X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.!!
    Od 3 dni wychodzą mi pozytywne testy ciążowe, w przyszłym tygodniu wybioeram się na betę, mam nadzieję, że tym razem się uda, ponieważ miesiąc temu straciliśmy jedne dzieciątko... Mam rocznego synka i chciałabym ,aby miał już rodzeństwo :) Może tym razem dziewczynka.? Termin według ovu 1 listopad, więc otwieram listę listopadówek 2014, mam nadzieję, że szybko dołączą do mnie nowe ciężarówki i będziemy mogły dzielić się swoimi troskami, problemami i chwalić się brzuszkami i zdjęciami pociech z usg.:*
    Pozdrawiam,
    mama Marcelka (luty 2013) :)

    ap1526 lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 5 października 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:47

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ