X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopad 2019
Odpowiedz

Listopad 2019

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nieśmiało do Was dołącze. Ale co ma być to będzie 😊 w zeszłym cyklu ciąża skończyła się zanim się zaczęla. W tym najpierw usłyszałam ze to cykl bezowulacyjny, tydzień później że z pęcherzyka zrobiła się torbiel... a na teście dwie kreseczki. Beta z wczoraj 245😊

    Magdalen, Paula_30, Cantii, Holibka, madixxx, Cecylia, Zlaania1, sisi lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Magdalen Ekspertka
    Postów: 145 97

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf
    Ja się jeszcze ratuje domowymi kompotami że spiżarni 🙂 to niby też slodzone ale mam nadzieję, że mniejsze zło niż te słodkie gazowane. Nie wiem tylko co zrobię gdy wyczerpie zapasy 🙂

    uwo9gzu3af5xagvd.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megos witamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 08:52

    Meggs lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Kimsik Przyjaciółka
    Postów: 92 61

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Was też tak bolą plecy - w krzyżu?
    Ja normalnie tego nie ogarniam 😂 do tego cały czas czuję brzuch.
    A dziś kolejna panika - rano na papierze w bezbarwnym śluzie, dwie małe niteczki krwi.
    Biorę dup 3x1 i witaminki, wizyta 4 dni temu, było wszystko super.
    Co myślicie? Znów panikuję? 😄

    Chyba muszę zainwestować w nervosol... 🤪

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimsik wrote:
    Dziewczyny, czy Was też tak bolą plecy - w krzyżu?
    Ja normalnie tego nie ogarniam 😂 do tego cały czas czuję brzuch.
    A dziś kolejna panika - rano na papierze w bezbarwnym śluzie, dwie małe niteczki krwi.
    Biorę dup 3x1 i witaminki, wizyta 4 dni temu, było wszystko super.
    Co myślicie? Znów panikuję? 😄

    Chyba muszę zainwestować w nervosol... 🤪
    Mnie krzyż też boli,więc się nie przejmuj. Dziewczyny tu pisały że u nich ból krzyża to norma. A w którym jesteś tygodniu? Niteczka krwi się nie przejmuj jakby się pojawiło plamienie to wtedy jedź do lekarza. Ja też za każdym razem jak sikam sprawdzam papier ale to dlatego że jestem dopiero 4-5 dni po terminie @ i cały czas mam wrażenie że ona jednak przyjdzie;)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Kimsik Przyjaciółka
    Postów: 92 61

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6+4 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś nie spałam pół nocy... Najpierw zaczęło mnie coś kłuć w prawym boku a później przeszło na promieniujacy ból na biodro i prawą stronę krzyża. Myślałam, że już będę musiała wrócić do szpitala. Przeszło dopiero koło 2 w nocy, ale teraz nadal czuje dyskomfort z tej strony pleców. Jak nie urok, to...😐

  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też musiałam wstać z łóżka bo wypędziły mnie kłucia w podbrzuszu. Później jak prostowałam włosy tak mnie zakuło parę razy że musiałam usiąść. Już sama nie wiem czy na prawdę takie mam wrażliwe ciało że wszystko czuję tak mocno czy coś złego się dzieje. Do jutrzejszej wizyty ja tu zwariuję :p
    Obecnie 6 tydzień (5t+1d).

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    Ja dzisiaj też musiałam wstać z łóżka bo wypędziły mnie kłucia w podbrzuszu. Później jak prostowałam włosy tak mnie zakuło parę razy że musiałam usiąść. Już sama nie wiem czy na prawdę takie mam wrażliwe ciało że wszystko czuję tak mocno czy coś złego się dzieje. Do jutrzejszej wizyty ja tu zwariuję :p
    Obecnie 6 tydzień (5t+1d).
    Idziesz jutro?
    Daj znac koniecznie czy bylo juz serduszko <3

    860i3e5edambhnvb.png
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Idziesz jutro?
    Daj znac koniecznie czy bylo juz serduszko <3
    Serduszka to się nie spodziewam ;) Za wcześnie raczej. Ale mam nadzieję zobaczyć zarodek w odpowiednim miejscu ;)

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • AmyLee44 Autorytet
    Postów: 301 366

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :) listopadowa mama 2016 :)

    Paula_30, Maija, Cecylia lubią tę wiadomość

    3i49tv734kk70k5a.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmyLee44 wrote:
    Powodzenia dziewczyny :) listopadowa mama 2016 :)
    to juz zapomnialas jak to było 3 lata temu w tym czasie jak wszystkie panikowały tutaj jak my teraz :P teraz na kiedy masz termin?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    Serduszka to się nie spodziewam ;) Za wcześnie raczej. Ale mam nadzieję zobaczyć zarodek w odpowiednim miejscu ;)
    własnie ja tez sie tym martwie i już bym poszła :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka_88 wrote:
    Cześć Karolkowa, cieszymy się, że dołączasz :) widzę, że jesteśmy w podobnym tygodniu, doskonale Cie rozumiem, właśnie spojrzałam na kalendarz i aż się zdziwiłam, że od pozytywnego testu minęły dopiero 11 dni (wtf czuje jakby to było co najmniej ze 2 mc temu) ja idę na usg jutro, pewnie nic poza pęcherzykiem nie uda się zobaczyć ale przynajmniej, tak jak Ty, chciałabym wiedzieć że znajduje się w odpowiednim miejscu :P, z tyłu tli się oczywiście naiwne marzenie, że będzie widać zarodek bo owu miałam 23.11 ale równie bardzo boję się rozczarować..
    Daj znać po wizycie :)

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • Jagódka_88 Przyjaciółka
    Postów: 118 99

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    Ja dzisiaj też musiałam wstać z łóżka bo wypędziły mnie kłucia w podbrzuszu. Później jak prostowałam włosy tak mnie zakuło parę razy że musiałam usiąść. Już sama nie wiem czy na prawdę takie mam wrażliwe ciało że wszystko czuję tak mocno czy coś złego się dzieje. Do jutrzejszej wizyty ja tu zwariuję :p
    Obecnie 6 tydzień (5t+1d).

    Karolkowa ja idę dzisiaj na USG (5+2) więc Ty jutro będziesz w tym samym czasie <3
    Ja też nie liczę na serduszko, chciałabym zobaczyć chociaż, że jest pęcherzyk i to w dobrym miejscu, jak zobaczę Kropka to już będę przeszczęśliwa :)

    17.15 godzina zero - trzymajcie kciuki <3

    karolkowa, Paula_30, Magdalen, Zlaania1 lubią tę wiadomość

    4 cykl starań o pierwsze dziecko szczęśliwy 💗
    oar8xzkrr18fyp93.png
    Beta HCG
    07.03.2019 - 29,9
    09.03.2019 - 101,0
    19.03 - p. ciążowy 6,6mm + 2,4 mm p. żółtkowy
    02.04 - CRL 9.3, jest <3
    13.04 - CRL 19,9, <3 171
    16.04 - CRL 25,3, <3 175
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dzisiaj o 20 mam wizytę. Widzę, że niektóre martwią się z powodu objawów. Ja się martwię, bo tych objawów nie mam właściwie ;)

    Zlaania1 lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj o 20 mam wizytę. Widzę, że niektóre martwią się z powodu objawów. Ja się martwię, bo tych objawów nie mam właściwie ;)
    I weź tu dogódź hehheheheh Tak źle i tak nie dobrze :D
    Ja mogę mieć objawy o ile będę wiedziała że to jest całkowicie normalne ;) Dlatego czekam na jutrzejszą wizytę by zobaczyć czy maluch jest na miejscu. Wtedy już chyba odpocznę na jakiś czas z panikowaniem hehhe (tak myślę)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka_88 wrote:
    Karolkowa ja idę dzisiaj na USG (5+2) więc Ty jutro będziesz w tym samym czasie <3
    Ja też nie liczę na serduszko, chciałabym zobaczyć chociaż, że jest pęcherzyk i to w dobrym miejscu, jak zobaczę Kropka to już będę przeszczęśliwa :)

    17.15 godzina zero - trzymajcie kciuki <3
    Trzymamy kciuki! <3

    Ja byłam wczoraj, uwidoczniono pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, ale nie było jeszcze serduszka, ginka powiedziała, że jeszcze za wcześnie, mam przyjść za dwa tygodnie :) aj, ciężko będzie wytrzymać :) wczoraj u mnie 5t+3d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 10:32

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • Misia78 Autorytet
    Postów: 487 408

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które zaczęły w ciąży brać duphaston - bierzecie nadal?

    Bo ze mną to była taka sytuacja, że ja miałam receptę na duphaston, ponieważ sama sobie wmówiłam niedomogę lutealną, "płakałam" lekarzowi jak jeszcze w ciąży nie byłam, że coś ze mną chyba nie tak, dostałam receptę na 2 opakowania, ale nie zdążyłam zacząć brać w 2 fazie, a taki był plan, bo zaszłam w ciążę. No to sama sobie zaczęłam brać ten duphaston od momentu pozytywnego testu. Brałam 2 dziennie, ale bardzo szybko ubywało, więc od tego tygodnia biorę 1, rano. Lekarza mam za 2 tygodnie, do tego czasu skończy się ostatni listek, myślicie ze to można tak sobie odstawić z dnia na dzień?

    17u96iyefisxlskp.png
  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj o 20 mam wizytę. Widzę, że niektóre martwią się z powodu objawów. Ja się martwię, bo tych objawów nie mam właściwie ;)
    Ewelina, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie :) trzymam kciuki za wizytę <3 ja byłam wczoraj :)

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ