X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 13 marca 2022, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się zastanawiam czy to może być po luteinie bo mi jej dużo zostaje. No nic, dzięki za odpowiedź, zapytam w czwartek na wizycie🙂

    Rossetia lubi tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • nadzieiaumieraostatnia Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 13 marca 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Tak, to jest normalne. Progesteron dopochwowy wchłania się do 20 minut, a reszta po prostu wypływa. Ja mam Cyclogest 2x2. Zawsze po aplikacji tak do 30 minut wkładka jest cała mokra, później już się uspokaja 🙂 co bierzesz?

    Przeraziła mnie ilość tylko 😆 biorę utrogestan 200 mg wieczorem do tego duphaston 10 mg 2x1

    Jak tam dziewczyny weekend? Żyjecie? Mnie dobija to ciągłe zmęczenie, najchętniej nie wstawała bym z łóżka 😆

    p19uvfxm9q2nnn29.png

    26 DC beta 112
    30 DC beta 833

    I wizyta 10 marca 0,5 cm ❤️
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4:30 do południa miałam mdłości, później już tylko gula na żołądku. Teraz jest okej 😅.

    Właśnie dziś rano ogarnęłam, że muszę jutro przedzwonić do swojego doktorka o receptę na Tardyferon Fol, bo to, co aktualnie biorę to marna dawka 🙃.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na becie 🙈 ponad 11 tys 😁 jutro wizyta i w sumie to niezadowolona jestem bo to jeszcze za wcześnie na serduszko (5+2) ale chce iść do konkretnego lekarza a tylko jutro miał wolny termin 😒 z drugiej strony jestem bardzo ciekawa co tam będzie widać, bo beta ma dokładnie takie same wartości w tych samych dniach cyklu co w ciąży z synkiem a u niego serduszko wyłapane 5+3 (mam bardzo krótkie cykle wiec u mnie wszystko szybciej trochę widać i ciąża zawsze starsza niż z OM). W ogóle to wiem ze tak to nie działa i ciąża ciąży nie równa ale typuje kolejnego syna w brzuchu. Także no… doczekać się nie mogę 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2022, 19:19

    Ultra-Dżasta lubi tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syn usypia w łóżeczku, a ja już wykąpana i gotowa do spanka 🙈.
    Mogłabym spać całymi dniami, co jest niemozliwe z moim 1.5 rocznym.

    MamaTrojki ja marze teraz o córeczce. Ależ bym ją stroiła. Ubranka dla chłopców są fajne, ale nudne... a u dziewczyn to można poszlaec. A jak nie to może kiedyś spróbujemy jeszcze raz 🤣
    Jutro wizyta. Mam nadzieję, że będzie widać tylko pęcherzyk ( na serduszko za wcześnie) a nie jakieś krwiaki ...

    MamaTrójki lubi tę wiadomość

  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro też mam zamiar iść na 3 i ostatnią betę, dla mnie to są nerwy i wolę ich sobie teraz oszczędzać przy rodzicach mieszkających 50 km od miejsca, gdzie padły dziś rosyjskie rakiety 😉. Jak przyrost będzie okej i nic poważniejszego nie będzie się dziać to przeczekam jakoś do końca marca 😂.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_K wrote:
    Syn usypia w łóżeczku, a ja już wykąpana i gotowa do spanka 🙈.
    Mogłabym spać całymi dniami, co jest niemozliwe z moim 1.5 rocznym.

    MamaTrojki ja marze teraz o córeczce. Ależ bym ją stroiła. Ubranka dla chłopców są fajne, ale nudne... a u dziewczyn to można poszlaec. A jak nie to może kiedyś spróbujemy jeszcze raz 🤣
    Jutro wizyta. Mam nadzieję, że będzie widać tylko pęcherzyk ( na serduszko za wcześnie) a nie jakieś krwiaki ...

    Mąż już Kropka nazywa Ewa 😂 ale znów mam przeczucie na chłopaka i mówię do brzucha Franio 😅.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2022, 19:51

    MamaTrójki lubi tę wiadomość

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Mąż już Kropka nazywa Ewa 😂 ale znów mam przeczucie na chłopaka i mówię do brzucha Franio 😅.
    U mnie narazie wszystko bardzo podobnie to pierwszej ciąży. Więc możliwe że też chłopak. Okaże się, mam nadzieję że kilkanaecie tygodni.

    MamaTrójki lubi tę wiadomość

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 13 marca 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Jutro też mam zamiar iść na 3 i ostatnią betę, dla mnie to są nerwy i wolę ich sobie teraz oszczędzać przy rodzicach mieszkających 50 km od miejsca, gdzie padły dziś rosyjskie rakiety 😉. Jak przyrost będzie okej i nic poważniejszego nie będzie się dziać to przeczekam jakoś do końca marca 😂.
    Ja mieszkam w Rzeszowie… ale staram się odpychać czarne myśli jak najdalej😢
    Kciuki za betę!☺️

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 13 marca 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_K wrote:
    Syn usypia w łóżeczku, a ja już wykąpana i gotowa do spanka 🙈.
    Mogłabym spać całymi dniami, co jest niemozliwe z moim 1.5 rocznym.

    MamaTrojki ja marze teraz o córeczce. Ależ bym ją stroiła. Ubranka dla chłopców są fajne, ale nudne... a u dziewczyn to można poszlaec. A jak nie to może kiedyś spróbujemy jeszcze raz 🤣
    Jutro wizyta. Mam nadzieję, że będzie widać tylko pęcherzyk ( na serduszko za wcześnie) a nie jakieś krwiaki ...

    Jejuu taaak! Można zwariować jak się patrzy ile cudeniek jest dla dziewczynek 🥰 ja kupuje jak nienormalna a potem nawet nie zdąży ubrać wszystkiego bo wyrasta 🙈

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Mangan Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 13 marca 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Dziewczyny, miałyście kiedyś w ciąży ból w pochwie? W sensie typowo tam. Jakby szyjki macicy. Taki drętwiejący ból. Przyznam się szczerze ze nie mogę nigdzie znaleźć informacji o czymś takim, ale moje ostatnie 2 dni pracy to była dla mnie katorga (praca siedzaca) dzisiaj praktycznie nie siedziałam i nie bolało ale musiałam spędzić w aucie godzinę i znowu mam to uczucie 😕 dobrze ze wizyta juz w czwartek 😕
    Ja miałam raczej ból jednej pachwiny, taki bardziej jakbym miała siniaka (pulsacyjny) i miałam delikatnie opuchnięta tą okolice

  • Mangan Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 13 marca 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieiaumieraostatnia wrote:
    Przeraziła mnie ilość tylko 😆 biorę utrogestan 200 mg wieczorem do tego duphaston 10 mg 2x1

    Jak tam dziewczyny weekend? Żyjecie? Mnie dobija to ciągłe zmęczenie, najchętniej nie wstawała bym z łóżka 😆
    Ja wczoraj miałam ciężki dzień. Myślałam, ze zasnę w dowolnej chwili, bolał mnie brzuch i głowa, do tego wszystko mnie drażniło. Głowa niestety bolała do dzisiaj (wzięłam Apap, bo już nie dawałam rady). Dzisiaj meczy mnie ten uporczywy ból brzucha- Ala miesiączkowy i częste sikanie. Ale miałam siłe na leśny spacer :D

  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 14 marca 2022, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakoś tak jestem bardziej przekonana do chłopaków, niż do dziewczynek 😂. W ciąży z J. to ja obstawiałam córę 😂. Na płeć nie mam wpływu, ważne, by zdrowe było 🍀💚.

    Trochę się stresuję tą betą (jak zawsze), liczę na to, że będzie okej 😁.

    Edit. Tak się zmartwiłam po wstaniu brakiem objawów a tu cyk, już mnie brzuch pobolewa 😂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 05:14

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 14 marca 2022, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Przywitam się i ja termin teoretycznie mam na 17.11 ale zobaczymy bo nadal mierze temp i dziś spadek i krzyże mnie bardzo bolą ale to chyba ostatnio wina łóżka takie mam wrażenie

    Sama nie wiem co powinnam napisać więcej 😅

    MamaTrójki lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 14 marca 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😉 przestałam mierzyć temp. po drugiej, prawidłowej becie. Wychodzę z założenia, że nie ma co się dodatkowo stresować 😉.

    A Ty robiłaś betę?

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • nadzieiaumieraostatnia Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:

    Edit. Tak się zmartwiłam po wstaniu brakiem objawów a tu cyk, już mnie brzuch pobolewa 😂.

    Mnie to właśnie też martwi, ale zaraz zaczyna pobolewać 😆
    Ja na szczęście mdłości jeszcze nie mam? Mam nadzieje że nie będzie 😅
    Teściowa wczoraj jak mnie zobaczyła to stwierdziła, że chłopak będzie. A szwagierka w sobotę stwierdziła, że dużo lepiej wyglądam. Cera mi się poprawiła o 1000% 😁

    Mangan lubi tę wiadomość

    p19uvfxm9q2nnn29.png

    26 DC beta 112
    30 DC beta 833

    I wizyta 10 marca 0,5 cm ❤️
  • Mangan Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Witam was w słonecznym dniu :D i życzę samych przyrostów bety :D

    Mam pytanie. Zauważyliście może że wasze zwierzaki zaczęły się inaczej zachowywać jak zaszłyście w ciąże? Mój pies ciągle za mną chodzi. Jak zamknę się w pokoju to piszczy, a jak usiądę na chwile na podłodze to kładzie mi się na brzuch i się łasi. Zawsze był przytulasem, ale nie w taki sposób. Przychodził raczej żeby go głaskać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 11:44

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieiaumieraostatnia wrote:
    Mnie to właśnie też martwi, ale zaraz zaczyna pobolewać 😆
    Ja na szczęście mdłości jeszcze nie mam? Mam nadzieje że nie będzie 😅
    Teściowa wczoraj jak mnie zobaczyła to stwierdziła, że chłopak będzie. A szwagierka w sobotę stwierdziła, że dużo lepiej wyglądam. Cera mi się poprawiła o 1000% 😁
    Mówi się ze dziewczynki odbierają urodę matkom ale u mnie akurat się nie sprawdziło i w ciąży z córką kwitłam 🤪

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mangan wrote:
    Hejo! Witam was w słonecznym dniu :D i życzę samych przyrostów bety :D

    Mam pytanie. Zauważyliście może że wasze zwierzaki zaczęły się inaczej zachowywać jak zaszłyście w ciąże? Mój pies ciągle za mną chodzi. Jak zamknę się w pokoju to piszczy, a jak usiądę na chwile na podłodze to kładzie mi się na brzuch i się łasi. Zawsze był przytulasem, ale nie w taki sposób. Przychodził raczej żeby go głaskać.
    Tak! Mój kot uwielbia ugniatać/masować mój brzuch w ciąży, albo po prostu nam nim leży 😁

    Mangan lubi tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Mangan Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Tak! Mój kot uwielbia ugniatać/masować mój brzuch w ciąży, albo po prostu nam nim leży 😁
    To mamy prywatnych ochroniarzy 💪 mam tylko nadzieje, że nie będzie świrował jak dzidziuś będzie z nami.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ