    Polecisz kogoś?
    Na pewno All med i Majas-Ogorek, albo Kufelnicka-Babout. Obie dobre i z dobrym sprzętem. Dodatkowo Kufelnicka pracuje w Madurowiczu wiec ma doswiadczenie z roznymi przypadkami. Wizyta nie pamietam ale 120 lub 140 zl.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia
    Ja kiedyś chodziłam do dr Kufelnickiej, bardzo dobra lekarka z dużą wiedzą.
    Jeszcze 2 koleżanki z mojej pracy też do niej chodziły i naprawdę polecamy.
    Tylko, że kiedyś przyjmowała na nfz w all medzie a później jak wróciła po porodzie to tylko prywatnie.
    W tym czasie poleciła inną lekarkę do której chodziłam przez kilka lat, dr Ćwiklak, też bardzo polecam.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam dra Papisa, przyjmuje na Szczanieckiej :)

  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoras z Was slyszala o drze Lewym? Pracuje chyba w ICZMP i w Medeorze. Podobno dobry. Szukam lekarza z Łodzi lub okolic do prowadzenia ciazy, co prawda dopiero jutro robie bete z krwi, do tej pory robilam tylko testy z moczu, sa ewidentnie pozytywne i dlatego juz poszukuje lekarza, bo chce sobie wyznaczyc wizyte na jakis 6/7 tydzien. Poki co wg ost miesiaczki wychodziłaby koncowka 4 tygodnia. Dajcie jakies wskazowki, pozdrawiam

  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha interesuje mnie też dr Macudzinska, przyjnuje w Łęczycy i Łodzi

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ