X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lekarze Kraków Luxmed
Odpowiedz

Lekarze Kraków Luxmed

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga1 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 19 marca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem we wczesnej ciąży po IV i szukam lekarza do prowadzenia ciąży, ponieważ mój lekarz z kliniki zajmie się mną tylko do 12 tygodnia. Najchętniej z Luxmed, bo mam tam pakiet medyczny. Trochę obawiam się, czy znajdę w luxmedzie dobrego lekarza, więc rozwazam też lekarza prowadzącego prywatnie i drugiego w luxmed, żeby po prostu wypisywał mi skierowania na badania. Możecie kogoś polecić? Czy może któraś z was miała 2 lekarzy, to ma szansę działać? Zależy mi na w miarę dobrym lekarzu, bo mam 40 lat,zaawansowana endometrioze i duże ryzyko cukrzycy ciążowej, więc może nie być łatwo. No i najlepiej aby był związany z którymś z oddziałów położniczych. Dziekuje🤩

  • KaroInka Autorytet
    Postów: 515 500

    Wysłany: 19 marca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę ciążę w luxmedzie u Pana S.Piwowarczyka. Ma raczej bdb opinie i pracuje w Ujastku. Ma też prywatny gabinet. Ogólnie mam wrażenie, że czasem doszukuje się różnych rzeczy trochę na siłę, ale jeśli masz ciążę podwyższonego ryzyka to może będzie odpowiedni bo wydaje mi się, że ten lekarz woli jak "coś się dzieje". Ma też certyfikat fmf ale usg robi tylko prywatnie i niby nic nie mówi jak się pójdzie na luxmed, ale daje do zrozumienia, że wolałby żeby robić u niego :D. Faktycznie to usg prywatnie trwa dłużej niż w luxmedzie i jest bardziej dokładne. Ogólnie jest raczej miły chociaż czasem mnie stresuje, bardzo pilnuje zaleceń i rozlicza z nich:D no i nie żałuje badań, jak trzeba to i 20 skierowań wypisze. Byłam też u Pana T.Piskorza na usg przed 10 tyg i był bardzo miły, pracuje chyba w Szpitalu Uniwersyteckim, też ma swój prywatny gabinet. Podaję tych dwóch lekarzy bo pracują w szpitalach o 3 stopniu referencyjnosci i mają też swoje gabinety. Muszę tylko dodać, że u dobrych lekarzy ciężko z terminami na luxmed:D.

    7.01.19. Aniołek👼💔
    20.04.21 Synek M 👶💙
    17.11.22 Synek A 👶💙
  • Aga1 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroInka wrote:
    Ja prowadzę ciążę w luxmedzie u Pana S.Piwowarczyka. Ma raczej bdb opinie i pracuje w Ujastku. Ma też prywatny gabinet. Ogólnie mam wrażenie, że czasem doszukuje się różnych rzeczy trochę na siłę, ale jeśli masz ciążę podwyższonego ryzyka to może będzie odpowiedni bo wydaje mi się, że ten lekarz woli jak "coś się dzieje". Ma też certyfikat fmf ale usg robi tylko prywatnie i niby nic nie mówi jak się pójdzie na luxmed, ale daje do zrozumienia, że wolałby żeby robić u niego :D. Faktycznie to usg prywatnie trwa dłużej niż w luxmedzie i jest bardziej dokładne. Ogólnie jest raczej miły chociaż czasem mnie stresuje, bardzo pilnuje zaleceń i rozlicza z nich:D no i nie żałuje badań, jak trzeba to i 20 skierowań wypisze. Byłam też u Pana T.Piskorza na usg przed 10 tyg i był bardzo miły, pracuje chyba w Szpitalu Uniwersyteckim, też ma swój prywatny gabinet. Podaję tych dwóch lekarzy bo pracują w szpitalach o 3 stopniu referencyjnosci i mają też swoje gabinety. Muszę tylko dodać, że u dobrych lekarzy ciężko z terminami na luxmed:D.
    Bardzo dziękuję!

  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jeszcze przyjmuje w LuxMed ale jeśli tak to zdecydowanie polecam - Dariusz Gołąbek. Prowadziłam u niego pierwszą ciąże. Dokładny ale nie panikujący. Do tego niezwykle sympatyczny. Gdyby nie przeprowadzka pewnie bym do niego wróciła też z kolejną ciążą. Uczciwe muszę jednak przyznać że moja ciąża była bardzo spokojna i bez większych kompilacji ale z opieki doktora Gołąbka byłam bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalny. Swego czasu pracował tez na Ujastku, nie wiem jak teraz. Dla mnie najlepszy lekarz u jakiego byłam w ramach luxmedu! Ale w Krakowie chwile już nie mieszkam wiec może pojawili się jacyś nowi, dobrzy lekarze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2021, 21:40

  • Aga1 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 20 marca 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KJ2020 wrote:
    Nie wiem czy jeszcze przyjmuje w LuxMed ale jeśli tak to zdecydowanie polecam - Dariusz Gołąbek. Prowadziłam u niego pierwszą ciąże. Dokładny ale nie panikujący. Do tego niezwykle sympatyczny. Gdyby nie przeprowadzka pewnie bym do niego wróciła też z kolejną ciążą. Uczciwe muszę jednak przyznać że moja ciąża była bardzo spokojna i bez większych kompilacji ale z opieki doktora Gołąbka byłam bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalny. Swego czasu pracował tez na Ujastku, nie wiem jak teraz. Dla mnie najlepszy lekarz u jakiego byłam w ramach luxmedu! Ale w Krakowie chwile już nie mieszkam wiec może pojawili się jacyś nowi, dobrzy lekarze.
    Dziekuje😃

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ