X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe mamuśki 2018
Odpowiedz

Listopadowe mamuśki 2018

Oceń ten wątek:
  • Kodora Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 października 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli problemy ze spaniem nie tylko u mnie ;-) Byłam dzisiaj u gin. i synek to minimum, które miał urosnąć osiągnął -2560 na chwilę obecną. Ginekolog na problemy ze snem pozwoliła mi pić wieczorem melisę i od czasu do czasu piwo 0% że chmiel z niego może pomóc. Kilka razy sobie na takie piwko pozwoliłam, teraz mogę częściej, skoro się uspokoiłam że to nic złego. Wcześniej miałam lekkie obawy, niby 0% ale nie byłam pewna czy mogę. A tak to wszystko oprócz ciśnienia jest ok, jak mi tak dalej będzie skakać to mam brać 4 tabletki dopegytu zamiast obecnych 3. Trochę mnie zaskoczył termin cesarki, myślałam że będzie 17-20 listopada a tu jednak 13 mam się zgłosić i 14 będzie cięcie. Z jednej strony fajnie że wcześniej maleństwo zobaczę, z drugiej ominą mnie najważniejsze zajęcia ze szkoły rodzenia, czyli te o pierwszej pomocy. Najwyżej mąż pójdzie sam, po odwiedzinach u nas.

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 25 października 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red Rose ja ostatnio odstawiłam luteinę a na drugi dzień poszły mi wody... Także może faktycznie coś się dzieje.

    A ja znowu na odwrót. Drugi dzień śpię jak dziecko, całą noc z jedną przerwa na siku. A już ok 7 to tak mi się dobrze śpi ale mąż się kręci i wiem że zaraz muszę wstać i szykować małego do przedszkola.

    Jak się budzę to też dużo pije...prawie butle w nocy potrafię wypić a litr wody idzie na pewno... W dzień tak mnie nie suszy. Może w domu mam za sucho bo ogrzewanie chodzi. A mi ciągle gorąco. Latam w krótkich spodniach. Stopy mam nawet spocone

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 25 października 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kodora to my mamy blisko termin ja 12 jeśli wszystko będzie ok.

    Ja też pije w nocy jak smok i tym samym toaleta moja co dwie godz :-/
    Może dzisxwypije też melisa na lepszy sen ... Już czekam na poniedziałek i szpital jakoś będę się czuć bezpieczniej.

  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 25 października 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A która jest następna? :-) chyba któraś jeszcze będzie przede mną:-) ;-)

  • karmelowaaa Autorytet
    Postów: 592 245

    Wysłany: 25 października 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to macie dziewczyny przeboje w nocy.. My korzystamy, chociaż dzisiaj mój mały to w nocy się boksował z moimi wnętrznościami i nie chciał przestać. Ale tatusiowa dłoń zdziałała cud i od razu przestał jak tylko ją poczuł. :)
    U mnie aktualnie zmiana dawki luteiny z 2x1 na 1x1, do niedzieli. A później już koniec i aż się zastanawiam co to będzie się działo i jak mój organizm zareaguje na podstawienie po tylu tygodniach:O

    Najbliżej teraz chyba RedRose ma cc o ile się nie mylę, ale może być inaczej..

    atdcpx9ir8g8hg1a.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 25 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja tu tylko na chwile z zapytaniem . Jesli ktorejs z was zostalo opakownaie lub wiecej duphasonu to chętnie go odkupie. Jak cos to proszę o wiadomosc na priv. Dzięki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 21:33

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 25 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, jak wygląda czop śluzowy ? Czy to może być coś a'la konsystencja białka jajka kurzego tylko trochę gęstsze? Zupełnie się na tym nie znam, a miałam dziś taką wydzielinę i nie wiem czy to jest to czy może cos innego :)
    U mnie podbrzusze przez większość dnia strasznie napięte i twarde, ale jako tako żadnych skurczy nie czuję. Brzuch mi tak już opadł, że jak wchodzę po schodach to mam wrażenie jakbym go kolanami obijała :D

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 25 października 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam tydzień zmniejszoną dawkę luteiny żeby nie było szoku. Ktoras dziewczyna miala miec cc 30.10 dzien przede mna ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 22:15

    Jezu ufam Tobie
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 26 października 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann ja się nie znam na czopie niestety. Zawsze mi się wydawało że jak wyleci to będę wiedziała że to to hehe.

    Ja dziś zaczynam 9 miesiąc. Żebym wytrzymała jeszcze 2 tyg. Jakoś nie moge uwierzyć że niedługo będę miała drugie dziecko. Sprawy w domu mamy w miarę poukładane, jak teraz to będzie wyglądać?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 26 października 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann
    Ja pamiętam czop taki mleczny :-D raczej nieprzezroczysty ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi w poprzedniej ciąży czop odszedł to była to taka galaretka i później sporo gęstego śluzu. Dziś taki gęsty śluz miałam ale bez tej galaretki wcześniej :P i nie wiem czy to czop czy co innego

    Ja dziś od rana umieram, czuję młodego w lewej pachwinie i mam problem żeby normalnie chodzić :/ staram się mu wyperswadować, że dzisiaj jest idealny dzień na poród, ale niestety nie słucha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 11:34

  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 26 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś ledwo żyję, wszystko mnie boli jak chodzę :/ sporadycznie ból jak na miesiączkę czuję, czasami twardnienie brzucha i śluz podbarwiony na różowo od rana :/

    Jastin76 no ta wydzielina była taka mleczno - żółta. Tylko bardziej mi o konsystencję chodziło jak to ma wyglądać :) bo dosyć spora ilość tego miałam na papierze.

    Jastin76, .kropka. lubią tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 26 października 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że to będzie jednak czop. Często jest podbarwiony krwią. Może odchodzić po kawałku. Może coś się ruszyło niedługo u ciebie:-)

    .kropka. lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 26 października 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana podbarwione krwia to coś się u Ciebie dzieje :-)

    .kropka. lubi tę wiadomość

  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 26 października 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że w końcu się coś ruszy, bo ledwo chodzę taki czuję ucisk na spojenie :) ból jakby mi ktoś szpilkę wbijał :/

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbarwione krwią to pewnie czop :) to kłucie to może rozwarcie się robi :P

    My odstawiliśmy młodą do dziadków na weekend, więc idealnie było by teraz rodzić :P ale poza bólem w pachwinie i napinającym się brzuchem nic się nie dzieje, niestety

  • molisia Autorytet
    Postów: 936 484

    Wysłany: 26 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WAsze maleństwa tez niekiedy tak szaleje w brzuchu nerwowo??

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 26 października 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jest wyjątkowo spokojne aż się martwię czy aby napewno wszystko dobrze ... tz czuje ruchy ale nie jakieś super intensywne :-O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 21:10

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 26 października 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia moje czasem jak wierzgnie to jak młody kucyk. Czasami tak kopię, a bardziej się rozciąga i nogi wypycha z prawej a ręce z lewej i tak to boli że ostatnio słabo już mi było po godzinie takiego zachowania.

    A z tym kłuciem to mi się wydaje że niekoniecznie rozwarcie a bardziej główka uciska. Mi w 25 tyg też wszyscy mówili że mnie tak kłuje i boli w pachwinach to rozwarcie, a rozwarcie się w ogóle nie powiększyło. Mała fiknela głowa do góry i problem zniknął. A u ciebie główka już pewnie zeszła niżej

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 27 października 2018, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja miałam mieć CC 30.10. ale moi chłopcy postanowili zaskoczyć swoją mamę 10 dni wcześniej ;)

    My od wczoraj od godziny 17 jesteśmy już w domku :)chłopcy póki co to Aniołki :D Jedynym problemem jest ich jedzenie...Ta walka o każdy mililitr zjedzonego pokarmu spędza mi sen z powiek. Jest coraz lepiej, ale chyba będę mieć traumę ze szpitala kiedy próbowałam im cokolwiek wcisnąć na siłę a łzy same leciały...Ja i tak karmiłam ich "delikatniej" niż pielęgniarki noworodkowe bo ciężko patrzy się na stosowane metody, które pozwolą uzyskać jakikolwiek efekt w karmieniu Póki co są głównie na MM, ale próbuję rozchulać laktację i karmić KPI, a kiedyś może KP. Właśnie skończyła się randka z laktatorem..hahaha...

    karmelowaaa, Jastin76, .kropka. lubią tę wiadomość

    atdc2n0adheyq10q.png
‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ