X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💚LISTOPAD 2021💚
Odpowiedz

💚LISTOPAD 2021💚

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) A co tam u Was? jezuu jak ja się nie wysypiam ! Czuję jakbym na deskach spała a nie na łóżku :/ strasznie mnie kręgosłup boli ostatnio :/ Dziś mam wizytę u gina !ale żeby za fajnie nie było to co... mój przedszkolak ma kwarantannę do poniedziałku :/ dobrze, że tylko dzieci mają a nie dorośli choć i tak sobie nigdzie nie pójdę skoro będę z nim siedzieć :P

    Atena37a lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śpię jak zabita 😁 niestety gorzej mam z jedzeniem.. Jestem głodna i coś bym zjadła ale jak sobie pomyślę o jakimś konkretnym jedzeniu to już niestety mi się odechciewa.. Wszystko jakieś takie mdłe mi się wydaje...

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 marca 2021, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Ja śpię jak zabita 😁 niestety gorzej mam z jedzeniem.. Jestem głodna i coś bym zjadła ale jak sobie pomyślę o jakimś konkretnym jedzeniu to już niestety mi się odechciewa.. Wszystko jakieś takie mdłe mi się wydaje...
    Dlatego mój ostatni hit - kanapka z chrzanem🙈😂
    Ja nieważne jak śpię rano i tak bym jeszcze spała. I ziewam cały dzień.
    Karooolcia kciuki za wizytę, jestem ciekawa co zo zobaczy na tym etapie 😊

    uszminkowane_serce lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha spróbuję Twojego sposobu! 😁

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może się za bardzo pospieszyłam ale zamówiłam sobie segregator ciążowy 🙈
    A jeśli przy lekturach mowa.. Może ma ktoś do polecenia fajne stronki/ksiazki/użytkowników na tematy "okołociążowe" 😁

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Dziewczyny może się za bardzo pospieszyłam ale zamówiłam sobie segregator ciążowy 🙈
    A jeśli przy lekturach mowa.. Może ma ktoś do polecenia fajne stronki/ksiazki/użytkowników na tematy "okołociążowe" 😁

    Ja muszę zrobić research :P Ostatni raz w ciąży byłam 7 lat temu, więc pewnie wszystko co wiem już się nie liczy i teraz robi się "lepiej" "inaczej" :D

  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Hej dziewczyny :) A co tam u Was? jezuu jak ja się nie wysypiam ! Czuję jakbym na deskach spała a nie na łóżku :/ strasznie mnie kręgosłup boli ostatnio :/ Dziś mam wizytę u gina !ale żeby za fajnie nie było to co... mój przedszkolak ma kwarantannę do poniedziałku :/ dobrze, że tylko dzieci mają a nie dorośli choć i tak sobie nigdzie nie pójdę skoro będę z nim siedzieć :P



    Dawaj koniecznie znać po wizycie! :D
    I łączę się w bólu z bolącym kręgosłupem+ Ja mam jeszcze w gratisie brzuch jak balon :P

  • ghostie Debiutantka
    Postów: 8 7

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Dziewczyny może się za bardzo pospieszyłam ale zamówiłam sobie segregator ciążowy 🙈
    A jeśli przy lekturach mowa.. Może ma ktoś do polecenia fajne stronki/ksiazki/użytkowników na tematy "okołociążowe" 😁

    Ja nic nie polecę, bo to mój pierwszy raz, ale chętnie poczytam :)
    Chyba weszłam w etap mdłości, ale jeszcze daję radę, a jak u Was?

    cd9b9jcgvyhwdif6.png
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ghostie wrote:
    Ja nic nie polecę, bo to mój pierwszy raz, ale chętnie poczytam :)
    Chyba weszłam w etap mdłości, ale jeszcze daję radę, a jak u Was?

    Ja mam nadzieję,że tym razem mnie to ominie :D Z córką miałam okropne mdłości, teraz liczę że będę wyglądała jak z reklam ciążowych :P

    Karooolcia :), futuremama lubią tę wiadomość

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj z tym jedzeniem tez tak mam... mam stały zestaw bo albo mi wszystko śmierdzi albo musze lecieć do wc na 2. to chyba inna odmiana mdłości hahaha

    i też oczywiście ciągle śpiąca jestem... ile bym nie spała to non stop ziewam :/

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uszminkowane_serce wrote:
    Dziewczyny może się za bardzo pospieszyłam ale zamówiłam sobie segregator ciążowy 🙈
    A jeśli przy lekturach mowa.. Może ma ktoś do polecenia fajne stronki/ksiazki/użytkowników na tematy "okołociążowe" 😁

    Ja nie przepadam za mamą ginekolog, ale kusi mnie ten segregator ciążowy. 😂🙈 Chyba poczekam do usg i wtedy będę kombinować. 😂

    Muszę Wam powiedzieć, że ja też jakoś nie mogę się wyspać. Wczoraj miałam w dzien dwie drzemki, a o 23 poszłam spać taka zmęczona, jak nigdy. Ja przez niedoczynność i tak miałam często drzemki w dzień, ale teraz to już jest szczyt. 😂😂😂

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Usagi_Em Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą mamaginekolog to chyba jakaś większa sprawa była, bo wiem że dorobiła się nawet swojej anty grupy na fb ;P

    Mnie dzisiaj już mniej brzuch boli, ale za to piersi zaczynają. Już zapomniałam ze stan błogosławiony to stan kiedy, tu boli,tam kłuje,a to mdli,a to spać, a to jeśc, a to nie jeść, a to sikać i tak w kółko...

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 913 1178

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    ojj z tym jedzeniem tez tak mam... mam stały zestaw bo albo mi wszystko śmierdzi albo musze lecieć do wc na 2. to chyba inna odmiana mdłości hahaha

    i też oczywiście ciągle śpiąca jestem... ile bym nie spała to non stop ziewam :/
    To ja zazdroszczę bo ja mam takie zaparcia,ze szok. Ale wczoraj kupiłam sobie parę bezpiecznych leków na to i będę próbować, mam nadzieję że któryś z nich pomoże bo nie chcę mieć znowu hemoroidów albo jak już muszę to chociaż jakiś łagodny stan poproszę 🙏
    Na razie nie odczuwam mdłości większych niż zawsze odczuwałam zawsze w fazie lutelnej więc jest ok 🙂
    Za to tej nocy spałam wyśmienicie 😁 już dawno tak dobrze mi się nie spało 😛

    Karolcia daj znać po wizycie 🙂

    Uszminkowane ja nic nie wiem jeszcze o niczym więc nie polecę 🤷🏻‍♀️🤪
    Ale też chętnie poczytam
    Właśnie widziałam ten segregator ale nie wiem nawet co jest w środku, muszę doczytać 😛

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚

    👩🏻 30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usagi_Em wrote:
    Z tą mamaginekolog to chyba jakaś większa sprawa była, bo wiem że dorobiła się nawet swojej anty grupy na fb ;P

    Mnie dzisiaj już mniej brzuch boli, ale za to piersi zaczynają. Już zapomniałam ze stan błogosławiony to stan kiedy, tu boli,tam kłuje,a to mdli,a to spać, a to jeśc, a to nie jeść, a to sikać i tak w kółko...
    Myślę że to tak jak z Chodakowska ma swoich zwolenników i przeciwników. Grunt to mieć otwarty umysł i kilka źródeł informacji 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 10:04

    Usagi_Em lubi tę wiadomość

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    To ja zazdroszczę bo ja mam takie zaparcia,ze szok. Ale wczoraj kupiłam sobie parę bezpiecznych leków na to i będę próbować, mam nadzieję że któryś z nich pomoże bo nie chcę mieć znowu hemoroidów albo jak już muszę to chociaż jakiś łagodny stan poproszę 🙏
    Na razie nie odczuwam mdłości większych niż zawsze odczuwałam zawsze w fazie lutelnej więc jest ok 🙂
    Za to tej nocy spałam wyśmienicie 😁 już dawno tak dobrze mi się nie spało 😛

    Karolcia daj znać po wizycie 🙂

    Uszminkowane ja nic nie wiem jeszcze o niczym więc nie polecę 🤷🏻‍♀️🤪
    Ale też chętnie poczytam
    Właśnie widziałam ten segregator ale nie wiem nawet co jest w środku, muszę doczytać 😛
    Jak będę miała już w ręce to pozwolę sobie napisać jak się prezentuje 😊

    Beza27 lubi tę wiadomość

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • KotkaPsotka3 Autorytet
    Postów: 1113 530

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Mniej wiecej w tym czasie rok temu tez odkrylam ze jestem w ciazy. Taka niespodzianka z 5go dnia cyklu 😂
    Rosnijcie zdrowo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 10:32

    Karooolcia :), Usagi_Em, uszminkowane_serce lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
    ex2bkrhmisl7dznn.png
  • MamaDi Ekspertka
    Postów: 124 121

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe, pozytywnie zatestowane ciężarne;)) jej nie byłam tu 2 dni i tyle się rozkręciłyscie.

    Ja byłam wczoraj o mojej gin, która kazda ciążę mi prowadziła,ale tak jak się spodziewałam na USG jeszcze nie widać,poza powiększona macica i sluzowka także dobrze wróży, dzis powtarzałam bete i pewnie przyszły tydzień kolejna wizyta :) a witaminy takie dostałam jak w 2018 czyli Mama dla premium plus i magneb6:)

    Karolcia trzymam kciuki za Twoja wizytę;)

    Segregator bardzo przydaje się kiedy mozg ciazowy i wieczne zapominanie zaczyna się ujawniac,polecam:)

    Ja czytałam w pierwszej ciąży "ciężarówka przez 9 miesięcy " bardziej luzna i zdecydowanie poprawia humor :)

    Miłego dnia!

    Karooolcia :), uszminkowane_serce lubią tę wiadomość

    Lipiec 2015 - córeczka
    Maj 2018 - córeczka

    7u223e3kvf1mfkid.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaDi wrote:
    Witajcie nowe, pozytywnie zatestowane ciężarne;)) jej nie byłam tu 2 dni i tyle się rozkręciłyscie.

    Ja byłam wczoraj o mojej gin, która kazda ciążę mi prowadziła,ale tak jak się spodziewałam na USG jeszcze nie widać,poza powiększona macica i sluzowka także dobrze wróży, dzis powtarzałam bete i pewnie przyszły tydzień kolejna wizyta :) a witaminy takie dostałam jak w 2018 czyli Mama dla premium plus i magneb6:)

    Karolcia trzymam kciuki za Twoja wizytę;)

    Segregator bardzo przydaje się kiedy mozg ciazowy i wieczne zapominanie zaczyna się ujawniac,polecam:)

    Ja czytałam w pierwszej ciąży "ciężarówka przez 9 miesięcy " bardziej luzna i zdecydowanie poprawia humor :)

    Miłego dnia!


    ja jakoś też się nie nastawiam, że od razu będzie coś widać, bardziej właśnie, żeby wypytać o kilka kwestii itp. wizyta na pewno nie zaszkodzi.

    MamaDi lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • uszminkowane_serce Koleżanka
    Postów: 35 24

    Wysłany: 4 marca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam brązowego plamienia więc umówiłam się również dzisiaj do lekarza sprawdzić czy wszystko ok lub żeby ewentualnie wdrożył jakieś tabletki. Troszkę się stresuję... Jednak się pospieszyłam z tym segregatorem 🙈

    ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 4 marca 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak z ciekawości zapytam mówiłyście już komuś o ciąży? w sensie oprócz partnera :P ja w pierwszej ciąży powiedziałam mężowi, a reszcie dopiero w połowie 3 miesiąc, a teraz jedynie przyjaciółce, a z resztą czekam do świąt wielkanocnych :D

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ