X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Leki w ciąży
Odpowiedz

Leki w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 15:48

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przyjmuję w ciaży żadnych leków. Jedynie espumisan na wzdjęcia bo mam ogromne, ale konsultowałam to z ginekolog, która prowadzi moją ciężę i powiedziała ze nie ma problemu ( dla kobiet w ciąży dedykowana jest jednak wersja w kropelkach niż wersja tradycyjna w tabletkach).

    Zanim zdecyduję się na przyjęcie jakiegoś leku, zawsze sprawdzam jakie moze mieć możliwe działania niepożądane w literaturze. Jak rownież pytam się lekarki czy mogę go przyjmować. Poszukaj takiej ksiązki na PZWL https://pzwl.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 07:57

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ