X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe gratuluję! Trochę przypomina mi mój drugi poród, też się darłam gdzie mąż i czy zdąży 🤣 dużo zdrowia ❤️

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Wichrowe!!! Ale szybka akcja, super. Ciekawe jak starsza zareaguje na młodą 😉 bo u nas różnie to bywa. 80% jest ok, ale czasami to się o małego boje 😂

    Majorka, a jak u Ciebie? Bo ostatnio nie odpisałaś. Mdłości Cię męczą? Jakieś przeczucia co do płci masz? 😎

    Majorka lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, że pytasz ☺️ przez chwilę myślałam, że mdłości odpuściły ale jednak wciąż są chociaż w mniejszym natężeniu i uderzają zazwyczaj wieczorem. Czuję się strasznie osłabiona 🙄
    W sobotę córka ma 7 urodziny i już zaczynam przygotowania ☺️ bigos już dzisiaj zaczęłam gotować żeby na sobotę był pyszny do tego będzie jeszcze tarta ze szpinakiem i łososiem, tort truskawkowy, sałatka, jajka na twardo, tortillki, śledziki, gyros, kabanosy, ogoreczki i pieczywo czosnkowe z serem 😃 córka moja wybierała co chce zjeść więc ja jej to będę przyrządzać (no i gościom 😃) dodałam od siebie tylko śledziki.. wybaczcie ciężarnej 🤣 czuję zapach z kuchni i ślinka cieknie, ale najszybciej będzie dobry w piątek 😭
    Co do przeczuć to raz tak raz tak 🤣 szczerze to nie mam pojęcia...
    Edit: a bym zapomniała.. i rolada bezowa z malinami! 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2020, 18:35

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe - gratuluję!! A poród expres - super 😁

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 9 lipca 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majorka, aż zgłodniałam czytając Twojego posta 😊😊😊 udanej imprezy 😉

    Majorka lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łał, to niezła impreza będzie :D Masz siłę kobieto ;)

    Alma, siostra zachwycona cały czas, wszystko chce robić przy niej, muszę młodą chronić przed tą miłością, bo by ją zadusiła :D

    Majorka lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    łał, to niezła impreza będzie :D Masz siłę kobieto ;)

    Alma, siostra zachwycona cały czas, wszystko chce robić przy niej, muszę młodą chronić przed tą miłością, bo by ją zadusiła :D
    Oj nie wiem sama czy mam siłę 🤣 zawsze robię przyjęcia to i teraz 🤷 nie mogę córki zawieść 😉
    Jakie słodkie 😍 moja też się bardzo cieszyła jak została starszą siostrą ☺️ oby tak dalej

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 24 lipca 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majorka wrote:
    Oj nie wiem sama czy mam siłę 🤣 zawsze robię przyjęcia to i teraz 🤷 nie mogę córki zawieść 😉
    Jakie słodkie 😍 moja też się bardzo cieszyła jak została starszą siostrą ☺️ oby tak dalej
    Jak impreza się udało? Już wiesz jaka płeć? 😎

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 24 lipca 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzik, jak u Ciebie? Już po operacji? Wszystko ok?

    201711152165.png

    202006124562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma84 wrote:
    Jak impreza się udało? Już wiesz jaka płeć? 😎
    Wszystko super :) każdy zachwycał się moją kawą mrożoną, wszyscy najedzeni i zadowoleni :) córka była zachwycona, młodsza też skorzystała na jej prezentach 😃
    Płeć prawdopodobnie dziewczynka :)

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 28 lipca 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majorka wrote:
    Wszystko super :) każdy zachwycał się moją kawą mrożoną, wszyscy najedzeni i zadowoleni :) córka była zachwycona, młodsza też skorzystała na jej prezentach 😃
    Płeć prawdopodobnie dziewczynka :)

    Gratulacje! Ale będziesz mieć wesoło z trzema córkami :)

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 28 lipca 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka84, a co u Was? :) Dawno się nie odzywałaś.

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa co u Was słychać i jak dzieci?

    Moja zapisana do przedszkola ale zobaczymy jak to będzie, już nie chodzi o to czy chce czy nie ale czy przedszkole wystartuje i będzie działać.

    Moja biega, skacze, nawet podczas jedzenia ciężko jej usiedzieć.
    Pielucha tylko na noc, na drzemki w dzień już nie, ale siku przed obowiązkowe.
    3 latki to już fajne dzieci.... moja już mi powiedziała ze jestem brzydka i widać było po oczach że ma ogromną radość z tego heheh

    napiszcie co u Was

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, moja mi mówi, że mam dużą pupę :D

    U nas ogólnie ok, nadal zachwyt nad młodszą siostrą, ale muszę mocno uważać, żeby jej krzywdy nie robiła ;P Emocje buzują, są nocne pobudki, trochę histerii, ale wydaje mi się, że wszystko w granicach normy.
    Chce iść do przedszkola, tak że fajnie, chociaż nie wiem czy ogarnia tę ideę tak naprawdę :) Niestety nie będzie możliwa tradycyjna adaptacja z rodzicem, więc najpierw pewnie na placu zabaw, jak pogoda dopisze, no i może na początku dam ją na godzinkę, potem dwie, itd. Będę stopniowo wydłużać pobyt. I tak nie będzie chodziła na pewno na 8h, skoro ja mam macierzyński, myślę że 9-14.30 będzie spoko.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, moja mi mówi, że mam dużą pupę :D

    U nas ogólnie ok, nadal zachwyt nad młodszą siostrą, ale muszę mocno uważać, żeby jej krzywdy nie robiła ;P Emocje buzują, są nocne pobudki, trochę histerii, ale wydaje mi się, że wszystko w granicach normy.
    Chce iść do przedszkola, tak że fajnie, chociaż nie wiem czy ogarnia tę ideę tak naprawdę :) Niestety nie będzie możliwa tradycyjna adaptacja z rodzicem, więc najpierw pewnie na placu zabaw, jak pogoda dopisze, no i może na początku dam ją na godzinkę, potem dwie, itd. Będę stopniowo wydłużać pobyt. I tak nie będzie chodziła na pewno na 8h, skoro ja mam macierzyński, myślę że 9-14.30 będzie spoko.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam na wywiadówce. W szkole też totalnie wszystko stanęło na głowie. Mierzenie temperatury na wejściu. Dziecko po szkole chodzi w maseczce, w sali już nie. Przerw na holu nie ma, dzieci jedzą w klasie nawet obiad. Jejku jakie to przykre, nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku i możliwe, że nawet pasowania na ucznia na co czeka moja córka. Jest tak mi smutno strasznie, jeszcze jej tego nie powiedziałam.


    W brzuchu mieszka Alicja 😊 Ewa mówi na nią La albo A-la więc imię wybraliśmy mega proste dla naszej niespełna 3 letniej dziewczyny 😃 szybciej mówiła bobo :)

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas też czekanie na przedszkole. W czwartek mieliśmy integracje, 1h na placu zabaw. Wiec 1 września na głęboką wodę do przedszkola od 8 do 15.30. Rodzic nie może wejść nawet do szatni. Zostawia dziecko przy furtce... :( więc trochę to przykre. No ale zobaczymy. Ja przeszło 2 tyg temu wkurzyłam się i schowałam pieluchy. W dzień jest ok. Choć czasem wpadka się zdarzy. Ale sama idzie do toalety, raz siada na nakładce, raz na nocniku. Nie mogę iść z nią. Sama. Dopiero jak skończy to woła :) Gorzej z nocą... bo prawie codziennie zmieniam pościel. I nie wiem czy na noc wrócić do pieluch, czy przeczekać jeszcze.
    Co do samego przedszkola to bardzo się cieszę że idzie, bo brakuje jej kontaktu z dziećmi. Ale trochę się też boję. No i psychicznie się nastawiam, że może się okazać że 2-3 tyg i zamkną... A zależy mi żeby czas do jej powrotu poświecić Adasiowi. Bo jak siedzimy razem to bywa ciężko :)

    Juto mamy chrzciny. I jak nazłość pogoda się zepsuła :/

    Katalonia, jeszcze karmisz piersią?
    Wichrowe, jak radzisz sobie z dziewczynami? Jak w ogóle młodsza ma na imię? :)
    Majorka, jak znosisz ciążę?
    Kaczorka, Ala idzie do przedszkola, czy zostaje z Wami w domu?
    Flara, nic się nie chwalisz maluszkiem??? Jak u Was?
    Zuzik, Madzialenka84, dajcie znać co u Was?

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Ale mnie tu nie było długo!

    GRATULACJE DLA WSZYSTKICH "NOWYCH MAM" :) i mocno ściskam całe forum :)

    U nas jutro przedszkole, więc zobaczymy jak to będzie. Trochę stresu mam, ale Filip na razie bardzo się cieszy, chce iść.

    Co do pieluch, to Filip w dzień już nie nosi, nawet na drzemki, woła albo sam idzie do łazienki (i wtedy nikt nie może wejść). Także cieszę się, że się udało ten temat załatwić przed przedszkolem.
    A w nocy mu zakładam pieluszkę, bo niestety by było całe łóżko przesikane. Próbowałam bez, ale się poddałam, bo nie wyrabiałam z praniem co chwilę pościeli ;)
    Na razie z tym nie walczę, przyjdzie jeszcze czas.

    Natomiast mamy problem z piciem wody w nocy, bo potrfi wypić naprawdę sporo. Nie wiem jak sobie z tym poradzić - budzi się częściej niż niemowlak ;) A jak u Was z piciem w nocy?


    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 1 września 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Yerenia, zapomniałam spytać co u Ciebie, przepraszam :(

    Moja dziś też poszła. Siedzę w domu jak na szpilkach. A przed przedszkolem kolejka na 25min :)

    U nas z pieluchą spoko. Na noc od 2 tyg też już nie zakładałam, ale tak jak mówisz prawie codziennie zmiana pościeli. Ale jej to nie przeszkadzało i spała w tym mokrym, i chyba się trochę przeziębiła, więc już wróciliśmy do pieluch na noc. Musi się jednak nauczyć, przespać noce z suchą pieluchą.

    Ulka ma przy łóżku kubek 360', i jak ma chęć to sama sobie w nocy pije. Raz więcej, raz mnie. Ale kubek musi stać :)

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 1 września 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Yerenia, zapomniałam spytać co u Ciebie, przepraszam :(

    Moja dziś też poszła. Siedzę w domu jak na szpilkach. A przed przedszkolem kolejka na 25min :)

    U nas z pieluchą spoko. Na noc od 2 tyg też już nie zakładałam, ale tak jak mówisz prawie codziennie zmiana pościeli. Ale jej to nie przeszkadzało i spała w tym mokrym, i chyba się trochę przeziębiła, więc już wróciliśmy do pieluch na noc. Musi się jednak nauczyć, przespać noce z suchą pieluchą.

    Ulka ma przy łóżku kubek 360', i jak ma chęć to sama sobie w nocy pije. Raz więcej, raz mnie. Ale kubek musi stać :)

    Majorka lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
‹‹ 1250 1251 1252 1253 1254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ