BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ci膮偶y - og贸lne > 馃挌LISTOPAD 2021馃挌
Rozpocznij sw贸j osobisty, inteligentny kalendarz ci膮偶y BellyBestFriend!
Oce艅 ten w膮tek:
AUTOR
WIADOMO艢膯

Karooolcia :)
Autorytet
Post贸w: 2107
1464

Wys艂any: 4 marca 2021, 05:55
Hej dziewczyny :) A co tam u Was? jezuu jak ja si臋 nie wysypiam ! Czuj臋 jakbym na deskach spa艂a a nie na 艂贸偶ku :/ strasznie mnie kr臋gos艂up boli ostatnio :/ Dzi艣 mam wizyt臋 u gina !ale 偶eby za fajnie nie by艂o to co... m贸j przedszkolak ma kwarantann臋 do poniedzia艂ku :/ dobrze, 偶e tylko dzieci maj膮 a nie doro艣li cho膰 i tak sobie nigdzie nie p贸jd臋 skoro b臋d臋 z nim siedzie膰 :P

Atena37a lubi t臋 wiadomo艣膰

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

馃懠 鉂 Poronienie zatrzymane 11tc

uszminkowane_serce
Kole偶anka
Post贸w: 35
24

Wys艂any: 4 marca 2021, 07:15
Ja 艣pi臋 jak zabita 馃榿 niestety gorzej mam z jedzeniem.. Jestem g艂odna i co艣 bym zjad艂a ale jak sobie pomy艣l臋 o jakim艣 konkretnym jedzeniu to ju偶 niestety mi si臋 odechciewa.. Wszystko jakie艣 takie md艂e mi si臋 wydaje...

ckaigzu3fubaeuu9.png

futuremama
Autorytet
Post贸w: 5608
3820

Wys艂any: 4 marca 2021, 07:25
uszminkowane_serce wrote:
Ja 艣pi臋 jak zabita 馃榿 niestety gorzej mam z jedzeniem.. Jestem g艂odna i co艣 bym zjad艂a ale jak sobie pomy艣l臋 o jakim艣 konkretnym jedzeniu to ju偶 niestety mi si臋 odechciewa.. Wszystko jakie艣 takie md艂e mi si臋 wydaje...
Dlatego m贸j ostatni hit - kanapka z chrzanem馃檲馃槀
Ja niewa偶ne jak 艣pi臋 rano i tak bym jeszcze spa艂a. I ziewam ca艂y dzie艅.
Karooolcia kciuki za wizyt臋, jestem ciekawa co zo zobaczy na tym etapie 馃槉

uszminkowane_serce lubi t臋 wiadomo艣膰

3i49o7esfkybvicx.png
馃懅12.2018 39+3, 3680g, 51cm
馃懄08.2015 40+5, 3870g, 58cm

uszminkowane_serce
Kole偶anka
24

Wys艂any: 4 marca 2021, 07:33
Hahaha spr贸buj臋 Twojego sposobu! 馃榿

ckaigzu3fubaeuu9.png

uszminkowane_serce
Kole偶anka
24

Wys艂any: 4 marca 2021, 07:37
Dziewczyny mo偶e si臋 za bardzo pospieszy艂am ale zam贸wi艂am sobie segregator ci膮偶owy 馃檲
A je艣li przy lekturach mowa.. Mo偶e ma kto艣 do polecenia fajne stronki/ksiazki/u偶ytkownik贸w na tematy "oko艂oci膮偶owe" 馃榿

ckaigzu3fubaeuu9.png

Usagi_Em
Kole偶anka
Post贸w: 39
20

Wys艂any: 4 marca 2021, 08:59
Dziewczyny mo偶e si臋 za bardzo pospieszy艂am ale zam贸wi艂am sobie segregator ci膮偶owy 馃檲
A je艣li przy lekturach mowa.. Mo偶e ma kto艣 do polecenia fajne stronki/ksiazki/u偶ytkownik贸w na tematy "oko艂oci膮偶owe" 馃榿

Ja musz臋 zrobi膰 research :P Ostatni raz w ci膮偶y by艂am 7 lat temu, wi臋c pewnie wszystko co wiem ju偶 si臋 nie liczy i teraz robi si臋 "lepiej" "inaczej" :D

Usagi_Em
Kole偶anka
20

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:03
Karooolcia :) wrote:
Hej dziewczyny :) A co tam u Was? jezuu jak ja si臋 nie wysypiam ! Czuj臋 jakbym na deskach spa艂a a nie na 艂贸偶ku :/ strasznie mnie kr臋gos艂up boli ostatnio :/ Dzi艣 mam wizyt臋 u gina !ale 偶eby za fajnie nie by艂o to co... m贸j przedszkolak ma kwarantann臋 do poniedzia艂ku :/ dobrze, 偶e tylko dzieci maj膮 a nie doro艣li cho膰 i tak sobie nigdzie nie p贸jd臋 skoro b臋d臋 z nim siedzie膰 :P

Dawaj koniecznie zna膰 po wizycie! :D
I 艂膮cz臋 si臋 w b贸lu z bol膮cym kr臋gos艂upem+ Ja mam jeszcze w gratisie brzuch jak balon :P

ghostie
Debiutantka
Post贸w: 8
7

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:05

Ja nic nie polec臋, bo to m贸j pierwszy raz, ale ch臋tnie poczytam :)
Chyba wesz艂am w etap md艂o艣ci, ale jeszcze daj臋 rad臋, a jak u Was?

cd9b9jcgvyhwdif6.png

Usagi_Em
Kole偶anka
20

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:11
ghostie wrote:
Ja nic nie polec臋, bo to m贸j pierwszy raz, ale ch臋tnie poczytam :)
Chyba wesz艂am w etap md艂o艣ci, ale jeszcze daj臋 rad臋, a jak u Was?

Ja mam nadziej臋,偶e tym razem mnie to ominie :D Z c贸rk膮 mia艂am okropne md艂o艣ci, teraz licz臋 偶e b臋d臋 wygl膮da艂a jak z reklam ci膮偶owych :P

Karooolcia :), futuremama lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Autorytet
1464

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:14
ojj z tym jedzeniem tez tak mam... mam sta艂y zestaw bo albo mi wszystko 艣mierdzi albo musze lecie膰 do wc na 2. to chyba inna odmiana md艂o艣ci hahaha

i te偶 oczywi艣cie ci膮gle 艣pi膮ca jestem... ile bym nie spa艂a to non stop ziewam :/

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

MeggiGirl
Autorytet
Post贸w: 427
199

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:15

Ja nie przepadam za mam膮 ginekolog, ale kusi mnie ten segregator ci膮偶owy. 馃槀馃檲 Chyba poczekam do usg i wtedy b臋d臋 kombinowa膰. 馃槀

Musz臋 Wam powiedzie膰, 偶e ja te偶 jako艣 nie mog臋 si臋 wyspa膰. Wczoraj mia艂am w dzien dwie drzemki, a o 23 posz艂am spa膰 taka zm臋czona, jak nigdy. Ja przez niedoczynno艣膰 i tak mia艂am cz臋sto drzemki w dzie艅, ale teraz to ju偶 jest szczyt. 馃槀馃槀馃槀

010is65gtxk93h3j.png

Beta HCG:
23.02. - 32,8 mIU/ml
25.02 - 121.1 mIU/ml

starania wspomagane od 08.2020.

馃懇 27 l.
馃懆 28 l.

Nasze pierwsze dziecko

Usagi_Em
Kole偶anka
20

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:23
Z t膮 mamaginekolog to chyba jaka艣 wi臋ksza sprawa by艂a, bo wiem 偶e dorobi艂a si臋聽nawet swojej anty grupy na fb ;P

Mnie dzisiaj ju偶 mniej brzuch boli, ale za to piersi zaczynaj膮. Ju偶 zapomnia艂am ze stan b艂ogos艂awiony to stan kiedy, tu boli,tam k艂uje,a to mdli,a to spa膰, a to je艣c, a to nie je艣膰, a to sika膰 i tak w k贸艂ko...

Beza27
Autorytet
Post贸w: 783
918

Wys艂any: 4 marca 2021, 09:48
Karooolcia :) wrote:
ojj z tym jedzeniem tez tak mam... mam sta艂y zestaw bo albo mi wszystko 艣mierdzi albo musze lecie膰 do wc na 2. to chyba inna odmiana md艂o艣ci hahaha

i te偶 oczywi艣cie ci膮gle 艣pi膮ca jestem... ile bym nie spa艂a to non stop ziewam :/
To ja zazdroszcz臋 bo ja mam takie zaparcia,ze szok. Ale wczoraj kupi艂am sobie par臋 bezpiecznych lek贸w na to i b臋d臋 pr贸bowa膰, mam nadziej臋 偶e kt贸ry艣 z nich pomo偶e bo nie chc臋 mie膰 znowu hemoroid贸w albo jak ju偶 musz臋 to chocia偶 jaki艣 艂agodny stan poprosz臋 馃檹
Na razie nie odczuwam md艂o艣ci wi臋kszych ni偶 zawsze odczuwa艂am zawsze w fazie lutelnej wi臋c jest ok 馃檪
Za to tej nocy spa艂am wy艣mienicie 馃榿 ju偶 dawno tak dobrze mi si臋 nie spa艂o 馃槢

Karolcia daj zna膰 po wizycie 馃檪

Uszminkowane ja nic nie wiem jeszcze o niczym wi臋c nie polec臋 馃し馃徎鈥嶁檧锔忦煠
Ale te偶 ch臋tnie poczytam
W艂a艣nie widzia艂am ten segregator ale nie wiem nawet co jest w 艣rodku, musz臋 doczyta膰 馃槢

30.10.2021 3650g 53cm 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Rozpocz臋cie stara艅 02.2020

qb3c9vvj8k6tpswz.png

uszminkowane_serce
Kole偶anka
24

Wys艂any: 4 marca 2021, 10:03
Usagi_Em wrote:
Z t膮 mamaginekolog to chyba jaka艣 wi臋ksza sprawa by艂a, bo wiem 偶e dorobi艂a si臋聽nawet swojej anty grupy na fb ;P

Mnie dzisiaj ju偶 mniej brzuch boli, ale za to piersi zaczynaj膮. Ju偶 zapomnia艂am ze stan b艂ogos艂awiony to stan kiedy, tu boli,tam k艂uje,a to mdli,a to spa膰, a to je艣c, a to nie je艣膰, a to sika膰 i tak w k贸艂ko...
My艣l臋 偶e to tak jak z Chodakowska ma swoich zwolennik贸w i przeciwnik贸w. Grunt to mie膰 otwarty umys艂 i kilka 藕r贸de艂 informacji 馃槈

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora 4 marca 2021, 10:04

Usagi_Em lubi t臋 wiadomo艣膰

ckaigzu3fubaeuu9.png

uszminkowane_serce
Kole偶anka
24

Wys艂any: 4 marca 2021, 10:03
Beza27 wrote:
To ja zazdroszcz臋 bo ja mam takie zaparcia,ze szok. Ale wczoraj kupi艂am sobie par臋 bezpiecznych lek贸w na to i b臋d臋 pr贸bowa膰, mam nadziej臋 偶e kt贸ry艣 z nich pomo偶e bo nie chc臋 mie膰 znowu hemoroid贸w albo jak ju偶 musz臋 to chocia偶 jaki艣 艂agodny stan poprosz臋 馃檹
Na razie nie odczuwam md艂o艣ci wi臋kszych ni偶 zawsze odczuwa艂am zawsze w fazie lutelnej wi臋c jest ok 馃檪
Za to tej nocy spa艂am wy艣mienicie 馃榿 ju偶 dawno tak dobrze mi si臋 nie spa艂o 馃槢

Karolcia daj zna膰 po wizycie 馃檪

Uszminkowane ja nic nie wiem jeszcze o niczym wi臋c nie polec臋 馃し馃徎鈥嶁檧锔忦煠
Ale te偶 ch臋tnie poczytam
W艂a艣nie widzia艂am ten segregator ale nie wiem nawet co jest w 艣rodku, musz臋 doczyta膰 馃槢
Jak b臋d臋 mia艂a ju偶 w r臋ce to pozwol臋 sobie napisa膰 jak si臋 prezentuje 馃槉

Beza27 lubi t臋 wiadomo艣膰

ckaigzu3fubaeuu9.png

KotkaPsotka3
Autorytet
Post贸w: 1113
530

Wys艂any: 4 marca 2021, 10:32
Gratulacje dziewczyny! Mniej wiecej w tym czasie rok temu tez odkrylam ze jestem w ciazy. Taka niespodzianka z 5go dnia cyklu 馃槀
Rosnijcie zdrowo!

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora 4 marca 2021, 10:32

Karooolcia :), Usagi_Em, uszminkowane_serce lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

relgf71x4b3xr55n.png
ojxeg7rfksmcab3j.png
ex2bkrhmisl7dznn.png

MamaDi
Ekspertka
Post贸w: 124
121

Wys艂any: 4 marca 2021, 10:53
Witajcie nowe, pozytywnie zatestowane ci臋偶arne;)) jej nie by艂am tu 2 dni i tyle si臋 rozkr臋ci艂yscie.

Ja by艂am wczoraj o mojej gin, kt贸ra kazda ci膮偶臋 mi prowadzi艂a,ale tak jak si臋 spodziewa艂am na USG jeszcze nie wida膰,poza powi臋kszona macica i sluzowka tak偶e dobrze wr贸偶y, dzis powtarza艂am bete i pewnie przysz艂y tydzie艅 kolejna wizyta :) a witaminy takie dosta艂am jak w 2018 czyli Mama dla premium plus i magneb6:)

Karolcia trzymam kciuki za Twoja wizyt臋;)

Segregator bardzo przydaje si臋 kiedy mozg ciazowy i wieczne zapominanie zaczyna si臋 ujawniac,polecam:)

Ja czyta艂am w pierwszej ci膮偶y "ci臋偶ar贸wka przez 9 miesi臋cy " bardziej luzna i zdecydowanie poprawia humor :)

Mi艂ego dnia!

Karooolcia :), uszminkowane_serce lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Lipiec 2015 - c贸reczka
Maj 2018 - c贸reczka

7u223e3kvf1mfkid.png

Autorytet
1464

Wys艂any: 4 marca 2021, 10:57
MamaDi wrote:
Witajcie nowe, pozytywnie zatestowane ci臋偶arne;)) jej nie by艂am tu 2 dni i tyle si臋 rozkr臋ci艂yscie.

Ja by艂am wczoraj o mojej gin, kt贸ra kazda ci膮偶臋 mi prowadzi艂a,ale tak jak si臋 spodziewa艂am na USG jeszcze nie wida膰,poza powi臋kszona macica i sluzowka tak偶e dobrze wr贸偶y, dzis powtarza艂am bete i pewnie przysz艂y tydzie艅 kolejna wizyta :) a witaminy takie dosta艂am jak w 2018 czyli Mama dla premium plus i magneb6:)

Karolcia trzymam kciuki za Twoja wizyt臋;)

Segregator bardzo przydaje si臋 kiedy mozg ciazowy i wieczne zapominanie zaczyna si臋 ujawniac,polecam:)

Ja czyta艂am w pierwszej ci膮偶y "ci臋偶ar贸wka przez 9 miesi臋cy " bardziej luzna i zdecydowanie poprawia humor :)

Mi艂ego dnia!

ja jako艣 te偶 si臋 nie nastawiam, 偶e od razu b臋dzie co艣 wida膰, bardziej w艂a艣nie, 偶eby wypyta膰 o kilka kwestii itp. wizyta na pewno nie zaszkodzi.

MamaDi lubi t臋 wiadomo艣膰

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

uszminkowane_serce
Kole偶anka
24

Wys艂any: 4 marca 2021, 11:31
Ja w艂a艣nie dosta艂am br膮zowego plamienia wi臋c um贸wi艂am si臋 r贸wnie偶 dzisiaj do lekarza sprawdzi膰 czy wszystko ok lub 偶eby ewentualnie wdro偶y艂 jakie艣 tabletki. Troszk臋 si臋 stresuj臋... Jednak si臋 pospieszy艂am z tym segregatorem 馃檲

ckaigzu3fubaeuu9.png

Autorytet
1464

Wys艂any: 4 marca 2021, 11:33
a tak z ciekawo艣ci zapytam m贸wi艂y艣cie ju偶 komu艣 o ci膮偶y? w sensie opr贸cz partnera :P ja w pierwszej ci膮偶y powiedzia艂am m臋偶owi, a reszcie dopiero w po艂owie 3 miesi膮c, a teraz jedynie przyjaci贸艂ce, a z reszt膮 czekam do 艣wi膮t wielkanocnych :D

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

Dowiedz si臋 wi臋cej o swojej ci膮偶y!

Sprawd藕 BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • 艣ledzenie rozwoju ci膮偶y
  • dieta dla ci膮偶y

Wypr贸buj miesi膮c za darmo, potem tylko 29 z艂 / mies.

UTW脫RZ KONTO

Twoje dane s膮 u nas bezpieczne. Nigdy nie udost臋pnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie b臋dziemy wysy艂a膰 do Ciebie wiadomo艣ci. My r贸wnie偶 nie lubimy spamu!

Tw贸j adres e-mail: 
OK Anuluj
Dzi臋kujemy za do艂膮czenie do BellyBestFriend!

Wys艂ali艣my do Ciebie wiadomo艣膰 z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywowa膰 konto przejd藕 do swojej poczty email , a nast臋pnie kliknij na link aktywacyjny, kt贸ry do Ciebie wys艂ali艣my.

Je艣li nie widzisz naszej wiadomo艣ci, zajrzyj prosz臋 do folderu Spam.

OK (15)