X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1376 1264

    Wysłany: 3 października 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizytach :)
    U rodzinnej osluchowo czysto, gardło czyste, więc po prostu po infekcji wirusowej został mi taki upierdliwy kaszel, bo wyniki badań też eleganckie i leukocyty i crp w normie.
    U ginekologa na szczęście kaszel nie spowodował żeby tam się coś pootwieralo i poskracalo, szyjka nadal jest długa i zamknięta, nic nie zwiastuje wcześniejszego porodu. Wiktoria wazy ok 3133g 😊 pobrali tez mi wymaz na gbs

    Tony, Scandi-B, MamaTrójki, Nosia, Decemberry, Angelaaaa, Joanne lubią tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Scandi-B Autorytet
    Postów: 619 747

    Wysłany: 3 października 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oby Wam sie dobrze mieszkalo 🤗 My tez zainwestowalismy w suszarke bebnowa, glownie ze wzgledu na miejsce - zawsze nam bylo ciasno z ta rozkladana suszarka… jakos to bylo, ale stwierdzilismy ze jak dojdzie dziecko i od groma jego rzeczy, to bedzie jeszcze trudniej sie rozstawic. Suszarke bebnowa ustawilismy na pralce wiec nie zabiera miejsca. Tez jestesmy zadowoleni, jest szybciej i wygodniej. Choc w lecie mimo wszystko korzystalismy rowniez z tej rozkladanej na tarasie i suszylismy na sloncu 😎

    Joanne lubi tę wiadomość

    Listopad 2022 -pierwszy cud 💕

    a452fbff3e.png

    3a0aaef914.png
  • Decemberry Autorytet
    Postów: 840 686

    Wysłany: 3 października 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Ja już po wizytach :)
    U rodzinnej osluchowo czysto, gardło czyste, więc po prostu po infekcji wirusowej został mi taki upierdliwy kaszel, bo wyniki badań też eleganckie i leukocyty i crp w normie.
    U ginekologa na szczęście kaszel nie spowodował żeby tam się coś pootwieralo i poskracalo, szyjka nadal jest długa i zamknięta, nic nie zwiastuje wcześniejszego porodu. Wiktoria wazy ok 3133g 😊 pobrali tez mi wymaz na gbs

    To cale szczescie, ze wszystko w porzadku!

    A z ciekawosci - Wiktoria wazy wiecej niz na ten tydzien, czy tyle w tym tyg dzieci waza? Ale extra.. bezpieczne juz jestescie praktycznie :))

    Scandi - ja w lecie tez sie staralam suszyc na tarasie, ale mam sasiada, ktory jest nalogowym palaczem i cale lato spedza z zona na tarasie, od rana do nocy, wiec nawet okien nie moge wtedy otwierac, bo wszystko leci… no i przez to przez cale lato bylam na tarasie doslownie kilka razy, kiedy oni byli na wakacjach, albo ich nie bylo. Zal mi troche, ze nie mam wystarczajaco asertywnosci, by takiej osobie cos powiedziec. Wole unikac :( a dymu wdychac nie chcialam, z obawy o Malenstwo. Eh

    Baby G. Już z nami 🥰 16.11.22, 54 cm Szczęścia ❤️✨

    15.03 - beta 26.7 <3
    17.03 - beta 73.9 <3
    23.03 - beta 1379.6 <3 <3!
    Maleństwo rozwija się idealnie <3
    07.07.22 - 320g mężczyzny <3
    24.07 - 540g <3
    29.08 - 1146g <3
    22.09 - 1669g <3
    19.10 - 2450g <3
    4.11 - 2930g <3
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1376 1264

    Wysłany: 3 października 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decemberry wrote:
    To cale szczescie, ze wszystko w porzadku!

    A z ciekawosci - Wiktoria wazy wiecej niz na ten tydzien, czy tyle w tym tyg dzieci waza? Ale extra.. bezpieczne juz jestescie praktycznie :))

    Scandi - ja w lecie tez sie staralam suszyc na tarasie, ale mam sasiada, ktory jest nalogowym palaczem i cale lato spedza z zona na tarasie, od rana do nocy, wiec nawet okien nie moge wtedy otwierac, bo wszystko leci… no i przez to przez cale lato bylam na tarasie doslownie kilka razy, kiedy oni byli na wakacjach, albo ich nie bylo. Zal mi troche, ze nie mam wystarczajaco asertywnosci, by takiej osobie cos powiedziec. Wole unikac :( a dymu wdychac nie chcialam, z obawy o Malenstwo. Eh

    Jestem 35+6 a jej waga jest na 37+3 😊

    Decemberry, Olo323 lubią tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 4 października 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    Dżasta jakie łóżeczko wybraliście? :)

    Kochana, nie mam pojęcia, bo dostaję je za friko w spadku po dziecku kuzynki 😂🤣. Jak usłyszałam, że za darmo i, że dodatkowo ma szuflady to od razu powiedziałam: BIERE, bez zbędnych pytań. No ale to jest zwykłe łóżeczko: z regulacją wysokości materaca i ściąganymi szczebelkami. Natomiast kupiliśmy materac z Fiki-Miki, Sensitive Anti-Allergic, średnio-twardy.

    Nosia lubi tę wiadomość

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Scandi-B Autorytet
    Postów: 619 747

    Wysłany: 4 października 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decemberry wspolczuje. Tutaj na szczescie bardzo malo osob pali, raczej tyton wkladaja do buzi wiec to nie jest tak szkodliwe dla otoczenia. Jesli sie obawiasz konfrontacji to moze sprobuj jakos subtelnie dac do zrozumienia - wyjdz co jakis czas i zacznij kaszlec, albo mu podrzuc ulotke o epapierosach, moze go zainteresuje - to przynajmniej tak nie smierdzi.

    Decemberry lubi tę wiadomość

    Listopad 2022 -pierwszy cud 💕

    a452fbff3e.png

    3a0aaef914.png
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 4 października 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam na studiach takiego sąsiada z góry palacza-pijaka-imprezowicza 😅 jeszcze wentylacja się cofała do nas i bylo czuć kiedy smazy cebulę czy pali papierosy. Okropny typ człowieka i współczuję na stałe takich sąsiadów.
    Ja dzisiaj znowu na obciążeniu glukoza bo ostatnio wyszła mi glukoza w moczu i chyba kiepsko się czuje jak jem słodkie.
    Dziewczyny z cukrzycą tez wam skakal puls po jedzeniu słodkiego czy miałyście duszności, slabo wam bylo?

    Decemberry lubi tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1145 621

    Wysłany: 4 października 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Kochana, nie mam pojęcia, bo dostaję je za friko w spadku po dziecku kuzynki 😂🤣. Jak usłyszałam, że za darmo i, że dodatkowo ma szuflady to od razu powiedziałam: BIERE, bez zbędnych pytań. No ale to jest zwykłe łóżeczko: z regulacją wysokości materaca i ściąganymi szczebelkami. Natomiast kupiliśmy materac z Fiki-Miki, Sensitive Anti-Allergic, średnio-twardy.
    Ja musze pojeździć pooglądać łóżeczka w sklepie bo boję się, że jak kupię przez neta to przyjdzie jakieś "tekturowe" badziewie. W sensie te szczebelki takie kiepskie i cienkie. Jakbym dostała po kims to bym też brała i nie marudziła :D

  • Asia11 Autorytet
    Postów: 928 1118

    Wysłany: 4 października 2022, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    Ja musze pojeździć pooglądać łóżeczka w sklepie bo boję się, że jak kupię przez neta to przyjdzie jakieś "tekturowe" badziewie. W sensie te szczebelki takie kiepskie i cienkie. Jakbym dostała po kims to bym też brała i nie marudziła :D

    Ja nie lubię chodzić po sklepach i kupiłam przez internet. Zdecydowałam się na Woodies model noble cot. Niedrogie, ładne i jak za tą cenę to nawet solidne. Dużo moich koleżanek kupowało z AMC. W sklepach meblowych są solidne łóżeczka, ale ich cena to już ok. 1000 zł bez materaca.

    Nosia lubi tę wiadomość

  • Tony Autorytet
    Postów: 1196 1643

    Wysłany: 4 października 2022, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do łóżeczka znalazłam wczoraj na olx za 300zl używane, pierwotna cena 1200 więc dobry biznes :D już sobie u dziewczyny zarezerwowałam więc mam z głowy. Dokupię tylko materac, bo jednak wolę mieć świeży.

    Nosia lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1145 621

    Wysłany: 4 października 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia11 wrote:
    Ja nie lubię chodzić po sklepach i kupiłam przez internet. Zdecydowałam się na Woodies model noble cot. Niedrogie, ładne i jak za tą cenę to nawet solidne. Dużo moich koleżanek kupowało z AMC. W sklepach meblowych są solidne łóżeczka, ale ich cena to już ok. 1000 zł bez materaca.
    Ja też nie lubię chodzenia po sklepach. Jestem 2 dzień na chorobowym. Póki chodzilam do pracy to miałam jakąś moc, coś mnie napędzało. Teraz jest masakra. Nic mi się nie chce, nie mam nic z wyprawki ani dla siebie ani dla dzidziusia. Tak ciężko mi się za to zabrać a ilość potrzebnych rzeczy przeraża.

  • Nosia Autorytet
    Postów: 1145 621

    Wysłany: 4 października 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    Co do łóżeczka znalazłam wczoraj na olx za 300zl używane, pierwotna cena 1200 więc dobry biznes :D już sobie u dziewczyny zarezerwowałam więc mam z głowy. Dokupię tylko materac, bo jednak wolę mieć świeży.
    A nie jest obgryzione? :D Chciałam kupić na olx, ale co zaglądnę to lozko albo pęknięte albo obgryzione w koło przez dziecko :D kurcze a nie będzie czasu za bardzo zeby pomalować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2022, 10:55

  • Nosia Autorytet
    Postów: 1145 621

    Wysłany: 4 października 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trafię jeszcze na jakąś fajną okazję :)

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 4 października 2022, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    A nie jest obgryzione? :D Chciałam kupić na olx, ale co zaglądnę to lozko albo pęknięte albo obgryzione w koło przez dziecko :D kurcze a nie będzie czasu za bardzo zeby pomalować.
    Haha no moje dwa to właśnie takie zgryzione ze masakra 😂

    Decemberry lubi tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1145 621

    Wysłany: 4 października 2022, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Haha no moje dwa to właśnie takie zgryzione ze masakra 😂
    Właśnie niektóre dzieciaczki tak obgryzają łóżeczka :D

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 4 października 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mąż ładnie odmalował jakąś farbą ekologiczną 🙂

    U mnie GBS ujemny uff 😁

    Kalli95, Tony, Nosia, Olo323, Angelaaaa, Decemberry lubią tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Tony Autorytet
    Postów: 1196 1643

    Wysłany: 4 października 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieli założone takie osłonki na barierki, więc nawet nie pogryzione :D Przynajmniej na zdjęciach nie widać, ale jeszcze obejrzę przy odbiorze. Zresztą jak ma być zaraz poobgryzane to tym bardziej szkoda mi kasy na nowe.

    Nosia lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1376 1264

    Wysłany: 4 października 2022, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także oba łóżeczka kupiłam używane, drewniane białe z IKEI za 100 zł, a stan idealny, drugie na dół turystyczne z przewijakiem i pałąkiem również rewelacyjny stan i również za 100 zł 😊 tylko tak jak Tony kupiłam nowe materace :)

    Decemberry lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 874 946

    Wysłany: 4 października 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    Ja też nie lubię chodzenia po sklepach. Jestem 2 dzień na chorobowym. Póki chodzilam do pracy to miałam jakąś moc, coś mnie napędzało. Teraz jest masakra. Nic mi się nie chce, nie mam nic z wyprawki ani dla siebie ani dla dzidziusia. Tak ciężko mi się za to zabrać a ilość potrzebnych rzeczy przeraża.

    Nosia daj sobie jeszcze kilka dni żeby się przyzwyczaić 😁 Pamiętam że na początku chorobowego też czułam się bez sił i nie wiedziałam co ze sobą zrobić bo i nic się nie chciało a jednocześnie nie mogłam sobie znaleźć miejsca czy zajęcia. Organizm chyba musi się przestawić. Teraz czas w domu normalnie mi leci tym bardziej że wstaję jak Bartek idzie do pracy, zjemy razem śniadanie i wracam do łóżka spać 😬

    Ja odkupiłam łóżeczko z ikea za 60€ normalnie kosztowało dwa razy tyle, box do salonu za 10€ a jego cena była ok 200€, łóżeczko turystyczne za 10€ nie wiem jaka była cena no nie sprawdzałam ale używane 2 razy. Dobrze że wyprawkę dla Małej mam już z głowy bo teraz nie muszę o tym myśleć i stresować się że czas tak szybko ucieka a ja mam coraz mniej siły i energii.

    age.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 874 946

    Wysłany: 4 października 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiesznie z tym obgryzaniem łóżeczek przez dzieci😆 Nic im się nie dzieje jak drewna pojedzą? Jakieś zadry czy coś?

    age.png
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ