X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia i madzialenka, za późno bo nie chcę dużej różnicy wieku. Chcę odchować dzieci i porządnie zająć się karierą a nie przerywać ciągle. Nie podoba mi się też jak jedno dziecko ma 15 lat a drugie 5. Jakoś ostatnio mnie naszło i zaczęłam myśleć, że w sumie nie wyobrażam sobie już nigdy tego przeżyć

    Yerenia moja też tak ma.. 2 tygodnie na mleku i kaszce, apetyt wrócił a 2 dni później ząb :)

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 26 października 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu wiadac jak dzieci potrafia byc rozne-jedne wcinaja wszystko jak makaron ze szpinakiem, a drugie potrafia 2 tyg tylko mleko. U nas na przyklad jest nadal mleko/kaszka 3 razy dziennie a na posilki musy albo papki i wyobrazcie sobie, ze czasem musze domowa zupke przelozyc do starego sloiczka, zeby ja oszukac, bo woli taka jesc.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka84 wrote:
    I znowu wiadac jak dzieci potrafia byc rozne-jedne wcinaja wszystko jak makaron ze szpinakiem, a drugie potrafia 2 tyg tylko mleko. U nas na przyklad jest nadal mleko/kaszka 3 razy dziennie a na posilki musy albo papki i wyobrazcie sobie, ze czasem musze domowa zupke przelozyc do starego sloiczka, zeby ja oszukac, bo woli taka jesc.
    Moja je wszystko. Przez zęby po prostu traci apetyt ostatnio nawet na 2 tygodnie. Dzisiaj jadła zupę z cukinii i pomidorów. Już papki tak średnio, woli jak są większe kawałki. Teraz z apetytem to mleko jest rano, wieczorem i niestety parę razy w nocy. A w ciągu dnia je normalnie

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 26 października 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas tez je rozne zupy, ale bylo juz tak, ze jadla z wiekszymi kawalkami, zjadla omleta pokrojonego na kawalki, czy nawet buleczke w kawalkach z maslem i wedlinka, a potem jej sie przestawilo i zaczela pluc i tylko papki, nie chce nawet wziac do buzi kawalka bulki, ale chrupki kukurydziane to wcina ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 26 października 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Ulka właśnie zasnęła. Od rana bez kp!!!!!! Cycki mi zaraz eksplodują! ;)

    Aniluap, Yerenia, Katalonia lubią tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 27 października 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak usypialas?
    Będziesz dawać mleko sztuczne czy da radę już bez?
    Czytałam że po roku nie trzeba podawać mleka sztucznego.
    No i jak w nocy? Jadła coś?

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma84 wrote:
    Dziewczyny, Ulka właśnie zasnęła. Od rana bez kp!!!!!! Cycki mi zaraz eksplodują! ;)
    Gratuluje :) nie taki diabeł straszny jak go malują ! I jak cycki? Już mniej bolą? Pewnie jak dałaś jej rano to teraz już ok?

    Katalonia lekarze zalecają do 3 roku życia.. Ja starszej dawałam do 2 roku życia z tego co pamiętam a piersią karmiłam ją 9msc

    K@sia lubi tę wiadomość

  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 27 października 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almie chyba cycki eksplodowaly... nic nie pisze

    zuzik88, Aniluap, Alma84, Yerenia lubią tę wiadomość

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 27 października 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma jak masz laktator to sobie troszkę odciągnij żebyś odczuła ulgę. Żebyś nie dostała zapalenia! Natomiast my cycamy dzisiaj co godzinę. Bartek nie tknął dziś nic prócz chleba jajka i szynki. Zupy zjadł dwie łyżki. Cyc cały dzień. My się chyba nigdy nie rozstaniemy...

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 27 października 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheheh cycki całe :)

    Wczoraj zasnęła o 22.20, ale po północy już się obudziła i jej dałam. 3 razy piła w nocy. Dziś raz o 16.00. Tak sobie myślę że będę dążyła teraz do karmienia wyłącznie w nocy. Nie chce jej robić szoku. :)

    Ale wiecie co, matki to są jednak dziwne... Niby chciałabym już przestać karmić, ale wczoraj jak zasnęła na noc bez karmienia, to mi się ryczeć chciało... Jak pomyślałam że już więcej nie będzie chciała, to myślałam że mi serce pęknie i już za tym tęskniłam...

    A usypiam na rękach tuląc i śpiewając. Oczywiście jest ryk. Ale wczoraj przed drzemką 15min, dziś tylko 5min.

    A co do zastąpienia innym mlekiem... nie mam pojęcia... co chwile inne zalecenia i teorie...

    Yerenia lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 27 października 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:

    Katalonia lekarze zalecają do 3 roku życia.. Ja starszej dawałam do 2 roku życia z tego co pamiętam a piersią karmiłam ją 9msc
    Teraz ponoć zmieniło się i można dawać krowie od roku. Dużo się rzeczy pozmieniało z mlekiem, glutenem i innymi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 18:31

    Aniluap lubi tę wiadomość

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 27 października 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam laktator. Jak będzie potrzeba to użyję. Jak w nocy by nie chciała, to do rana bym pewnie nie wytrwała. Ale nie narzekałabym jak by mi takie piersi zostały. :) nawet na początku karmienia takich nie miałam :) aż się nie mogłam napatrzeć :) hehehe

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 27 października 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to Ulka od jakiegoś czasu jest taka pocieszna... Przychodzi do nas i daje buziaki i się tuli. Przytula wszystkie maskotki i całuję zwierzaki w książkach :)
    Jestem mega zadowolona bo uwielbia "bawić się książkami". Ogląda kartka po kartce, i jak jej się przerzuci za dużo stron, to tak długo walczy, aż każdą po kolej obejrzy :)
    mam nadzieje że będzie lubić książki po mamusi. Bo ja nie wyobrażam sobie życia bez książek. :)

    Aniluap, Katalonia, Yerenia lubią tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Kasia nie wiedziałam.. Ja to mam stare informacje z roku 2013 :D


    Alma koniecznie odstawiaj stopniowo bo Ci cycki pękną. Jak już ograniczysz karmienie do jednego razu dziennie to wtedy wyeliminuj wieczorne karmienie i odstaw :) jak Ci dobrze to karm. Ja też tak miałam.. Tęskniłam za karmieniem.. Ale musiałam niestety bo musiałam zacząć brać leki, których nie można podczas kp.
    Ale! Co najśmieszniejsze jak ścisnę cycka to dalej pojawiają się kropelki mleka

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 27 października 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wszystkie porady ;) dziś udało się zasnąć po 5min tulenia. Obiecałam jej że w nocy dostanie mleczko. Jedyny minus to chodzi dużo później spać.

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 28 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mamy trzydniowke...Filip miał wysoka gorączkę, a teraz widzę wysypkę na karku - jutro idziemy do lekarza znów..

    A druga jedynka nie chce się przebić, aż się bąbel zrobił i Fifi mega marudny :(
    Te górne jedynki to i nas jakiś koszmar.

    No i spanie nam się przez to wszystko popsuło - teraz Filip usypia tylko na rękach i jest mega problem, żeby Go przełożyć do łóżka. Już nie wiem co robić?




    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 28 października 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chodzi mi ZUM po głowie, bo tak się rzuca po łóżku i pręży że mi ryczeć chce jak to widzę :(

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 28 października 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, nie zazdroszczę.
    Może jakieś przeciwbólowe na noc żeby chociaż mógł spać.
    Wszystko złożyło się w jednym czasie.
    Z tym wyjściem zębów to nie tak szybko. Ja mam wrażenie że dwójki górne już jutro wyjdą i tak od tygodnia. To wygląda jak połówka grochu pod dziaslem.
    Yerenia siły żebyś to przetrzymala.

    Acha i moja jak była młodsza to też się rzucala po łóżku ale przeszło. Teraz się kręci, kopie. Spi z nami więc mnie budzi i ja układam na miejsce i cycu. Inaczej to by uderzała o wszystko.

    Yerenia lubi tę wiadomość

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 28 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Katalonia!

    Dostaje przeciwbólowy na noc, bez tego to nawet nie odważyłabym się Go kłaść.

    To że się rzuca to ok, wcześniej też sobie hasał - ale teraz po prostu krzyczy, płacze, pręży się. Ewidentnie jest jakiś problem..

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 28 października 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy typową trzydniówke we wrześniu. Też miała wysypkę. Po mieliśmy zlecone badanie moczu żeby wykluczyć właśnie zapalenie układu moczowego. Trzymajcie się cieplutko. Wiem jak ciężko, ja wtedy w ogóle nie spałam. Nocki były najgorsze...

    Yerenia lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
‹‹ 1192 1193 1194 1195 1196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ