X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a robiłaś betę po poronieniu? NIe chcę cię martwić, ale czasem po poronieniu beta może się utrzymać nawet przez parę tygodni.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak u mnie do 0 spadła wtedy

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to niesamowite że jest już wątek Listopadówek :D To sprawia że czuję się w zaawansowanej ciąży :p
    Życzę Wam kochane zdrowia i dużo radości!!!!

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe mamusie! :D
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamusią! :) Ja mam termin zaplanowany właśnie na listopada i w końcu doczekałam się Mojej fasolki! <3 z mężem dosyć długo staraliśmy się o dziecko gdy tylko robiłam testy wychodziły ujemne to teraz! :/ w ostatnich tyg. robiłam 2 testy różnych firm i nie rozumiem czemu wychodzą negatywne.Mam jak w większości przypadków objawy,byłam u gina tylko potwierdził że to wczesna ciąża ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ