X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💚LISTOPAD 2021💚
Odpowiedz

💚LISTOPAD 2021💚

Oceń ten wątek:
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Ja właśnie dostałam brązowego plamienia więc umówiłam się również dzisiaj do lekarza sprawdzić czy wszystko ok lub żeby ewentualnie wdrożył jakieś tabletki. Troszkę się stresuję... Jednak się pospieszyłam z tym segregatorem 🙈

    Spokojnie, wdech i wydech ;* W pierwszej cięży miałam wiecznie jakieś plamienia więc wiem jakie to stresujące :*

    uszminkowane_serce lubi tę wiadomość

  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    a tak z ciekawości zapytam mówiłyście już komuś o ciąży? w sensie oprócz partnera :P ja w pierwszej ciąży powiedziałam mężowi, a reszcie dopiero w połowie 3 miesiąc, a teraz jedynie przyjaciółce, a z resztą czekam do świąt wielkanocnych :D

    Taaak, wszystkim najbliższym mi osobom. Z natury jestem stworzeniem stadnym, więc potrzebuję mieć z kim pogadać,pośmiać się czy popłakać. Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to wiem że będę miała masę wsparcie :)
    Ale najbardziej mnie wkurza że nie mogę córce powiedzieć, ona tak bardzo chciała od dawna rodzeństwo, ale jest za mała żeby w razie wu musieć sobie z tym radzić, więc jej powiem troszkę później.

    uszminkowane_serce lubi tę wiadomość

  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usagi_Em wrote:
    Spokojnie, wdech i wydech ;* W pierwszej cięży miałam wiecznie jakieś plamienia więc wiem jakie to stresujące :*
    Dziękuję! Staram się myśleć pozytywnie ale dobrze ze idę dzisiaj do tego lekarza bo inaczej bym zwariowała. Tzn zdaje sobie sprawę że niestety nie zobaczy tam za wiele ale być może chociaż trochę mnie uspokoi.

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Dziękuję! Staram się myśleć pozytywnie ale dobrze ze idę dzisiaj do tego lekarza bo inaczej bym zwariowała. Tzn zdaje sobie sprawę że niestety nie zobaczy tam za wiele ale być może chociaż trochę mnie uspokoi.

    Który masz tydzień i dzień? :)

  • Liliowa Autorytet
    Postów: 311 358

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoim rodzicom i bratu powiem okolo 13 tygodnia ciazy, a rodzinie męża kolo 16 tygodnia. Takie mam plany a jak wyjdzie zobaczymy:)

    6 CS o czwarte dzieciatko od 9.23r.
    Mama kp
    29.02 bhcg=36
    2.03 bhcg=109 (przyrost po 48 h=200%)
    5.04. Dzidzius na usg wiekszy o 3 dni niż z terminu miesiączki
    8.05 nastepna wizyta

    preg.png


    👩34🧔‍♂️34
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usagi_Em wrote:
    Który masz tydzień i dzień? :)
    5 tydzień i 4 dzień 😊

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    a tak z ciekawości zapytam mówiłyście już komuś o ciąży? w sensie oprócz partnera :P ja w pierwszej ciąży powiedziałam mężowi, a reszcie dopiero w połowie 3 miesiąc, a teraz jedynie przyjaciółce, a z resztą czekam do świąt wielkanocnych :D


    My powiedzieliśmy rodzicom, ja przyjaciółce i drugiej, która pracuje w przychodni. Do świat chyba nie wytrzymamy, a to idealna data na prima aprilis. 😂😂

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usagi_Em wrote:
    Taaak, wszystkim najbliższym mi osobom. Z natury jestem stworzeniem stadnym, więc potrzebuję mieć z kim pogadać,pośmiać się czy popłakać. Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to wiem że będę miała masę wsparcie :)
    Ale najbardziej mnie wkurza że nie mogę córce powiedzieć, ona tak bardzo chciała od dawna rodzeństwo, ale jest za mała żeby w razie wu musieć sobie z tym radzić, więc jej powiem troszkę później.

    Uff, dobrze, że nie tylko ze mnie taka gaduła. 🙈😂

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • ghostie Debiutantka
    Postów: 8 7

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    a tak z ciekawości zapytam mówiłyście już komuś o ciąży? w sensie oprócz partnera :P ja w pierwszej ciąży powiedziałam mężowi, a reszcie dopiero w połowie 3 miesiąc, a teraz jedynie przyjaciółce, a z resztą czekam do świąt wielkanocnych :D

    U mnie wie mąż i koleżanka z pracy. Mama, brat i szefowa coś podejrzewają. Teście chyba jeszcze nie :)
    Pewnie dowiedzą się po usg, bo mieszkamy z mamą więc ciężko będzie dłużej ukrywać.

    cd9b9jcgvyhwdif6.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to boję się powiedzieć, żeby potem nie odkręcać, ze jednak coś nie tak bo wiecie te pytania później itp. ale też już mnie nosi żeby powiedzieć.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 913 1178

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też nosi żeby powiedzieć mamie 🙈 ale powiem po serduszku, ale cały czas mam wrażenie że wszyscy się już domyślają - nie wiem dlaczego, zero objawow i widziałam się z mamą może raz od testu więc pewnie mi się wydaje 🤪
    A teściom powiemy chyba jak pojedziemy do nich przed świętami, też już będzie po serduszku.
    Właśnie zrobiłam sobie mac&cheese i w życiu nie jadłam lepszego dania 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2021, 07:52

    Karooolcia :) lubi tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚

    👩🏻 30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    5 tydzień i 4 dzień 😊
    Daj koniecznie znać od razu po wizycie, będę czekała na wieści :)

    uszminkowane_serce lubi tę wiadomość

  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Uff, dobrze, że nie tylko ze mnie taka gaduła. 🙈😂

    Wiaodmo że po ulicy nie będę chodziła i krzyczała :D Ale tak jak mówię, moi bliscy są ze mną teraz, i będą jakkolwiek będzie. Ja nie potrafię zostać z czymś sama.

    Dziewczyny może temat mnie ominął, ale ile macie lat i która to wasza ciąża :D U kilku już się doczytałam. Ja mam 31 lat, a na stanie 6 latkę, która we wrześniu zaczyna szkołę :)

  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża 😊
    Co do mówienia.. To kilku najbliższym osobom powiedzieliśmy. I nawet jakby się miało dziać cós zlego to uważam że dobrze.. Są to moi najbliżsi którzy ewentualnie mnie wesprą na duchu ❤️ a myślę że będę tego potrzebować jeśli coś. Rodzicom chciałam powiedzieć w ten weekend bo wiem że podejdą do tematu rzeczowo. Teściom bym jeszcze długo nie mówiła bo niestety moja teściowa to plotkara 🙈(trafił się egzemplarz!)

    Usagi_Em lubi tę wiadomość

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usagi_Em wrote:
    Daj koniecznie znać od razu po wizycie, będę czekała na wieści :)
    Wizytę mam na 20:30 ale oczywiście dam znać! ☺️

    Usagi_Em lubi tę wiadomość

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usagi_Em wrote:
    Wiaodmo że po ulicy nie będę chodziła i krzyczała :D Ale tak jak mówię, moi bliscy są ze mną teraz, i będą jakkolwiek będzie. Ja nie potrafię zostać z czymś sama.

    Dziewczyny może temat mnie ominął, ale ile macie lat i która to wasza ciąża :D U kilku już się doczytałam. Ja mam 31 lat, a na stanie 6 latkę, która we wrześniu zaczyna szkołę :)


    Ja w lipcu skończę 30 lat, na pokładzie mam 3 letniego synka :D taki mały diabełek hehe

    Usagi_Em lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Ja mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża 😊
    Co do mówienia.. To kilku najbliższym osobom powiedzieliśmy. I nawet jakby się miało dziać cós zlego to uważam że dobrze.. Są to moi najbliżsi którzy ewentualnie mnie wesprą na duchu ❤️ a myślę że będę tego potrzebować jeśli coś. Rodzicom chciałam powiedzieć w ten weekend bo wiem że podejdą do tematu rzeczowo. Teściom bym jeszcze długo nie mówiła bo niestety moja teściowa to plotkara 🙈(trafił się egzemplarz!)


    to nie zazdroszczę teściowej :P ja mam spoko teściów i rodziców ale nie chcę im jeszcze mówić, bo moi z tego szczęścia będą chcieli się dalej podzielić i będzie ich cisnąć hahah

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    to nie zazdroszczę teściowej :P ja mam spoko teściów i rodziców ale nie chcę im jeszcze mówić, bo moi z tego szczęścia będą chcieli się dalej podzielić i będzie ich cisnąć hahah
    Oj ja sobie również nie zazdroszczę. A boję się że jak się pojawi dziecko będzie jeszcze gorzej. 🙈

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej teściowej mąż powiedział i zabronił mówić komukolwiek, ale to jest bardzo dziwna osoba. Najpierw strasznie na nas naciskała (chociaż staraliśmy się i się nie udawało, a do niej to nie docierało), a teraz stwierdziła, że ja wreszcie będę spelniona kobieta (🤦) i że będzie komu kupić kołyskę, jakby to był właśnie główny cel posiadania dzieci.
    Juz widzę, że będzie mi się wcinać i znosić tysiące niepotrzebnych rzeczy (chociaż mieszka 200 km od nas). A jak się sprzeciwię, to będzie robiła fochy.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiDirl to serio współczuję, od razu trzeba pokazać granicę. U mnie było podobnie ale z teściem ale szybko pokazałam granicę i teraz jest jak do rany przyłóż, to samo moi rodzice. Teściowa raczej się nie wcina, bo zna mnie dobrze i wie, że nie pozwolę sobie rządzić. Poza tym sama mi kiedyś powiedział, że ona lekko nie miała ze swoją teściową i nie chce mi utrudniać.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ