BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Listopadowe Szczęściary 2017
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 2 listopada, 10:58
Cytuj | (5) | Zgłoś
U nas dziś Filipek kończy rok :)

To był równocześnie trudny co piękny czas.
Dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, np. że jak nie śpię 2 tygodnie po rząd to bywam złośliwa hahaha.
Mojego Dziecka uczę się natomiast codziennie i jest to fascynujący okres.
Przy Nim zwolniłam, jestem dla Niego na 100%, olewam sprzątanie i gotowanie. Nie sądziłam, że tak umiem (!).
Jeszcze dwa miesiące błogiego luzu, a potem życie moje, męża i Filipka zmieni się o 180 stopni- wracam do pracy, mąż zostaje z Malym. Będziemy się uczyć wszyscy nowej rzeczywistości :)
Wszystkiego Najlepszego Moje Słoneczko, żebyś zawsze był takim pogodnym człowiekiem :D

Impreza u nas też w niedzielę, a my nic nie mamy ogarnięte!
Będzie tylko 'zimna płyta'
- sałatka ananasowa, sałatka z rukolą, śledziki z jabłkami, deska serów, wędlina, koreczki i tortille z łososiem
- na słodko: ciasto kinder pinqui, ciasto z owocami, muffiny, tort
- pizzerinki wg mojego męża z ciasta francuskiego

:D

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 listopada, 11:01

Alma84, madzialenka84, Aniluap, Katalonia, Pani Moł lubią tę wiadomość

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 2 listopada, 11:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
madzialenka sto lat dla Oli! :)

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

zuzik88
Ekspertka
100

Wysłany: 2 listopada, 12:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Sto lat dla Oli i Filipka.
U nas od wczoraj kaszel w bocy duszenie sie a dzis pediatra stwierdza, ze gardlo mocno zaczerwinione, zapalenie krtani i cos juz slychac na oskrzelach:( czopki i slaby antybiotyk:(
My robimy roczek na 23 osoby. Robie w domu, bo w restauracji Franek nie czul by si3 swobodnie. W domu moze sobie na czworaka biegac. A i coraz czesciej zaczyna sam chodzic, oczywiscie przy asekuracji. Ostatnio przrszedl 3m sam, bo roombe zobaczyl;)

Yerenia lubi tę wiadomość

relg3e5eqby9gulb.png

Alma84
Autorytet
267

Wysłany: 2 listopada, 13:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Wszystkiego najlepszego dla Filipka

l22nf71x6px67whj.png

Aniluap
Autorytet
157

Wysłany: 2 listopada, 16:24
Cytuj | (1) | Zgłoś
Wszystkiego Najlepszego dla maluszków :)
My mamy łączone urodziny bo małej i mojego męża. Robimy w domu, zaczynamy od tortu + babeczki i sernik czekoladowy, później tak jak wy zimna płyta (sałatka jarzynowa, gyros, zawijana szynka, jajka z majonezem) i na ciepło myślę albo pizza albo zapiekanka meksykańska, dziecię idzie spać i % opijamy urodzinki taty :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 listopada, 16:24

jox6tv73cux4f7oe.png
jox6roeqv4hjvoqy.png

Madziula
Autorytet
294

Wysłany: 2 listopada, 17:06
Cytuj | (5) | Zgłoś
100 lat dla Waszych Bobasów, to rok temu przeżywałyśmy porody ;) a dziś nasze dzieci mają lub będą mieli rok! czas tak szybko płynie.

a u nas niespodzianka bo Oliwka od kilku dni chodzi ale nie tak że trzy kroczki tylko chodzi z pokoju do pokoju, z pokoju do kuchni ;) bez trzymanki i nawet trzymajac np kubeczek w rączce. Czy Wasze też już chodzą? ;)

Aniluap, zuzik88, Yerenia, Alma84, Katalonia lubią tę wiadomość

zrz6anlirst3bnij.png
ijpbcwa141osr42x.png

[email protected]
Autorytet
279

Wysłany: 2 listopada, 18:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniakow!!! Bartek urodził się 7.11 ale robimy jutro gdyż jeszcze jest rodzina po Wszystkich Świętych. Będzie 15 osób. Zapraszam na obiad i torta.
Robię w domu z tych względów to Zuzik. Bartek teraz tylko czworakuje i to jest najlepsza zabawa na podłodze a w restauracji w krzesełku posiedzi max 15 min.
Dużo zdrowia dla Franka.
U nas ząbkowanie na całego. Prawie w ogóle nie śpi w dzień. Jest mega zmęczony ale nie zaśnie. Z usypianiem tez problem bo za długo piersi ssać nie może bo go boli a to był jego jedyny sposób zasypiania :( wiec zasypia dopiero jak już padnie ze zmęczenia. Czyli po nieprzespanym dniu koło 22 :(
Bartek nie chodzi jeszcze. Ale już zaczyna wstawać :)
A ja miałam dzisiaj taka ochotę na winko ze masakra. Jak odstawię od piersi to chyba się upije ;D

mhsv3e5eau6hps3u.png

Aniluap
Autorytet
157

Wysłany: 2 listopada, 19:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
[email protected] polecam winko bezalkoholowe Denovi z Rossmana :) smakuje jak prawdziwe wino a to dlatego, że poddają wino obróbce termicznej dzięki czemu zachowuje smak a niszczy procenty :)

jox6tv73cux4f7oe.png
jox6roeqv4hjvoqy.png

Alma84
Autorytet
267

Wysłany: 2 listopada, 20:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja na winach bezalkoholowych od miesięcy jadę ;) ;) ;) mi brakuje prosecco... Ale jest pyszny bezalkoholowy Henkell musujący wytrawny... Dziękuję temu kto to wymyślił ;)

l22nf71x6px67whj.png

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 2 listopada, 21:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
[email protected] to się umęczycie!
U nas że ssaniem z butli w nocy było to samo przy górnych jedynkach. Pół porcji poza buzią, bo nie mógł ścisnąć dziąsłami z bólu...
Oby szybko się skończyło!

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

wichrowe_wzgórza
Autorytet
1020

Wysłany: 2 listopada, 23:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Katalonia, ja się uśmiałam, dobre miejsce i czas na dziecko wymazane krwią :P nie ma co :D

Najlepszego dla małych jubilatów! :)

Yerenia, mnie wszyscy wróżyli, że przy dziecku odpuszczę gotowanie, sprzątanie, ale niestety okazało się, że tak nie umiem ;] Cóż, paskudny perfekcyjny charakter, trudno ;>

Z win 0% bardzo dobre jest Light Rose. Ale ja raczej piwkuję. Ale nie wiedzialam, że w rossmannie jest jakieś takie wino! :)

Madziula, moja od niecałego miesiąca dopiero siada, gdzie tam z chodzeniem ;) Próbujemy zachęcić ją do przejścia z pełzania w czworakowanie, na razie bez efektów :D

9 tc (*) 24.01.2016
4 IUI (3 z rzędu) 10.02.2017 - udana, 06.11.2017, 55 cm i 2960 g, 10 pkt
k0kdqps69ltp9nmm.png

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 3 listopada, 15:50
Cytuj | (3) | Zgłoś
Madziula, zdaje się że Oliwka pierwsza 'ruszyła' - brawo Ona :)

Filip za to przez ostatnie 3 tyg zrobił mega postępy, teraz trzyma się tylko jedna rączka i próbuje zrobić krok naprzód już bez trzymania - po czym rezygnuje i bęc! na pupę. Śmiesznie to wygląda ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 16:00

Katalonia, [email protected], Madziula lubią tę wiadomość

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

Alma84
Autorytet
267

Wysłany: 3 listopada, 17:08
Cytuj | (5) | Zgłoś
Ulka wczoraj zrobiła 2 kroczki. Dziś już nie powtórzyła. A ja akurat pod prysznicem byłam... ;( Tak to jest... 9 miesięcy nosisz w brzuchu, od roku nie prześpisz całej nocy, to nie dość że podobna do tatusia, to jeszcze pierwsze kroczki widział... Eh...

Yerenia, wichrowe_wzgórza, Aniluap, Katalonia, [email protected] lubią tę wiadomość

l22nf71x6px67whj.png

Katalonia
Autorytet
226

Wysłany: 4 listopada, 21:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny jakie rozmiary mają buciki waszych dzieci? Ja kupiłam 20 ze 3 tyg temu i było 9mm zapasu a dzisiaj przymierzam wkładkę i tylko około 4. Serio juz nie wiem co z tymi butami. Mam wrazenie ze pięta nie dochodzi do końca a jej tak trudno włożyć. Chyba kupię buty takie pod kostkę, może takie łatwiej włożyć i chociaż widać czy piętą wyskoczyła. Półbuty mamy z Richtera.

bl9cmg7y7dn4skfg.png

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 4 listopada, 21:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Katalonia, Filip teraz ma już rozmiar 21.
Czasem jeszcze ubierze takie wycięte sandałki 20, ale pełne buty wysokie za kostkę ma właśnie 21.

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

[email protected]
Autorytet
279

Wysłany: 5 listopada, 10:47
Cytuj | (4) | Zgłoś
Dziewczyny urodzinki Bartusia za nami. Było dużo roboty i gotowania i sprzątania ale Bartek był bardzo dzielny. Pierwszy raz tyle judzi na raz w domu widział. Nie płakał ale czuł się bardzo zdezorientowany.
Ja się tak męczyłam tyle stania przy garach... ale na szczęście to już za nami. Bartek dostał fajne prezenty : drewniane klocki, drewnianego króliczka na sznurku do ciągania, ciężarówkę z dużych klocków która chyba się najbardziej Bartkowi podoba :) dostaliśmy jeszcze pieniądze i chcemy kupić drewnianego pchacza i tablice manipulacyjna.

Co do bucików to nie mam nawet pojęcia jaki Bartek może mieć rozmiar bo jeszcze nie chodzi. Będę się martwić jak zacznie :) ale pamietam ze najlepiej się udać do sklepu typu „Bartek” i tam pomogą dobrać dobrze rozmiar do stopki

Yerenia, Katalonia, Alma84, wichrowe_wzgórza lubią tę wiadomość

mhsv3e5eau6hps3u.png

Katalonia
Autorytet
226

Wysłany: 5 listopada, 11:08
Cytuj | (2) | Zgłoś
Kasia ja właśnie nie chce stać przy garach i jeszcze z moja koala uwieszona u nogi. Wiem że dla dziecka w domu najlepiej bo może usiąść na macie czy czworakowac. U nas tylko 15 osób ale w mieszkaniu i tak się nie pomieszcza wszyscy. Robimy tam gdzie było nasze przyjęcie weselne.

Dzisiaj snilo mi się że dostałam okres :) ale to tylko sen.

Moja Pyska taka maruda, teraz ma ten skok który potrwa do około 23.11.

Dzisiaj dzwonilam do pracy i mam zgodę na wykorzystanie zaległego urlopu 62dni więc powrót do pracy mam gdzieś 20.02.2019

Kasia wybrali "Twojego" burmistrza? U nas ten co byl ;)

Alma84, Yerenia lubią tę wiadomość

bl9cmg7y7dn4skfg.png

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 5 listopada, 11:12
Cytuj | (2) | Zgłoś
U nas też urodziny już przeszły :)
Było meeega dużo pracy, stresu itp ale wszystko się super udało!
Dużo ludzi u nas też -20 osób, ale Filip szalał jak najęty, śmiał się, bawił z każdym itp. poszedł spać dopiero jak wszyscy wyszli :O - no towarzyskie mamy Dziecko :D

Dostał namiocik tipi, bujanego łosia na biegunach, wytwornice do baniek które uwielbia!, samochodziki, klocki, dużą kostkę edukacyjną, magnesy z tablicą, rowerek biegowy ( przyszłościowo), książeczki i ubranka. No i kasę.

Fajnie było i mega się wzruszyłam, aż mnie w gardle ścisnęło podczas śpiewania 'sto lat'...

Wiadomość wyedytowana przez autora 5 listopada, 11:13

Katalonia, Alma84 lubią tę wiadomość

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

[email protected]
Autorytet
279

Wysłany: 5 listopada, 12:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
Katalonia u nas wybrali już w pierwszej turze :)! Także jestem zadowolona, mogę spokojnie wracać do pracy za dwa lata ;)

mhsv3e5eau6hps3u.png

Yerenia
Autorytet
205

Wysłany: 5 listopada, 13:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
My buciki mamy, bo jak chodzimy na plac zabaw to Fifi raczkuje po piaskownicy i poza nią ;) staje przy różnych sprzętach więc coś na nogach musi być :)

f2wl3e5e6qkxv1kk.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)