X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lekarz w Poznaniu prośba o pomoc
Odpowiedz

Lekarz w Poznaniu prośba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magd Ekspertka
    Postów: 223 510

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Czy któraś z Was może polecić mi lekarza z Poznania, który pracuje w szpitalu na Polnej lub Świętej Rodzinie.
    Czy w ogóle przy wyborze lekarza istotne było dla Was czy lekarz pracuje w szpitalu w którym będziecie rodziły?
    Mam mętlik w głowie, byłam na dwóch wizytach prywatnych u lekarki która niestety nie miała dla mnie czasu, wszystko na szybko, ja w stresie, nie miałam czasu tak zwyczajnie zapytać o jakieś obawy wątpliwości.
    Będę wdzięczna za pomoc.
    ps. Jestem w 11 tygodniu ciąży.

    km5se6ydvkshe5ag.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam dr Bieganska z Polnej
    ma gabinet na gorczyczewskiego, rzut beretem od polnej i super ciaze prowadzi, chucha na zimne

    mysmy byli po klopotach plus spore nadcisnienie

    jej pieczatka mysle ze miala znaczenie na przyjeciu do szpitala,wywiadzie porodzie bo wszyscy zacieszali ze dr Bieganska :--))

    obslugiwali nas inni lekarze i jestesmy zadowoleni bardzo z opieki a co najwaz dziecko wyciagneli ok szybko proznociagiem bo sie przyblokowala w kanale, takze z mego doswiadczenia tam sa fachowcy

    jest watek poznanski dalej na str forum i tam sa inni lekarze tez wymienieni przez poz mamy
    na pewno kogos ok znajdziesz ;--))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Magd Ekspertka
    Postów: 223 510

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    ja mialam dr Bieganska z Polnej
    ma gabinet na gorczyczewskiego, rzut beretem od polnej i super ciaze prowadzi, chucha na zimne

    mysmy byli po klopotach plus spore nadcisnienie

    jej pieczatka mysle ze miala znaczenie na przyjeciu do szpitala,wywiadzie porodzie bo wszyscy zacieszali ze dr Bieganska :--))

    obslugiwali nas inni lekarze i jestesmy zadowoleni bardzo z opieki a co najwaz dziecko wyciagneli ok szybko proznociagiem bo sie przyblokowala w kanale, takze z mego doswiadczenia tam sa fachowcy

    jest watek poznanski dalej na str forum i tam sa inni lekarze tez wymienieni przez poz mamy
    na pewno kogos ok znajdziesz ;--))

    dziękuję, czyli z tego co czytam duze znaczenie ma to że jednak lekarz w danym szpitalu pracuje, i tak jak czytam to jednak Polna wygrywa.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    km5se6ydvkshe5ag.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić dr połczyńska-kaniak, która przyjmuje w Neomedica prywatnie w poznaniu, a ogólnie pracuje na polnej. Miałam komplikacje na koniec ciąży, starzejace się łożysko i dzięki skierowaniu od tej pani dr późnym wieczorem zostałam w trybie pilnym przyjęta na oddział mimo braku miejsc. Gorąco polecam !!!! :-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ