X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Alimak Autorytet
    Postów: 1474 698

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jak tam mijają Wam wakacje? Jak dzieciaczki znoszą upały?

    mjvye6ydhfd1c7iz.png
    Tyle mamy szans ile sił.
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.hej. U nas chyba się już do upałów przyzwyczaił, ale najchętniej siedział by całe dnie w wodzie i się bawił. Teraz na szczęście jest ochlodzenie więc jest o niebo lepiej dla wszystkich ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Nika też jakoś zbytnio nie zwraca uwagi na upały. Niestety daje jej w kość gardło. Przechodziła stan zapalny bez objawowo, jedynie po kilku dniach straszna maruda się zrobiła. Lekarz przepisał spray z fioletem i miało pomóc. Niestety wczoraj wzywałam go do domu bo od przedwczoraj zaczęła gorączkować a wczoraj temp dochodziła prawie do 39 stopni... I niestety zamiast polepszyć to się pogorszyło i poszedł w ruch antybiotyk :/ mam nadzięję, że szybko jej pomoże bo serce mi się kraje słysząc jej płacz...

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że coś tutaj jednak się troszkę dzieje :)

    Anga zdrówka dla małej!

    Upały M znosiła ogólnie ok ale upał + ząbkowanie to już za dużo dla nas :p

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika po chorobie. Ale znowu mnie gardlo boli :/ no kurde jak nie urok to sraczka...

    U Nas ida trojki i mam dosc. To beda najbardziej pamietne zeby w historii zabkowania. Placz w nocy co godzine, slinienie i gryzienie wszystkiego co popadnie (a najbardziej upatrzyla sobie mnie ;) ). Na noc musze podawac lekprzeciwbolowy aby mloda mogla spokojnie noc przespac...
    W dzien ogolnie tylko brykac by chciala. Lata po calym mieszkaniu. Cos zje i dwa razy po godzince zrobi sobie drzemke

    l22nhdgen92nqanl.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na razie ani czwórek. Ani trójek. Jasiek śpi w zupełnie innym łóżeczku. Z takimi niskimi barierkami jak przy lozeczkach z funkcją tapczanika, bo jego czeka już na siostrę ;), obok ma komode. Tam zostawiamy mu bidon z sokiem więc w nocy sobie wstaje, pije i idzie dalej spać, także z tym mam spokój. Mleko w ciągu dnia pije juz tylko dwa razy. No i wszędzie go pełno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 13:54

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety choroba, bostonka.. najpierw temperatura i brak apetytu a pózniej wysypka na nóżkach raczkach brzuszku No i brzydkie gardło.. teraz są bąbelki z osoczem :( złapała od kuzynów masakra :( noce tak jak u angi pobudka co godzine z wielkimmplaczem :(

    [img][/img]
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 20 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj forum lipcowek umiera... Cisza jak makiem zasial...

    Jak tam dziewczyny sie macie? Jak maluchy?

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 20 września 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja 13/09 miała szczepienie na odrę / różyczkę / świnkę to była środa i do soboty było ok, w nocy z soboty na niedzielę jakaś totalna masakra, w niedzielę armagedon i w poniedziałek kontynuacja (była mega drażliwa / płaczliwa i drzemki na 15 min i wybudzenie się z płaczem). Wtorek do rany przyłóż i w środę (6 doba po mmr) stan podgorączkowy i lekki katar. Wnioskuję, że maruda taka po szczepieniu. No i trójki w natarciu :p

    A tak to jest kochanna, dużo gada po swojemu, uwielbia książeczki i bujanie na huśtawkach :)

    Anga1989 lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Alimak Autorytet
    Postów: 1474 698

    Wysłany: 7 października 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj faktycznie nam forum umiera, o ile już nie umarło, szkoda.

    Co tam u Was dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 23:34

    mjvye6ydhfd1c7iz.png
    Tyle mamy szans ile sił.
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 8 października 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Jasiek poszedł do żłobka. I tak szybko jak poszedł tak szybko siedzi już w domu 3 tydzień. Idą mu 4 i jest masakra... Jak zwykle gil po pas i marudzenie. Ale ogólnie jest spoko w domu. Tylko młody jest na tyle ciężki że powoli siada mi kręgosłup. Jedynie mogę pochwalić matkę naturę że chyba wie co robi, bo chociaż w tej ciąży obdarowała mnie dość małym brzuchem :D chyba właśnie po to żebym nadal mogła spokojnie nosić i przytulać tą moją kluche 12 kg ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 8 października 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujesz stokrotko?

    Oj ostatnio wazylam i mierzylam Nikole. 11,4kg i 89cm szczęścia <3

    Musialam zrobic jej znowu porzadek w ciuszkach bo musimy juz kupowac 86/92. Ale te 86 to taka zawyzona rozmiarowke hehe

    A była taka malutka a teraz rosnie z niej taka lobuziara ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 15:59

    l22nhdgen92nqanl.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 8 października 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989. Dziękuje, całkiem dobrze ogólnie. Wiadomo jest coraz ciężej, coraz gorzej działać jak człowiek, ale daje rade ;) nie ma czasu się zastanawiać co dokładnie boli i strzyka :D
    U nas już tak samo. Jasiek rozmiarowo. Jeszcze z butami na zimę się wstrzymuje. Bo 23 jest akurat, ale boję się że przed samą zimą wystrzeli i wpadnie w 24...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 16:03

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 8 października 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja Nice juz kupilam traperki roz.21. Bo nosi 20/21 i na zime jak znalazl bo ta 21 taka zawyzona jest.

    zimowa stokrotka lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
‹‹ 814 815 816 817 818
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ