X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopad 2019
Odpowiedz

Listopad 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ListopadowaMama wrote:
    Dziewczyny, nie pamiętam która z Was tutaj miała opryszczke na ustach. Co stosować żeby szybciej zeszło? Dla dziecka nie jest niebezpieczne? Obudziłam się właśnie z bąblem na dolnej wardze :O

    Najlepsza jest masc antywirusowa z apteki, smaruj często, powtarzaj jak tylko poczujesz, że zeszła trochę. W początkowej fazie są tez dobre te okrągłe plasterki, ale jak już zaczyna się trochę goić to lepiej maść bo się szybciej wysuszy.

    Edit. I bardzo dokładnie myj ręce jak najczęściej, nie dotykaj oczu, susz twarz papierem, nie dotykaj ręczników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 22:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzis skopane "podwozie". Az mam wrazenie ze mala zrobi sobie "drzwi" i wyjdzie.

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś Maluszek nie tyle że kopie Ale tak jakby się przeciągał wysoko nad pepkiem
    A oprócz tego czasem mam takie odczucie jak na kilka dni przed okresem. Ciężko mi to wytłumaczyć Ale zawsze na kilka dni przed okresem czułam no nie ból Ale takie dziwne uczucie w dole zwiastujace okres. Już się odzwyczailam od tego. Nie wiem czy to normalne? Dobrze że jutro wizyta to się może uspokoje

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • anqa123 Autorytet
    Postów: 502 316

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aplikacja pokazuje,że to już 8 miesiąc ciąży! nie wierzę!

    Po wczorajszej wizycie dziewczyny maja po 1570 i 1470, więc w sumie tyle samo ;) wszystko super pięknie, gin szczęśliwa, mówi, że jestem wzorem ciąży bliźniaczej, bo za każdym razem jak pyta co u nas, to odpowiadam..ze wszystko super ;) wizyta za 2 tyg, potem za kolejne 2 i będzie decyzja kiedy cc ;) Jeszcze miesiąc !!!

    Kropka89, Domcias, Kaczorka, Janka78, coma, Ig004, Szczesliwa_mamusia, Aishha, JustBelieve, Kijanka, kudłata, mao lubią tę wiadomość

    zi13sek29opsyrz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anqa ale "pasiesz" te swoje dziewczyny. Moja sama pewnie tyle nie wazy, nie miałam tydz.temu usg wiec nie wiem. Ale dobrze bo ciężko jest zajmowac się takimi maluszkami, sama mialam 2kg corke, wszyscy się bali tylko ja i mąż sie zajmowalismy, no i odważna siostra jak przyjechała.

    A u mnie drugi wiertel w brzuchu rosnie. W dzien skopuje dol, w nocy górę wypycha, tworzy twarde polksiezyce i tancuje po calym brzuchu. Dzis znow goraco, jeszcze nie wstalam a juz czuje zylaki tylko w ponczochach nid daje rady, gotuje się. No i zaczyna boleć ten w pachwinie.

  • anqa123 Autorytet
    Postów: 502 316

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Anqa ale "pasiesz" te swoje dziewczyny. Moja sama pewnie tyle nie wazy, nie miałam tydz.temu usg wiec nie wiem. Ale dobrze bo ciężko jest zajmowac się takimi maluszkami, sama mialam 2kg corke, wszyscy się bali tylko ja i mąż sie zajmowalismy, no i odważna siostra jak przyjechała.

    A u mnie drugi wiertel w brzuchu rosnie. W dzien skopuje dol, w nocy górę wypycha, tworzy twarde polksiezyce i tancuje po calym brzuchu. Dzis znow goraco, jeszcze nie wstalam a juz czuje zylaki tylko w ponczochach nid daje rady, gotuje się. No i zaczyna boleć ten w pachwinie.
    a mi się wydaje, że jakoś mało ważą, chociaż wg wszelkich kalkulatorów no i wg gin wszystko idealnie co do tyg ciąży ;) razem już ponad 3 kg! zdaję sobie sprawę, że urodzą się ok 2500-2700, będą bardzo malutkie...nie wiem nawet jaki to rozmiar ciuszków...mam 50 na początek ;)

    zi13sek29opsyrz7.png
  • Domcias Autorytet
    Postów: 626 383

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio budzę sie po 7:00 i spania nie ma :( muszę wstać, bo mało sie nie porzygam z głodu. Gdyby nie dzidziuś to pewnie dalej bym spała, ale nie chcę, zeby głodowal przeze mnie. Poza tym zauważyłam, że im dłużej zwlekam ze śniadaniem, tym wyższy cukier na czczo. Za 30min mierze cukier i ide dalej spac :P Trzeba korzystać z leniuchowania póki jeszcze można.


    age.png

    08.10.2018 Aniołek 9tc
  • Domcias Autorytet
    Postów: 626 383

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anqa, mnie sie wydaje, ze dziewczyny mają idealną wagę. 2tyg temu moja ważyła 1300kg. Przed pomiarem lekarz powiedział, ze na tym etapie powinna ważyć ok. 1300-1400kg, pomierzyl i bach... 1300kg :D


    age.png

    08.10.2018 Aniołek 9tc
  • Dzyzia Autorytet
    Postów: 1257 1474

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcias wrote:
    Anqa, mnie sie wydaje, ze dziewczyny mają idealną wagę. 2tyg temu moja ważyła 1300kg. Przed pomiarem lekarz powiedział, ze na tym etapie powinna ważyć ok. 1300-1400kg, pomierzyl i bach... 1300kg :D
    Ło matko, 1300 KG?! Toż to dorastający słonik, a nie dziecko ;)

    A tak serio ja się coraz mocniej zastanawiam ile ta moja waży. Ostatnie USG miałam 2/7 i wtedy pamiętam, że była dość duża, teraz w poniedziałek USG III trymestru i już powoli doczekać się nie mogę.

    Domcias lubi tę wiadomość

    GD2qp1.png
    3dDYp1.png

    AMH=0,83
    1 transfer IVF: 12/1/2019; 12 dpt beta 0,4;
    2 transfer crio: 18/2 - 2 blastki
    7 dpt - 16.8
    9 dpt - 23.4
    11 dpt - 27.1
    14 dpt - 123
    17 dpt - 511
    22 dpt - 2400

    09/2021 naturals
  • anqa123 Autorytet
    Postów: 502 316

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcias wrote:
    A ja ostatnio budzę sie po 7:00 i spania nie ma :( muszę wstać, bo mało sie nie porzygam z głodu. Gdyby nie dzidziuś to pewnie dalej bym spała, ale nie chcę, zeby głodowal przeze mnie. Poza tym zauważyłam, że im dłużej zwlekam ze śniadaniem, tym wyższy cukier na czczo. Za 30min mierze cukier i ide dalej spac :P Trzeba korzystać z leniuchowania póki jeszcze można.
    oj te noce...niech ten upał się skończy, budzę się w nocy, spać nie mogę, ułożyć się nie mogę, potem przychodzą głupie myśli, dzisiaj w nocy miałam wizje bezdechów u dzieci, i pierwszej pomocy! ehhh i tak milion myśli, aż poszłam do łazienki ochlapałam się wodą i zasnęłam! z cukrami dałam sobie na luz, zwiększam jednostki na noc, rano ok 90-94, nawet się tym nie przejmuje, nie mam siły...dietę trzymam, insulinę podaję i tyle co mogę zrobić

    zi13sek29opsyrz7.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anqa - moja się urodziła 2900g i spadła do 2705g i rozmiar 50 był ok. W 56 trochę pływała. Ale po miesiącu już zaczęła z niego wyrastać ;)

    A tymczasem ledwo wstałam, humor do dupki a upał już daje w kość. I jak tu przetrwać dziś i jutro?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anqa123 wrote:
    a mi się wydaje, że jakoś mało ważą, chociaż wg wszelkich kalkulatorów no i wg gin wszystko idealnie co do tyg ciąży ;) razem już ponad 3 kg! zdaję sobie sprawę, że urodzą się ok 2500-2700, będą bardzo malutkie...nie wiem nawet jaki to rozmiar ciuszków...mam 50 na początek ;)

    Te 2500 to nie tragedia. Zebys zobaczyła mojego chudzielca. 2kg, 47cm, ubranek w rozm.50 brak w sklepach, pielucha pod pachy. Dalismy rade, ty tez dasz rade. Dzieci szybko rosna. Będzie ok.

  • Domcias Autorytet
    Postów: 626 383

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzyzia wrote:
    Ło matko, 1300 KG?! Toż to dorastający słonik, a nie dziecko ;)

    A tak serio ja się coraz mocniej zastanawiam ile ta moja waży. Ostatnie USG miałam 2/7 i wtedy pamiętam, że była dość duża, teraz w poniedziałek USG III trymestru i już powoli doczekać się nie mogę.

    Hahaha, teraz zauwazylam, co ja napisalam 🤣 ostatnio takie babole strzelam, ze głowa mała 😃

    Dzyzia lubi tę wiadomość


    age.png

    08.10.2018 Aniołek 9tc
  • Ig004 Autorytet
    Postów: 288 194

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wracamy z usg 3 trymestru. Wszystko w porządku, młody waży - uwaga! Ponad 1700 g... Ale podobno jeszcze trudno oszacować ile będzie ważył przy porodzie ;)

    Kaczorka, momo, Szczesliwa_mamusia, Kropka89, MagdRy, Kijanka, Aishha, mao, kudłata, Domcias lubią tę wiadomość

    2a82ae0ca8.png
    Nieudane: 3 IUI, 4 transfery ICSI
    Ciąża po operacji żpn
    Mamy synka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie duze te dzieciaczki. Ja sie modle zeby moja miala ze 2,5kg. Usg mam fopiero 19 wrzesnia, za 3 tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem dzis nie w formie, mam bardzo niskie cisnienie i nie jestem w stanie w garnku zamieszac bo mi sie slabo robi.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Ale jestem dzis nie w formie, mam bardzo niskie cisnienie i nie jestem w stanie w garnku zamieszac bo mi sie slabo robi.

    Witam w klubie.. ja dziś leżę i nie robię nic. Moje ciało dziś paruje i chyba pierwszy raz w życiu przeszkadzają mi włosy na głowie.
    Gdybym miała bliżej do centrum, to bym zapakowała córkę w wózek i byśmy do jakiegoś centrum handlowego poszły - tam chociaż klima jest. Ale zanim tam dojadę ze swego wypizdowa, to się ugotujemy.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spore dzieciaczki. Ja swojego obstawiam 1,2. Usg w piatek. Moj 1 synek w miare szedł do 30tyg kolo 50centyla. A potem juz duzo zwolnil. Takze na koniec byl o 2tyg do tylu. Lekarz sie smial,ze nie pozwoli mi urodzic dopuki maluch nie osiagnie 2,5kg. Mysle,ze jak blizniaki beda mialy po 2,5kg,to bedą calkiem spore jak na blizniacza ciaze. Pieluszki w rozn 0 i 50cmubranka beda akurat. Chociaz pamietam,ze pajace na 50cm na mpim synku wisialy. Ale dosc krotko. Szybko wyrosl.

  • MagdRy Autorytet
    Postów: 537 369

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na badaniach 3trym 🙂 30+4. Jasiek waży 1800 i ułożony już prawidłowo główką w dół 🙂 wszystkie w normie.

    Szczesliwa_mamusia, coma, Kaczorka, Ig004, Aishha, Maija, kudłata, mao, Kimsik, Kropka89, Zlaania1 lubią tę wiadomość

    oar8s65gim9bi84v.png

  • agndra Autorytet
    Postów: 409 369

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też wegetuje na kanapie. Głowa boli, ciepło i duszno. Nawet obiadu nie chce mi się robić i jeść, ale przecież przy cukrzycy trzeba. Idę więc...

    1) Wituś- 23.03.2015 😍
    2) Kajtuś- 25.10.2019 😍
‹‹ 621 622 623 624 625 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ