X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamy 2021
Odpowiedz

Lipcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Wszystkim,
    Mam synka który urodził się 17 lipca 2021. Chciałabym dołączyć do Waszej grupy, czy jest jeszcze szansa?
    Obecnie jestem na diecie eliminacyjnej, mam podejrzenie że jest uczulony na niektóre produkty spożywcze. Narazie udało się potwierdzić białko jaja kurzego. Wigilia zapowiada się z własnym ubogim jedzeniem 🙄

    tb739vvj7dn04tso.png
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 4 miesiąca mniej więcej spał w łóżeczku. Pierwsza drzemka trwała mniej więcej 2-3 godz. a później budził się co półtorej do samego rana. Usypianie trwało czasami 20 minut i odkładałam go po kilka razy do łóżeczka. Na przełomie 3 i 4 miesiąca mieliśmy kryzys. 4 doby nie chcial nigdzie spać tylko na rękach. Spalam w sumie po 2 godziny na dobę i to jeszcze na siedząco w fotelu z młodym na rękach. Nie chciałam go przyzwyczajać do spania z nami w łóżku ale już byłam tak wyczerpana, że nie dałam rady. Teraz śpimy razem w naszym łóżku i przesypia od 19-21 do 6-8 rano (cyca ma dostępnego w każdej chwili). Jak go odkładam do łóżeczka to zachowuje się jak by go parzylo.

    tb739vvj7dn04tso.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czasami zajrzę tu🙂

    Babcia lubi tę wiadomość

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • Zuzia273 Przyjaciółka
    Postów: 86 132

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałam się na FB😜 czekam na akceptację😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2022, 08:39

  • Andziorek Autorytet
    Postów: 414 310

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie jestem w stanie przebić się przez liczbę dziennych postów, więc po zastanowieniu pozostanę tutaj.

    Babcia lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2014, 5 procedur IVF, 10 transferów (w tym 3 x cb - 08.2017, 11.2017, 10.2019)
    YhaEp2.png
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nie przejść na mm i zrezygnować z kp 😔 ze względu na uczulenie synka. Jestem na diecie a mimo to co kilka dni pojawiają się na skórze nowe krostki.

    tb739vvj7dn04tso.png
  • cinona Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia273 wrote:
    Dodałam się na FB😜 czekam na akceptację😁

    Ja też czekam.

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamuśkaJu wrote:
    Zastanawiam się czy nie przejść na mm i zrezygnować z kp 😔 ze względu na uczulenie synka. Jestem na diecie a mimo to co kilka dni pojawiają się na skórze nowe krostki.


    Jeżeli dieta ta Cię wykańcza to przejdź na mm. Nic na siłę bo się zajedziesz

    Babcia lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przemyślałam sprawę i będę stopniowo wprowadzać mm. Chodzi mi też po głowie taka myśl, że skoro miałam wykluczyć tyle produktów z mojego odżywiania (białko mleka krowiego i pochodne, ryby, skorupiaki, jajka, seler, jabłko, pomidory, czekolada,orzechy, cytrusy) to czy to moje mleko ma w ogóle jakieś wartości?🙄 Może lepiej mu będzie na sztucznym.

    tb739vvj7dn04tso.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli maluszek ma jakąś alergie min. Na bmk to chyba powinien dostać jakieś mleko specjalistyczne. Żeby gorzej mu po mm nie było i będzie męczyć sie z bólami jak dostanie alergen

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy Bebilon pepti -on jest bmk. A wcześniej dostawał Nutramigen, ale po nim ulewal no umiał okropny chemiczny smak.Doatawal czasami butelkę jak musiałam wyjść z domu coś załatwić. Mam zamrożone mleko ale niestety jeszcze z przed diety, więc jest do wyrzucenia.

    tb739vvj7dn04tso.png
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olimama wrote:
    Jest jeszcze opcja, ze to nie jest zwiazane z jedzeniem. Strasznie szeroki zakres tych wykluczen.😱

    Zrezygnowałam już z proszku dla niemowląt i piore w płatkach mydlanych, ale jest bez zmian. Najgorsze jest to że on zasypia głównie przy cycu. Teraz próbowałam go uspic po butelce i się nie udało. Strasznie płacze i cały czerwony jest, więc w końcu dostał cyca żeby się uspokoić. Pewnie robię błąd, ale jest mi go tak szkoda jak tak bardzo płacze. Szczerze to jestem przerażona tym odstawianiem go, i nawet nie chce myślę jak będą wyglądać noce 😭

    tb739vvj7dn04tso.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może uczula go Proszek, którego Ty używasz? 🤔

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • Kasia9004 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niestety też z alergia na nie wiadomo co.... Ja myślę ze sprawka zamieszania jelitowego tj krwi w kupię jest zelazo bo mała jest wczesniakiem i niestety musi mieć podawane a i tak przyplątała się anemia i mieliśmy mega dawki wiec od tego momentu jest krew dawki zmniejszone preparat zelaza zmieniony i problem narazie ustabilizowany . Ale i tak mam dietę na mleko jajka pomidory orzechy i pietruszkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 15:56

  • Kasia9004 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy już w diecie kaszkę i marchewkę od dziś. 1 porcja nutramigen i reszta pierś...

  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migussia wrote:
    Może uczula go Proszek, którego Ty używasz? 🤔
    Może też tak być, jednak sporo nosi się go na rękach. Zacznę wszytko prac w tych płatkach mydlanych.

    tb739vvj7dn04tso.png
  • MamuśkaJu Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia9004 wrote:
    My mamy już w diecie kaszkę i marchewkę od dziś. 1 porcja nutramigen i reszta pierś...
    A jaką kaszkę podajesz? Też chciałam zacząć wprowadzać stałe posiłki (nawet raz dałam mu spróbować dynie)ale stwierdziłam że przy tej alergii to na razie nie ma sensu. Mam nadzieję że uda się przejść całkowicie na mam w ciągu miesiąca, wtedy akurat miał by 6 miesięcy i zaczęła bym wprowadzać stałe posiłki. Nawet łatwiej będzie wychwycić na co jest uczulony.

    tb739vvj7dn04tso.png
  • Kasia9004 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinlac i je pieknie. Gastrolog nam zaleca karmienie mieszane z rozszazaniem diety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 22:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    medimind lubi tę wiadomość

‹‹ 698 699 700 701 702
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ