X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, kilkanaście przypadków to nie epidemia :D Zresztą co roku jet ta sama gadka ;) Szkarlatyny jest kilkanaście tysięcy przypadków rocznie! I jest groźniejsza od odry, musi być leczona antybiotykiem ;]

    Moja śpi w body z długim rękawem, a za kołdrę robi rożek, w który jeszcze rok temu można ją było swobodnie zawijać :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja t-shirt i ostatnio zakładam luźne spodnie, bez skarpet. Moja się też odkopuje. Nie wiem czy to odruch czy za ciepło. Spimy tak samo A ta robi rowerek i odkopana.
    Dzisiaj przyszły nam titotki. Są piękne i takie milutkie że sama bym takie chciała. Na początku zdejmowala a za chwilę już o nich zapomniala.

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja spi w body z dlugim rekawem i spodenkach bawelnianych bez skarpetek.Nie przykrywamy, bo i tak sie rozkopuje.
    Zamowilam dzis doidy cup, bo jest juz zainteresowana piciem z otwartego kubka.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo Katalonia, a które titotki wybrałaś? :) Też się na nie zasadzam, na razie mam od nich czapkę i komin :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe Full wypas dla mojej Pysi: na skórce, z noskiem
    http://titot.pl/kategoria/girly-girls/navy-magic-papcie-ze-skora-ze-skorzana-podeszwa-kopia

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 7 listopada 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie ślizgają się?

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po panelach i płytkach nie. Podeszwa to taka skórka typu nubuk/zamsz, nie licowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 15:29

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filip ma podobne kapcie z tego co widzę, akurat nie titotki ale też jestem zadowolony :) chyba kupione w Reserved.
    Nie ślizgają się - gdyby tylko chciał je nosić! ;)

    Co do spania to Fifi na piżamę jednoczęściową i śpi pod dawnym rożkiem, jak u Wichrowe :)

    Miałam jeszcze napisać o tych pisakach - są super! Łatwo się zmywają z ciała i spierają z ubrań. Nawet Filip robi nimi kreski - także polecam!

    I dziś przebił się 8 ząb! Może będzie spokój na trochę, teraz czekamy na resztę ( to znaczy ja chyba wcale nie czekam heh).

    Alma84 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem wam, ze kupilam stolik i 2 krzeselka z IKEA Sundvik, wiadomo Olenka jest jeszcze za mala, ale 3 latka i prawie 5 latek siedzieli na nich na urodzinkach.
    Wczoraj zrobilam placki z cukini (starta cukinia, jajko, maka, sol, czosnek) usmazone na oleju kokoskowym (odcisniete), nawet troche zjadla (moze w sumie 2 placuszek), jajpierw plula, potem sie przekonala i zaczela brac caly placek w reke i do buzi.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłabym takie kapciuszki ale Bartek pewnie od razu je ściągnie i będzie się nimi bawił... mój niestety cały czas na boso bo skarpetki tez odrazu ściąga ale stopki ma ciepłe.
    Bartek w nocy śpi w bawełnianym pajacu i przykrywam go kocem ( lubi mieć mięciutki koniec kocyka przy twarzy) tez się rozkopuje ale jest mimo wszystko ciepły a śpi w swoim pokoju. Mamy 22 stopnie teraz na gorze także raczej nie zmarznie. W dzień biega w body na długi rękaw i spodenki bawełniane

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 8 listopada 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yerenia, co to za pisaki?

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 8 listopada 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Yerenia, co to za pisaki?

    Babycolor Fibracolor od 1 roku życia

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś zrobię te placki cukiniowe, tylko ja ogolnie bardziej na gotowane się nastawiam niż smażone.
    Wczoraj zrobilam zupę z groszkiem zielonym (ziemniak, pietruszka, marchew, groszek, jajo i oregano) i nawet zjadła :) ogólnie moja woli zupy z jajkiem rozbełtanym niż mięsne.

    Wczoraj też zrobiła 5-6 kroków bez trzymania przynosząc tacie pilota.

    I na głupie pomysły długo nie musiałam czekać.... ściągnęła duża poduszkę z fotela żeby po niej wejść na fotel.

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ubrałyście/ubierzecie na roczek? Kreacje dla małej już mam, zaplanowane co zrobię do jedzenia też.. A teraz mnie olśniło, że nie wiem co ubrać :D

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia, ja tez podaje wszystko gotowane jak do tej pory, te placuszki to pierwszy raz cos smazonego i powiem wam, ze sie bardzo zdziwilam jak weszlam na strone z przepisami alantkoweblw, ze tam wiekszosc przepisow jest smazona, albo pieczona i to az do mocnego (np. udka z kurczaka az mialy na zdjeciu czarna skorke).
    U nas na roczek byla wizytowa sukienka i opaska z napisem 'one'.

    Katalonia lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartek nie miał kreacji bo pół swoich urodzin przespał ;) także spał w body a później tylko spodenki mu założyłam wypaćkał się cały tortem wiec i dobrze ze nie miał jakiejś specjalnej kreacji ;)

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Co ubrałyście/ubierzecie na roczek? Kreacje dla małej już mam, zaplanowane co zrobię do jedzenia też.. A teraz mnie olśniło, że nie wiem co ubrać :D

    Chodzi o Twoją kreację?
    Ja miałam wygodną sukienkę żeby się moc tarzać po podłodze ;)

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no ja myslalam, ze jaka kreacja dla dziecka ;) Ja mialam na sobie jasna sukienke z miekkiego materialu, nie jakas super wizytowa, ale tez nie na codzien.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Jak to ujęła pani doktor "moja macica wygląda jakby była cały czas na antykoncepcji" :) na nic się nie zapowiada... mam zlecone badania hormonalne. Ale jak mi podliczyli koszt to wyszło ponad 300 pln, i nawet nie miałam tyle przy sobie. (najdroższe to AMH) jutro pójdę zrobić. Choć z tego co czytałam to nie w każdym laboratorium wykonują to AMH.

    Wczoraj byłam w pracy, zeszły mi 2h. Ulka była zachwycona biurami. Drukarka, komputer, telefon na kabelku :) była w siódmym niebie :) wypisałam zaległy urlop do działu personalnego, i wychodzi mi do 23 stycznia. Rozmawiałam z moją szefową, i chyba poważnie pomyśle o wychowawczym...

    201711152165.png

    202006124562.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm Alma, a po co ci to badanie AMH? Czy to sie nie robi dopiero jak nie mozna zajsc w ciaze?

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

‹‹ 1197 1198 1199 1200 1201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ