X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe mamuśki 2018
Odpowiedz

Listopadowe mamuśki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka moja córka miała katar od ulewania przez jakieś pół roku, ale ten katar był słaby, nie zatykał nosa, odsysalismy 2x dziennie i było ok. Młody jak złapał katar (od przeziebienia) i nos mu się zatykał i wszystko ściekało przez co się krztusił to pryskalismy wodą morską, odsysalismy i do czystego nosa zakrapialismy nasivin, przy mocnym katarze dawał radę w ten sposób całą noc wytrzymać bez odsysania, wiec polecam (któraś dziewczyna tu na forum polecała nasivin :) ). Niestety taka pora roku, że wszyscy smarkają :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 12:20

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 29 marca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka a ona ulewala w ogóle buzia czy nosem jej wylatywało? Bo u nas nie. Jedyne co to ja odkładam w nocy bez odbijania bo zasypia j karmię na leżąco. Może błąd?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzią ale w nosie tez widocznie zostawało. Też karmię na leżąco i nie odbijam w nocy, z córką robiłam tak samo. Ona ulewała a syn nie :) syna to nawet w dzień już nie odbijam i też jest ok (jak lezy na brzuchu to odbija)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś zaczęliśmy rozszerzanie diety. Chciałam poczekać do 6mc, ale dziś młody stoczył taki bój o paluch serowy (zakończony płaczem bo głupia matka zabrała i nie pozwoliła zjeść) że aż mi się żal go zrobiło :P dostał marchewkę z ziemniakami z hipp i wyglądał na zachwyconego :) no i muszę się wybrać na sloiczkowe zakupy, bo w szafce tylko ta marchewka i brokuł (gratisowe z hipp i bobobita przysłali)

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak daje Poli na łyżeczce teraz probiotyk to jak widzi łyżeczkę to jest podekscytowana i e ogóle jak ktoś je to tak patrzy łapczywie. Narazie dałam jej kiedyś polizać banana. No ale najpierw musimy wyzdrowieć dopiero potem rozszerzać dietę żeby jej się nie kojarzyło z lekarstwami

    .kropka. lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 30 marca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rozchorowalam sie mam straszny kaszel mokry. Lekarz dal mi antybiotyk ten sam co bralam na rane po cieciu Bioracef. Powiedzial ze nie mozna wykrztusnych jak sie karmi. Ale moze jednak cokolwiek można? ? Bo idzie sie wykonczyc...

    Jezu ufam Tobie
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 30 marca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam w ciąży miałam przeziębienie to lekarz zalecił syrop z cebuli. Jeśli w ciąży można to myślę że karmiac też

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2019, 12:58

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Red Head Autorytet
    Postów: 371 433

    Wysłany: 31 marca 2019, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chłopaki przesypiają noce i rozszerzamy dietę od 2 tygodni. Zmieniliśmy też mleko na 2;) wszystko jest na dobrej drodze, chłopaki chętnie jedzą i nie ma problemów z brzuszkami. Jedynie Polo strasznie marudzi i się wije. Ale wygląda to na zęby. Czy wasze dzieci już jakieś mają? Może któraś z was podgląda mnie na insta to napiszcie wiadomość, chętnie zobaczę co u was bo nie mam orientacji😛

    .kropka. lubi tę wiadomość

    mhsvqtkfflrf4775.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red Head to fajnie macie, że chlopaki śpią :) czyli wcale w nocy nie jedzą? Jak tego dokonsliście? :)
    mój spi 19-5/6 ale są dwie pobudki na mleko (je i śpi dalej). Córka takie dwie pobudki na mleko miała do 1,5 roku, więc już mam czarne wizje wstawania przez kolejne 1,5 roku do młodego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:31

  • Red Head Autorytet
    Postów: 371 433

    Wysłany: 31 marca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest jedną pobudka na mleko ok północy a potem dopiero rano. Teraz w ciągu dnia nie chcą za bardzo jeść to więcej jedzą w nocy;)

    mhsvqtkfflrf4775.png
  • karmelowaaa Autorytet
    Postów: 592 246

    Wysłany: 31 marca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Ja wam powiem że u nas każde spanie Kostka to jedna wielka niewiadoma haha Jednego dnia (Tak jak np dzisiaj) potrafi spać od 22 do 7 rano bez pobudki, a czasem mamy tak że w ciągu całej nocy budzi się od 24 co godzinę, a od 5 do 6 w ogóle nie śpi także każdy wieczór to jednen wielki X :D

    Red ja was na bieżąco podglądam na insta <3

    atdcpx9ir8g8hg1a.png
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red a jak Cie znalesc na insta?

    Po porodzie praktyczniej po miesiacu mialam od razu plaski brzuch jakby przed porodem. Ogolnie jestem bardzi szczupla.od jakiegos miesiaca zauwazylam ze brzuch sie powieksza i teraz wygkadam jak w 4 msc ciąży.. Mozna sie smiac ze mam brzuch itd ale był plaski a ja jakos nie wpierdzielam plus brzuch jest twardawy..waga praktycznie ta sama ok 40 kg.. Nie wiem czemu tak czy wy tez tak macie lub mialyscie ? Jestem po cc i 5 msc Po porodzie
    P.s wiem od specjalisty ze na kaszel mozna acc stosowac jak sie karmi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 21:30

    Jezu ufam Tobie
  • Red Head Autorytet
    Postów: 371 433

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na insta mama_ola_pola_i_antola. Tutaj rzadko zaglądam ale zaglądam;) jestem ciekawa co u yaminki, ale już bardzo dawno jej nie było a jest z mojego miasta i myślałam że może uda nam się wybrać na spacer

    mhsvqtkfflrf4775.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe czyli to zależy od definicji przespanych nocy :D moja definicja to: przespana noc jest wtedy, gdy ja mogę ciągiem spać 7h. Pewnie sobie na to jeszcze długo poczekam ;)

  • Red Head Autorytet
    Postów: 371 433

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej budzili się w nocy i nie chcieli spać, zmieniali się tylko. Więc karmienie 2min odbicie i spanie to bajka w porównaniu z tym co było;p

    mhsvqtkfflrf4775.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to rozumiem, też mieliśmy jazdy do północy a to brzuch, a to problemy z zaśnięciem :) teraz w porownaniu do pierwszych 3 miesiecy to jest bajka, ale zawsze jak słyszę, że komuś niemowle przesypia noc to się zastanawiam co to znaczy ;) te 2 pobudki po jakimś czasie też są upierdliwe niestety

  • Red Head Autorytet
    Postów: 371 433

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy jazdy przez całe noce do rana;p później się uspokoiło, ale pobudki na jedzenie co 3h a Antek przesypiał całe noce bez jedzenia. Teraz się pozmieniało i wszyscy budzą się na jedzenie ok. Północy a potem rano. W ciągu dnia kilka nie długich drzemek. Czasami jest spokojnie a czasami modlę się o cierpliwość bo wszyscy się drą;p dzisiaj Polo do perfekcji opanował obrót z pleców na brzuszek;D teraz czekamy na resztę, ale myśle, że jak już się zaczęło to zaraz następny;) zwłaszcza, że trenują już od dłuższego czasu😊

    mhsvqtkfflrf4775.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red Head jesteście moim wzorem :D jak miałam ochotę swoje dwa wystawić za okno to sobie zawsze myślałam "hej, oni tam mają trojaczki, więc co to dla Ciebie rok po roku" :P

    Fajne te nasze dzieciaki się robią, coraz bardziej ruchliwe i rozgadane :) lada moment bedziemy je ganiać po całym domu. Tak sobie ostatnio spojrzałam na moje starsze tornado i dotarło do mnie, że zanim się zorientuję to będę mieć takie dwa tornada :D wtedy to już tylko duża dawka melisy żeby nie osiwieć przed 30 ;)

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red twoje już mają pół roku! Ale leci ten czas. Zaraz zetknęli na Insta.

    A ile wasze dzieci zjadają mm?
    Bo Pola jak jej dam tylko mm to je 80ml. Z piersi to je parę min i potem już nie chce. Staram jej się na siłę tego cyca wpychać to czasem coś pociągnie jeszcze. Ale się martwię bo ona waży tylko 6kg i ostatnio nic nie przybiera. Mówiłam już raz lekarce, ale mówiła mi że powinna ważyć 5.6kg więc jest ok. Ale minął miesiąc a ona dalej 6kg. Chyba zrobię jej wyniki z krwini moczu.
    Teraz jeszcze przez chorobę i przez leki na rzadki kupki i co bąka puści, kuchnie albo płacze to popuszcza. Widzę że urosła na długość ale brzuszek schudł bo pieluchę muszę ciasno zapinać...

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red a z jakiego miasta ty jesteś?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ