X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💚LISTOPAD 2021💚
Odpowiedz

💚LISTOPAD 2021💚

Oceń ten wątek:
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 897 1117

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2021, 07:52

    7cs o drugiego maluszka ❤️
    🧔🏻‍♂️👩🏻 31l

    Synek 2021 ❤️ (13cs)
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Mojej teściowej mąż powiedział i zabronił mówić komukolwiek, ale to jest bardzo dziwna osoba. Najpierw strasznie na nas naciskała (chociaż staraliśmy się i się nie udawało, a do niej to nie docierało), a teraz stwierdziła, że ja wreszcie będę spelniona kobieta (🤦) i że będzie komu kupić kołyskę, jakby to był właśnie główny cel posiadania dzieci.
    Juz widzę, że będzie mi się wcinać i znosić tysiące niepotrzebnych rzeczy (chociaż mieszka 200 km od nas). A jak się sprzeciwię, to będzie robiła fochy.


    Nie sprzeciwiaj, przyjmuj,dziękuj,uśmiechaj się... A jak pojedzie do siebie wystawiaj na olx :P

    MamaDi, futuremama lubią tę wiadomość

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 897 1117

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2021, 07:53

    7cs o drugiego maluszka ❤️
    🧔🏻‍♂️👩🏻 31l

    Synek 2021 ❤️ (13cs)
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym OLX to dobry pomysł hehe :D

    Beza to ja swoją będę miała za jakieś 3/4 miesiące naprzeciwko hahaha
    Ciekawa jestem czy dużo się zmieni czy raczej zostanie tak jak jest :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 14:21

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyznaczenie granic nic nie dało. Tz. Dało tyle że rzeczywiście otwarcie się w nasze życie nie miesza. Natomiast za polecamy to już inna historia. Usłyszałam o sobie tyle historii i to czasem bardzo nieprawdziwych że szkoda gadać 🙈
    Dodam że niestety moja teściowa mieszka w tym samym mieście! 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 14:22

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    U mnie wyznaczenie granic nic nie dało. Tz. Dało tyle że rzeczywiście otwarcie się w nasze życie nie miesza. Natomiast za polecamy to już inna historia. Usłyszałam o sobie tyle historii i to czasem bardzo nieprawdziwych że szkoda gadać 🙈
    Dodam że niestety moja teściowa mieszka w tym samym mieście! 🙈


    hmm to faktycznie jakiś niereformowalny egzemplarz :/

    wiesz jak to się mówi najlepsza teściowa to taka na 102 :P 100 km od domu i 2 metry pod ziemią :P oczywiście żartuję, zęby nie było, mam taki trochę czarny humor :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 14:25

    uszminkowane_serce, Usagi_Em, futuremama lubią tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha akurat czarny humor bardzo lubię 😁 ale na głos nie powiem ze taka mi się marzy 🙈🙊

    Karooolcia :) lubi tę wiadomość

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest pierwsza do zarządzania i krytykowania. Do naszego ślubu nie dołożyła zlotowki, ale miała wszystko do powiedzenia o tym, kogo mamy na nasz ślub zaprosić. Co moj mąż nie zrobi, to krytykuje. 🙈🙈🙈

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 897 1117

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2021, 07:53

    7cs o drugiego maluszka ❤️
    🧔🏻‍♂️👩🏻 31l

    Synek 2021 ❤️ (13cs)
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To najgorzej. Bo właśnie u nas jest podobnie że krytykuje również swojego syna. Mnie nie musi lubić. Ale na Boga.. To Twoje dziecko 🙈
    Poza tym nie dość że krytykuje to jeszcze oczywiście uważa że zabrałam jej ukochanego syna.
    Więc już w ogóle się pogubiłam 🥴

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Może będą częściej przychodzić 🤪
    u mnie np. z moimi rodzicami, to jest tak jak było tylko widzimy się częściej niż jak mieszkaliśmy 30km od siebie, zobaczymy jak to będzie gdy będzie dziecko 🙈 czy zwiększa częstotliwość odwiedzin, A może to ja zwiększę 🤪
    A teście mieszkają właśnie ok 200km od nas, nawet nie wiem ile dokładnie 😛
    Tego to ja Ci zazdroszczę! Bo kilka razu do roku zagryzłabyn wargę byle na co dzień mieć spokojniejsza głowę.

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Liliowa Autorytet
    Postów: 285 340

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi girl mamy chyba ta sama tesciowa:p z tym ze moja tesciowa mieszka ze swoimi czterema synami (z czego dwoch ma swoje partnerki i malutkie dzieci) jej synowie tez lubia się wtrącać czyli bracia mojego męża a o nieformalnych bratowych męża nie będę nawet wspominać. Szkoda zaczynać ten temat. Ja się odcinam od takich negatywnych rzeczy, jeśli ktoś ciągnie w dół. Najwazniejsza jest nasza rodzina i tego się trzymam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 14:38

    6 CS o czwarte dzieciatko od 9.23r.
    Mama kp
    29.02 bhcg=36
    2.03 bhcg=109 (przyrost po 48 h=200%)

    preg.png


    👩34🧔‍♂️34
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam świetną teściową, z wielką dumą mówię do niej mamo. Aczkolwiek po narodzinach pierwszej córki i tak musiałyśmy się nagle "dotrzeć" ale to dlatego że ze mnie straszna kwoka jest ;P

    Jak mam być szczera, to wczoraj pół dnia płakałam po teście, kompletnie się nie spodziwałam... A wieczorem jak mąż zadzwonił do jego mamy żeby jej powiedzieć to Ja na skypie wyłam a ta się darła jak oszalała,śmiała i mi dowaliła "w sumie w dupie mam że ryczysz, Ja będę miała kolejne pisklę! Ha!"
    Jakby nie mieszkała w Anglii to chyba bym ją kopneła w kostkę :P

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 897 1117

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszminkowane, meggie to źle wam się trafiło 😐 nie rozumiem takiej krytyki skierowanej do swojego dziecka, tzn wiadomo że jak coś zrobi złego czy coś, konstruktywna krytyka nie jest zła, ale żeby tak cały czas? Ciekawe z czego to wynika 🤔

    U mnie moja babcia była bardzo zaangażowana w listę moich gości, przez nią zaprosiłam parę osób których nie chciałam (ostatnio widziałam ich na swoich chrzcinach wiec...nie widziałam sensu żeby na mój ślub przychodzili) ale żeby nie skłócić całej rodziny przez nią to ich zaprosilam🤦🏻‍♀️ bo jeszcze powiedziała ze nie przyjdzie jak ich wszystkich nie zaproszę więc stwierdziłam - no cóż starość może uderza do głowy 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2021, 07:54

    7cs o drugiego maluszka ❤️
    🧔🏻‍♂️👩🏻 31l

    Synek 2021 ❤️ (13cs)
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza to ja też taka gaduła jestem haha, moja teściowa się śmieje, że jakbym mogła to bym ich zagadała 🙈

    Co do krytyki to u mnie czasem teść przy budowie domu krytykuje męża ale ja zaraz to ucinam mówiąc, że on wie co robi i tak ma być (choć czasem sama się nie zgadzam, ale żeby było solidarnie) i kończy się temat, bo jak to mówi teść trochę się mnie boi :P takk, uprzedzam pytania jestem zołzą :P

    Usagi_Em lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 897 1117

    Wysłany: 4 marca 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2021, 07:54

    7cs o drugiego maluszka ❤️
    🧔🏻‍♂️👩🏻 31l

    Synek 2021 ❤️ (13cs)
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Karolcia tu główny problem jest taki, że ja staram się jej cały czas słuchać i z nią rozmawiać żeby nie gadała do powietrza bo mi zwyczajnie głupio. A widzę, że u nich w domu i mój mąż są tak do tego przyzwyczajeni że ją zlewają i niezbyt słuchają, i odpowiadają tylko tak lub nie, a ona gada i gada. No a ja zawsze coś tam dodatkowego powiem i cały czas słucham, a jak się dwa dni pod rząd od rana do wieczora praktycznie non stop kogoś słucha to już mózg wysiada 🤪 przynajmniej mi, bo ja jestem małomówna i lubię ciszę 😛
    O dziwo hałas tworzony przez dzieci mi nie przeszkadza 🤷🏻‍♀️

    hahah to jestem gaduła ale lubię gadać z kimś, nie, ze prowadzę monolog :P

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 marca 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia o której masz tą wizytę? Bo tak zaglądam za wieściami a tu cisza :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzisiaj w sumie dwie się wizytują tak?? :D

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 4 marca 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wiedza w pracy ( już dziś się z niej ewakuowała...Zlobek...a w nim wirus ospy, rumień zakaźny i covid także ;)) , mąż, moi rodzice , najbliższe przyjaciółki....nie wiedza jeszcze dzieci i teście...nie wiem kiedy przekaże. Jutro mam wizytę...trzymajcie kciuki ✊🏻

    Usagi_Em, MeggiGirl, Karooolcia :) lubią tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ