X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamusie 2022
Odpowiedz

Lipcowe mamusie 2022

Oceń ten wątek:
  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ta luteina faszerowali tak w szpitalu, jak wyszłam poszłam do swojego lekarza i od razu zmniejszył dawkę o polowe bym przyjmowała jeszcze przez 3 dni by nie odstawić gwałtownie. I tak myśle ze od tego jestem taka obojętna na wszystkie S a do tego to moja pierwsza ciąża. Trzymajcie proszę kciuki by w tę sobotę lekarz już coś zadziałał i może właśnie 06.08. będzie NASZĄ 🥰

  • (sunshine89 Przyjaciółka
    Postów: 116 178

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja luteinę stosowałam od 31 do 35 tc, po 35 ginka kazała mi odstawić trochę spanikowałam bo myślałam , że jak odstawie to od razu urodzę 🙆🏻‍♀️. Szczerze mówiąc też jestem przerażona jak ja wypchne tak duże dziecko, moja pierwsza córka ważyła 2600 więc poszło ekspresowo, teraz już tak lajtowo chyba nie będzie. Spróbowałam dziś wszystkie S i czekam na efekty 🤣

    MamaKaji lubi tę wiadomość

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊ oby drgnęło choć trochę to od razu głowa będzie inna i może człowiek ruszy do planowanej hospitalizacji 🤩

    (sunshine89 lubi tę wiadomość

  • (sunshine89 Przyjaciółka
    Postów: 116 178

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może coś się rozkręci, od rana mam kłucia w dole brzucha, zwiększona ilość śluzu i ból w pachwinach. Marzę żeby coś się z tego rozwinęło.

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może czop Ci odchodzi 🤩? U u mnie odchodził etapami :) Mnie coś tak kujnie i koniec!!! I śluz zrobił się bardziej na wodnisty. Widać ze coś się szykuje ale trochę późno się to zaczęło i boje się ze do soboty nie mam szans. Jedyne co mnie trzyma w pozytywnym myśleniu jest moj lekarz, który daje poczucie zaopiekowania :)

  • (sunshine89 Przyjaciółka
    Postów: 116 178

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czop już mi odszedł chyba wcześniej, bo jak szyjka zgładzona i rozwarcie 5 cm to chyba już go tam nie ma, ja nie wiem, nie przestanie mnie ta ciąża zaskakiwać chyba 🙆🏻‍♀️ bądźmy dobrej myśli i nastawiajmy się,że do soboty obie urodzimy :)

    MamaKaji lubi tę wiadomość

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 24h będę stała na SORze 😱☺️🤣 ale mam stracha a zarazem jest radość i ekscytacja!

  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂, wybaczcie, że wbijam Wam w wątek ale mam pytanie: czy któraś z Was ma kontakt z 910608? Już długo nie odpisuje na moje wiadomości, nie wymieniłyśmy się FB ale zostawiłam jej w skrzynce nr telefonu i cisza... Trochę się martwię czy wszystko u niej okej 😌.

    Będę wdzięczna za informację lub chociaż przekazanie jej tego, że szukam z nią kontaktu ❤.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂, wybaczcie, że wbijam Wam w wątek ale mam pytanie: czy któraś z Was ma kontakt z 910608? Już długo nie odpisuje na moje wiadomości, nie wymieniłyśmy się FB ale zostawiłam jej w skrzynce nr telefonu i cisza... Trochę się martwię czy wszystko u niej okej 😌.

    Będę wdzięczna za informację lub chociaż przekazanie jej tego, że szukam z nią kontaktu ❤.
    Też myślałam o niej bo nic nie pisze ostatnio... jesli sie odezwie do Ciebie to niech tu tez da znać co i jak.


    202206271756.png
  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys tez o tobie myslam ultra dżasta. Tak nagle przestalas pisać. Widzę po stopce i suwaczku co sie stało. Napisz jak sie teraz masz, 25 tydzień to juz za półmetkiem :) jak znosisz upały?


    202206271756.png
  • (sunshine89 Przyjaciółka
    Postów: 116 178

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziłam, o 8:20 odeszły mi wody jak wstałam z łóżka a o 9:40 mała już była na świecie. Waga 3700 i 55 cm, ale najadłam.sie stresu bo zachlysnela się wodami i były problemy z oodechem, kilka.godzin była na wspomaganiu i obserwacji a teraz już jest ze mną.

    MamaKaji, Love22, Iwona:) lubią tę wiadomość

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to cudownie ze już jesteście razem i bezpieczne 😘 szybka akcja i obyście równie szybko wróciły do domu 🤩 udało się Wam bez wywoływania 💚 gratulacje i zdrowia 🥰

  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (sunshine89 wrote:
    Urodziłam, o 8:20 odeszły mi wody jak wstałam z łóżka a o 9:40 mała już była na świecie. Waga 3700 i 55 cm, ale najadłam.sie stresu bo zachlysnela się wodami i były problemy z oodechem, kilka.godzin była na wspomaganiu i obserwacji a teraz już jest ze mną.
    Gratulacje! Szybka akcja rzeczywiście. Zdrowka dla Was. Calujemy :)


    202206271756.png
  • Iwona:) Przyjaciółka
    Postów: 85 60

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine gratulacje !!!! 😍😍😍😍

    uwo99jcga0vdsd7t.png
  • Skinny Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz tez rozpakowani.. 29.07 na Świat przyszedl Kamil 3620g, 59cm. Nagle cc chociaz nastawialam sie na vbac. Widocznie tak mialo byc🙂 Najwazniejsze ze szczesliwie jestesmy juz po drugiej stronie brzuszka. Wszystko jest dobrze tylko mamy problem z nozka, tak mial scisnietą w brzuszku ze czeka nas wizyta u ortopedy i wtedy dowiemy sie jak to sie leczy.

    Iwona:) lubi tę wiadomość

  • Skinny Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wszystkim rozpakowanym 🙂 Duuzo zdrowka dla Was i waszych malych pociech💙💕

  • Skinny Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂, wybaczcie, że wbijam Wam w wątek ale mam pytanie: czy któraś z Was ma kontakt z 910608? Już długo nie odpisuje na moje wiadomości, nie wymieniłyśmy się FB ale zostawiłam jej w skrzynce nr telefonu i cisza... Trochę się martwię czy wszystko u niej okej 😌.

    Będę wdzięczna za informację lub chociaż przekazanie jej tego, że szukam z nią kontaktu ❤.
    Jestem na grupie na fb ona rowniez jest.. Wszystko dobrze.. Urodziła córeczke 🙂

  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skinny wrote:
    Jestem na grupie na fb ona rowniez jest.. Wszystko dobrze.. Urodziła córeczke 🙂
    Skinny, przekaż jej że pozdrawiamy bo dlugo tu z nami była i pisała.

    A ciekawa jestem czy którejś z nas udał sie vbac ,bo pamietam ze na poczatku kilka pisało, ze chce spróbować.


    202206271756.png
  • Ank@ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mi się udało :) pierwszy poród miałam CC, teraz udało się naturalnie ;)
    9 dni przed terminem, w nocy o północy zaczęły się skurcze, byłam już w szpitalu bo cztery dni wcześniej też miałam skurcze porodowe ale nie było rozwarcia i po kilku godzinach się uspokoilo. no więc skurcze co 5 później co 4 i tak do rana, szyjka zgładzona już od dawna ale tylko 1,5cm rozwarcia, o 10 założyli mi cewnik, o 12 rozwarcie było już 5cm i skurcze co minutę. pojechaliśmy na trakt porodowy, przy 7 cm odeszły mi wody, cztery skurcze parte i udali się urodzić,łącznie na trakcie byłam 2 godziny. Niestety byłam nacinana, bez tego nie wiem czy bym go wypchnęła ;)
    Wymeczylam się potwornie, nie przypuszczalam że to aż TAKI ból :/ tak ,szybko się go zapomina ale nie przeżyłam nigdy jeszcze takiego bólu i wysiłku. i bardzo bolące były skurcze gdy miałam cewnik.
    Syn dzisiaj kończy 4 tygodnie i od wczoraj mamy pierwszy skok rozwojowy 😭

    0d1yvfxm40979910.png
  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się jako sierpniowa mama. 08.08.22 zostałam mamą przesłodkie Kai 💚 rodziłam naturalnie przez indukcję. Porod był krótki ale bardzo bolesny 🙈 Aklimatyzujemy się w domku i próbujemy rozkręcić laktację co w cale takie naturalne i oczywiste nie jest. Serdecznie Was pozdrawiam! Dużo zdrowia dla Maluszków i ich wspaniałych Mam 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2022, 16:00

‹‹ 216 217 218 219 220
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ